Заміна батарейки в комп'ютері

Всі основні настройки персонального комп'ютера зберігаються в BIOS - базової системи введення-виведення. Конструктивно BIOS являє собою мікросхему, в яку записані прошивки, що забезпечують старт комп'ютера і його початкове завантаження. Всі програми захисту в мікросхему і не можуть бути змінені. Але частина даних для цих програм записана на мікросхему CMOS-пам'яті, їх можна змінювати. Дана мікросхема енергозалежна, тому передбачена невелика батарейка, що забезпечує її харчування при відключенні ПК. Якщо батарея виходить з ладу, всі дані для настройки ПК обнуляються, порушується хід внутрішнього годинника, що може заподіяти масу незручностей. Всі основні настройки персонального комп'ютера зберігаються в BIOS - базової системи введення-виведення

Як вчинити, якщо батарея на материнській платі ПК вийшла з ладу?

Зателефонуйте в сервісний центр «Ремонт Бука», наш фахівець негайно приїде до вас і швидко її замінить!

Заміна батарейки в комп'ютері

виїзд майстра

викликати майстра

Якщо на вашому ПК почав регулярно збиватися хід внутрішнього годинника або при запуску комп'ютера з'являється попередження про збої CMOS, це є явною ознакою того, що батарею треба міняти. Чи можлива її самостійна заміна? Якщо мова йде про робочому столі, то користувач, який має навички ремонту радіоелектронної апаратури, цілком може виконати цю операцію самостійно. Проте, надійніше запросити досвідченого майстра, він професійно замінить несправний елемент живлення.

Заміна батарейки на ноутбуках повинна виконуватися тільки фахівцями сервісних центрів. Спробувавши зробити все самостійно, користувач ризикує вивести бук з ладу. Самостійно розтин корпусу ноутбука неприпустимо!

Якщо ви все-таки вирішили поміняти батарейку на робочому столі своїми силами, насамперед запишіть всі налаштування CMOS. Для цього треба зайти в BIOS, відкрийте розділ STANDARD CMOS SETUP і запишіть всі дані на листок паперу.

Тепер вимкніть ПК, відключіть його від мережі (витягніть вилку з розетки), зніміть бічну панель системного блоку. Знайдіть на платі батарейку (нагадує блискучу монету), витягніть її - вона витягується досить легко. Купіть точно таку ж і встановіть замість старої. Зберіть ПК, включіть, відкрийте BIOS. У CMOS після включення ПК автоматично записалися заводські настройки. Порівняйте їх з тими, що ви записали, і змініть, при необхідності, належним чином.

Що ви отримаєте, звернувшись до сервісного центру «Ремонт Бука»? Дуже багато:

  • Терміновий виїзд фахівця.
  • Заміну старої батарейки за 15 хвилин!
  • Дається гарантія на виконані роботи і батарейку.
  • У нас дуже низькі ціни!

Хочете, щоб ваш ПК знову відмінно працював? Тоді телефонуйте нам!

Телефонуйте нам ПРЯМО ЗАРАЗ! +7 (495) 645-11-14 Телефонуйте нам ПРЯМО ЗАРАЗ

вгору

Як вчинити, якщо батарея на материнській платі ПК вийшла з ладу?
Чи можлива її самостійна заміна?
Що ви отримаєте, звернувшись до сервісного центру «Ремонт Бука»?
Хочете, щоб ваш ПК знову відмінно працював?