10 речей, які пора видалити з вашого веб-сайту

  1. Значки соцмереж в шапці - покажчики на вихід
  2. Туманні заголовки.
  3. Клішірованние, стічні та непрофесійні фотографії. Це не серйозно.
  4. Слайдери в хедері. Ні чекати, ні гортати ніхто не любить
  5. Банери з рекламою своїх товарів.
  6. Рекомендовані YouTube відео. # Пріколи_кошек на вашому сайті
  7. Email-посилання. Кепські для маркетингу, гарні для спаму
  8. «Жадібні» форми. Чим більше ви просите, тим менше отримаєте
  9. Реклама веб-дизайнерів і / або розробників в футере. Що за благодійність?
  10. Прес-релізи. Досить бути лінивим.

06 квітня, 2018, 16:00

11815

Користувачі еволюціонують, а їх сприйняття контенту і веб-дизайну змінюється. Багато елементів сайтів, які були доречні і корисні кілька років тому, стали відразливими і контрпродуктивними. Автор AIN.UA склав список з 10 поширених елементів, які експерти рекомендують прибрати з сайтів.

  1. Значки соцмереж в шапці - покажчики на вихід

Коли соцмережі були відносно нові, багатьом компаніям не терпілося повідомити людям про свою залученості в соціальну взаємодію. Яскраві і великі значки з посиланнями на профілі в соцмережах багато фірм розмістили на видних місцях в шапках веб-сайтів.

Однак сьогодні соцмережі перестали бути сяючими новинками. Присутність компанії на таких платформах як LinkedIn і Facebook користувачі вважають само собою зрозумілим, а значки соцмереж в шапці сприймають як запрошення покинути сайт компанії і поспілкуватися з приятелями або подивитися відео кішок.

Присутність компанії на таких платформах як LinkedIn і Facebook користувачі вважають само собою зрозумілим, а значки соцмереж в шапці сприймають як запрошення покинути сайт компанії і поспілкуватися з приятелями або подивитися відео кішок

«Трафік соцмереж велика річ, але тільки в тому випадку, коли він тече у напрямку до вас. А коли відвідувачі залишають ваш сайт і переходять в соцмережі, це не сприяє досягненню ваших цілей. Люди навряд чи повернуться. Поки відвідувач на вашому сайті, є надія, що він підпишеться або додасть сайт в обране. А як тільки він опиниться на YouTube, то, з більшою часткою ймовірності, візьметься за перегляд відео собак-улибак », - міркує Енді Крестодін, фахівець в області контент-маркетингу.

рекомендації:

  • Розмістити дрібні значки соцмереж в футере (підвалі), замість великих в шапці. Якщо користувачі захочуть зайти на профілі компанії в соціальних мережах, то будуть шукати їх там же, де контактну інформацію - внизу.
  • Змінити колір значків, щоб вони не надто візуально виділялися на сторінці.
  • Залишити посилання тільки на ті соціальні мережі, де ви дійсно активно розміщуєте контент і взаємодієте з передплатниками.
  1. Туманні заголовки.

Заголовки на головній сторінці сайту часто не містять жодного натяку про те, чим займається компанія. Замість цього найбільшим шрифтом написані загальні фрази про високу якість або привабливою ціною.

Раніше заголовки типу: «Ми - це досвід і перевага» могли зачепити. Але сучасні користувачі нетерплячі. Бачачи на сайті туманні гасла, відвідувач насамперед питає себе: «в правильне місце я потрапив?» І якщо він не зможе з ходу зорієнтуватися і відповісти «так», то покине сторінку.

» І якщо він не зможе з ходу зорієнтуватися і відповісти «так», то покине сторінку

«Спробуйте п'ятисекундний тест. Покажіть сайт своєї компанії випадковим перехожим. Порахуйте до п'яти, а потім вимкніть екран. А тепер запитайте їх про те, чим займається компанія. Якщо вони не зможуть відповісти, то заголовки занадто туманні. Ви провалили п'ятисекундний тест », - радить Джонатан Хіншоу, президент маркетингового агентства EBWAY Creative.

рекомендація:

  • Зробити заголовок сайту дескриптивним, щоб кожен відвідувач зміг відразу зрозуміти, чим займається компанія.
  1. Клішірованние, стічні та непрофесійні фотографії. Це не серйозно.

Фотографія - потужний засіб взаємодії з відвідувачами веб-сайту. Гарна ілюстрація варто тисячі слів. А ще поліпшить сприйняття компанії.

«Уникайте використання клішованість фото знімків, які можна часто бачити в індустрії (і на сайтах конкурентів), - радить Тім Асімос, віце-президент і директор веб-студії Digital Innovation. - Стічні фотографії можуть бути цінним ресурсом для заповнення потреб у фотографіях, але важливо вибрати такі зображення, які не здадуться знайомими відвідувачам сайту. Що стосується аматорських фото, знятих на мобільний телефон, такі знімки можуть прекрасно підійти для блогів або постів в Facebook, але навряд чи підійдуть за якістю для реклами ваших продуктів або для ілюстрування серйозних проектів ».

рекомендація:

  • Профінансувати виготовлення високоякісних професійних фотографій для веб-сайту. Особливо це стосується великих hero-зображень, які створюють або гублять естетику веб-дизайну.
  1. Слайдери в хедері. Ні чекати, ні гортати ніхто не любить

Каруселі картинок у верхній частині сторінки були модним явищем п'ять років тому. У теорії, слайдери можуть бути ефективним інструментом впливу, так як дозволяють відображати множинні меседжі, зображення і заклики до дії на одному місці. Але на практиці більшість користувачів, які зайшли на сторінку, відразу ж прокручують її вниз, і вся інформація зі слайдів №2, №3, №4 проходить повз їх очей.

