Заставки на комп'ютерний стіл дуже красиві широкоформатні високої якості шпалери: завантажити

 1. Чому не кожна заставка виглядає красиво на робочому столі?
 2. Як шукати і скачати широкоформатні і дуже красиві заставки на комп'ютерний стіл?

Керівництво по пошуку дуже красивих широкоформатних шпалер робочого столу комп'ютерів і ноутбуків.

Кожна людина, що бажає прикрасити робоче простір на своєму комп'ютері, насамперед встановлює собі фоном на робочий стіл якісь тематичні шпалери або просто красиву картинку.

Однак сучасні монітори для стаціонарних комп'ютерів і екрани ноутбуків мають досить великий дозвіл, і не кожна картинка буде красиво виглядати на заставці робочого столу.

У нашій статті ми поговоримо про те, де і як шукати широкоформатні і дуже красиві заставки на робочий стіл для вашого комп'ютера.

У нашій статті ми поговоримо про те, де і як шукати широкоформатні і дуже красиві заставки на робочий стіл для вашого комп'ютера

Завантажити шпалери на робочий стіл

Чому не кожна заставка виглядає красиво на робочому столі?

 • Якщо Ви встановили в якості заставки на робочий стіл фотографію або картинку і побачили, що зображення на ній розмите і розтягнуте, то причина цього криється в її вирішенні.
 • Кожен монітор має своє максимальне дозвіл, яке вважається в пікселях або точках. Наприклад, цифри 1920 × 1080 в настройках екрану означають, що ширина зображення вашого екрану становить 1920 пікселів, а висота - 1080. Пікселі і точки, це комп'ютерна міра довжини, як сантиметри.

Малюнок 1. Чому не кожна заставка виглядає красиво на робочому столі?

 • Якщо Ви, маючи монітор з роздільною здатністю 1920 × 1080 пікселів, встановіть на робочий стіл картинку меншого розміру, 1280 × 1024, наприклад, то дане зображення буде автоматично розтягнуто під дозвіл вашого монітора. Природно це призведе до значного зниження якості зображення.
 • Звичайно, в настройках комп'ютера можна відключити в настройках автоматичного розтягування зображення і помістити його по центру, але, в такому випадку, по краях екрану навколо зображення буде чорне простір.
 • Саме з цих причин рекомендується підбирати заставку на робочий стіл з таким же дозволом, як у вашого монітора.

Як шукати і скачати широкоформатні і дуже красиві заставки на комп'ютерний стіл?

 • Найчастіше люди шукають шпалери для робочого столу через звичайні пошукові системи. Вводять в пошуковий рядок ключові слова, відкривають перший-ліпший сайт і розглядають на ньому картинки.
 • Однак такий спосіб пошуку вкрай незручний з тієї причини, що сайти з заставками на робочий стіл найчастіше погано організовані і все заставки на них звалені в одну купу. Перш ніж Ви знайдете собі відповідну картинку, Ви переглянете сотні інших, які Вам можуть бути нецікаві.
 • Але є спосіб полегшити собі завдання і скористатися пошукачем зображень « Яндекс.Зображення », Який оснащений дуже зручним фільтром зображень. Щоб знайти з його допомогою відповідну заставку на робочий стіл, виконайте наступні кроки:

Крок 1.

Крок 1

Малюнок 1. Як шукати і скачати широкоформатні і дуже красиві заставки на комп'ютерний стіл?

Крок 2.

 • Перед Вами відкриється галерея картинок, де у верхній частині відображається картинка дня, а під нею зображення за категоріями (гори, море, міста і т.д.).
 • Щоб знайти картинку потрібного дозволу і тематики, скористаємося пошуковим рядком. Введіть в неї назву категорії зображення (наприклад, автомобілі) і вкажіть дозвіл вашого екрану (наприклад, 1920 × 10180).

Малюнок 2. Як шукати і скачати широкоформатні і дуже красиві заставки на комп'ютерний стіл?

Крок 3.

 • Як Ви можете помітити, на екрані з'явилися зображення по потрібної нам темі і потрібного дозволу. Однак за допомогою фільтра можна відсіяти зайві зображення. Спробуємо знайти тільки червоні автомобілі.
 • Під рядком пошуку клікніть по вкладці «Колір» і у вікні, виберіть «Червоний».

Малюнок 3. Як шукати і скачати широкоформатні і дуже красиві заставки на комп'ютерний стіл?

 • Як Ви можете бачити на скріншоті нижче, у вікні з'явилися зображення по потрібної нам темі виключно в червоних відтінках. Таким чином, Ви можете фільтрувати зображення не тільки за кольором, але і за розміром, датою публікації, формату та орієнтації.

Малюнок 4. Як шукати і скачати широкоформатні і дуже красиві заставки на комп'ютерний стіл?

Крок 4.

 • Для того, щоб завантажити вподобану картинку, клікніть по ній лівою кнопкою миші і у вікні, виберіть пункт «Відкрити 1920 × 1080».
 • Також Ви можете клікнути по зображенню правою кнопкою миші і вибрати рядок «Зберегти зображення як ...».

Малюнок 5. Як шукати і скачати широкоформатні і дуже красиві заставки на комп'ютерний стіл?

ВІДЕО: Красиві шпалери для робочого столу

Чому не кожна заставка виглядає красиво на робочому столі?
Як шукати і скачати широкоформатні і дуже красиві заставки на комп'ютерний стіл?
Як шукати і скачати широкоформатні і дуже красиві заставки на комп'ютерний стіл?