Журнал угод трейдера

  1. Нотатки в біржовому щоденнику
  2. Сервіс статистики трейдера

Добрий час доби Добрий час доби! Сьогодні поспішаю розповісти вам про таку важливу річ як щоденник угод трейдера (біржовий щоденник). Чи потрібен він, як правильно його вести і чи здатний він допомогти вам в торгівлі? Спробуємо розібратися в цих питаннях.

Взагалі біржовий щоденник річ дуже важлива і потрібна. Кожен трейдер, який хоче домогтися результату в торгівлі повинен його вести. Адже ви хочете цього? 🙂 Тоді обов'язково почніть записувати всі свої угоди, якщо не робили цього раніше. Журнал угод трейдера це відмінний інструмент, який допоможе вам проаналізувати вашу торгівлю і виявити помилки. Головне детально вносити туди кожну вашу торгову операцію.
Іноді, звичайно, буває досить важко перебороти себе і позначити збиткову угоду, особливо якщо вона не одна. Фіксувати збитки завжди неприємно. Та й емоційний стан після низки невдалих угод іноді таке, що забуваєш про все на світі і стає вже не до щоденника. Але потрібно брати себе в руки і обов'язково все записувати, а інакше вже через місяць ви не згадаєте чому був виконаний той чи інший вхід в угоду, за системою він був чи ні і відповідно не зможете проаналізувати вашу торгівлю. Найголовніше за допомогою біржового щоденника ви зможете підвести підсумок по закінченню місяця і зробити коригування вашої торгової стратегії, якщо вона потребує цього.

Нотатки в біржовому щоденнику

Основне що ви повинні позначати в біржовому щоденнику це: час, в яке був виконаний вхід, ризик на угоду, прибуток, ваші емоції при вході в позицію і докладно все коментувати (помилки, порушення). Також раджу робити скріншот. Головне, що у вас буде детальна статистика торгівлі та ви зможете зрозуміти свої помилки. Можливо ви втрачаєте в якийсь певний час (дивіться статтю таймінг в торгівлі ), Занадто далеко ставите стоп або не вмієте правильно тягнути позицію, все це буде видно. Не виключено, що ваша система прибуткова, але ви її просто порушуєте. Хоча потрібно прагнути до того, щоб такого не було. Дисципліна в трейдингу насамперед.

Я теж веду журнал угод трейдера, дуже докладно все записую і роблю скріншот кожної угоди. Все це допомагає мені аналізувати свою торгівлю, робити коригування в системі, а головне вносить дисципліну в роботу.

Сервіс статистики трейдера

До речі в інтернеті існує величезна кількість сервісів, які автоматично збирають всю інформацію про ваших угодах і надалі допомагають дуже докладно проаналізувати результати вашої торговельної діяльності. Наприклад, один з таких сервісів «marketstat.ru». Можливо він кому-небудь виявиться корисним.
На цьому буду закінчувати 🙂 Сподіваюся я переконав вас у важливості ведення журналу операцій трейдера, і ви після прочитання цієї статті його собі заведете, якщо не зробили цього раніше. Підписуйтесь на новини сайту внизу сторінки. Успіхів на ринку!

Чи потрібен він, як правильно його вести і чи здатний він допомогти вам в торгівлі?
Адже ви хочете цього?