Заробіток на банерах: від чого він залежить і як заробити на банерній рекламі

  1. Що таке банер і які бувають банери
  2. Що потрібно для заробітку на банерах
  3. Від чого залежить заробіток на банерах
  4. Де можна заробити на банерах
  5. PS

Заробіток на банерах - один з найпоширеніших способів отримання прибутку за допомогою сайту в мережі інтернет. Більш того, його з повною впевненістю можна назвати і найстарішим - перші банери з'явилися з появою перших сайтів, коли не було ні флеш-технологій, ні текстової контекстної реклами. Звичайно, з часом інші способи заробітку за допомогою публікації реклами потіснили банери, але про їх остаточному зникнення мова, схоже, не піде ніколи - досить зайти на будь-який сайт, щоб переконатися в цьому. У цій статті ми розглянемо основи заробітку на банерах і дізнаємося чинники, від яких залежить величина заробітку.

Заробіток на банерах відноситься до заробітку на сайті, званим також монетизацією сайту або монетизацією трафіку (відвідуваності) - величина заробітку на банерах залежить від багатьох факторів, але одним з найважливіших є саме відвідуваність сайту. Всі чинники і важливі моменти роботи ми розглянемо пізніше, а поки визначимося, що таке банер і які бувають банери.

Що таке банер і які бувають банери

Вікіпедія дає таке визначення банеру:

Банер - один з поширених форматів реклами в мережі інтернет, який представляє графічне зображення, .... здатне утримувати анімацію, і є гіперпосиланням на сайт рекламодавця ...

Все вірно, точніше не скажеш. Як випливає з визначення, банери бувають статичні і анімовані. З статичними, нерухомими банерами все ясно - звичайна оптимізована графіка для інтернету в форматах PNG, JPG, і GIF. Якщо говорити про анімованих банерах, то в переважній більшості випадків використовується флеш-технологія або файли в форматі GIF98a (т. Н. Анімований GIF). Останній не викликає труднощів в користуванні і розміщенні, відображається без проблем у всіх браузерах, а ось криво виготовлений флеш-банер може підвішувати комп'ютер користувача, бо флеш-технологія активно використовує процесор. Кілька відкритих сторінок зі флешем плюс парочка працюючих програм - і комп'ютер може почати пригальмовувати. Сучасні процесори потужні, а банери зазвичай роблять професіонали і такі випадки в наш час рідкість, але мати інформацію про таку проблему, погодьтеся, не завадить.

Раніше банери мали різні розміри - кожен дизайнер робив їх на свій смак. Такий бардак довго тривати не міг і були запроваджені базові розміри банерів, які стали практично стандартами. Розробляючи свій сайт, веб-майстер повинен враховувати ці розміри, продумуючи заздалегідь місця розміщення банерів - в іншому випадку при замовленні на розміщення рекламних матеріалів банер може просто не влізти в потрібне місце. Найпоширеніший розмір, який використовується повсюдно - 468х60 пікселів. Настільки ж поширений і найменший розмір - 88х31 піксель, який використовується у вигляді лічильників відвідувань. дізнатися, які бувають розміри банерів ви зможете, пройшовши за посиланням, а ми підемо далі.

Що потрібно для заробітку на банерах

Відповідь очевидна - потрібен сайт. Створенню сайту можна присвятити цілий портал - сучасні сайти використовують безліч технологій. З цієї причини не будемо вдаватися в подробиці сайтобудування, а лише коротко пробіжимося по цій темі.

Без усяких сумнівів, сайт на платному хостингу краще, ніж сайт, зроблений на безкоштовному конструкторі Uсoz або подібних ресурсах.
По-перше, на таких сайтах як плату за надані можливості може публікуватися реклама, яка розміщується, звичайно, на самому видному місці, складаючи конкуренцію рекламних матеріалів веб-майстри.
По-друге, якщо сайт піде на підйом, рано чи пізно прийде бажання перевести його на нормальний, платний хостинг, який забезпечує повний контроль над усім - починаючи з коду бази даних і закінчуючи створенням власних поштових скриньок на основі доменного імені. А перевести його буде не так просто - якщо матеріали сайту для програміста, може, і не важко перекинути на інший движок, то як бути з доменним ім'ям, отриманим від безкоштовного хостера? Його то ви не заберете з собою!
Втім, багато сучасних безкоштовні конструктори і сервіси, які пропонують готові безкоштовні сайти і блоги, дозволяють використовувати свої доменні імена, і при такому підході проблеми з перенесенням домену на інший хостинг не виникне. Але за окремий, свій домен доведеться платити, а раз вкладені гроші, то нерозумно чи доповісти ще й зробити сайт на автономної майданчику у вигляді платного хостингу?

Але за окремий, свій домен доведеться платити, а раз вкладені гроші, то нерозумно чи доповісти ще й зробити сайт на автономної майданчику у вигляді платного хостингу

Наступний момент - з часом може з'явитися бажання заробляти не тільки на показі банерної реклами. Так ось, багато сервісів і біржі інтернету, сайти, розміщені на безкоштовних хостингах, не приймають взагалі або приймають з різними умовами або обмеженнями. Цю особливість слід мати на увазі, так само як і те, що солідні рекламодавці навряд чи зацікавляться сайтом, створеним за допомогою безкоштовного конструктора.

Все вищесказане - моя особиста суб'єктивна точка зору. Багато веб-майстри спокійно роблять сайти і блоги на безкоштовних сервісах і цілком задоволені. Залишається, правда, питання, що буде з сайтами, якщо сервіси закриються ... Як інформація для роздумів наводжу витяг з правил біржі Rotaban, що займає одне з провідних місць (на момент написання статті) на ринку банерної реклами.

