19 трендів веб-дизайну 2018 року

  1. 1. Розбита розмітка
  2. 2. Ілюстрації в центрі уваги
  3. 3. Бруталізм в мейнстрімі
  4. Balenciaga
  5. Gucci
  6. 4. Більше натуральних і обтічних форм
  7. 5. Ще більше взаємодії і анімації
  8. Несподівана швидкість прокрутки
  9. переходи
  10. 6. Поява максималізму
  11. 7. Шрифт із зарубками
  12. 8. Плаваючі навігаційні меню
  13. 9. Елемент <video>
  14. 10. Захоплюючі «мультимедійні» лонгріди
  15. 11. Варіативні шрифти
  16. 12. Контент-хаб або вебкнігі?
  17. 13. CSS розмітка
  18. 14. Пошуки ідеального інструменту для дизайнера
  19. 15. Різноманітність і включення в проекти
  20. 16. Ще дещо про відеоформаті
  21. 17. Зростання UX тексту триває
  22. 18. Дизайн. систематизація
  23. 19. Принципи - це перше

Відкрийте для себе тренди, техніки і інструменти веб-дизайну, які займуть лідируючі позиції в 2018 році. Переклад статті Джона Вільямса.

Творчість - це розмова, який почався давним-давно і триває з тих пір, як ми вперше навчилися відтворювати елементи нашого світу в охре і деревному вугіллі на стінах печери. Ми навчилися наповнювати змістом навіть абстрактні фігури, вирізані паличками в глині.

Тренди дизайну - це лише основні теми в цьому розростається, хаотичному, полифоническом розмові. Незалежно від того, чи хочемо ми їх прийняти або протистояти їм, наша творчість йде пліч-о-пліч з трендами. Що є інновація, якщо не відхід від стандарту? І як визначити стандартну, але торішню тенденцію?

Отже, я недавно зібрався разом з командою дизайнерів (Jonn Williams, Sergie Magdalin, Ryan Morrison, Linsey Peterson, Nathan Romero, Darin Dimitroff) і попросив їх зазирнути всередину їх кристальних VR-куль і подивитися, яким же буде дизайн в 2018 році. ?

1. Розбита розмітка

Розбита розмітка

Розмітка, на яку дизайнери завжди покладаються в нескінченному пошуку «привабливості» макета, привносить гармонію і логіку, але сама по собі стає свого роду обмеженням.

Іноді ми просто хочемо піти від розмітки, ок?

Це не означає, що розбита розмітка повністю виключає наявність самої розмітки - дизайнери дозволяють переміщатися зображень і текстових елементів У і ЧЕРЕЗ блоки і зони, які зазвичай жорстко поділяються в більш стандартних і звичних макетах. Тут звичайні зображення і текст починають перекривати один одного і сходитися, часто створюючи несподівані і красиві зіставлення растра і літерного формату.

Важко сказати, задумані подібні ефекти або це все просто «чудова» помилка верстки ...

2. Ілюстрації в центрі уваги

Ілюстрації в центрі уваги

Однією з найбільш цікавих проблем, з якими стикаєшся в світі маркетингу цифрових продуктів, є вибір зображень. Я спостерігав як команди дизайнерів сперечаються, зазвичай закінчуючи одним з двох:

  1. UI скріншоти і GIF-файли
  2. Редакційна / lifestyle-фотографія

У першому випадку лідирує досвід і функціональні можливості продукту. Фотографія ж намагається підкреслити «людське» в продукті. Але, орієнтуючись на 2018 рік, ми бачимо, що робота ілюстраторів досягає абсолютно нового рівня як в маркетингу, так і в дизайні продукту.

Чому це відбувається? Все це мене заворожує, і я не можу точно визначити, що це таке. Можливо, це та сама циклічність, яку ми давно спостерігаємо в світі моди. Зрештою, ілюстрація домінувала над рекламним світом аж до кінця 60-х.

Може бути, команда розробників Dropbox якось пояснить свій новий стиль ілюстрацій:

Ми створюємо грубі, вугільні ескізи, а потім з'єднуємо їх з барвистими і абстрактними фігурами, щоб оживити творчий процес. Наш стиль натхненний моментом, коли у вас з'явилася ідея, і служить нагадуванням про те, що «полотно порожній, поки ви не зробите перший крок.

Ілюстрації сильні в тому, щоб перенести будь-які абстрактні поняття в життєве зображення, як ви можете бачити на сайті Polizis Shopify. В одній з ілюстрацій Shopify пояснює, що система дизайну Polaris призначена для того, щоб служити дороговказом світлом - полярної зіркою - для кожного члена команди.

