Завантажити безкоштовно скайп | скачати скайп | скачати skype | скачати скайп безкоштовно російською мовою

 1. Дзвінки по відео - безкоштовно.
 2. Безлімітні переговори по Скайпу
 3. Дуже недорогі дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони (тим абонентам, у яких взагалі немає комп'ютера)
 4. Безкоштовні групові телефонні конференції по Скайпу
 5. Відправлення файлів через Скайп
 6. Відправка SMS повідомлень на телефонні номери за допомогою Скайп
 7. Інші можливості програми спілкування в інтернеті - Скайп

Безумовно, програма для інтернет-спілкування Skype (Скайп) є найпопулярнішою і безкоштовною програмою для комп'ютера, яка допомагає мільярдам користувачам мережі інтернет бути на зв'язку один з одним
Безумовно, програма для інтернет-спілкування Skype (Скайп) є найпопулярнішою і безкоштовною програмою для комп'ютера, яка допомагає мільярдам користувачам мережі інтернет бути на зв'язку один з одним.

Ми пропонуємо Вам завантажити Скайп безкоштовно, російською мовою, але попередньо ви можете ознайомитися з можливостями цієї популярної програми для комп'ютера. Прочитавши опис, ви зрозумієте, що ця програма (якщо ви досі не користувалися скайп і нічого про нього не знаєте) відкриє вам широкі горизонти спілкування з усім світом, після цього залишиться тільки одне - скачати скайп російською, встановити його на комп'ютер і отримувати задоволення від спілкування.

Представляємо Вам перелік можливостей програми Скайп (Skype). Врахуйте, що це далеко не все, що може ця програма для комп'ютера:

Дзвінки по відео - безкоштовно.

Звичайне телефонне голосове спілкування - це чудово. Але якщо Ви ніколи не користувалися відеодзвінки, вам буде важко зрозуміти, що спілкування по відео - це якісно новий крок в спілкуванні. Ви не просто чуєте співрозмовника, як ми зазвичай звикли, по телефону. Ви бачите його міміку, жести, настрій, навколишнє оточення - а значить ваш розмова буде набагато більш насиченим, продуктивним, ви отримаєте незрівнянно більшу кількість вражень. У вас буде відчуття, що вас співрозмовник не «на тому кінці дроту", а прямо поруч з вами, в одній кімнаті.

Якщо ваші батьки залишилися десь в далекому містечку, ви зможете побувати у них в гостях, не виходячи з-за комп'ютера. Ви можете сидіти з ними "за одним столом", пити чай, бачити один одного і спілкуватися хоч весь вечір безперервно. Відео виклик в Скайпі абсолютно безкоштовні і нічим не обмежені.

Якщо Ваш друг поїхав на курорт, скажімо, в іншу країну - зовсім не обов'язково з нетерпінням чекати його приїзду, щоб почути захоплюючі розповіді про подорож. Якщо в готелі, де розмістився ваш друг, є інтернет - Ви можете вийти з ним на зв'язок в Скайпі в будь-який час і дізнатися найгарячіші новини прямо з подорожі.

Якщо Ви товариські і у вас є якесь хобі, професійний інтерес - Ви можете легко знайти інших людей, що підтримують ваші інтереси, в тому числі і за кордоном, поспілкуватися з іноземними колегами, укладати договори, вести будь-яку ділову активність прямо за своїм столом. Це кращий вихід, якщо у вас немає часу або бажання на тривалі поїздки.

Якщо можливості відеодзвінків вас надихнули, ви прямо зараз можете завантажити скайп російською, по посиланню, внизу статті.

Безлімітні переговори по Скайпу

Якщо у Вас або Вашого співрозмовника немає відеокамери на комп'ютері - нічого страшного. Скайп дозволяє вести безлімітні розмови через інтернет такі ж, як і звичайні телефонні переговори, але без обмежень за часом і абсолютно безкоштовно. В даному випадку, якщо у кого-то з співрозмовників (або в обох) немає відеокамери, його абонент буде просто чути його, без відео.

Перевага Скайпу і в цьому випадку очевидно. Що стосується міжміських телефонних розмов зазвичай ми стежимо за часом, щоб заощадити на витратах. В Скайпі спілкування між комп'ютерами безкоштовно, тому можна забути про час і не дивитися на годинник, навіть якщо ваш співрозмовник знаходиться в Австралії.

Якщо Ви згодні спілкуватися безкоштовно, з будь-якими містами і країнами, вам слід завантажити skype (це безкоштовно, а посилання внизу сторінки) і почати ним користуватися.

