Золото для World of Tanks

 1. Як отримати золото
 2. Для чого потрібно золото
 3. Преміум-аккаунт дає
 4. досвід
 5. Преміум техніка
 6. Переваги преміум техніки
 7. Поради
 8. перенавчання
 9. Скидання умінь і навичок
 10. Зміна основної спеціальності
 11. демонтаж устаткування
 12. кастомізація
 13. фарби
 14. камуфляж
 15. емблеми
 16. написи
 17. ефекти
 18. стиль
 19. Розширення ангара і казарми
 20. розширення казарми
 21. Зміна назви та тега клану
 22. Зміна імені гравця (никнейма)

Золото в World of Tanks поряд з кредитами і досвідом є одним з основних ресурсів. Важливо знати, що золото і все, що ним пов'язано, не дає особливої ​​переваги в бою, але значно підвищує комфорт від гри. З золотом пов'язаний ще один важливий аспект: розвиватися в грі, борючись і досліджуючи нову техніку без залучення золота (а отже, і реальних фінансових коштів) - можна, нехай це і вимагає додаткового часу та зусиль, а ось досягти ігрових висот просто вклавши в гру певну суму грошей - неможливо. Для розвитку в грі потрібен досвід Золото в World of Tanks поряд з кредитами і досвідом є одним з основних ресурсів , А цей ресурс можна придбати за гроші.

Як отримати золото

Найпростіший спосіб отримати золото в WoT - купити його за реальні гроші. Зробити це можна, пройшовши по засланні (необхідна авторизація на сайті гри).

Курс ігрової валюти прив'язаний до долара США і становить: 1 USD = 250 Курс ігрової валюти прив'язаний до долара США і становить: 1 USD = 250 .

Є й інші способи заробити золото:

 • участь в Світовій війні на Глобальній карті . Захоплюючи провінції в складі клану, гравці заробляють золото. Командир клану і його скарбник можуть виділяти його гравцям.
 • участь в киберспортівних турнірах .
 • Участь в різних конкурсах, що проводяться розробниками гри на офіційному порталі та спільнотах в соціальних мережах.

Для чого потрібно золото

Преміум-аккаунт

Найбільш популярна покупка серед віртуальних танкістів. Його наявність забезпечує 50-відсотковий приріст зароблених кредитів і досвіду за кожен бій, а значить, дозволяє швидше досягти бажаної бойової машини в дереві розвитку і економить необхідне на прокачку час. Можна придбати преміум-аккаунт на термін від одного дня до одного року.

Преміум-аккаунт дає
 • на 50% більше досвіду за кожен бій;
 • на 50% більше досвіду екіпажу за кожен бій;
 • на 50% більше кредитів за кожен бій ( «чистий» заробіток після вирахування вартості ремонту і снарядів збільшується ще більше);
 • чистий і просторий ангар.
Танковий преміум аккаунт
 • Керований бонус до досвіду
 • Резервне сховище кредитів
 • Щоденні преміум завдання
 • взводний бонус
 • Виключені карти +1

Купівля кредитів і переклад досвіду

кредити

При гострій нестачі кредитів їх можна купити за золото. За 1 При гострій нестачі кредитів їх можна купити за золото можна купити 400 .

досвід

Машина, чиє дерево прокачування відкрито повністю, набуває статусу «Елітної», а це значить, що отримується на ній досвід можна направити на прискорення навчання екіпажу або накопичувати. За золото можна перетворити накопичений досвід у вільний і використовувати його для прокачування будь-якого іншого танка.

За 1 За 1  можна перевести 25  звичайного досвіду «Елітної» техніки в вільний можна перевести 25 звичайного досвіду «Елітної» техніки в вільний.

Преміум техніка

Преміум техніка володіє збільшеним заробітком срібла, і, як правило, дешевим ремонтом і боєприпасами. Однак за підвищену прибутковість доводиться платити озброєнням, яке поступається топовим гармат своїх кредитних аналогів, а також іншими недоліками. Проте, досвідчений гравець здатний завдати істотної шкоди команді противника і часто забезпечити перемогу і на цій техніці, тим більше що багато її представники мають пільгове розподіл по рівнями боїв і частіше кредитних танків виявляються в вершині списку команди.

Переваги преміум техніки
 • унікальна техніка, яку не потрібно досліджувати;
 • більше кредитів за кожен бій;
 • підвищений коефіцієнт досвіду за кожен бій в залежності від рівня машини ( Детальніше );
 • на 50% більше досвіду екіпажу ( Детальніше );
 • «Елітний» статус, тобто можливість швидше почати заробляти вільний досвід;
 • пересадка екіпажу з того ж типу техніки без штрафів і перенавчання;
 • можливість прискореного навчання екіпажу з першого бою.
Поради
 • Слід використовувати преміум WoT техніку як тренажер - екіпаж, пересаджений з кредитної техніки на преміум машину і преміумні танки World of Tanks того ж класу не буде мати штрафів до основної спеціальності, тобто не потребує перенавчання. Однак у світі танків у зворотний бік це правило не діє - екіпаж, навчений спеціально під преміум танк при пересадці на звичайну техніку отримує всі стандартні штрафи.
 • Для підвищеного заробітку кредитів і досвіду необхідно зосередитися в першу чергу на нанесенні шкоди і розвідці, в залежності від класу машини, в другу - на знищення і добиванні противника. А "Прем ВоТ" - так називають в народі магазин преміумного техніки, вам в цьому допоможе. Купити нові преміумні танки можна за низькою вартістю.

