Зовнішній жорсткий диск не відображається в Провіднику Windows

Чи не вперше стикаюся з проблемою відображення зовнішнього жорсткого диска в Windows. Підключаєш флешку або зовнішній жорсткий диск до комп'ютера, а він не відображається в Провіднику. Є кілька варіантів вирішення цієї проблеми і в сьогоднішній статті їх розглянемо.

Вставити в інший USB роз'єм

Якщо ви вставили флешку або знімний жорсткий диск в комп'ютер, а він його не бачить - спочатку переставте накопичувач в інший USB роз'єм. Якщо ви вставляєте накопичувач через якийсь подовжувач або HUB, йому може не вистачати харчування. Якщо у вас стаціонарний комп'ютер - вставте накопичувач в USB ззаду без перехідників, якщо у вас ноутбук - в будь-який інший USB роз'єм без перехідника. Якщо ноутбук відключений від зарядки - підключіть його до зарядного пристрою або змінити схему живлення на висока продуктивність.

Перевірте в управлінні дисками

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть команду diskmgmt.msc і натисніть клавішу Enter.

msc і натисніть клавішу Enter

2. У вікні, подивіться чи є ваш накопичувач. Багато разів стикався, що система його бачить, але привласнює букву і через це його не видно. Якщо в списку є накопичувач, але він без букв і активний (дивіться малюнок):

Якщо в списку є накопичувач, але він без букв і активний (дивіться малюнок):

Натисніть на нього правою кнопкою миші і у вікні, виберіть "Змінити букву диска або шлях до диска".

Натисніть на нього правою кнопкою миші і у вікні, виберіть Змінити букву диска або шлях до диска

Натисніть на "Додати".

Натисніть на Додати

Виберіть будь-яку букву і натисніть на "ОК".

Виберіть будь-яку букву і натисніть на ОК

Тепер коли буква присвоєна - зайдіть в провідник і подивіться, чи є там ваша флешка або зовнішній жорсткий диск.

Тепер коли буква присвоєна - зайдіть в провідник і подивіться, чи є там ваша флешка або зовнішній жорсткий диск

Якщо накопичувача немає в управлінні дисками.

Якщо флешка не з'являється в провіднику і в управлінні дисками, і ви міняли USB роз'єми, підключали безпосередньо до пристрою без перехідників і перезавантажували комп'ютер - спробуйте вставити його в інший комп'ютер, якщо він і там не відображається в управлінні дисками - швидше за все він зламаний. Якщо в інших комп'ютерах вона відображається, а у вас після всіх маніпуляцій все одно його немає - можливо проблеми з драйверами, хоч це і велика рідкість. Іноді, коли комп'ютер дуже засмічений, можна підключити накопичувач і чекати близько 15 хвилин поки він встановить всі драйвера і відобразить його. Установки драйверів відображається в області сповіщень біля годинника, подивіться туди, чи є там значок пошуку і установки драйверів на пристрій.

Якщо в провіднику є ваш накопичувач, але при відкритті просить його відформатувати.

Якщо на ньому немає нічого важливого - погодьтеся і нехай форматує, вся інформація буде затерта і швидше за все він знову буде працювати. Можливо він був форматувати на пристрої Mac або його використовували в Linux, в такому випадки Windows може не розпізнавати файлову систему і запропонує її форматувати. Якщо ви використовували накопичувач на Mac або Linux і там є важлива інформація - не натискайте форматувати, адже буде затерта все інформація, краще вставте цей накопичувач знову в ту систему і там скопіюйте потрібні файли. Також можна встановити DiskInternals Linux Reader, щоб Windows бачила файлову систему Linux, або використовуйте HFSExplorer щоб Windows бачила файлову систему створену на Mac.

Також можна встановити DiskInternals Linux Reader, щоб Windows бачила файлову систему Linux, або використовуйте HFSExplorer щоб Windows бачила файлову систему створену на Mac

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі. Удачі Вам 🙂

Дополнительная информация

rss
Карта