Зума Делюкс

  1. Як грати в Zuma Deluxe
  2. бонуси
  3. підказки
  4. хитрощі

Зума, увірвалася в світ комп'ютерних ігор більше 15 років тому, до цих пір займає лідируючі позиції в своєму жанрі Зума, увірвалася в світ комп'ютерних ігор більше 15 років тому, до цих пір займає лідируючі позиції в своєму жанрі. Це одна з найбільш відомих логічних стрілялок сучасності. Сьогодні важко знайти таку людину, яка б не була з нею знайомий. Розробники невтомно продовжують випускати на ринок різноманітні версії, придумуючи нові і хитромудрі сюжети, тому вона ніколи не набридає. Ці програми не мають вікових обмежень, тому в них можуть грати на весь екран як дорослі, так і діти, досить лише завантажити їх на свій телефон.

Захоплюючим і цікавим представником цієї серії є Zuma Deluxe - класика жанру, на базі якої створювалися інші повні версії. Ви можете грати в Зуму Делюкс безкоштовно і без реєстрації. Мета онлайн ігри - розгадати місцеві загадки і захистити давню цивілізацію від руйнування і зникнення. На самому початку показується відео з основами ігрового процесу, який допомагає зрозуміти гравцеві, як правильно діяти.

Як грати в Zuma Deluxe

У центрі ігрової локації сидить кам'яна жаба, а на неї, по петляє жолобу, стрімко мчить чергування різнобарвних кульок. Вони намагаються потрапити до входу, який виконаний у вигляді золотого черепа. Завдання: озброївшись комп'ютерною мишкою, управляти земноводним істотою. Для цього потрібно цілитися, і вистрілювати з її пащі кольоровими ядрами в наближається строкату змійку. Завдання - обстрілювати ланцюг, і групувати елементи одного кольору в комбінації по три штуки і більше, тоді вони руйнуватися, кінці ланцюжка з'єднуються. Продовжуйте в тому ж дусі, щоб кульки зникли. Це не проста справа, так як кульки невблаганно рухається до входу і якщо у неї вийде, то буде зарахований програш, і доведеться починати геймплей з самого початку.

бонуси

За особливо вдалі комбінації в Zuma Deluxe нараховуються додаткові очки і бонуси: ланцюг уповільнює швидкість або рухається назад, з'являється приціл. Вони суттєво допомагають просунутися в місіях, полегшуючи проходження і збільшуючи зароблені очки.
Важливо влучно цілитися, так як якщо не потрапити в потрібне місце, то змійка тільки збільшиться і стане на крок ближче до пащі черепа, адже вона знаходиться в постійному русі і ні збирається зупинятися самостійно. Рівень вважається пройденим, коли вся нитка зруйнується. Зробити це нелегко, потрібно постаратися блискавично реагувати, тому що з кожним етапом завдання стають складнішими: збільшується кількість кольорових елементів і їх розрізненість в ланцюзі, збільшується швидкість переміщення, а також лабіринт, по якому вони мчать, стає більш звивистим, з'являються нові перешкоди. Деякі завдання можуть включати в себе не одну ланцюг, а кілька. Упоратися з ними ще складніше. По краях локації, періодично з'являються золоті монетки, щоб до них дістатися необхідно вистрілити в гряду, щоб вона розділилася, і потім ще раз відправити ядро ​​в цю монетку.

Складність наростає поступово, геймеру дається можливість потренуватися, вивчити правила і тонкощі, адже потім, часу на обдумування ходу буде занадто мало. Від Вас потрібно зосередженість і влучність дій. Все це буде розвиватися, і відточувати по ходу гри Зума Делюкс, покращиться логіка, так як ви будете прораховувати дії на кілька ходів вперед, також зросте швидкість реакції і спритність. Ви можете грати онлайн на російській мові вже зараз, а також завантажити додаток на андроїд або комп'ютер.

підказки

У додатку зручна навігація, а на екрані все доступно показано: у верхньому лівому кутку вказано кількість життів, за якими стоїть строго стежити, так як, якщо вони закінчаться, то грати онлайн в повну версію зуми Делюкс російською мовою ви будете починати з початку. Треба бути акуратними, щоб не робити помилки, адже другого шансу не буде. У верхній центральній частині екрану підраховується набрані очки, а поруч із поточним рівень.
Додаткова допомога є на спині жаби: кольорова кулька підказує, що він буде наступним, щоб пустити його в хід, досить натиснути правою кнопкою миші і жаба поміняє ядро, взявши в рот нове, з потрібним кольором.

хитрощі

Завершивши гру Зума Делюкс без реєстрації на середині, ви втратите поточний прогрес, і наступного разу починати грати на весь екран доведеться з самого початку. Статут управляти жабою, досить звернутися до меню, натиснути на паузу і перепочити, а потім, з новими силами, повернутися назад. Результати успіхів: набрані бали, бонуси і монетки, а також витрачений, на проходження локації, час, записуються в загальну турнірну таблицю, спливаючу по завершенні кожного завдання. У ній можна ознайомитися з даними інших гравців, і записати свої показники. Якщо звуковий супровід заважає, то його можна відключити, але воно відмінно доповнює атмосферу гри, додаючи таємничості.

Перший рівень швидше знайомить користувача з грою, там все легко і просто: змійка рухається повільно, кулі згруповані за кольором і їх легко знищити з першого разу, але з кожним туром напруга зростає, не забувайте натискати на паузу, щоб очі і руки трохи відпочили. До речі, іграшку можна запустити на повний екран і повноцінно насолодитися процесом.
Гра Зума Делюкс володіє цікавою і яскравою графікою, а доповнює атмосферу автентичне звучання б'ються і вибухають кульок. У цьому творці постаралися на славу.

Спробуйте пройти 12 рівнів з першого разу, прикладіть для цього максимум зусиль, грайте в Зуму Делюкс безкоштовно без реєстрації. Захоплююче дійство, з яким Ви розважитеся і скоротати не одну годину свого вільного часу або розважить дітей. У користувача розвинеться спритність і уважність.
Допоможіть цивілізації зникнути, озбройтесь мишкою, долайте перешкоди, охороняйте вхід в святилище. Не дайте ворогові перемогти. Час за грою пролетить непомітно. З її допомогою можна зняти напругу і позбавитися від стресу, добре відпочити і розслабитися.

Онлайн гра Zuma Deluxe налічує мільйони шанувальників, і число фанатів зростає. Ви можете завантажити безкоштовно повну версію на комп'ютер з нашого сайту.
Запускайте гру, натискайте кнопку старт і занурюєтеся в кам'яні лабіринти стародавнього храму.

Запускайте гру, натискайте кнопку старт і занурюєтеся в кам'яні лабіринти стародавнього храму

Відео проходження