Записи на автовідповідач, Повідомлення на автовідповідач.

У кожної поважаючої себе компанії на телефоні повинен бути встановлений автовідповідач, який допоможе зберегти і не втратити замовників в той час, коли до телефону ніхто підійти не може (наприклад, в обід або у вихідні дні) У кожної поважаючої себе компанії на телефоні повинен бути встановлений автовідповідач, який допоможе зберегти і не втратити замовників в той час, коли до телефону ніхто підійти не може (наприклад, в обід або у вихідні дні). А ще повідомлення на автовідповідачі може знадобитися для вітання, коли в компанію додзвонився замовник, але всі оператори при цьому зайняті. Записи на автовідповідач підійдуть і для невеликої реклами, яку можна запустити в період очікування з'єднання абонента з оператором.

але записати повідомлення на автовідповідач самостійно можуть дозволити собі тільки власники приватних телефонів. Жодна компанія (велика чи мала) просто не має права так псувати собі репутацію через непрофесійно зробленою записи на автовідповідач в стилі hand made. Для твору записи на автовідповідач, як і для будь-якої професійної діяльності, існують спеціальні компанії.

Компанія AR-COMPANY пропонує записати повідомлення на автовідповідач Вашої компанії, або ж зробити рекламні записи на автовідповідач. Ми співпрацюємо з сотнями професійних дикторів з різних країн СНД, в тому числі і говорять на іноземних мовах, з бази яких Ви зможете вибрати підходящий для Вашого повідомлення на автовідповідачі голос. На голосовому тлі можна пустити мелодію або інші звуки, крім того, ми допоможемо підготувати текстовку повідомлення на автовідповідач.

Будь-які записи на автовідповідач будуть записані в найкоротші терміни з неперевершеною якістю, адже запис повідомлень на автовідповідачі, як і запис будь-яких інших звуків або музики - це основний напрямок діяльності компанії AR-COMPANY, а значить ми в ньому - професіонали!

Дополнительная информация

rss
Карта