Завантажити більярд на комп'ютер

Будь ласка, додайте сайт в соціальні мережі:

Загальний рейтинг гри: 4.57 || 7 голосів:

Кожен з нас напевно знайомий з чудовою і старовинної настільною грою в більярд, тому в боргом поданні вона навряд чи потребує. Ну а для тих, хто тільки вперше знайомиться з більярдом, ми пропонуємо завантажити більярд на комп'ютер і побачити все ті принади гри, за які більярд люблять у всьому світі. Звичайно, це не реальна гра, а лише комп'ютерний аналог, проте в ньому зібрані всі барвисті моменти гри, і ви відчуєте смак справжнього розваги.

Гра оснащена тривимірною графікою, тому ви можете розглянути ігрову зону з будь-якої точки огляду. Переваги 3-D більярду, який ви можете завантажити на комп'ютер безкоштовно, очевидні і переконатися в цьому досить просто. Завантажити гру можна за допомогою торрента. Це зручно, особливо для тих, у кого слабкий інтернет і він не може завантажити файл цілком за 1 раз.

Комп'ютерна версія гри в більярд поєднує в собі всі найкращі традиції і якості. Навіть гравці, які провели багато ігрових партій в реальних клубах і досягли в грі заповітних висот відомого рівня, обзавелися громіздкими біографіями і більярдними титулами, ну так ось, вони захоплюються цією грою.

Все тому, що ця комп'ютерна версія більярда виконана з любов'ю кращими майстрами в створенні ігор, в ній втілений творчий порив і накопичений роками досвід. Все для того, щоб популяризувати настільну гру серед комп'ютерних користувачів. Крім того, якщо ви любите і шануєте все більярдні традиції, але хочете заощадити інтернет трафік, тоді рекомендую вам звернути увагу на онлайн ігри, які працюють прямо в браузері. Таким чином ви заощадите час і зможете почати гру в кілька кліків без необхідності завантажувати файли на комп'ютер.

Системні вимоги
Процесор: Pentium 1.6 Ghz
Оперативна пам'ять: 1 GB RAM
Відеокарта: DirectX: 9.0c
Звукова карта: Сумісна з DirectX

Завантажити торрент файл тут.

Дорогі друзі, якщо під час установки або використання програми виникли будь-які питання, то пишіть ваші зауваження в коментарях, і я із задоволенням вам допоможу вирішити будь-які труднощі з грою в більярд.

У скачані більярді є один невеликий недолік, в нього не можна грати з реальними суперниками, а тільки з комп'ютерним інтелектом. Але не варто засмучуватися і плакати гіркими сльозами - якщо ви віддаєте перевагу грати з живими гравцями, тоді ласкаво просимо в наш дружний ігровий клуб!

Але не варто засмучуватися і плакати гіркими сльозами - якщо ви віддаєте перевагу грати з живими гравцями, тоді ласкаво просимо в наш дружний ігровий клуб


Тип гри: Більярд Назва гри: Завантажити більярд на комп'ютер Формат: SWF Управління: Клавіатура + миша

Дополнительная информация

rss
Карта