Знайти iPhone - як дізнатися місцезнаходження зниклого iPhone або iPad

  1. Знайти iPhone - як дізнатися місцезнаходження зниклого iPhone або iPad

Вступати подібно герою недавнього інциденту і кидатися зі зброєю на грабіжника досить необачно, але часом порятунок потопаючих - справа рук самих страждальців. Сервіс Знайти iPhone дозволяє не тільки порядком розчарувати злодія, перетворивши iPhone в «мертвий цегла», а й вистежити поганця в кращих традиціях детективних творів. Або компенсувати наслідки власної неуважності.

Перше - потрібно альтернативний iГаджет, наприклад, позичений у одного, на який встановлено додаток   знайти iPhone Перше - потрібно альтернативний iГаджет, наприклад, позичений у одного, на який встановлено додаток знайти iPhone . Як варіант, можна зайти в хмару iCloud з десктопа (сайт icloud.com) і використовувати аналогічний функціонал в цьому сервісі, принципової різниці немає.

Знайти iPhone - як дізнатися місцезнаходження зниклого iPhone або iPad

1. Відкрийте програму Знайти iPhone ( скачати тут ), Після чого піде процедура авторизації за допомогою введення свого Apple ID і пароля;
1
2. Екран розділений на дві частини, у верхній розташовується карта, в нижній - список прив'язаних до цього облікового запису пристроїв і нас цікавить саме він. Вибираємо зниклий гаджет і переходимо до вкладки «Дії», що в самому верху вікна;

3. Невелика іконка автомобіля праворуч від напису - це кнопка активації режиму прокладки маршруту. Додаток зв'яжеться з Картами і відобразить на місцевості найкоротший шлях до заповітного гаджету, а що робити далі, зрозумієте самі.

Рада - перш ніж озброюватися підручними засобами і кидатися стрімголов в бій, має сенс поглянути на ділянку карти, представлений в середній частині екрану. Якщо обриси будівель підозріло знайомі, може ви у себе вдома / кварталі / офісі, а iPhone / iPad просто загубився? У такому випадку нам стане в нагоді кнопка внизу зліва - Відтворити звук, що активує звуковий сигнал - він змусить пропажу «подати голос», навіть якщо гаджет знаходиться в беззвучному режимі.

Режим пропажі і опція Стерти iPhone докладно описані тут .

Дивіться також:

Якщо обриси будівель підозріло знайомі, може ви у себе вдома / кварталі / офісі, а iPhone / iPad просто загубився?