Журнал мережевих рішень / Телеком | Видавництво «Відкриті системи»

Вісім новорічних прогнозів для Google

Мало хто сумнівається в тому, що Google домінує в світі інформаційних Internet-сервісів. На частку компанії припадає 57% обороту світового ринку пошуку. За даними аналітиків comScore, Google обробляє понад 37 млрд. Пошукових запитів. Сюди слід додати ще й фантастичне зростання вартості акцій. Не дивно, що не бракує в чутках про чергові вершинах, які має намір підкорити Google.

У AMD збитки п'ятий квартал поспіль У AMD збитки п'ятий квартал поспіль

Компанія Advanced Micro Devices повідомила про значну суму збитків за результатами роботи в четвертому кварталі 2007 року. Основна сума цих збитків пов'язана з придбанням виробника графічних мікросхем, компанії ATI.

Чутки про "вбивці Google" сильно перебільшені Чутки про вбивці Google сильно перебільшені

На початку січня засновник Wikipedia Джиммі Уельс представив альфа-версію Search Wikia - вільно поширюваного механізму пошуку. Розроблений в рамках цього проекту програмний код і зібрані дані будуть запропоновані для вільного доступу.

Засновник Wikipedia має намір перевершити Google Засновник Wikipedia має намір перевершити Google

7 січня відбувся офіційний дебют Search Wikia, довгоочікуваного механізму пошуку, розробленого одним із засновників Wikipedia Джиммі Уельсом. І, як очікується, це вільно поширюване рішення, створене з ініціативи спільноти, в стані серйозно змінити розстановку сил на ринку, де поки домінує Google.