Зарядні пристрої

Вибираємо правильно: портативна зарядка для смартфона

Сучасна електроніка відрізняється високою продуктивністю і функціональністю. Користувачі все частіше вибирають смартфони для серфінгу в інтернеті, спілкування в соціальних мережах, зйомки і перегляду відео поза домом. Тому популярність Power Bank для мобільних пристроїв безперервно зростає. Бездротові гаджети гарантують незалежність від електромережі і незамінні в подорожі, похід або відрядженні.

Зовнішній вигляд

З огляду на призначення зовнішнього акумулятора, міцність, компактність і вага - параметри, на які слід звернути особливу увагу. Корпус деяких моделей зарядних пристроїв для мобільного телефону виконаний з міцного пластику. На відміну від металевих, такі девайси відрізняються невеликою вагою (в середньому - 60-300 г). Зовні більшість приладів схожі на куб або паралелепіпед. Виробники також пропонують оригінальні круглі або овальні пристрої.

Джерело живлення

Багато зарядні для телефону забезпечені власними блоками живлення: сонячною батареєю, змінними батарейками АА або літій-іонним акумулятором. Останні вважаються найпоширенішими. Їх ємність коливається в межах 500-15000 мАг і повинна перевищувати запас батареї телефону. Від цієї характеристики бездротового зарядного пристрою може залежати його ціна і тривалість терміну експлуатації.

Струм

Швидкість підзарядки визначається силою струму, яка вимірюється в амперах. При виборі портативної техніки орієнтуйтеся на показник в 1А. При більш низьких числові характеристики або розбіжності параметрів девайса і допоміжного пристрою період підзарядки може збільшитися в 1,5-2 рази.

Портативні апарати можуть забезпечуватися двома виходами - на 1А і 2А. Від другого слота можна заряджати планшет або іншу техніку. Але не слід підключати одночасно відразу два девайса. Це призведе до зниження швидкості підзарядки.

Переваги покупки в shop.kyivstar.ua

В інтернет-магазині створені всі умови для комфортного вибору і вигідної покупки в Україні. Якщо ви шукаєте сертифікований товар, купіть оригінальний Power Bank в shop.kyivstar.ua. Клієнтам надаються:

  • сервісне обслуговування;
  • вибір способу оплати;
  • можливість придбати техніку в кредит;
  • цілодобовий прийом замовлень;
  • швидка доставка і подарунки.

Дополнительная информация

rss
Карта