Завантажити безкоштовно "Пильне око» програму захисту від вірусів типу «Autorun» на флешках

Безкоштовна захист від autorun вірусів на флешках

«Пильне око» - проста, але дуже ефективна антивірусна програма для захисту від autorun вірусів на флешках «Пильне око» - проста, але дуже ефективна антивірусна програма для захисту від autorun вірусів на флешках. «Пильне око» не замінює повноцінні антивірусні програмні комплекси, такі як Dr.Web або Антивірус Касперського, а лише ефективно доповнює їх в частині профілактики зараження комп'ютера вірусами на флеш-носіях. «Пильне око» сканує знімні носії інформації (флешки, зовнішні жорсткі диски), в пошуках автоматично запускаються програм. «Пильне око» ефективно розпізнає і блокує більшу частину троянів, що маскуються під файли і папки, перекриваючи, тим самим, один з найпопулярніших способів поширення шкідливих програм, і захищає від вірусів, що поширюються через ярлики.

«Пильне око» - не конфліктує з уже встановленими антивірусними програмами, тому її можна і навіть потрібно встановлювати на додаток до антивірусних пакетів, таким, наприклад, як антивірус Dr «Пильне око» - не конфліктує з уже встановленими антивірусними програмами, тому її можна і навіть потрібно встановлювати на додаток до антивірусних пакетів, таким, наприклад, як антивірус Dr.Web. У той же час, «Зоркий очей», програма, призначена для захисту від вірусів на флешках, але не для лікування комп'ютера і флешок від вірусів. Ця програма більш придатна як профілактичний засіб від вірусів, що заражають комп'ютер з підключаються носіїв. Про що, автор програми прямо вказує. «Пильне око» покликаний бути саме захистом від вірусів на флешках, перепоною на шляху вірусу від флешки на компьтер. Для захисту Вашого ПК і лікування Ви повинні використовувати такі комплексні антивірусні пакети, як Dr.Web Security Space і лікує утиліту Dr.Web CureIt!

А навіщо потрібен «Пильне око», якщо у Вас вже встановлений основний антивірус? В принципі, антивірус Dr.Web цілком може впоратися з флешками самостійно: він блокує файл автозапуску «autorun.inf» і сканує флешку на віруси (при правильних налаштуваннях). Але! У програмі «Пильне око» присутні деякі додаткові опції, які суттєво полегшать життя недосвідченому користувачу і заощадять час досвідченому. Наприклад, видаливши файл з вірусом, навряд чи будь-яка інша антивірусна програма відновить Вам нормальне відображення ваших папкок на флешці, які були приховані вірусом. Великим антивірусів ніколи буде також розблокувати Вам редактор реєстру і диспетчер задач. Без anti-autorun «Пильне око» відновлювати нормальну працездатність системи і флешки Вам належить вручну, або спеціальними твікера (що також передбачає використання додаткової програми - а тут твикер і захисник в одному флаконі!). І це ще не всі можливості програми щодо усунення несправностей, викликаних вірусом. У той же час, «Зоркий очей» не виліковує від вірусів, а тільки захищає Ваш ПК від флешок, уражених такими вірусами. Разом з тим, він прекрасно уживається з Вашим "великим і основним" антивірусом, що і є прекрасною передумовою використовувати «Пильне око» як додатковий бар'єр для захисту від заражених флешок. Також відповідаючи на вже поставлений впрос, хотілося б відзначити ряд особливостей цієї програми, які дозволяють їй зайняти гідне місце на Вашому ПК разом з Доктором ЗЕБом або Касперського (а так само іншими поважними представниками цього сімейства).

 1. Пильне око не використовує антивірусних баз, а значить, вам не доведеться їх постійно оновлювати.
 2. «Пильне око» знаходить файл автозапуску, тобто все, що завантажується автоматично в той момент, коли ви робите подвійний клік по значку флешки. Чи багато легальних програм використовують такий спосіб запуску (компакт-диски в розрахунок не беремо)? Одиниці! Тому «Пильне око» не перевіряє - вірус там, або не вірус. Він знає напевно. Таким нехитрим чином гарантовано блокуються навіть невідомі і аматорські віруси, на які багато "лечилки" просто закривають очі.
 3. Інша не менш корисна функція - виявлення маскуються вірусів. Пильне око не перевіряє файли з яких-небудь баз, або сигнатурам. Він просто дивиться на них очима користувача. І якщо бачить що вводить в оману значок, б'є на сполох. Ось наочний приклад:

