Заради ролі Джокера Джаред Лето поспілкувався з психопатами

Джаред Лето

Фото: REX

Джаред Лето неодноразово заявляв, що заради перевтілення Джокера готовий на багато що - і в новому інтерв'ю Entertainment Weekly розповів, на що саме зважився, готуючись до зйомок "Загону самогубців". За словами актора, вивчаючи свого персонажа, він провів якийсь час у психіатричній клініці, спілкуючись не тільки з лікарями-психіатрами, а й з пацієнтами.

"Для Джокера жорстокість - це симфонія, він отримує високе задоволення від самого акту жорстокості", - пояснює Літо своє рішення побувати в психіатричній лікарні. "Я зустрічався з людьми, які були експертами, лікарями, психіатрами, які мали справу з психопатами - і з людьми, які здійснювали жорстокі злочинами, яких замкнули в психлікарні на дуже довгий термін. Для мене це було мало не найкращий час за весь процес - це відкриття, це вибудовування персонажа. Так, це було дійсно цікаво ".

У всій красі побачити нового Джокера у виконанні Джареда Лето глядачі зможуть побачити вже зовсім скоро - "Загін самогубців" виходить на екрани на початку серпня цього року.

Читайте найважливіші новини в Telegram , А також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі .

джерело: popcornnews.ru