Заборонити вхідні дзвінки Мегафон як відключити функцію

 1. Опція заборона послуг зв'язку
 2. Порядок роботи сервісу
 3. Обмеження і вартість послуги
 4. Управління опцією з пристрою
 5. чорні списки
 6. Особливості роботи опції
 7. Правила управління сервісом

Набридли вхідні дзвінки від небажаних абонентів? Хочете назавжди їх припинити, але не знаєте як? У статті розглянемо способи заборони вхідних викликів на Мегафоні.

Опція заборона послуг зв'язку

Мало хто знає, що арсенал додаткових сервісів оператора, має в своєму розпорядженні функцією, яка дозволяє позбутися від докучливих дзвінків від всіх абонентів без винятків. Щоб скористатися опцією, досить знати код блокується послуги і пароль для її підключення.

Порядок роботи сервісу

Набридли вхідні дзвінки від небажаних абонентів

Абонент стільникового оператора може самостійно блокувати небажані функції для своєї сім-карти. До переліку заблокованих напрямків входять:

 • відмова від всіх вихідних контактів, що входять надходять;
 • блокування на здійснення вихідних міжнародних дзвінків за межі країни перебування;
 • обмеження на дзвінки з іншого GSM, в усіх напрямках крім Росії - в міжнародному роумінгу клієнт може здійснювати виклики на номери абонентів країни перебування і в Росію;
 • заборона всіх вхідних дзвінків - право здійснювати вихідні дзвінки надається;
 • запобігання входять при знаходженні в роумінгу, які виходять підтримуються.

Увага! Для більш обмеженою блокування застосовуються коди типів обмежень, наприклад, тільки на мовні комунікації, або на операції крім СМС. Без вказівки даного параметра повністю відключається вказане клієнтом напрямок.

Обмеження і вартість послуги

Підключення можливості заборони на Мегафоні, як і її подальше обслуговування, надається всім абонентам на безкоштовній основі. Користувач оплачує лише активацію сервісу в разі, якщо вона була проведена за допомогою співробітника мобільного оператора за номером лінії підтримки 0500 або в салоні стільникового зв'язку. Вартість такої допомоги від компанії - 30 рублів.

На використання сервісів діють незначні обмеження:

 • не можна підключити «Заборона викликів» при активованому режимі «Переадресації»;
 • встановити можна тільки один блок на один напрямок вхідних та вихідних операцій, активація другого автоматично скасує перше.

Увага! Незалежно від обраної функції за клієнтом зберігається можливість дзвінків за телефонами надзвичайних служб, швидкої, поліції, МНС та ін.

Управління опцією з пристрою

Щоб встановити режим «Заборони викликів» введіть запит наступного виду * код послуги * ХХХХ # та клавіша набору. Коди наведені в таблиці, а ХХХХ - це пароль для активації сервісу, стандартний присвоєно абонентам однаковий 1111.

Для довідки! Клієнт може змінити пароль комбінацією * 03 * 330 * ХХХХ * ZZZZ * ZZZZ # і кнопка набору. ХХХХ - це старе значення, ZZZZ- нове, з подальшим повтором.

Таблиця 1. Коди забороняють послуг

Напрямок, який необхідно відключити Цифрове позначення Вихідні Всі 33 Міжнародні 331 У всі країни крім перебування і Росії 332 Вхідні Без винятків 35 При знаходженні в міжнародному роумінгу 351

Щоб обмежити використання мережі з урахуванням типу послуг зв'язку код запиту повинен мати формат * позначення блокується напрямки (Таблиця 1) * XXXX * YY # і клавіша набору. ХХХХ - пароль, YY - тип блокується сервісу.

Таблиця 2. Коди типів

Рекомендуємо почитати Характеристика Номер Все телекомунікації 10 Голосовий зв'язок 11 Передача даних 21 Факсимільні повідомлення 13 СМС 16 Все ресурси крім СМС 19

Важливо! Якщо знехтувати установкою типу вмісту буде відключено всі обраний напрям.

Відключити активовану опцію і зняти на телефоні заборона викликів дозволить повторна відправка запиту аналогічного тому, за допомогою якого виконувалося підключення.

чорні списки

Іншим, більш популярним, способом запобігання отримання вхідних дзвінків від інших абонентів, є «Чорний список». Ресурс дозволяє блокувати вибіркові телефони.

Для довідки! Оператор повідомляє, що користувач має право блокувати будь-які номери, але короткі до цього числа не відносяться, оскільки для додавання телефону в НС необхідно ввести його в міжнародному форматі із зазначенням 7 цифр основного телефону.

Особливості роботи опції

Підключити використання ресурсу кожен клієнт оператора може на безкоштовній основі, при цьому щоденне використання буде платним 1 рубль на добу.

З моменту занесення телефону в список заборонених, при спробі його власника додзвонитися до абонента буде звучати голосове повідомлення про те, що номер вказано невірно і потрібно перевірити ще раз дані і передзвонити.

На використання сервісу діє кілька обмежень і умовностей:

 • максимальний розмір НС не може перевищувати 100 контактів;
 • СМС повідомлення продовжують надходити, блокування поширюється тільки на дзвінки;
 • при включеній переадресації блоковані контакти зможуть телефонувати;
 • оператор не гарантує стабільної роботи сервісу при блокуванні телефонів інших мереж, міських і аналогових АТС.

Увага! Після досягнення балансом користувача нульового або від'ємного значення всі виклики надходять в стандартному режимі.

Правила управління сервісом

Щоб почати використовувати Чорний список, його спочатку необхідно підключити одним із таких способів:

 • на сторінці сайту з описом функції вказати свій телефон і підтвердити згоду кодом з відповідного СМС;
 • увійти в Особистий кабінет і активувати потрібну послугу;
 • відправити СМС з текстом «ТАК» на короткий номер 5130;
 • набрати з клавіатури пристрою * 130 # і виклик.

Управління списком блокованих абонентів також здійснюється безпосередньо з пристрою.

Таблиця 3. Коди для управління функцією

Параметр З клавіатури За СМС на номер 5130 Додати телефон * 130 * + 792ХХХХХХХХ # + 792ХХХХХХХХ Видалити * 130 * 0792ХХХХХХХХ # -792ХХХХХХХХ Переглянути повний список * 130 * 3 # ИНФ + 792ХХХХХХХХ - телефон блокується контакту в міжнародному форматі

Відключити послугу по непотрібності можна:

 • через Особистий кабінет користувача;
 • пункт USSD меню «Відключити» по команді * 130 #;
 • СМС з текстом «ВИКЛ» на номер 5130.

Важливо! Після відключення функції список доданих в НС телефонних номерів зберігається протягом 30 днів, після чого видаляється без можливості відновлення.

З пропонованими Мегафоном послугами заборони викликів кожен абонент тепер може захистити себе від небажаних розмов з неприємними людьми, а при знаходженні в міжнародному роумінгу уникнути зайвих непередбачених витрат. З СМС зазначені сервіси впораються повністю, якщо обмежити вхідні повідомлення за допомогою ресурсу «Заборона послуг зв'язку».Перевірте за номером звідки дзвонили
дізнатися

Може бути корисно:

Хочете назавжди їх припинити, але не знаєте як?