Завантажити: Навчальне середовище «Виконавці»:

  1. завантажити
  2. Ліцензія
  3. завантажити
  4. Як встановити програму?

завантажити

Що це?

З цієї сторінки можна завантажити повну версію системи Виконавці, методичні матеріали (див. Сторінку Методика ), А також файл локалізації для англійської мови, який забезпечує заміну всіх ключових слів мови, інтерфейсними модулями і повідомлень системи на англомовні. Зверніть увагу, що при оновленні версії програми необхідно також оновлювати і файл локалізації.

1 липня 2019 р
Оновлена навчальна програма PasLaz В.А. Пасевич, призначена для переходу від програмування виконавців до програмування в середовищі Lazarus .

23 грудня 2018 р
Розміщені розробки В.А. Пасевич (Робот, Черепаха).

11 вересня 2018 р
Тепер можна скопіювати вміст консольного вікна в буфер обміну.

13 лютого 2018 р
Збільшено граничний розмір масивів.

26 листопада 2017 р
Виправлення в довідковій системі.

20 грудня 2016 р
Усунена витік пам'яті при роботі з масивами.

11 грудня 2016 р
Виправлена ​​помилка в реалізації команди очистити.

20 листопада 2016 р
Нова версія: тепер дозволено рекурсивно викликати основну програму.

Ліцензія

Навчальне середовище Виконавці та методичні розробки поширюються за принципом «Як є» - «As Is». Це означає, що ви використовуєте їх на свій страх і ризик і автор не несе ніякої відповідальності за збиток, заподіяний вам особисто і вашого комп'ютера в результаті використання отриманих на цьому сайті програм і методик.

Всі опубліковані нижче матеріали можуть бути вільно використані в некомерційних цілях за умови збереження авторства. Ви можете передавати колегам всі матеріали, отримані на цьому сайті.

Без письмової згоди автора забороняється:
  1. 1) публікація матеріалів в будь-якій формі, в тому числі розміщення матеріалів на інших Web-сайтах;
  2. 2) поширення неповних або змінених матеріалів;
  3. 3) включення матеріалів в збірники на будь-яких носіях інформації;
  4. 4) отримання комерційної вигоди від продажу або іншого використання матеріалів.

Завантаження матеріалів означає, що ви погодилися з умовами цього ліцензійної угоди.

завантажити

Завантажити матеріали інших авторів

Всі матеріали розміщуються в публічному доступі за згодою авторів.

Навчальна програма PasLaz В.А. Пасевич, призначена для переходу від програмування виконавців до програмування в середовищі Lazarus . 01.07.2019 Завдання для виконавців Робот і Черепаха. Автор - В.А. Пасевич, Заслужений учитель РФ. (2 784 Кб) Курс «Алгоритмика» (7 клас) : Виконавці Робот, креслярем і Черепаха. Автор - Л.А. Каюшкіна, МБОУ ЗОШ № 11, м Ішимбая Республіки Башкортостан (472 Кб) Робоча програма «Алгоритмика» (5 клас, ФГОС) : Виконавці Робот, креслярем і Черепаха. Автор - Н.Є. Леко, ЗОШ № 9, м Тихвин (220 Кб) Розробки уроків по виконавцю Робот. Автор - С.В. Чайченко, МБОУ Грушевська ЗОШ Аксайського району Ростовської області. (2 454 Кб) Навчальна програма: виконавці Робот, креслярем і Черепаха. Автор - Н.Є. Леко, ЗОШ № 9, м Тихвин (200 Кб) Уроки по темі «Управління виконавцем креслярем». Автор - Г.А. Гаврюкова, МОУ СОШ № 68, м Рязань (архів ZIP 3 380 Кб) Методична розробка завдань для виконавця Робот. Автор - М. Хандрамай, керівник - Е.А. Маслова, ліцей №23, м Кемерово (296 Кб)

Як встановити програму?

До архіву навчального середовища Виконавці включені наступні файли:

robot.exe основна програма robot.chm файл довідкової системи (стиснений гіпертекст) readme.txt опис середовища Виконавці та особливостей установки license.txt ліцензійну угоду MAZE підкаталог з лабіринтами для виконавця Робот MAZE2 ще один набір завдань для виконавця Робот PROGRAM / ROBOT підкаталог з рішеннями задач для виконавця Робот PROGRAM / DRAWER підкаталог з прикладами програм для виконавця Чертежник PROGRAM / TURTLE підкаталог з прикладами програм для виконавця Черепаха PROGRAM / KURS підкаталог з прикладами програм для курсу програмування, незалежного від вико лнітелей PROGRAM / FRACTALS підкаталог з прикладами програм для побудови фракталів PROGRAM / PASEVICH підкаталог з розробками В.А. Пасевич (Робот, Черепаха)

Після розпакування архіву програма знаходиться в працездатному стані і не вимагає ніяких додаткових установок.

Дополнительная информация

rss
Карта