Операції з екіпажем

навчання

за 200 за 200  можна навчити будь-якого члена екіпажу до 100% за основним фахом; можна навчити будь-якого члена екіпажу до 100% за основним фахом;

перенавчання

за 200 за 200  можна перенавчити будь-якого члена екіпажу на інший танк до 100% за основним фахом; можна перенавчити будь-якого члена екіпажу на інший танк до 100% за основним фахом;

Скидання умінь і навичок

за 200 за 200  можна скинути вивчені членом екіпажу додаткові вміння і навички без втрати досвіду можна скинути вивчені членом екіпажу додаткові вміння і навички без втрати досвіду.

Зміна основної спеціальності

за 500 за 500  можна змінити основну спеціальність танкіста; можна змінити основну спеціальність танкіста;

демонтаж устаткування

Демонтаж незнімного устаткування

Незнімне обладнання (як, наприклад, досилатель або посилені приводи наведення) можна демонтувати і повернути на склад за 10 Незнімне обладнання (як, наприклад, досилатель або посилені приводи наведення) можна демонтувати і повернути на склад за 10 .

кастомізація

У грі є можливість нанести на свою техніку фарби, камуфляжі, емблеми, написи, ефекти і стилі. Зовнішній вигляд можна змінити застосувавши вже готовий стиль, або створити свій власний.

фарби

Вартість фарби 20 Вартість фарби 20  за 1 банку за 1 банку. З її допомогою можна змінити основний колір машини; при цьому фарба наноситься окремо на корпус, вежу, знаряддя, ходову і маску знаряддя. Для зимових, літніх і пустельних карт ви також зможете вибрати основну колірну гамму.

камуфляж

Вартість камуфляжу 50 Вартість камуфляжу 50  для 1 частини для 1 частини. Можна наносити окремо на корпус, вежу і знаряддя, комбінуючи кілька камуфляжних схем.

емблеми

Вартість емблеми 50 Вартість емблеми 50  за 1 шт за 1 шт. Декоративні елементи, які можна нанести замість стандартних розпізнавальних знаків техніки (таких як радянські зірки, німецькі хрести і т.д.).

написи

Вартість написи 50 Вартість написи 50  за 1 шт за 1 шт. У вас є можливість нанести на корпус своєї машини її прізвисько або який-небудь гасло. Найчастіше доступні написи на мові тієї нації, до якої відноситься техніка.

ефекти

Вартість ефектів 300 Вартість ефектів 300  за 1 шт за 1 шт. З ефектами ваша машина може виглядати як бувалий солдат, що витримав чимало ворожих снарядів, або ж сяяти, як нова. Ефекти дозволяють надати фарбі і камуфляжу зношений, або, навпаки, глянсовий вид.

стиль

Вартість стилю "Чорна вдова" 750 Вартість стилю Чорна вдова 750  за 1 шт за 1 шт. Це вже налаштована конфігурація зовнішнього вигляду для всіх типів карт. У кожен стиль можуть входити всі 5 елементів для налаштування зовнішнього вигляду.

Розширення ангара і казарми

розширення ангара

Спочатку в ангарі для кожного гравця є всього 7 доступних слотів для техніки. Ще один слот можна купити за 300 Спочатку в ангарі для кожного гравця є всього 7 доступних слотів для техніки . Число слотів в ангарі необмежена. При покупці слотів ціна на наступні не змінюється.

розширення казарми

Казарма призначена для утримання членів екіпажу, яким не знайшлося місця на танках в ангарі. Спочатку в ній 16 вільних місць. за 300 Казарма призначена для утримання членів екіпажу, яким не знайшлося місця на танках в ангарі можна придбати 16 додаткових ліжок. Це корисно для збереження досвідчених танкістів при продажу танків і при пересаджуванні екіпажу з однієї машини на іншу.

Зміна назви та тега клану

за 2500 за 2500  можна змінити назву і тег клану або один з цих атрибутів на вибір можна змінити назву і тег клану або один з цих атрибутів на вибір. Ігрове золото знімається з аккаунта командира клану.

Зміна імені гравця (никнейма)

за 2500 за 2500  можна змінити свій ігровий нік на офіційному сайті в особистому кабінеті можна змінити свій ігровий нік на офіційному сайті в особистому кабінеті.

Дополнительная информация

rss
Карта