Дуже недорогі дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони (тим абонентам, у яких взагалі немає комп'ютера)

Скайп пропонує вам здійснювати телефонні дзвінки прямо зі свого комп'ютера на будь-який мобільний або стаціонарний телефонний номер. У будь-яку країну світу і в будь-яке місто за дуже вигідними тарифами.

Ця послуга платна, але вартість хвилини дзвінка значно нижче, ніж вартість звичайних телефонних переговорів. Крім цього, є безлімітний тарифні плани, що дозволяють цілий місяць розмовляти без обмежень з вибраними країнами, або всім світом.

Безкоштовні групові телефонні конференції по Скайпу

Ви можете влаштувати розмову одночасно з декількома абонентами, у яких є програма для комп'ютера Скайп (Skype). Це зручно для проведення ділових переговорів, презентацій або обміну думок з декількома друзями або родичами одночасно - такий режим ще називають режимом телеконференції.

Не важливо, чи знаходяться ваші друзі або ділові партнери в одному місті, або кожен з них перебуває в різних кінцях світу, не має значення, чи є комп'ютер зі Скайпом, або просто Скайп встановлений в мобільному телефоні - все одно ви можете одночасно спілкуватися один з одним і вирішувати будь-які питання. Абсолютно безкоштовно і протягом необмеженого кількості часу, тобто безлімітно.

А ще ви можете запросити до участі в конференції будь-якої людини зі звичайним телефонним номером, стільниковим або стаціонарним. Правда, за таку послугу стягується плата відповідно до тарифів на телефонний переговори в Скайпі.

Скайп дозволяє організувати групову відеозв'язок, коли учасники не тільки чують, але і одночасно все бачать один одного. Для цього потрібно внести деяку кількість грошей на свій рахунок в Скайпі.

Якщо Вам вже подобаються перераховані можливості, то прямо зараз скачайте Скайп безкоштовно і без реєстрації за посиланням в кінці цього матеріалу.

Відправлення файлів через Скайп

Якщо у вас є фотографії, якими ви бажаєте поділитися з родичами або друзями, або у вас є документи, які необхідно показати начальнику і колегам, або будь-які інші файли, якими потрібно поділитися - ви можете легко відправити їх через Скайп будь-якому абоненту. Йому досить лише підтвердити прийом файлу, і файл буде відправлений до нього на комп'ютер.

Скайп дозволяє передавати файли будь-якого розміру, будь-якого типу і формату, і при цьому абсолютно безкоштовно. Швидкість передачі файлів нічим не обмежується, тільки лише швидкістю вашого інтернету.

Відправка SMS повідомлень на телефонні номери за допомогою Скайп

Скайп дозволяє за вигідними тарифами відправляти миттєві повідомлення (СМС-ки) на будь-які телефонні номери. Якщо ви бажаєте коротко повідомити про себе друзям, особливо якщо перебуваєте за кордоном, ця послуга дуже добре для вас підходить. Вартість відправки СМС не залежить від телефонного роумінгу, тому з-за кордону такий спосіб зв'язку вельми вигідний. До того ж, вам не потрібно користуватися незручною клавіатурою мобільного телефону - набір тексту СМС здійснюється на звичній клавіатурі вашого комп'ютера або ноутбука.

Інші можливості програми спілкування в інтернеті - Скайп

Текстовий чат з співрозмовником, або з декількома співрозмовниками одночасно. Легко і безкоштовно ви можете обмінюватися звичайними текстовими повідомленнями з будь-якими абонентами Скайп. Ви можете вести індивідуальну листування з окремим абонентом, дивитися ранню історію ваших повідомлень, відправляти один одному інтернет-посилання і ваші останні новини. Навіть якщо абонента в даний момент немає на лінії, він отримає ваші повідомлення пізніше, коли запустити комп'ютер і включить Скайп.

Голосова пошта. Коли Ви зайняті, або вас немає за комп'ютером - ви не можете відповісти на дзвінки в Скайпі. В цьому випадку Скайп збереже повідомлення для вас у вигляді голосової пошти. Пізніше, Ви в будь-який час зможете прослухати ці повідомлення і відповісти. Скайп може відправити СМС-повідомлення про які надійшли сообщеніяз на ваш мобільний телефон, а ще він може розпізнавати голос абонента, перетворити його мова в текст і відправити вам цей текст через СМС на мобільний номер.