Нарешті, варто відзначити, що ілюстрації можуть також чітко вирішувати деякі проблеми, пов'язані з фотографією.

У світі розробляються сотні тисяч digital-продуктів, призначених для безлічі різних людей. І як тільки в проекті використовується фотографія справжню людину або персонажа, ця людина стає уособленням типового користувача даного проекту.

Придивіться, людина в зображенні Shopify Polaris - це просто людина. Раса, стать, національність та інші специфікації залишаються невизначеними, що полегшує будь-якій людині проектувати себе на роль цієї самотньої мислителя.

3. Бруталізм в мейнстрімі

Бруталізм розриває простір. Дизайнери можуть робити що хочуть, а не те, що їм потрібно. Роботи в даному стилі уникають всіх цих ваших порад по оптимізації на користь «зовнішності» і ефектів, які в звичайній ситуації набридають і дратують, а іноді межують з агресією.

Уявіть наше здивування, коли ми побачили, як парочка сайтів «встрибнула в вагончик» бруталізму:

Balenciaga

Balenciaga

Gucci

Gucci

4. Більше натуральних і обтічних форм

У природі немає прямих ліній.

В інтернеті та в дизайні мобільних додатків протягом декількох років домінують карткові інтерфейси. До недавнього часу більшість з цих карт були (в основному) гострими і прямокутними. Однак цей тренд прітерпел зміни в 2017 році. Тепер кожен додаток від Google Now до Twitter і Facebook може похвалитися майже агресивно закругленими кутами на їх картках, полях введення, аватарах і багато іншого.

Кругліше тільки овали.

Форми наповнюються амёбовіднимі кольоровими краплями, драматичними діагоналями, і навіть ілюстрації з реального світу стають кілька «мультяшними».

Форми наповнюються амёбовіднимі кольоровими краплями, драматичними діагоналями, і навіть ілюстрації з реального світу стають кілька «мультяшними»

Але дизайнери звертаються не тільки до природних лініях в своєму нескінченному «втечу від системи». Багато просто змінюють кути повороту, освіжають конструкції за допомогою простої зміни перспективи, як на домашній сторінці Stripe.

Багато просто змінюють кути повороту, освіжають конструкції за допомогою простої зміни перспективи, як на домашній сторінці Stripe

Все це не означає, що прямі лінії - для динозаврів. Ми також бачили кілька сайтів, дизайн яких побудований на прямих лініях в змішуванні з більш натуральними і сферичними формами.

Ми також бачили кілька сайтів, дизайн яких побудований на прямих лініях в змішуванні з більш натуральними і сферичними формами

Думаю, ви вже помітили появу «миготливих» або «вібруючих» кольорів в багатьох користувальницьких інтерфейсів. ці колірні поєднання неймовірно яскраві - в тому числі вони залишають примарні сліди, які нібито затримуються в ваших очах при прокручуванні. Варто відзначити, що ці поєднання доступні для людей і з проблемами із зором.

Без жартів, ці фігури заповнюють весь екран навіть при прокручуванні.

5. Ще більше взаємодії і анімації

Засіб комунікації саме є повідомленням.

Інформація в інтернеті давно перестала бути статичною. Незважаючи на неперевершену красу і правду таких штук, як « This is a web page »Джастіна Джексона, веб-інтерфейс дозволяє набагато більше, ніж просто друкувати слова на сторінці. І якщо відома приказка Маршалла Маклюена не просто «вода», це означає, що принаймні частина сенсу інтернету полягає в його здатності до руху і взаємодії.

Все в русі, але це не відволікає.

Все частіше, коли ви переглядаєте веб-сторінки, інформація не просто представлена ​​для вашого схвалення, а звертає увагу на себе поступово, по частинах.

Правильно реалізована навіть невелика анімація направить увагу відвідувача в потрібне місце і потрібний час. Вона не дасть пропустити життєво важливий абзац або форму, яку потрібно заповнити.

Подивіться на цей чудовий сайт Heco Partners, створений для агентства Black Sheep. Коли ви прокручуєте вниз, виділення «поточної» лінії допомагає зосередити увагу на написаному. Потім серія сміливо розроблених підказок починає змагатися за вашу увагу, кричачи про те, щоб ви перестали читати і перейшли на іншу сторінку. Незвичайне рішення проблеми побудови інтегрованої навігаційної системи, але вона також може додати непотрібну напругу для деяких користувачів.

Ми з нетерпінням чекаємо ще двох конкретних трендів в анімації: незвичайна швидкість прокрутки і переходи сторінок.

