Жовтневий палац в Києві з початку року втратив сім мільйонів гривень

На ремонт Жовтневого палацу потрібен мільйон / Фото: Сергій Ніколаєв

Жовтневий палац в Києві з початку року втратив сім мільйонів гривень https://cdn.segodnya.ua/img/article/5609/66_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5609/66_tn.jpg 2014 -10-15T17: 27: 20 + 03: 00 Влада через відсутність ремонту в ньому не можуть проводити концерти

Вартість повної реконструкції будівлі Жовтневого палацу після подій, пов'язаних з акціями протесту на Майдані Незалежності в Києві, на сьогодні оцінюється в більш ніж 1 млн грн.

"За нашими оцінками, на повну реконструкцію Жовтневого палацу потрібно більше 1 млн грн", - йдеться в повідомленні виробника фарби, який запропонував благодійну допомогу в ремонті будівлі.

Будівля, яка є пам'яткою архітектури, до кінця вересня служило притулком для тисяч активістів Майдану і в даний час перебуває в жалюгідному стані. "Потрібно все, починаючи від заміни прострелених і розбитих вікон, і закінчуючи відновленням декору інтер'єру і господарськими товарами", - відзначили в компанії.

У свою чергу, в.о. директора МЦКМ "Жовтневий палац" Олег Плеванюк повідомив, що через скасування запланованих з 1 січня 2014 року концертів, частина з яких вдалося перенести на листопад-грудень, розмір недоотриманих доходів на 14 жовтня оцінюється в майже 7 млн ​​грн.

"Зараз ми не просимо грошей. Ми просимо допомоги. Поки нам вдається ремонтувати дрібниці власними силами і на кошти, зібрані колективами художньої самодіяльності, які займаються в палаці. гроші ми заробимо самі, коли Жовтневий палац в усій красі знову зустрічатиме артистів і глядачів, як раніше ", - додав Плеванюк.

Тим часом, в компанії, яка запропонувала безкоштовну допомогу, відзначають, що, незважаючи на численні звернення з пропозицією допомоги у відновленні будівлі в державні органи і комерційні компанії, зараз ремонт Жовтневого палацу проводиться силами його співробітників і творчих колективів. За даними розрахунків, для реконструкції необхідно використовувати більш 500 літрів фарби та інших будівельних матеріалів. Ремонту потребують більш ніж 1,2 тис. Кв. м приміщень будівлі.

Раніше виробник фарби передав 1 тис. Літрів фарби та інших будівельних матеріалів для ремонту більше 3,5 тис. Кв. м внутрішніх приміщень Українського дому. Компанія і далі готова брати участь на благодійних засадах у відновленні чотирьох будівель в центрі Києва: Київської міської державної адміністрації, Київської консерваторії, "Жовтневого палацу" і "Українського дому".

"Ми пропонували виділити близько 100 тонн продукції на ось ці чотири будівлі, що в еквіваленті десь 400 тис. грн, плюс-мінус, - і ми готові виділяти цю продукцію, зі складання так званих дефектних актів ", - повідомили в компанії.

Разом з тим, компанія зіткнулася зі значними труднощами в частині узгодження київською владою можливості отримання благодійної допомоги.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку