Жіночий алкоголізм: симптоми, лікування і ефективна реабілітаційна програма

  1. Лікування жіночого алкоголізму
  2. Жіночий алкоголізм можна перемогти
  3. ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Широко поширене вираз «жіночий алкоголізм небезпечніше чоловічого» знайоме багатьом, проте мало хто знає, чому це так Широко поширене вираз «жіночий алкоголізм небезпечніше чоловічого» знайоме багатьом, проте мало хто знає, чому це так. Справа в тому, що особливості жіночої психіки не залишають представницям слабкої статі ні найменшого шансу впоратися із залежністю від алкоголю і наркотиків самостійно. Однак є і хороша новина - для того, щоб стати жертвою шкідливої ​​звички і дійсно впасти в залежність, жінці потрібно більше часу, ніж чоловікові, тому вчасно помітивши ранні симптоми жіночого алкоголізму, біду можна запобігти.

Першим тривожним сигналом є піднесений настрій, викликане майбутнім розпиванням спиртних напоїв і часте вживання слабоалкогольних коктейлів. Ці на перший погляд нешкідливі прояви свідчать про те, що схильність до залежності вже має місце бути. Подальші симптоми жіночого алкоголізму проявляються по наростаючій: знижується здатність контролювати дозу випитого алкоголю, сп'яніння приходить досить швидко і супроводжується провалами в пам'яті, після протверезіння з'являється болісне відчуття провини. На цьому етапі лікування жіночого алкоголізму проходить досить легко і ґрунтується на психологічному впливі на людину, причому шанси запобігти жіночий алкоголізм, звернувшись в реабілітаційний центр, помітивши таке ставлення до спиртного, досить високі.

Подальший розвиток залежності, якщо профілактичні заходи не були вжиті, відбувається наступним чином: у людини змінюється характер, періоди утримання від алкоголю супроводжуються апатією і затяжними депресивними станами, інтерес до життя пропадає. Для того, щоб повністю втратити контроль над собою, потрібно зовсім невелика доза спиртного.

Лікування жіночого алкоголізму

Будь-яка залежність - це сукупність непереборного фізичного потягу до хімічного препарату і глибинної психологічної нездатності обходитися без нього, і жіночий алкоголізм - не виняток. Причому для того щоб зняти симптоми алкогольного отруєння, досить буквально одного сеансу очищення крові або вживання спеціалізованих медикаментів. Однак, впоратися з психологічною залежністю набагато важче, оскільки жіночий алкоголізм свідчить в першу чергу про нестійкою психіці і слабкості характеру людини.

Для того, щоб після закінчення реабілітаційного періоду тяга до спиртного не повернулася, необхідно, щоб в процесі реабілітації були задіяні глибокі шари підсвідомості і прийшло розуміння того, що власних сил цілком достатньо для ведення повноцінного життя. На жаль, більшість класичних методик, таких як психотерапія, гіпноз і робота з групою анонімних алкоголіків не дають бажаного результату, і багато людей, що потрапили в залежність, змушені звертатися за допомогою знову і знову.

Жіночий алкоголізм можна перемогти

Міжнародна мережа реабілітаційних центрів « Нарконон »Використовує для боротьби з залежностями ексклюзивну методику, розроблену більше 40 років тому в США. Під час реабілітації клієнти центру розвивають власні здібності, завдяки цьому відмова від прийому токсичних препаратів є самостійним рішенням людини, що потрапила в залежність, а ефект залишається навіть після закінчення зустрічей з фахівцями.

Багаторічний досвід вирішення проблем, пов'язаних з жіночим алкоголізмом, дозволяє впевнено гарантувати результат, навіть якщо проблема запущена. Люди, що зверталися в центр «Нарконон-Стандарт» за допомогою, зараз ведуть повноцінне життя, досягаючи успіхів у бізнесі, вибудовуючи кар'єру і навіть заводять міцні щасливі сім'ї, а головне, ніколи не згадують про спиртне і наркотичних препаратах.

Зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію «Нарконон-Стандарт», навіть якщо ситуація здається вам безвихідною. Повірте, справжні фахівці точно знають, як вам допомогти.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Допоможемо мотивувати людину, щоб у нього з'явилося бажання позбутися від залежності.
Дамо рекомендації, як спілкуватися з наркозалежним.

8-800-555-10-22

Дзвінок по Росії безкоштовний. Цілодобово.

Дополнительная информация

rss
Карта