рекомендація:

  • Замінити слайдер одним hero-зображенням (постійним або рандомізованих) і одним ключовим повідомленням про те, хто ви, і в чому ваше унікальне ціннісне пропозицію.
  1. Банери з рекламою своїх товарів.

Від банерної реклами користувачі втомилися настільки, що ігнорують всі схоже на неї.

«Це називається« банерна сліпота », - пояснює Енді Крестодін. - Ми налаштовані відводити погляди від реклами. Але багато компаній продовжують розміщувати на своїх сайтах банери з інформацією про свої товари чи послуги. Це найгірший спосіб привернути увагу відвідувачів. Виставляти свою рекламу на своєму сайті так, щоб вона виглядала як реклама, - це протилежність хорошому маркетингу ».

рекомендації:

  • Просувати свій контент всередині свого контенту потрібно способом нативного (природного) рекламування.
  • Можна додати прості, текстові заклики до дії внизу кожної сторінки.
  1. Рекомендовані YouTube відео. # Пріколи_кошек на вашому сайті

Вставити відео з YouTube на сайт дуже легко. Але важливо пам'ятати, що коли воно закінчиться, відвідувачам вашого сайту можуть бути запропоновані інші відео, здатні збентежити і збентежити. Фрейм YouTube - це ящик Пандори. Що з'явиться в ньому - чхає панда або реклама конкурентів - передбачити неможливо.

рекомендація:

  • Відключити можливість показу інших роликів після закінчення відео. Це можна зробити, додавши до YouTube-посиланню змінну & rel = 0.
  • Розглянути використання інших платформ для трансляції відео на сайті, таких як Vimeo, Wistia або Vidyard.
  1. Email-посилання. Кепські для маркетингу, гарні для спаму

Форми зворотнього зв'язку мають безліч переваг перед поштовими розсилками. Наприклад, вони дозволяють перенаправити користувача на сторінку подяки з додатковою інформацією, задати уточнюючі питання, відправити автоматичний відповідь. До того ж форми на відміну від email-посилань не притягають спамерів, роботи яких борознять веб-простір в пошуку email-адрес для відправки реклами.

рекомендації:

  • Видалити всі email-посилання зі сторінок сайту.
  • Додати замість них прості форми зворотного зв'язку зі сторінками подяки.
  • Налаштувати email-автовідповідач, щоб він сповіщав про те, коли ви вийдете на зв'язок.
  • Переконатися, щоб CMS-система зберігала копії при кожній відправці. Адже листи не завжди доходять.
  1. «Жадібні» форми. Чим більше ви просите, тим менше отримаєте

Деякі сайти прагнуть вивідати у користувачів максимум тієї інформації, яку вони можуть про себе розповісти. Для оформлення передплати компанії часом вимагають заповнити форму з двадцяти і більше питань. А кожен зайвий питання - це демотиватор, що проганяє передплатників.

рекомендації:

  • Запитувати обидві контактну інформацію або мінімально необхідну для встановлення зв'язку.
  • Додаткові питання задати по телефону або електронній пошті після того, як відвідувач підпишеться.
  1. Реклама веб-дизайнерів і / або розробників в футере. Що за благодійність?

Багато сайтів містять текст «Сайт створений ...», який посилається на агентство веб-дизайну і / або розробки сайту. Така безкоштовна чужа реклама не зашкодить авторитету милого сімейного ресторанчика або маленького соціального фонду. Але в футер серйозних прагнуть до лідерства компаній, посилання на сторонніх розробників, що викликають асоціації з благодійністю, навряд чи доречні.

рекомендації:

  • Ввічливо попросити розробників вашого веб-сайту прибрати з нього свою рекламу, якщо вони не планують запропонувати за неї гарну знижку на свої послуги.
  1. Прес-релізи. Досить бути лінивим.

Прес-релізи на сайті компанії потрібні, коли вони вирішують проблему. Тобто, якщо представники ЗМІ часто подають запит на інформацію, на сайті варто створити спеціальний розділ «Для преси» і скинути в нього все звіти, фотографії та pdf-презентації, які можуть знадобитися журналістам. Однак прес-релізи не повинні ставати основним контентом сайту, так як їх погано сприймає основна частина веб-аудиторії.

«Досить копіювати і вставляти прес-релізи на сторінки вашого сайту. Тим більше, вистачить завантажувати їх в форматі PDF, - журиться Джонатан Хіншоу. - Вони не навчають і не розважають. Це просто сухі оголошення. Невже ви вважаєте, що відвідувачі вашого сайту знайдуть в ваших прес-релізах щось привабливе? Ні, вони не знайдуть. Дослідження показують, що прес-релізи - одна з найбільш непереконливих речей, які можна розмістити на сайті ».

рекомендації:

  • Перепишіть прес-реліз як блог або новинну статтю, адаптовану під веб.
  • Додайте зображення: прикрасьте ілюстраціями основний текст і створіть мініатюру для посилання на нього.
  • Відформатуйте текст: створіть підзаголовки і марковані списки, виділіть важливі слова жирним шрифтом і курсивом.
  • Пропишіть посилання: одна нехай посилається на схожий текст, інша - на сторінку вашого продукту або послуги.
  • Застосуйте маркетингові механізми: ключові слова, висловлювання авторитетів і заклики до дії.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Що за благодійність?
Бачачи на сайті туманні гасла, відвідувач насамперед питає себе: «в правильне місце я потрапив?
Що за благодійність?
Невже ви вважаєте, що відвідувачі вашого сайту знайдуть в ваших прес-релізах щось привабливе?
Помітили помилку?

Дополнительная информация

rss
Карта