Несподівана швидкість прокрутки

Несподівана швидкість прокрутки

Паралакс, може, вже набрид, але дизайнери зацікавлені в тому, щоб зв'язати прокрутку з рухом елемента незвичайними способами.

Наприклад, візьміть сайт Анни Ешвуд . Кожна фотографія на сайті статична, але коли ми докручуємо до фотографій, то вони піднімаються швидше, ніж швидкість вашого скролла. Це дає сайту цікаве «повітряне почуття», яке чудово поєднується зі строгими, монохромними фотографіями і «суворими» моделями.

Оскільки взаємодія і анімація стають важливою частиною нашого онлайн-досвіду, очікуйте хвилю несподіваних ефектів і переходів, які точно додадуть пікантності сайтам.

переходи

У мережі безліч прекрасних анімацій, існує можливість чітко розповісти користувачеві про зміни на сторінці. Але дивно, що перехід від однієї сторінки до іншої відчувається майже однаково, незалежно від того, на якому веб-сайті ви перебуваєте.

Анімація зі зміною стану стримано веде вас з однієї сторінки на іншу, і ніщо не пов'язує їх. Сам перехід виглядає як будь-яке інше перемикання зі сторінки на сторінку: все стає порожнім на секунду, потім завантажується нова сторінка. Нічого незвичайного.

Але ми бачимо, що все більше і більше сайтів змінюють переходи, роблять щось приємне для ока. Візьмемо, наприклад, ці переходи на сайті агентства 3drops:

Тут ви не стільки «переходите на нову сторінку», скільки отримуєте доступ до іншої точки в бібліотеці. Це добре продумана, завершена презентація дизайнерського бренду.

6. Поява максималізму

Хороший дизайн - це якомога менше дизайну.

Протягом багатьох років найбажаніший відгук для дизайнера, який він міг отримати: «вийшло чисто». Це був світ дизайну в епоху мінімалізму. Під впливом принципів хорошого дизайну Дітера Рамса, а також есе про друкарню «The Crystal Goblet», дизайнери пропонують користувачеві якомога менше варіантів і візуальних відволікаючих чинників.

І для світу, де життя в Діджитал була чимось новеньким, у цього вибору був великий сенс. Потрібно було зробити легше цей дивний новий світ.

Сьогодні ж з'явилися такі сайти:

(Може викликати тригери)

(Може викликати тригери)

Pin-Up Magazine.

Pin-Up Magazine

H. Lorenzo.

Lorenzo

Razzle Dazzle Torino.

Можна віднести ці сайти до бруталістскім - і насправді я знайшов всі перераховані вище сайти на Brutalist Websites , Але все ж, сайти в дусі максималізму вже вийшли за межу того, що можна назвати бруталізму. Оскільки ми стаємо підковані в світі digital, цілком природно, що деякі сайти вже чекають від відвідувачів більшого.

7. Шрифт із зарубками

Якщо повернутися в ті погані і старі часи екранів без ретини, за часів, коли шрифтів було мало, то буде зрозуміло, чому всі дотримувалися шрифтів без зарубок в веб-інтерфейси. Але як екрани, так і технології рендеринга шрифтів (не кажучи вже про користувальницької підтримки шрифтів) стають надійніше, і ми починаємо бачити все більш складні шрифти, що займають центральне місце. Ну або, принаймні, вони стають більш значуща, а не йдуть на другий план.

Недавній редизайн Witness Kickstarter, в якій представлені цитати, оформлені м'яким Serif:

Недавній редизайн Witness Kickstarter, в якій представлені цитати, оформлені м'яким Serif:

Великі, сміливі заголовки Reform Collective:

Гортаючи Typewolf, ви помітите, що майже кожен день там публікують шрифти із зарубками:

Гортаючи Typewolf, ви помітите, що майже кожен день там публікують шрифти із зарубками:

Будучи давнім шанувальником шрифтів Serif і їх здатність викликати почуття елегантності, вишуканості і літературного блиску, я сердечно вітаю наших нових друзів.

8. Плаваючі навігаційні меню

Плаваючі навігаційні меню

Закріплена навігація або розтягується меню стали основами сайтів, які орієнтовані на підвищення конверсії. Це відмінний спосіб спростити роботу з сайтом, постійно контролювати елементи управління «на кінчиках пальців користувача».

Тепер ми бачимо, що дизайнери роблять крок вперед, візуально відокремлюючи навігацію від решти дизайну сайту і переміщаючи її трохи нижче верхньої межі браузера. Це підсилює відчуття, що навігація - це глобальний об'єкт, не обов'язково є частиною будь-якої сторінки, але він слід за вами по всьому сайту.