І останнє. Для заробітку на показі банерів потрібні мінімальні знання коду HTML - вам доведеться розміщувати код банера в тілі сторінки. Звучить це страшно, але, повірте, це найпростіше з усіх вимог до власника сайту, який вирішив підзаробити на баннеропоказами. Нічого складно в коді немає, навіть непосвяченому за 10 хвилин можна вивчити основні html-теги, щоб зрозуміти, куди ставити банер.

Від чого залежить заробіток на банерах

Серед різних факторів, що впливають на величину заробітку на банерах, найголовнішими і основними є:

  • Відвідуваність сайту
  • тематика сайту
  • Місце розміщення банера

Є, звичайно і інші чинники, але саме на трьох «китах», які ми позначили, тримається величина прибутку на показі банерної реклами. Варто прибрати будь-який - і заробіток суттєво знизиться. Зупинимося докладніше на цих моментах.

Йдемо далі, до інших факторів, що впливають на прибуток.
Привабливість банера стоїть далеко не на останньому місці - це важливий фактор, на який, на відміну від інших, веб-майстер в більшості випадків впливати не може. Можна довго розповідати яким повинен бути банер, маніпулюючи хитромудрими термінами. А можна сформулювати все простіше і зрозуміліше: банер повинен зацікавити відвідувача. Якщо це сталося, то шанс на перехід по банеру дуже великий, особливо в тому випадку, якщо його тематика збіглася з тематикою сторінки. На жаль, не всі банери зроблені дійсно привабливо, з хорошою ідеєю. Особливо така ситуація характерна при роботі з біржами та іншими сервісами, де банери на сайт завантажуються в автоматичному режимі.

Час не стоїть на місці, з'являються нові методи реклами. Намагаючись на своєму сайті використовувати всі технології відразу, багато веб-майстри настільки перевантажують сайт рекламою, що нормальне читання його матеріалів стає неможливим і викликає природне роздратування: клікнув випадково на сторінці - вилетів popunder з банером, пройшла хвилина читання - з'явилося ще щось, ще деякий час - збоку виплило вікно з ще одним банером, намагаєшся його закрити, замість закриття відкривається ще якась сторінка з рекламою ... чи приємно перебувати на такому сайті і чи буде відвідувач переходити по банер м? Так, існують сайти, де від великої кількості банерів рябить в очах, і напевно вони приносять прибуток. Але, створюючи подібний ресурс, ви повинні розуміти, що якщо відвідувач знайде інший сайт з подібною тематикою і нормальним для сприйняття кількістю реклами, то на ваш ресурс він вже може не повернуться.

Якщо говорити про способи заробітку на банерах, тобто два принципово різних методу. У першому з них ви отримуєте прибуток за кількість показів банера на вашому сайті - його відвідуваність грає вирішальну роль при такому підході.
У другому випадку власник сайту отримує прибуток за переходи (кліки) по банерах. В такому випадку тематика може вийти на перший план, особливо при ручному розміщенні банерів.

Де можна заробити на банерах

Існує два способи роботи з розміщенням рекламних банерних матеріалів. У першому з них ви займаєтеся пошуком рекламодавців самостійно, у другому - реєструєтеся на біржах банерної реклами та банерних мережах.

Самостійний пошук, зрозуміло, відніме більше часу, але і величина заробітку буде вище - немає посередника у вигляді біржі. Втім, якщо сайт добре розкручений, має ходову тематику, високу відвідуваність, то рекламодавці самі можуть шукати контакт з веб-майстром і пропонувати співпрацю.

Робота з біржами пропонує власнику сайту простіший шлях - реєстрація, модерація (перевірка) сайту, в ході якої можуть запросити пароль і логін до сервісу статистики для перевірки відвідувань, потім слідує вибір тематики, і, нарешті, отримання коду рекламного баннерного блоку. За кілька годин всі ці кроки цілком можуть бути пройдені, що не зрівняється з тимчасовими витратами при самостійно пошуку партнерів.

PS

Більше додати нічого. Кілька слів про власний досвід роботи. Були спроби заробити на банерах, але специфіка сайту про заробіток така, що 90% відсотків банерів вели на явні лохотрони. Ведучи розмову про заробіток в мережі, маючи один з найбільших розділів про лохотрону і направляючи в той же час відвідувачів на сайти з обманом - це шлях до втрати довіри і зниження відвідуваності. З цих причин розміщення банерної реклами було практично припинено, хоча періодично я співпрацюю з деякими біржами і розміщую банери, що не суперечать політиці мого сайту. Більша ж частина банерів, які ви бачите на сайті, знаходяться в рамках контекстної, а не банерної реклами в чистому вигляді.
Приклад яскраво демонструє, наскільки важлива тематика сайту - плануючи працювати з банерами або створюючи новий сайт, слід чітко розуміти, на яких напрямках банерна реклама може принести відповідний вкладеним тимчасовим і трудовим затратам дохід.

Допомогла стаття? Помогітіе і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!

А перевести його буде не так просто - якщо матеріали сайту для програміста, може, і не важко перекинути на інший движок, то як бути з доменним ім'ям, отриманим від безкоштовного хостера?
Але за окремий, свій домен доведеться платити, а раз вкладені гроші, то нерозумно чи доповісти ще й зробити сайт на автономної майданчику у вигляді платного хостингу?
И приємно перебувати на такому сайті і чи буде відвідувач переходити по банер м?
Допомогла стаття?

Дополнительная информация

rss
Карта