Заробіток на графічному дизайні

Графічний дизайн дуже широко затребуваний на просторах інтернету. Кожен день в інтернеті з'являються нові сайти і блоги, які потребують графічному оформленні матеріалу і статей. На жаль, не всі власники інтернет-сайтів мають навички графічного дизайну і тут утворюється ціла ніша, в якій, при належному старанні, можна дуже добре заробити. Власникам інтернет сайтів дуже часто потрібні іконки, кнопки, банери, елементи графічного інтерфейсу і т.д.


Найчастіше для роботи з зображеннями використовується графічний редактор Adobe Photoshop
Найчастіше для роботи з зображеннями використовується графічний редактор Adobe Photoshop. Але його недоліком є ​​висока вартість. У вільному доступі також можна знайти і масу безкоштовних пакетів, таких як Gimp, або Movavi, з котрим можна познайомитися на сайті www.movavi.ru/photosuite . Після установки одного з цих програм необхідно відвідати тематичні форуми і портали, в яких викладені уроки і багато корисних відомостей. Це допоможе Вам швидко освоїтися з програмою і зрозуміти основні принципи побудови шрифтових та кольорових композицій при створенні графічної роботи.

Де знайти замовлення? Зараз інтернет в достатку рясніє різними біржами для графічних дизайнерів. Є загальні біржі, а є і спеціалізовані тільки під графічний дизайн. Також можна пошукати і на порталах, що пропонують роботу. Зараз багато компаній вважають за краще наймати співробітників віддалено. А якщо і повезе, то можна і завоювати робоче місце в іноземній компанії з відповідним рівнем заробітної плати. Не зайвим був би і сайт-портфоліо, де можна викласти свої роботи. Це істотно полегшить спілкування між Вами і потенційним клієнтом. Такі сайти можуть бути хорошими стартовими майданчиками для додаткового прибутку, якщо зробити її у вигляді блогу і встановити пару оплачуваних банерів.

Рекламні банери. Ознайомившись з усіма основами роботи в сфері дизайну можна сміливо приступати до роботи. Рекламні банери - досить широке поняття. Як правило, це інформація рекламного характеру з привабливим графічним оформленням. Вони бувають статичними і анімованими і дуже затребувані. Найчастіше вони складаються з рекламного слогана на тлі привабливої ​​картинки. Опціонально, на банері вказуються і телефони або інші контактні дані особи. Банери використовуються не тільки в інтернеті. Свого роду банерами також можна назвати яскраві і виділені на загальному тлі оголошення в газетах, журналах.

Соціальні мережі та графічний дизайн. У соціальних мережах також можна спробувати працювати. Дуже часто в різних спільнотах і паблік викладаються пости з цитатами або цікавою інформацією на тлі картинок. Так як пошукова оптимізація вимагає унікальності контенту, то і картинки теж повинні бути унікальними. Тут вже можна домовитися з адміністратором групи і спільноти про надання своїх послуг з графічного оформлення картинок до постів і новин.

Оплата. Питання оплати дуже складний. Справа в тому, що кожен дизайнер за свої послуги бере різні гроші і говорити, що дизайн візитки у всіх буде коштувати однаково - не можна. Кожен оцінює сам свої здібності та вміння. Для того, щоб краще зрозуміти, які суми назвати замовникові - варто спочатку ознайомитися самому зі усередненої вартістю аналогічних послуг у інших дизайнерів і сформувати свій прайс-лист. Що стосується методів оплати, то тут найчастіше використовуються електронні платіжні системи або переклад на карту. Найчастіше у дизайнера існує кілька електронних гаманців в різних системах, для зручності отримання коштів.

Де знайти замовлення?