Найбільш очевидний спосіб зобразити таку навігацію - додати тінь на навігаційну панель і трохи перемістити її нижче верхньої частини сайту, як показано на зображенні вище. Але це здійснимо і в більш плоскому дизайні, що можна бачити на сайті Anchor & Orbit.

Але це здійснимо і в більш плоскому дизайні, що можна бачити на сайті Anchor & Orbit

Подібно тренду з розбитою сіткою, даний тренд дозволяє природним чином (або цілеспрямовано) створювати цікаві поєднання в дизайні.

9. Елемент <video>

Коли ви передаєте складну інформацію в візуальному форматі, використання статичного зображення часто просто не працює. Зрештою, статичне зображення призначеного для користувача інтерфейсу тільки говорить вам, що в ньому, а не як його використовувати.

Додайте <video>.

Додайте <video>

Це круто з кількох причин:

  • Його легко поставити в дизайн (не те, що вбудовувати відео YouTube або Vimeo);
  • Якість залишається на рівні, з великою кількістю квітів, градієнтів і деталей (GIF не може обійтися без некрасивого розтягування);
  • Можна зробити цикл відео, щоб гарантувати, що зображення рівно стикуються, і всі важливі деталі повторюються для тих, хто в них потребує.

Тому не дивно, що відео-елемент з'являється всюди в мережі, починаючи з нашої домашньої сторінки і закінчуючи такими, як Stripe Sigma .

10. Захоплюючі «мультимедійні» лонгріди

Коли ми хочемо опублікувати лонгрід, може виникнути спокуса просто накласти довге текстове поле на сторінку, особливо, коли контент потрібно опублікувати всередині будь-якої CMS, де навіть одна сторінка може ледве-ледве завантажувати меншу кількість контенту.

Деякі дизайнери і письменники героїчно пручаються спокусі і повертаються до концепції сюжетів, створюють захоплюючі презентації, щоб розповісти довгі історії і збагатити оповідь відео, звуком, інфографікою, картами, і багатьом іншим.

Справедливості заради, це навряд чи є «новим» трендом, насправді, я б назвав його наріжним каменем тривалої суперечки про веб-публікаціях, але з усіма з'явилися інструментами, здається, настав ідеальний час, щоб все це помітили в 2018 році.

вивчіть цей лонгрід CNN про вплив глобального потепління .

вивчіть цей   лонгрід CNN про вплив глобального потепління

У подібному оформленні розповідь немов поглинає вас. Така подача розумно перетворює складну тему в серію легко засвоюваних абзаців. Ви не відчуєте себе пригніченими від загального обсягу контенту, тому що він не привертає до себе уваги. Замість цього ви перейметеся кожним словом.

Зверніть увагу, що я не критикую CMS: насправді, через CMS можна подати все таким же чином. Просто це вимагає більшої винахідливості, все візуальне з цієї історії можна передати за допомогою фонових зображень і відеороликів, а також слід звернути увагу на послідовність в тексті, коли ви його створюєте. І так, подібний контент повинен відрізняється від стандартних постів в блогах.

Варто відзначити, що всі ці різноманітні підходи до лонгрідам можуть поєднуватися або з розбитою сіткою, або зі стандартною колонкою, як показано в наведеній вище статті New York Times.

11. Варіативні шрифти

Сьогодні важко повірити, що всього кілька років тому ми були змушені покладатися на жалюгідну жменьку шрифтів для подачі текстового контенту.

На сьогодні мережа рясніє розмаїттям чудових шрифтів, що підвищує інтерес до типографике, дизайну і використанню шрифтів.

І інтерес тільки підвищиться з появою варіативних шрифтів. Спільний проект Apple, Google, Microsoft і Adobe - проект зі змінними шрифтами дозволяє створити абсолютно новий дизайн шрифтів. Офіційне доповнення до формату OpenType:

... дозволяє дизайнерам шрифтів перетворювати весь набір гліфів або окремі гліфи в: 64 000 варіаціях (вага, ширина і т. Д.) І визначати конкретні позиції дизайну в просторі у іменованих екземплярів (Bold, Condensed і т. Д.)

Якщо (як мене) це пропозиція змушує вас трохи чухати голову, зосередьтеся на більш зрозумілою версії Джона Хадсона, в якій він говорить, що варіативний шрифт, це «один файл шрифту, який веде себе як кілька шрифтів».

Краще показати, чим пояснювати:

Erik van Blokland, з Typekit Blog.

Отже, варіативні шрифти - це один файл шрифту, здатний переходити від Thin до Black. Без різних там 16 шрифтів в CSS.