Skype To Go. Дзвінки на звичайні стаціонарні або мобільні телефони, за вигідними тарифами, можна робити не тільки з програми Скайп, як вже було написано вище, але і прямо зі свого власного стаціонарного або мобільного телефону - за тими ж найвигіднішим (або безлімітним) тарифних планів. Вам не потрібно набирати прямий номер вашого закордонного колеги або друга, і платить купу грошей за міжнародний зв'язок. Вам потрібно набрати спеціальний номер Skype To Go, ваш дзвінок потрапить в систему Скайп, а вже система Скайп з'єднає ваш телефон з телефоном того, кому ви збиралися дзвонити. Вся зв'язок між вами буде здійснюватися через інтернет, за дуже вигідними тарифами системи Скайп.

Справжній телефонний номер. Ви можете через систему Скайп зареєструвати новий справжній телефонний номер, за яким до вас можуть дзвонити абоненти звичайних стаціонарних і мобільних телефонів, і всі дзвінки будуть потрапляти до вас в Скайп. Дзвонять думатимуть, що набирають місцевий телефонний номер (і з них не буде стягуватися плата), а в цей час ви можете знаходиться на іншому кінці земної кулі, і приймати ці дзвінки так само, як у себе вдома.

Переадресація дзвінків Скайп. Ви не пропустите жодного дзвінка на ваш Скайп, навіть якщо ви пішли в магазин або в інших справах, і ваш комп'ютер вимкнений. Для цього досить встановити переадресацію дзвінків зі Скайп на будь-який ваш номер, стільниковий або міської. Після цього всі, хто дзвонить вам по Скайпу, поки вас немає на місці, будуть переадресовані безпосередньо на вказаний вами телефонний номер, і ви отримаєте звичайний вхідний дзвінок. При цьому той, хто телефонує вам Скайп-абонент нічого не буде платити за переадресацію. Він може навіть не здогадуватися, що вас зараз немає в Скайп-е.

Показ екрану свого комп'ютера. Під час відеодзвінка ви можете переключитися в режим демонстрації екрану свого комп'ютера. Це дуже зручно, якщо ви хочете показати своєму співрозмовнику те, що відбувається на вашому екрані. Наприклад, навчити користуватися якоюсь програмою або продемонструвати фотографії. Це абсолютно безкоштовна можливість.

Моментальні фото співрозмовника. При відео-розмові ви можете натисненням однієї кнопки відобразити будь-який цікавий момент з відео вашого співрозмовника у вигляді фотографії, зробити знімок кадру вибрано. Всі зроблені знімки зберігаються в спеціальній галереї фото, ви можете їх переглядати коли вам захочеться і надходити з ними так само, як з будь-якими іншими фото на вашому комп'ютері. Наприклад, ви можете їх відправити іншому абоненту Скайп.

Послуга виклику. Якщо хтось дзвонить вам по Скайпу, ви можете передати вхідний дзвінок будь-якого іншого абоненту Скайпу, або навіть передати виклик на інший телефонний номер, стаціонарний або мобільний. Це дуже зручно, коли вам потрібно з'єднати одну людину з іншим, наприклад дзвонить вам клієнта з'єднати з іншим співробітником вашої фірми.

Використання розширень. Скайп дозволяє завантажувати з офіційного сайту різні розширення - це спеціальні доповнення до стандартної програми Скайп, які дають додаткові можливості і зручності. Серед розширень є програми для запису відео з Скайпу, є програма для малювання на загальному екрані і багато, багато іншого.

Отже, по посиланню нижче ви можете скачати скайп безкоштовно, російською мовою. Буде відкрито вікно офіційного сайту Skype і через кілька секунд почнеться завантаження програми Скайп. (Програма Скайп універсальна, призначена під всі платформи Windows, тому вам не потрібно окремо шукати, де б завантажити Скайп безкоштовно для Windows 7 або Windows XP)

Програма для комп'ютера Skype працює під всі сучасні версії Windows: Windows® XP, Vista або Windows 7 (підтримуються як 32, так і 64-розрядні ОС), існують так же версії під Mac, Lunix, iPhone, iPad, Android, Symbian. Скайп працює в деяких моделях телевізорів, або буває вбудований в деякі моделі DVD-плеєрів.

Наш матеріал про Скайпі знаходять по фразах:

 • скачати безкоштовно скайп
 • скачати скайп безкоштовно
 • скачати скайп
 • скачати skype безкоштовно
 • скачати skype
 • скачати скайп безкоштовно російською мовою
 • скачати скайп російською мовою безкоштовно
 • скачати скайп для windows 7
 • скачати скайп російською
 • скачати скайп безкоштовно і без реєстрації
 • програма для skype
 • скачати скайп безкоштовно для windows 7
 • програма для голосу в скайпі
 • скачати скайп безкоштовно російською мовою 5.1