За голою Тимошенко в колонії доглядають три людини

Тимошенко роздягається перед сторонніми людьми. фото m-ns.org

За голою Тимошенко в колонії доглядають три людини https://cdn.segodnya.ua/img/article/2857/48_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2857/48_tn.jpg 2012-01- 27T15: 10: 03 + 02: 00 Політика Екс-прем'єру прописали масаж.

Особистий масажист Юлії Тимошенко Ірина Ніколаєва розповіла про жорсткі умови, в яких їй доводиться робити сеанси масажу своїй пацієнтці.

ВІДЕО: Масажистка: Я не можу і словом перекинутися з Тимошенко, за нами стежать

"Це відбувається в камері, в присутності трьох наглядачів. Багато часу витратили на те, щоб відключити відеокамеру, були перешкоди цьому. Спочатку висловлювалися різні думки - чи буде вона працювати чи буде завішана. В результаті її просто завішують кожен раз. А що там видно , не видно, пишеться чи ні - це вже таке питання ", - розповіла Миколаєва в ефірі каналу ТВі, передає ТСН .

"Психологічно це важко і для Юлії Володимирівни, тому що жінка в присутності сторонніх людей змушена оголитися. І це ж лікувальні процедури. Відчувається напруженість, витрачається час на те, щоб людину розслабити, заспокоїти", - розповіла масажист.

Вона зазначає, що практично не спілкується з Тимошенко під час сеансів масажу: "Мене завели, я провела процедуру і я вийшла. Практично, вільного спілкування у нас не відбувається. Це все строго контролюється, щоб не дай Бог зайвого слова не прозвучало".

Масажист також розповіла, що допомагає Тимошенко пересуватися по камері: "На жаль, доводиться практично її підводити. Причому, всю масу тіла береш на себе. Тобто, до кушетки буквально її переставляєш, і точно так само укладаєш, піднімаєш, тому що вона самостійно робити цього не може ", - сказала Миколаєва.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку