Запис розмови за допомогою Skype Recorder 2.2

Програма Skype Recorder сумісна з усіма операційними системами сімейства Windows (95, 98, Me, 2000, XP, NT, Vista) і підтримує всі версії Skype.

Програма Skype Recorder сумісна з усіма операційними системами сімейства Windows (95, 98, Me, 2000, XP, NT, Vista) і підтримує всі версії Skype

Skype Recorder - це дуже зручний у використанні інструмент для запису аудіо даних в Skype. У програмі Skype Recorder є можливість автоматичного запису розмов в Skype. Програма має додаткові зручні функції: автоматичний запис розмови з кодуванням в MP3 / WMA / OGG / WAV формати, підтримка всіх версій Skype, запис розмов в одному з двох варіантів запису звукової доріжки (одноразової або дворазовою), прихований спосіб роботи, вбудований аудіо плеєр, вбудований FTP-клієнт і зрозумілий інтерфейс.

Створити новий запис досить просто. Все, що для цього потрібно - запустити програму Skype Recorder.

Програма сама починає запис в момент початку розмови по Skype. Під час розмови Skype Recorder буде кодувати запис в заданий формат і збереже отриманий файл на жорсткому диску. Завдяки вбудованому аудіо плеєра, є можливість прослухати запис практично миттєво і зробити з нею все що потрібно: видалити, перемістити або завантажити на сайт.

Завдяки вбудованому аудіо плеєра, є можливість прослухати запис практично миттєво і зробити з нею все що потрібно: видалити, перемістити або завантажити на сайт

"Ми займаємося розвитком технологій RSS або Skype вже 5 років і добре знаємо потреби наших клієнтів, - заявив Енді Чейні, глава відділу маркетингу компанії ExtraLabs Software. - Ми постійно підвищуємо ефективність наших рішень і пишаємося тим, що наші продукти стають все більш і більш популярні . Ми готові зробити все можливе, щоб створювані нами рішення враховували всі вимоги наших клієнтів до функціональності ".

Користувачі Skype Recorder високо оцінять широкий діапазон функцій, реалізованих в даному рішенні, доступну вартість ліцензії (13,95 доларів США), включаючи право отримання безкоштовних оновлень.

Повнофункціональна версія Skype Recorder 2 з безкоштовним 30-денним випробувальним терміном доступна на сайті компанії:

http://www.extralabs.net/skype-recorder.htm

Дополнительная информация

rss
Карта