Загальна частка Internet Explorer в світі стала нижче 50% серед браузерів

12 23 12 23   За даними StatCounter, частка веб-браузера Microsoft Internet Explorer у світовому ринку вперше за час досліджень впала нижче позначки в 50 відсотків

За даними StatCounter, частка веб-браузера Microsoft Internet Explorer у світовому ринку вперше за час досліджень впала нижче позначки в 50 відсотків.

Згідно з останніми даними за популярністю веб-браузерів в усьому світі на вересень цього року, лідером залишився IE з 49,87% (сума для всіх версій), на другому місці - Firefox з 31,5%, а Google Chrome збільшив свою частку в три рази (в порівнянні зі статистикою минулого року), набравши 11,54%.

Аодхан Каллен (Aodhan Cullen), виконавчий директор StatCounter, так прокоментував подію: «Це безперечно серйозне досягнення у війні інтернет-браузерів. Всього два роки тому IE домінував на світовому ринку з часткою в 67% ».

Тим часом, частка IE на європейському ринку ще нижче: вона становить 40,26% в порівнянні з 46,44% у минулому році. У Північній Америці частка IE як і раніше перевищує половину (52,3%), у Firefox в цьому регіоні - 27,21%, у Chrome - 9.87%.

Статистика StatCounter Global Stats заснована на даних перегляду більше 15 мільярдів хітів, зафіксованих на 3 мільйонах сайтів. Актуальні результати можна побачити на gs.statcounter.com .

Постійне посилання до новини: https://www.nixp.ru/news/10757.html . Дмитро Шурупів за матеріалами gs.statcounter.com .