Зелений чай з молоком: користь і шкода, склад і властивості

 1. Корисні властивості зеленого чаю
 2. Шкода зеленого чаю

Доброго времени суток, читачі нашого сайту. У гонитві за новими відчуттями і смаком люди часто вдаються до різних добавок до традиційних страв. Та ж доля чекала і зелений чай з молоком користь і шкода, якого обов'язково буде розглянута в цій статті. Вже багато тисячоліть традиційний напій із зелених сортів чаю залишається одним з найпопулярніших. Причиною тому його лікувальну дію і приголомшливий смак.

Крім своєрідного смаку, яким володіє такою напій, його вживання приносить чималу користь організму. Все це відбувається за рахунок поєднання властивостей молока і самого зеленого чаю. У дуеті вони концентрують корисну дію один одного.

Для того щоб розібратися, чим корисний зелений чай з молоком, необхідно звернутися до хімічних складових обох компонентів.

Отже, в зеленому чаї відзначають присутність таких хімічних елементів як калій, кальцій, магній, алюміній, фосфор і сірка.

Як відомо, калій сприяє нормалізації процесів, пов'язаних з водним балансом організму, крім того, він здатний стабілізувати частоту серцевих скорочень, тим самим забезпечуючи нормальний артеріальний тиск, і виключає можливість різких стрибків і перепадів.

Кальцій необхідний для підтримки фортеці кісткового скелета. Що ж стосується магнію, то його роль в нашому організмі неоціненна. Завдяки йому, стінки судин зміцнюються, для швидкого перегону крові по організму потрібно менше кисню серцевому м'язі. А це означає, що людина стає більш витривалим, стійким до навантажень.

А це означає, що людина стає більш витривалим, стійким до навантажень

Витривалість і спорт

Не можна не відзначити той факт, що магній відмінно взаємодіє з калієм. Разом вони здатні зміцнити серцево-судинну систему і тим самим виключити можливість інфаркту міокарда, а також інших захворювань серцевого м'яза.

Алюміній в організмі людини необхідний для розвитку різного роду тканин, в тому числі і кісткової. Він активізує травні залози.

Хімічний елемент фосфор можна виявити в абсолютно всіх клітинах тіла. Він допомагає відновлюватися організму після різних навантажень, зміцнює кістки і зуби. Він здатний привести в баланс різні вітаміни, що надходять в організм, направити їх в «потрібне» місце.

Сірка ж сприяє підтримці структури волосяного покриву, а також без цього хімічного елемента неможливий процес синтезу білка. Все це пояснює, чим корисний зелений чай з молоком. Але не варто применшувати і роль молока. Адже воно теж містить різні хімічні компоненти та сполуки, що забезпечують необхідні процеси в організмі. До складу молока входять:

 • вітамін А;
 • вітамін D;
 • кальцій;
 • магній;
 • калій і т.д.

І якщо корисний вплив кальцію, магнію і калію ми вже розібрали вище, то про корисність вітамінів A і D необхідно сказати пару слів.

Ретинол, він же вітамін А, підтримує в нормальному стані наш зір, змочує очі. Він також необхідний для міцного імунітету та зростання. В свою чергу. вітамін D забезпечує правильне засвоєння фосфору і кальцію в організмі. Без цього вітаміну неможливо розмноження клітин.

Всі ці аргументи дають можливість відповісти на питання: «Чи можна пити зелений чай з молоком» ствердно. Та й скоріше навіть не можна, а потрібно. Ці два продукти прекрасно доповнюють один одного як в хімічному плані, так і за смаковими характеристиками.

Ці два продукти прекрасно доповнюють один одного як в хімічному плані, так і за смаковими характеристиками

Всього лише два інгредієнта потрібні для напою: зелений чай і молоко

Багато людей, які приділяють увагу своїх харчових звичок і побудови правильного раціону, використовують зелений чай з молоком для схуднення. Не можна заперечувати ефективності напою в цьому питанні.

Зелений чай добре засвоюється організмом, він здатний замінити до 50% споживаної води в день. Молоко, в свою чергу, володіє хорошим балансом білків, жирів і вуглеводів. Білок, як відомо, вкрай необхідний матеріал для побудови м'язової тканини. Схуднення не можна уявити без споживання «правильних» жирів. Якраз такі і входять до складу молочної продукції.

Якщо ви хочете вивчити питання про те, як зелений чай впливає на схуднення - читайте цю статтю.

Корисні властивості зеленого чаю

Підводячи підсумок, можна виділити наступні корисні властивості зеленого чаю:

 1. Низький вміст калорій дозволяє не турбуватися про свою фігуру, випиваючи чергову чашку.
 2. Тонізує і бадьорить.
 3. Чай і молоко разом краще засвоюються.
 4. Речовини, що містяться в молоці, пом'якшують дію кофеїну, що знаходиться в зеленому чаї.
 5. Напій зміцнює кісткову тканину.
 6. Сприяє правильному метаболізму.
 7. Стабілізує артеріальний тиск
 8. Зміцнює імунітет.

Шкода зеленого чаю

Говорити про шкоду такого напою неможливо. Але до негативних сторін хіба що можна віднести своєрідний смак, який сподобається не кожному, а також індивідуальну непереносимість молочних продуктів.

Якщо у вас знижений артеріальний тиск, то не варто зловживати зеленим чаєм з молоком. У підсумку хочеться сказати, що зелений чай з молоком, користь і шкода якого були нами розглянуті, по праву користується популярністю у всьому світі.

! - noindex ->! - noindex ->! - noindex ->