Зовнішній жорсткий диск 3.5 "

Пропонуємо жорсткі диски WD (Western Digital) будь-яких обсягів у зовнішній кишенях (external hdd enclosure) Welland SunBright за акційними цінами!

  • Підтримка HDD: 3.5 "SATA I / II / III
  • Інтерфейси: USB2.0 + eSATA
  • USB пропускна здатність: до 480Mbps
  • eSATA пропускна здатність: до 3Gbps
  • One-Touch-Backup
  • Розміри: 180 x 116 x 31mm
МодельІнтерфейсОбсягЦіна, уе

SB-WD7500 USB2.0, eSATA 750GB 110 SB-WD10 USB2.0, eSATA 1TB 120 SB-WD15 USB2.0, eSATA 1,5TB 137 SB-WD20 USB2.0, eSATA 2TB 150 * Оплата в гривнях за курсом 8.1

також пропонуємо внутрішні жорсткі диски 3,5 "за вигідною ціною.

Зовнішні жорсткі диски бувають різних розмірів. Для мобільного використання підходять жорсткі диски з форм фактором 2,5 дюйма. Для домашнього використання підходять зовнішні жорсткі диски з форм-фактором 3,5 дюйма - вони крупніше, але при цьому можна купити більш ємний диск за меншу вартість.

01 Форм-фактор зовнішнього жорсткого диска
Зовнішній жорсткий диск - це звичайний вінчестер, встановлений в спеціальний захищений корпус. Більшість сучасних зовнішніх дисків виконані у форм-факторах 2,5 або 3,5 дюйма. Перші максимально компактні і завжди будуть під рукою. Зовнішні жорсткі диски на 3,5 дюйма важать до 1,5 кг і мають потребу в харчуванні від мережі 220 В.

02 Обсяг зовнішнього жорсткого диска
Портативні носії вже встигли зарекомендувати себе як практичне і універсальний засіб зберігання інформації. Найважливіша їх характеристика - обсяг. Стандартні обсяги для зовнішніх жорстких дисків форм-фактора 2,5 дюйма - 250, 320 і 500 Гб. Ємність моделей форм фактора 3,5 дюйма обчислюється вже терабайтами. Оцінюючи власні потреби за обсягом зовнішнього жорсткого диска, враховуйте, що на практиці ємність носія буде дещо менше зазначеної в характеристиках.

03 Швидкість роботи
Швидкість роботи - друга за важливістю характеристика зовнішнього жорсткого диска. Вона визначається декількома параметрами: швидкість обертання шпинделя, швидкість середнього часу доступу і відповідає за швидкість передачі даних інтерфейс. Якщо швидкість передачі даних критична, вибирайте зовнішні диски з сучасними інтерфейсами eSATA і USB 3.0.

04 Сумісність
Вибираючи зовнішній жорсткий диск, не забудьте оцінити його сумісність з важливими операційними системами Windows / Mac. Вона залежить, в тому числі, від файлової системи зовнішнього жорсткого диска - FAT 32 або NTFS. Файлова система вінчестера впливає і на ряд інших параметрів, включаючи максимально допустимий розмір файлів.

05 Програмне забезпечення
Для підвищення комфорту роботи та безпеки деякі моделі зовнішніх жорстких дисків оснащені додатковим програмним забезпеченням. Основні функції таких програм - захист даних, резервне копіювання інформації на диску і енергозбереження.

06 Дизайн зовнішнього жорсткого диска
Якщо за технічними параметрами вам підходить кілька дисків, додатковим критерієм вибору може стати дизайн пристрою. Оскільки диск весь час на виду, має сенс підібрати стильне рішення, яке підкреслить індивідуальність власника.

Дополнительная информация

rss
Карта