Завантажити більярд на телефон

  1. американський більярд
  2. Російський більярд

Шановні гравці, скачати більярд на телефон під керуванням android можна абсолютно безкоштовно. Я як справжній шанувальник цієї настільної гри, люблю в неї пограти як в живу, так і на своєму мобільному пристрої. Завантаживши гру більярд на телефон ви забезпечите собі хороший дозвілля в будь-якому місці, де б ви не знаходилися.
Завантажити гру з офіційного магазину гугл справді не складно і напевно кожен з вас вже це хоч раз, але робив. Потрібно мати акаунт в гуглі і авторизуватися на сайті, після чого встановити вподобану гру буде легко. Справді я вважаю за краще пограти в вісімку, це дуже популярний вид більярд і там завжди знайдеться гідний суперник.

американський більярд

американський більярд

Після установки гри по першій посиланням вам буде запропоновано зареєструвати профіль на сайті або зайти в гру гостем, це вже вирішувати вам, якщо сильно не терпиться пограти, тоді можете зайти гостем щоб покатати трохи кулі. У цьому скачані більярді фізика рухів дуже крута і обов'язково вас здивує, кулі дуже правдоподібно рухаються по столу і досить добре рикошетять.

У цьому скачані більярді фізика рухів дуже крута і обов'язково вас здивує, кулі дуже правдоподібно рухаються по столу і досить добре рикошетять

Завантажити гру безкоштовно з google play store

Російський більярд

Російський більярд

Завантажити гру безкоштовно з google play store

За другою посиланням я вам надав відмінний російський більярд для телефону, я в нього так-же час від часу граю і він на сьогоднішній момент кращий з того що я бачив для мобільного телефону. Щоб завантажити більярд на телефон найкраще скористатися вай фаем, в іншому випадки можна потрапити на гроші, якщо звичайно у вас не безліміт.
Іноді, коли я стою в черзі або їду в метро згадую про те, що у мене в кишені лежить телефон, а в цьому телефоні є реально крута гра в більярд, разом з якою мені не буде нудно ніколи. Я запускаю гру і отримую задоволення від шикарної графіки і зручного інтерфейсу. Рекомендую братці і вам пограти і оцінити це чудо.

Дополнительная информация

rss
Карта