Жіночі тизерну мережі

 1. Список тизерних мереж для жіночих сайтів
 2. Тизерну мережі, які також підійдуть для монетизації жіночого трафіку:

Сайти жіночої тематики - прибуткова ніша з великою аудиторією, в якій можна добре заробляти. Одним із затребуваних способів монетизації таких сайтів є тизери, тому розглянемо тематичні і близько тематичні жіночі тизерну мережі і як вигідно продавати жіночий трафік через них.

Тизери - відмінний варіант для заробітку на жіночому сайті, тому що дівчата і жінки досить часто переходять по такій рекламі, їх легко заманити красивими картинками і інтригуючим описом під ними. У жіночих тизерних мережах серед оголошень часто можна зустріти оголошення про одязі, косметиці, різних засобах для краси, здоров'я і схуднення, про новини та цікаві факти зі світу шоу бізнесу, життя знаменитостей і т.д. Всі ці теми цікаві для жіночої аудиторії, що гарантує для Вас хороший відсоток кліків по рекламі і гідну оплату праці.

Багато веб-майстри рекомендують не сильно завішувати тізерній рекламою (і не тільки тізерній) свій сайт, а розмістити 1-2 блоку з тизерами внизу сторінки під контентом або в сайдбарі. Добре налаштовані тизери в таких місцях не будуть заважати відвідувачеві і погіршувати поведінкові чинники, але в той же час будуть на увазі.

Щоб не говорили багато вебмастера на різних сайтах і форумах, що певна тізерна мережу краще або, навпаки, гірше, в більшості випадків це індивідуально для кожного сайту.

Якщо Ви хочете вигідно продавати трафік зі свого сайту жіночої тематики за допомогою тизерної реклами, то обов'язково проводите експерименти. Виберіть не менше 5 стабільних жіночих і близько тематичних тізерок і поекспериментуйте з розміщенням тізерів в різних місцях сайту, з розміром і зовнішнім виглядом тизерних блоків і т.д.

Одними з важливих критеріїв підбору тізерній мережі для вебмайстрів є:

 1. Надійність мережі (в списку в кінці статті представлені тільки старі і перевірені часом жіночі тизерну мережі).
 2. Зовнішній вигляд тізерів для сайту жіночої тематики. Від якості тізерів буде залежати їх привабливість для відвідувачів сайту і відповідно ставлення користувачів до Вашого сайту (чи не будуть відлякувати і викликати роздратування своїм зовнішнім виглядом і показується рекламою) і кількість переходів по рекламі.
 3. Вартість кліка.
 4. Вимоги тізерній мережі для прийому сайту (відвідуваність, якість сайту, контент).
 5. Мінімальна сума для виведення зароблених коштів.

Далі розглянемо список тизерних мереж, які добре себе зарекомендували, як надійні партнери для заробітку на сайтах жіночої тематики, а також як джерела якісного жіночого трафіку (цільова жіноча аудиторія).

Список тизерних мереж для жіночих сайтів

 1. MedicineTeaser - нова і швидка набрала популярність тізерна мережу для жіночих сайтів з високою ціною за кліки. Приймають сайти з відвідуваністю від 500 відвідувачів на добу.
 2. TizerLady - приймають сайти жіночої тематики з відвідуваністю від 500 відвідувачів на добу, середня ціна за клік від 2 рублів; мінімальна сума для виводу 300 рублів.
 3. LadyCash - приймають сайти жіночої тематики з відвідуваністю від 50 відвідувачів на добу, середня ціна за клік від 0,4 рубля; мінімальна сума для виведення 15 рублів.
 4. Mediavenus - приймають сайти жіночої тематики з відвідуваністю від 500 відвідувачів на добу, середня ціна за клік 3,5 рубля; мінімальна сума для виводу 500 рублів.

Тизерну мережі, які також підійдуть для монетизації жіночого трафіку:

 1. VisitWeb - приймають сайти жіночої тематики з відвідуваністю від 50 відвідувачів на добу, середня ціна за клік від 1 рубля; мінімальна сума для виводу відсутня, можна виводити за запитом.
 2. Redclick - приймають сайти з відвідуваністю від 50 відвідувачів на добу, середня ціна за клік від 0,4 рубля; мінімальна сума для виводу 200 рублів.
 3. Adhub - приймають сайти з відвідуваністю від 500 відвідувачів на добу, середня ціна за клік від 1 рубля; мінімальна сума для виводу 100 рублів.
 4. Directadvert - приймають сайти з відвідуваністю від 300 відвідувачів на добу, середня ціна за клік від 1 рубля; мінімальна сума для виводу 300 рублів.
 5. СМИ2 - якісні новинні тизери, приймають сайти з відвідуваністю від 300 відвідувачів на добу, середня ціна за клік від 1 рубля; мінімальна сума для виводу 300 рублів.

На закінчення хочеться відзначити, що тізерна реклама може приносити чималу частку доходу на жіночому сайті, їй активно користуються і власники невеликих сайтів, і власники великих порталів. Перевіряйте особисто різні жіночі тізеркі на кожному сайті окремо, не варто вибирати пару перших тізерок з якогось рейтингу тизерних мереж жіночої тематики, або списку «кращих жіночих тизерних мереж», все пізнається в порівнянні. Можливо сама непримітна тізерна мережу допоможе найбільш вигідно монетизувати саме Ваш сайт. Свої відгуки про жіночих тизерних мережах і рекомендації по роботі з ними залишайте в коментарях до даної статті і не забувайте ділиться статтею в соціальних мережах, якщо вона була корисною для Вас.

Свої відгуки про жіночих тизерних мережах і рекомендації по роботі з ними залишайте в коментарях до даної статті і не забувайте ділиться статтею в соціальних мережах, якщо вона була корисною для Вас

Дополнительная информация

rss
Карта