Завантажити програму Guitar Suite на Windows Phone 8 смартфон (безкоштовно)

Додаток створене для того, щоб ви завжди могли помістити гітару в свою кишеню

Додаток створене для того, щоб ви завжди могли помістити гітару в свою кишеню. Ваш Windows Phone стане дуже чудовим інструментом з реалістичним звучанням. Скачайте цю програму з нашого сайту за прямим посиланням.

Guitar Suite - дуже хороший тюнер. Додаток має багато можливостей та режимів. Програмою можна користуватися як підручником або довідником. Вона стане хорошим помічником як для початківців музикантів, так і для більш досвідчених. Тепер подивимося детальніше, що вона може.

По-перше, у вашому розпорядженні величезна бібліотека, що має 25к акордів і 50 ладів. Кожен акорд можна прослухати і спробувати його повторити самостійно. По-друге, дев'ятнадцять гітарних налаштувань з підтримкою, крім акустики, ще й бас-гітари, укулеле (soprano і concert), лютні, банжо. І всі ці настройки можна використовувати в режимах "Налаштування" і "Налаштування на слух". Так-же, дуже сподобалося застосування додатки як метронома з різними ритмом і темпом. Не можна не згадати варіанти вибору оформлення стилю гітарного грифа і реалістичну вібрацію струн. І останнє, доступні дві версії програми: для «правші» і «лівші».

З Guitar Suite ви збагнете нові рівні гри на гітарі і удосконалите свої навички.

З Guitar Suite ви збагнете нові рівні гри на гітарі і удосконалите свої навички

  • Версія програми: 2.0.0.0
  • Платформа: Windows Phone 8 і 8.1
  • Формат файлу: * .xap
  • Мова: англійська, російська
  • Підтримка смартфонів: Lumia 520 , Lumia 525 , Lumia 530 , Lumia 620 , Lumia 625 , Lumia 630 , Lumia 635 , Lumia 720 , Lumia 820 , Lumia 920 , Lumia 925 , Lumia 930 , Lumia 1020 , Lumia 1320 , Lumia 1520 і Lumia Icon (Смартфони тільки на ОС Windows Phone 8)

Завантажити Guitar Suite * .xap (17.07 Мб)

07 Мб)

Увага! Програма Guitar Suite доступна для скачування лише в ознайомлювальних цілях на смартфон з ОС Windows Phone 8 смартфон. Після ознайомлення Ви зобов'язані видалити його або купити в Marketplace або Windows Phone Store!

Якщо файл програми Guitar Suite не доступні або посилання файлообмінника не робоча - напишіть коментар з Вашим e-mail або іншими контактами, ми обов'язково відновимо посилання і відправимо їх Вам на пошту.