 4. Віруси, які не вимагають клацати по ним мишкою. Вони поширюються через ярлики і запускаються самі, поки ви переглядаєте вміст флешки. Зараження піддаються всі версії windows без винятку. І ось, з огляду на той факт, що створювати ярлики на флешках ніхто при здоровому глузді не стане (оскільки вони будуть працювати тільки на рідному комп'ютері), було вирішено включити в програму функцію, яка знаходить ярлики на підключаються флешках і відправляє їх в карантин.
 5. В область захисту потрапляють не тільки флешки, але і зовнішні жорсткі диски, що підключаються не тільки через usb, але і через будь-які інші інтерфейси.
 6. Файли, які можуть представляти будь-яку загрозу, переміщаються в карантин і видається відповідне повідомлення. Натомість файлів на флешці залишиться записка з текстом «Тут був вірус, він був знищений програмою Пильне око». Тим самим, що не буде потярен не один важливий файл - все зберігається в папці карантину на флешці (при відповідній настройці). Віруси, переміщені в цю папку, не представляють ніякої загрози, так як мають некоректне розширення. Активувати їх "випадково", або з цікавості, у вас не вийде! Але якщо ви впевнені, що знайдена Зірками Оком програма - не вірус, ви можете дістати її з папки карантину і повернути на місце, приписавши правильне розширення і ім'я.
 7. Якщо на флешці присутній автозапуск, то програми сама змінює значок програми на яскраво червоний, який неможливо не помітити. Таким чином, Ви можете звернути увагу на правомірність існування автозапуску на флешці і вжити відповідних заходів для лікування флешки.

 8. Програма дозволяє робити видимими приховані об'єкти - багато вірусів мають звичку приховувати папки користувачів, стаючи на їх місце. Від видалення вірусу «Договір з кліентом.lnk» або «Договір з кліентом.exe» сама папка видимої не стане, а от власник флешки може отримати серйозну психічну травму, гортаючи логи. Тому ця функція, після кожного лікування переглядає флешку на наявність прихованих папок і файлів і повертає їм нормальні атрибути, а заодно - відновлює папки, оригінально заховані вірусами типу Worm.Win32.Radminer.d. Причому, такій процедурі піддаються тільки флешки, на яких була виявлена ​​загроза.
 9. Функція пошуку і видалення з флешок ярликів призначена для захисту від групи вірусів типу Stuxnet. Ярлики на флешках - річ надзвичайно марна. Найчастіше - небезпечна, якщо ярлик створений вірусом. Тому Пильне око просто видаляє з флешок (переміщує в карантин) всі виявлені їм ярлики раніше, ніж ОС до них добереться і ініціалізує вірус.
 10. В умовах підприємства або організації з великою кількістю комп'ютерів буде корисна функція списку відомих пристроїв, яка служить для запам'ятовування флешки, розповсюджувача вірусів. Цей список містить назви пристроїв, які коли-небудь вставлялися в комп'ютер. Кожній флешці можна задати унікальне ім'я. Наприклад, якщо Пильне око знайшов пристрій "МОЯ ФЛЕШКА", ви можете поміняти його, для визначеності, на "Флешка секретарки", щоб, поглядаючи звіт, вам було зрозуміло - хто і коли був "продезінфікований".
 11. Командний рядок дозволяє задати дію, яка буде виконана при виявленні вірусу, відразу після лікування. Цією дією може бути запуск антивіруса на повну перевірку імовірно інфікованої флешки. За допомогою цієї функції ви можете прив'язати до пильного ока, наприклад, вакцинують утиліту від Panda, передаючи їй як параметр шлях до носія. Можна, наприклад, створити «захисну» папку autorun.inf наступною командою:
  % Hide% cmd.exe / c md% 1: \ Autorun.inf & attrib + r + s + h% 1: \ Autorun.inf & exit

Завантажити безкоштовно антивірус «Пильне око» 5.409 (2.14 мб) (+2 скіна)

14 мб) (+2 скіна)

З сайту yootoo.ifolder.ru

2,14 Мб 2,14 Мб  З сайту depositfiles З сайту depositfiles.com

2,14 Мб

А навіщо потрібен «Пильне око», якщо у Вас вже встановлений основний антивірус?
Чи багато легальних програм використовують такий спосіб запуску (компакт-диски в розрахунок не беремо)?