За тиск на бізнес в Україні каратимуть

Володимир Гройсман. Фото: Facebook

"Спуску нікому не дам": Гройсман пригрозив тим, хто тисне на бізнес https://cdn.segodnya.ua/img/article/10980/59_main_new.1512702665.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/ 10980 / 59_tn.1512702665.jpg 2017-12-12T16: 46: 52 + 02: 00 бізнес Прем'єр намере створити сприятливий бізнес-клімат

Успішна країна потребує інвестицій і поліпшення бізнес-клімату, тому підприємці в Україні повинні бути захищені. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Спуску нікому не дам, хто буде чинити тиск на реальний сектор, на підприємців і створювати для них перешкоди в діяльності. Для успішної країни потрібна зростаюча економіка. Для зростаючої економіки потрібні інвестиції і нормальний клімат для ведення підприємництва", - заявив Гройсман на у відеозверненні на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, в Україні 7 грудня вступив в силу закон про захист бізнесу . Документ гарантує безперешкодний доступ адвокатів до процесу обшуків і вводить заборону на вилучення первинної документації та серверів, на яких вона зберігається. Передбачається і обов'язок сторони обвинувачення обґрунтовувати необхідність вилучення оригіналів документів або їх копій.

При цьому прописані в законі норми про використання під час судового розгляду відеозаписуючої техніки вступлять в силу лише з 1 січня 2019 року.

Як заявляв президент України Петро Порошенко, цей закон "забороняє" маски-шоу " силовиків на українських підприємствах ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку