Заробіток в інтернеті без обману на копірайтингу

 1. Заробіток в інтернеті на дому і без вкладень
 2. Копірайтинг та рерайтинг - робота
 3. Ціни на копірайтінг
 4. Копірайтинг - ціни за 1000 знаків
 5. Скільки можна заробити на копірайтингу?
 6. Дивіться відео Скільки можна заробляти на копірайтингу
 7. Біржі фріланса і копірайтингу
 8. Дивіться відео Як заробити в інтернет копірайтінгом від 20 $ в день
 9. Біржі копірайтингу для новачків
 10. Etxt - біржа копірайтингу
 11. Textsale - біржа копірайтингу
 12. Біржа копірайтингу Адвего
 13. Дивіться відео Як почати роботу копірайтера на Адвего
 14. Як писати статті копірайтинг?
 15. навчання копірайтингу
 16. Cео копірайтинг або вищий пілотаж в копірайтингу
 17. Дивіться ще відео Скільки можна заробити на копірайтингу
 18. Поради бувалого копірайтера
 19. Копірайтинг - непроста робота в інтернеті
 20. Копірайтинг - розумна робота на дому
 21. Робота вдома без вкладень або як організувати пристойний дохід
 22. Рерайтінг і копірайтінг - робота з текстами
 23. Копірайтинг - інтернет-заробіток реальний і без вкладень
 24. Дивіться відео Курси копірайтингу в Москві
 25. Робота на дому в декреті відмінна можливість поповнити сімейний бюджет

зміст:
- Заробіток в інтернеті без вкладень
- Скільки можна заробити на копірайтингу?
- Біржі фріланса і копірайтингу
- Біржі копірайтингу для новачків
- Cео -копирайтинг або вищий пілотаж в копірайтингу
- Поради бувалого копірайтера

Заробіток в інтернеті на дому і без вкладень

Прочитайте ще раз назву цього керівництва: «Заробіток в інтернеті без обману», і запитайте себе, скільки разів ви бачили подібні заголовки в Інтернеті?

У мене, як і багатьох в нашій країні, слова «без обману» викликали чомусь протилежну реакцію. Що таке «копірайтинг», приблизно уявляла, але єдиної думки про предмет мало, тому при повній відсутності оплачуваної роботи в нашому містечку вирішила спробувати.

Це зараз я знаю, почім фунт лиха, а тоді ... Рішуче забила в пошуковик «віддалена робота в Інтернеті», і буквально очманіла від пропозицій. Золота жила була прямо переді мною, тільки реєструйся і монетки, зливаючись в грошові потоки, самі потечуть в мій гаманець.

Тим більше що з роботи розраховуватися було не треба, безстроково-безгрошовий відпустка була в черговий раз продовжений начальством.

Копірайтинг та рерайтинг - робота

Ось ви знаєте, що таке рерайтинг? Фріланс? Копіпаст? Кліки? Розсилки? О, перераховувати я можу довго, благо все це я пробувала. Напевно, чули вислів - «порахували - розплакалися»?

Так це прямо про мене сказано. Після місячної «довбання» по клавішах старенького ноутбука я отримала свій перший заробіток. Розплакалася я одночасно від радості (гроші ж!) І засмучення (чому так мало?), Адже обіцяли гори золоті, а видали жменьку на продукти.

Та й цю жменьку «розтягнули» на відсотки, адже прийти в банк і отримати віртуальні гроші не так-то просто.

У жовтні минулого року моя сім'я відсвяткувала п'ятирічний ювілей моєї недержавної служби. Я давно не працюю за копійки (центи), моя інтернетна «зарплата» в рази перевищує ту, що отримують мої колишні колеги, але я добре пам'ятаю, як все починалося ...

Ціни на копірайтінг

Завжди складно починати писати на замовлення, а копірайтинг - це статті на замовлення, унікальні, повністю підтверджені реальним станом речей Завжди складно починати писати на замовлення, а копірайтинг - це статті на замовлення, унікальні, повністю підтверджені реальним станом речей.

В Інтернеті є безліч програм, які перевіряють написаний вами текст на унікальність.

Хочете дізнатися, наскільки ваша думка схоже на думку інших людей, напишіть невеличкий текст, де розкажіть, що робили протягом дня.

Серйозно, напишіть, а потім перевірте те, що ви САМІ написали, на унікальність. Повірте, очі вас не обманюють - унікальність буде від 40% і нижче. Як так?! Ви ж самі писали, власними руками по клавіатурі, а виявляється це чистої води плагіат?

З цим зіткнулася і я, коли почала писати статті для онлайн-журналів, на біржах контенту, і причини у цього явища досить прості. Трохи пізніше ми до цього повернемося, а поки поговоримо про те, скільки ж коштують праці копірайтера.

Копірайтинг - ціни за 1000 знаків

Мабуть, тільки письменники і журналісти знають, що таке один друкований аркуш, що така кількість знаків з пробілами або без них. Оплата копірайтера залежить від вартості за тисячу знаків, причому на одних біржах прогалини вважаються, на інших - ні.

Мінімальна вартість тисячі знаків (літер!) Від 0,4 умовних одиниць, прийнятих на біржі за грошові знаки. Максимальна - може бути будь-яка, вона залежить від багатьох факторів: яку ціну замовник може собі дозволити, наскільки він зацікавлений в вас, як у автора, та інше.

Скільки можна заробити на копірайтингу?

Багато. Якщо ви вмієте шукати інформацію, спілкуватися з замовником, вирішувати питання до обопільної згоди, не боїтеся братися за великі обсяги матеріалу - то заробити можна багато.

Звичайно, це поняття досить невизначене, і краватку за 100 доларів для кого-то норма, а хтось ці гроші отримує за місяць роботи. Але копірайтинг - це нива, яку можна засівати нескінченно, і нескінченно багато отримувати врожаю.

Було б бажання, а вміння приходить з досвідом. Ну, наб'єте пару шишок, поки вчіться, а хто без цього обходився? Головне, домогтися результату, і все буде відмінно.

Дивіться відео Скільки можна заробляти на копірайтингу

Дивіться відео Скільки можна заробляти на копірайтингу

Коли я говорила, що Інтернет - це золота жила для тих, хто хотів би займатися написанням статей, це був не жарт. Забийте в пошуковик «біржі контенту» і будьте впевнені - пропозиції будуть не на одній сторінці.

Відразу відкиньте ілюзії, що все буде виходити, і якщо ви писали в школі твори на «5», то вже статтю-то унікальну напишете точно. Я жодним чином не намагаюся налякати, просто будьте готові до труднощів, як в будь-якому новій справі.

За моїми рекомендаціями у фріланс прийшли багато знайомих, але залишилися працювати постійно - одиниці, адже копірайтинг - це праця важка, часом дуже невдячна.

Трохи про терміни, щоб було зрозуміло, про що власне йдеться:

 • Фріланс - це робота на себе, без включеності, як штатна одиниця організації (компанії, підприємства і т.д.). Фрілансер виконує роботу без укладання договору про працевлаштування, оскільки наймається для виконання будь-якої конкретної роботи.
 • Копірайтинг - це написання текстів, статей на замовлення, створення професійного контенту для сайтів, написання рекламних, презентаційних текстів та ін. По суті, під копірайтінгом розуміється створення унікального тексту з нуля, грунтуючись на особистому досвіді.
 • Рерайтінг - це написання тексту, статті на замовлення, при цьому для створення досить унікального тексту використовуються кілька джерел інформації.
 • Копіпаст - використання в своєму тексті незмінених частин вихідної статті.
 • Плагіат - по суті, злодійство вихідної статті, розміщення або продаж її без найменших змін.
 • Контент - статті на будь-якому ресурсі.

Біржі фріланса і копірайтингу

Значне число фрілансерів працює на декількох біржах, на одній з яких вони можуть працювати під замовлення на написання статей, на інший - пишуть статті і розміщують їх в магазині готового контенту.

Для мене було досить складно знайти біржу, яка б мене влаштовувала за всіма параметрами, та й, якщо чесно, досі таку біржу я не знайшла. Тому при виборі варто орієнтуватися на об'єктивні показники, а не на свої суб'єктивні відчуття.

Біржа - це робоча структура, де все підпорядковано тільки одному - створення унікального контенту під замовлення, тому ні на одній біржі немає панібратства, допомоги з боку адміністрації, особливого ставлення до кого-небудь з авторів або замовників. Це абсолютно нормальний стан, і сприймати себе на біржі слід саме як автора, одного з багатьох.

Я не становила спеціально будь-якого рейтингу тих бірж, на яких починала свою роботу в якості копірайтера, тому перелік бірж буде не позиційний, а випадковий, заснований на тому, як і чим мені пригадуються ці біржі.

 • CopyLancer - найсерйозніша біржа, де я змогла себе зарекомендувати як автор статей. Для того, щоб стати автором на замовлення, необхідний досить високий рейтинг, тоді можна писати статті за дуже пристойні гроші;
 • Advego - біржа, де є можливість працювати на замовлення і для магазину готових статей. Теж існує рейтинг авторів, причому, чим вище твої позиції в рейтингу, тим дорожчі замовлення можеш виконувати;
 • Textbroker - біржа-загадка, де працює обмежене число авторів, і як потрапити в їх число - я не знаю. Кілька разів писала листи в техпідтримку біржі з наданням портфоліо, але відповіді так і не отримала;
 • TextTrader - відмінно позиціонує себе магазин готових статей від біржі Textbroker. Якщо на біржу мені потрапити так і не вдалося, то через магазин статті йдуть досить пристойно. Особливих навичок для розміщення статей не потрібно, реєстрація доступна і безкоштовна. Зрозуміло, що унікальність статей перевіряється, і неякісний контент цю перевірку не пройде;
 • Textsale - серйозна і солідна біржа копірайтингу, практично одна з найбільш заслужених бірж. Все зрозуміло, доступно, але біржа вимагає певних навичок, і для новачків вибитися в хороші замовлення досить складно;
 • Etxt - для мене ця біржа стала стартовою, де я отримала основні навички і набила багато «шишок» на своєму самолюбстві. Саме тут я навчилася «тримати удар», не панікувати, коли щось не виходить. Але це був саме старт, основна робота почалася пізніше і на іншій біржі.
 • Texchange - невелика починаюча біржа контенту, яка на даний момент не працює, але, сподіваюся, відновить свої сили. Ця біржа подавала дуже великі надії, але, на жаль, очевидно щось не вийшло у її творців;
 • Сontent1 - цей ресурс від біржі CopyLancer привів мене колись в здивування своїми дійсно «викидними» цінами. Тут найнижчі ціни на статті, незалежно від розміру ціна за статтю від 10 до 20 центів (!). Зате є чудова програма копіювання вихідного унікального контенту, і одна стаття перетворюється в 50 копій з достатньою унікальністю. За все копії автор теж отримує грошики, що значно збільшує початкову ціну за статтю.

Навіть це невеликий перелік основних ресурсів, де створюється унікальний контент, дає уявлення про те, наскільки багато варіантів є у початківця фрілансера.

Треба пробувати, вибирати, і працювати над якістю складу, над грамотністю, якою держава приділяє величезну увагу на всіх біржах. І постійно розширювати словниковий запас, щоб наш багатий російську мову допомагав, а не заважав писати унікальні статті.

Дивіться відео Як заробити в інтернет копірайтінгом від 20 $ в день

Дивіться відео Як заробити в інтернет копірайтінгом від 20 $ в день

Біржі копірайтингу для новачків

Тепер, коли основні позиції більш-менш зрозумілі, ми підійшли до найголовнішого питання - де, на якій біржі краще починати писати статті, коментарі, замітки та інше, що відноситься до поняття контент.

Відразу хочу сказати, що є спеціальні курси «навчання копірайтингу», але це навчання мало що дає. Можна витратити гроші на ці курси, і залишитися новачком на біржі ще довгий час, оскільки жодні курси не навчать, як писати відгук на товар або включати ключові слова до статті.

Можна знати, що таке безанкорние посилання, але не вміти її вписати правильно, і поки не навчишся на реальних замовленнях це робити, знання не допоможуть.

Біржа - це як школа, тільки в звичайній школі вчать, а тут автор вчиться сам, і якщо він хоче заробляти пристойні гроші, він вчиться на «4» і «5».

Практично на всіх біржах є форуми для спілкування, де можна задавати питання по роботі. До речі, на Advego є своя Вікіпедія для новачків, де розкриті всі основні поняття і терміни, розказано, як і що робити в різних замовленнях.

На Etxt існує чат, де в режимі реального часу можна задавати питання і тут же отримувати відповіді від адмінів, які є на той момент в чаті. Якщо ви досить впевнені в своїх силах, володієте словом не на рівні середньої школи, багато читаєте, то можна спробувати себе на біржі Textsale.

Etxt - біржа копірайтингу

Etxt - біржа копірайтингу

Чудова біржа для новачків, оскільки немає ніяких відволікаючих чинників - великої кількості реклами або форумного гілки з питаннями. Відразу після реєстрації заповнюєте профіль, і починаєте шукати замовлення.

В «+» рейтингу - портфоліо, куди можна «складати», як посилання на ваші статті, розміщені в мережі, так і відгуки замовників. Є кваліфікаційний тест, пройшовши який ви значно збільшите свій рейтинг, а, отже, і число хороших замовлень. Є можливість спілкуватися з замовником через тестові повідомлення.

Textsale - біржа копірайтингу

Чисто ділова атмосфера біржі починається з простого інтерфейсу, ніяких додаткових блоків, ніяких чатів або сторінок форуму, ніяких розважальних конкурсів
Чисто ділова атмосфера біржі починається з простого інтерфейсу, ніяких додаткових блоків, ніяких чатів або сторінок форуму, ніяких розважальних конкурсів. На біржі можна працювати і на замовлення, і з продажу своїх статей.

Вхід «платний» - щоб побачити замовлення, треба заплатити 10 wmz. Можна писати статті, а потім шукати постійних замовників через продаж статей. Є ТОП - 50 або рейтинг кращих авторів, а за якісну роботу видаються «зірочки», чим їх більше, тим більше замовників, тим більше заробіток.

Біржа копірайтингу Адвего

Біржа копірайтингу Адвего серед аналогічних ресурсів вважається найбільш демократичною, хоча тут є свої тонкощі, до яких відноситься «бан» - блокування за порушення правил біржі
Біржа копірайтингу Адвего серед аналогічних ресурсів вважається найбільш демократичною, хоча тут є свої тонкощі, до яких відноситься «бан» - блокування за порушення правил біржі. Навіть для новачків завжди є робота, вони так само можуть виставляти свої статті в магазин статей на біржі.

Дуже сувора система перевірки унікальності статей і робіт по замовленнях, причому програма перевірки постійно вдосконалюється. Немає прямого зв'язку з замовниками, все спілкування тільки через біржу, що гарантує оплату роботи автора.

Дивіться відео Як почати роботу копірайтера на Адвего

Дивіться відео Як почати роботу копірайтера на Адвего

Як писати статті копірайтинг?

Власники сайтів, інтернет-магазинів або інших ресурсів зацікавлені в тому, щоб контент, який вони розміщують, був унікальним, написаний в єдиному екземплярі.

Однак існує така річ, як стандартні словоформи або словосполучення, якими користується більшість людей. Наприклад: жили-були, однак, незважаючи на, більш-менш і інші стійкі словотворення, за рахунок яких штучно знижується унікальність статей.

навчання копірайтингу

Практично неможливо штучно навчитися писати неординарні статті, і є люди, яким «не дано» природою стати відомим журналістом або письменником, але навчитися писати нескладні тексти для заповнення сайтів широкої тематики цілком можна.

Як я вже зазначала вище, курси навчання копірайтерського майстерності категорично не підходять, всього треба вчитися на своєму досвіді. Багато тонкощів, які пізнаються тільки в прямій роботі, але про це треба писати окремо і детально.

Cео копірайтинг або вищий пілотаж в копірайтингу

Напевно, читаючи інформацію на різних сайтах, ви відзначали для себе, що деякі фрази або слова виділені кольором, шрифтом, підкресленням, а при наведенні курсору на інші слова і легке натиснення клавіші миші перекидає на інші сторінки або навіть сайти
Напевно, читаючи інформацію на різних сайтах, ви відзначали для себе, що деякі фрази або слова виділені кольором, шрифтом, підкресленням, а при наведенні курсору на інші слова і легке натиснення клавіші миші перекидає на інші сторінки або навіть сайти.

Саме цим займаються сео-копірайтери, вони пишуть статті з включенням заданих ключових фраз, які призначені для просування сайтів, залучення цільової аудиторії на інші сайти і для вирішення безлічі інших завдань.

Часом ключові фрази не відповідають нормам російської мови, і, тим не менш, досвідчений сео-копірайтер придумає, як включити цю «коряву» фразу в текст так, щоб він був інформативним і читабельним.

Дивіться ще відео Скільки можна заробити на копірайтингу

Дивіться ще відео Скільки можна заробити на копірайтингу

Поради бувалого копірайтера

Зрозуміло, можна сказати, що я - бувалий, досвідчений копірайтер, але це не зовсім чесно, оскільки на будь-якій біржі контенту є люди набагато більш досвідчені і «бувалі».

Однак п'ять років у фрілансі все ж щось значать, тому порадами ділитися можна, тим більше, що завдання цього керівництва - допомогти тим, кому потрібна робота через інтернет без вкладень.

Звичайно, маються на увазі фінансові вкладення, оскільки інтелектуальних зусиль вам знадобиться багато, і знову доведеться ... Але про все по порядку, щоб не плутатися самої, і вас не запитати.

Копірайтинг - непроста робота в інтернеті

Порадада № 1:

Вище я вже розповідала про різні біржі контенту. Вивчіть список, виберіть те, що особисто вам ближче - писати статті, працювати під конкретні замовлення, працювати в соціальних мережах або робити щось інше.

Це важливий момент, і, мабуть, що визначає, адже ви вибираєте майбутню галузь у фрілансі, а це, як заміж вийти - по любові чи за розрахунком. Вам доведеться з цим вибором довго «жити», виконувати роботу, яку ви самі і вибрали.

Копірайтинг, як можлива робота для мам в декреті, від звичного заміжжя відрізняється тільки одним - вибір біржі можна змінити.

Наприклад, коли я починала працювати на біржі, то брала все замовлення, які мені здавалися легкими, тому що в них треба було писати замітки або коментарі про виховання дітей.

Ну, хто ж з матусь не знає, що має дитя вміти в цьому ніжному віці? Беремо замовлення, пишемо, а як оформити, не знаємо - і отримуємо несподівану відмову в оплаті. Що робити далі?

Копірайтинг - розумна робота на дому

Рада №2:

Тут не допоможуть курси копірайтингу, розради рідних або заклики на біржі: «Чому мені відмовили в відплату ?! Я ж все написала правильно! ».

Цей перший відмова треба пережити так само стійко, як ви переживаєте, різні неприємності в своєму житті - це як певний життєвий етап (перша двійка, перше «ні» від коханої людини, перша зрада одного, невдача на роботі, провал на іспиті та інше) .

Цей перший відмова треба пережити так само стійко, як ви переживаєте, різні неприємності в своєму житті - це як певний життєвий етап (перша двійка, перше «ні» від коханої людини, перша зрада одного, невдача на роботі, провал на іспиті та інше)

Просто потерпіті, и не братися за Знайомі тими без ретельного и скрупульозного Вивчення ТЗ (технічного завдання) замовлення. Хитрість є завжди, але не тому, що замовники «такі шкідливі», а тому, що автори поспішають і неуважні до деталей завдання.

До речі, не варто «виносити сміття з хати», вирішуйте всі питання відмов в оплаті через адміністрацію біржі або арбітраж, який на деяких біржах контенту існує спеціально для вирішення спірних ситуацій.

Винесення спору з замовником на загальний огляд матиме наслідком те, що не тільки цей замовник, але інші, які теж будуть читати публічну переписку, внесуть вас в НС (чорний список користувачів, які ніколи не зможуть взяти замовлення цього замовника).

Спочатку читаємо завдання, оцінюємо свої сили і тільки після цього беремо завдання в роботу. Вирішуємо всі питання до «відплиття корабля», а не після того, як зробили роботу.

Робота вдома без вкладень або як організувати пристойний дохід

Рада №3:

Не намагайтеся відразу заробити «на машину», спочатку розраховуйте на дитячий іграшковий автомобільчик, тоді розчарувань в своєму виборі не буде.

Вчіться у тих, хто давно працює на біржі контенту, оскільки безкоштовне навчання копірайтингу через курси не дадуть вам досвіду, який «син помилок важких» - пам'ятаєте, був прекрасний епіграф до однієї популярної передачі?

Безкоштовним буває тільки сир у мишоловці, все інше - це праця, не сподівайтеся на «авось», вчіться на тій біржі, де почали працювати.

Задавайте питання - вам обов'язково дадуть відповідь, іноді сердито, а іноді - байдуже, але завжди по справі, тому - запитуйте у старожилів. Коли вам щось потрібно - спілкуйтеся з тими, у кого це вже реально вийшло.

Відео або аудіо навчання копірайтингу безкоштовно - це казка, небувальщина, за такими посібниками ви все будете робити правильно, а замовнику потрібно інше - і він буде прав, а ви - ні. «Хто музику замовляє, той і дівчину танцює» - це якраз про роботу на замовлення.

Саме до такої форми копірайтингу я прийшла після купи помилок, з величезними «шишками» на самооцінці, і досвідом суворих, часом нескінченних буднів копірайтера, коли виконання замовлення через домашніх форс-мажорних обставин стає неймовірно важким.

Рерайтінг і копірайтінг - робота з текстами

Рада №4:

Якщо на біржі є магазин статей, обов'язково спробуйте написати кілька штук і розмістити - можливо, це саме та ніша, яка допоможе вам швидше освоїтися на біржі.

Пишіть про те, що ви спробували на власному досвіді, що точно знаєте, і будь то рукоділля або кулінарія, садівництво або розвиваючі ігри для малюка - обов'язково використовуйте приклади з власного досвіду.

Один розумний чоловік якось мені сказав: «Умій себе подати так, щоб тебе захотіли купити» - звичайно, розмова йшла про професійних уміннях, а не про щось непристойному.

Але копірайтинг - це не тільки вміння писати, а й уміння себе «продати», тобто продати свої знання, навички у створенні текстів, статей або коментарів, але і вміння зробити гарний, заманливий заголовок статті, щоб її було цікаво купити.

У магазин статей писати можна нескінченно, але статті повинні відповідати вимогам по унікальності, бути затребуваною. Наприклад, ваша біржа копірайтингу в Україні, і для статей в її магазині навряд чи будуть актуальні статті з вирощування кроликів в Заполяр'ї ...

Написання статей має приносити не тільки гроші, але ж саме тому ви вирішили зайнятися копірайтингом, а й задоволення. А щоб це приємне відчуття зберегти і примножити, навчитеся користуватися фотоапаратом - статті з унікальними власними знімками продаються швидше і за вищою ціною.

Я вже давно до всіх своїх статей роблю унікальні фотографії, це нескладно, оскільки, йдучи на сплав, все одно фотоапарат береш з собою - так чому б не зробити кілька дійсно красивих фото?

Копірайтинг - інтернет-заробіток реальний і без вкладень

Рада №5:

На всіх біржах існують рейтинги авторів, які оформляються по-різному: ТОПи, «зоряні автори» (біржа копірайтингу Текстсейл), ТОПи за категоріями (популярних тем), і ваше завдання максимально швидко потрапити в число топових авторів.

Топові автори мають ряд вагомих переваг перед звичайними копирайтерами:

 • - доступ до більш дорогим замовленнями;
 • - постійних замовників;
 • - досить стабільний дохід навіть в період тимчасової «безробіття» на замовлення, тобто ситуації, коли в паблік немає вільних дорогих замовлень.

Якщо для потрапляння в ТОП треба пройти кваліфікаційний тест або тест грамотності - обов'язково зробіть це. Чи не вийде з першого разу, намагайтеся знову і знову, при цьому не забувайте, що є сайт Грамота.ру і йому подібні, де ви можете знайти відповіді на всі питання щодо поліпшення грамотності письма.

Перш ніж проходити тест на грамотність на своїй біржі, перевірте свої знання на популярних онлайн і оффлайн порталах. Є помилки - не лякайтеся, знову вчіть правила і граматику російської мови, шукайте ті стандартні фрази і звороти мови, які ви використовуєте невірно.

Пишіть тексти для себе таким чином, щоб потім їх можна було використовувати як статті для магазину готового контенту, і перевіряйте не тільки програмою word, а й самі. Дайте тексту «відлежатися», потім прочитайте те, що написали свіжим поглядом - ви напевно виявите ті фрази, які можна написати точніше.

Дивіться відео Курси копірайтингу в Москві

Дивіться відео Курси копірайтингу в Москві

Робота на дому в декреті відмінна можливість поповнити сімейний бюджет

Рада №6

і найважливіший, тому що складається він з декількох важливих правил спілкування на будь-якій біржі:

 • 1. Вивчіть правила біржі, на якій вирішили працювати. Зверніть особливу увагу на все, що стосується авторів і їх обов'язків;
 • 2. Не сперечайтеся з замовником і адміністрацією, вирішуйте всі питання за завданням «на березі» або через приватне спілкування з замовників, або через обговорення замовлення;
 • 3. Беріть замовлення в роботу тільки в тому випадку, коли точно впевнені в своїх знаннях і наявності вільного часу. Побутові труднощі автора не цікавлять замовника і не можуть служити виправданням, у замовника теж терміни «горять»;
 • 4. Якщо бачите, що не встигаєте з виконанням, попередьте замовника або своєчасно відмовтеся від виконання, але замовника все одно попередьте! Відмова від виконання без пояснень або перекидання замовлення (взяв - відмовився - знову взяв) призводить до внесення вашого ника в чорний список замовника! Це неприємно, і матиме наслідком те, що цей замовник ніколи не буде співпрацювати з вами;
 • 5. Не беріться за виконання замовлень з незнайомою вам тематикою, навіть якщо час на виконання велике (від доби і більше). Ознайомитися з основами за цей час можна, але вузькоспеціалізовану тему написати професійно грамотно - неможливо, обов'язково будуть які-небудь «ляпи»;
 • 6. Заробляйте собі неформальний рейтинг серед старожилів біржі через спілкування на форумах. Включайтеся в обговорення чужий теми, висловлюйте свою думку некатегоричності, а ИМХО. Будьте привітні і завжди коректні в будь-яких спірних ситуаціях. Часом краще промовчати, навіть якщо не згодні з авторитетами на біржі, ніж починати відстоювати свою думку.

Вдалого початку в копірайтерство! Не бійтеся помилятися - всі помиляються, бійтеся стояти на місці - «під лежачий камінь ....».

Фріланс?
Копіпаст?
Кліки?
Розсилки?
Напевно, чули вислів - «порахували - розплакалися»?
Ому так мало?
Як так?
Ви ж самі писали, власними руками по клавіатурі, а виявляється це чистої води плагіат?
Скільки можна заробити на копірайтингу?
Ну, наб'єте пару шишок, поки вчіться, а хто без цього обходився?

Дополнительная информация

rss
Карта