Це буде щось.

12. Контент-хаб або вебкнігі?

(Для ясності: контент завжди був крутим?)

Як справжній гик контенту, я був дуже радий побачити безліч красивих, орієнтованих на контент веб-сайтів, з корисною, добре написаної інформацією в 2017 році. І я припускаю, що ми побачимо ще більше в 2018 році.

Приємно бачити, як багато провідні бренди змінюють звичний підхід, і більше не публікують дані в форматі PDF, електронні книги, а повністю використовують потенціал мережі для публікації лонгрідов, як мені подобається називати, в «вебкнігі».

Що я маю на увазі:

Stripe Atlas Guides.

Stripe Atlas Guides

Airtable Universe.

Airtable Universe

DesignBetter.co.

co

Intercom Books.

Продовжувати?

13. CSS розмітка

CSS grid, демо-версія. Robin Rendle, CSS-Tricks.

Робін Рендл красномовно роз'яснив , Що ж це таке:

Ну, CSS grid - перша реальна система підготовки макетів для мережі. Це все призначене для організації контенту як в шпальтах, так і в рядках, і, нарешті, дає розробникам майже богоподібний контроль над будь-якими розмірами екранів.

Тут десь повинен бути злий сміх.

14. Пошуки ідеального інструменту для дизайнера

2017 став роком поглибленого обговорення інструментів проектування і того, наскільки добре вони підходять для нашої роботи.

Bryn Jackson з Spectrum висунув свій аргумент на користь:

Потрібен проміжний формат між інструментами для дизайну і проектування, щоб забезпечити ефективну роботу для дизайнерів і дизайн-команд.

В своєму повідомленні він продовжує стверджувати, що «кожен популярний інструмент дизайну, доступний сьогодні, оптимізований для ілюстрації».

(Хоча слід зазначити, що «ілюстрацією» він називає будь-яку роботу, яка призводить до «зображенню, значку, ілюстрації, шрифту, рекламних оголошеннях, друкованих матеріалів чи іншим візуальним комунікаційним середах без взаємодії», що є спірним твердженням. Зрештою, читання - це теж форма взаємодії.)

Заклопотаність з приводу визначення того, що таке ілюстрація і взаємодія, відкинемо в сторону, адже неважко зрозуміти точку Джексона: в основі більшості сучасних інструментів дизайну - створення зображень, а не інтерфейсів.

Дизайнер і інженер Adam Michela публікує замітки, подібні « I'm a Designer at Facebook, and This Is What's Missing in Design Tools Today ». Там він стверджує, що більшість дизайнерів витрачають велику частину часу на створення артефактів без будь-якої матеріальної цінності, тому що вони просто представляють кінцевий продукт - цифрові інтерфейси.

Є можливість створювати інструменти, які поєднують (а не поділяють) дизайн і реалізацію.

Це саме те, що ми намагаємося побудувати тут, в Webflow. Як і Michela, ми представляємо проект, який є не схемою веб-сайту, а самим сайтом. Чи не документацією інтерфейсу, а самим інтерфейсом. Це ще далеко не все, але ми рухаємося в правильному напрямку.

15. Різноманітність і включення в проекти

Webflow є роботодавцем для людей з рівними можливостями. Ми націлені на створення команди, в якій різноманітність ідей і унікальність не тільки вітається, але і заохочується.

Тут, в Сполучених Штатах, де базується Webflow, все більш гострий політичний клімат фокусує увагу на різноманітність і включення в проектну роботу.

Ми розуміємо, що якщо наші команди не є різноманітними і всеосяжними, то і наші дизайнерські рішення не можуть бути такими ж. Ми бачимо, що гендерна упередженість перетворює обговорення, які ми зазвичай вважаємо доброчесними, такими як надання зворотного зв'язку, у все більш яскраві приклади подвійних стандартів .

В остаточному підсумку, як професіонали в області користувальницького інтерфейсу (UX), наше завдання - надати корисний і приємний для всіх досвід.

Іншими словами: наша робота пов'язана з включенням. Давайте зробимо 2018 рік для всіх нас, щоб зосередитися на виконанні роботи в повній мірі.

16. Ще дещо про відеоформаті

Ви бачите це всюди: новинні сайти, які практично наполягають на тому, щоб ви подивилися відео, а не читали текст, Snapchat, потім Instagram, Facebook. Звичайно, Excel скоро їх наздожене!

Але, як і більшість технологій, це палиця з двома кінцями. Тисячі журналістів втратили роботу через масового переходу від тексту до відео.

І перспективи можуть бути не такі хороші для медіа. Відповідно до огляду Columbia Journalism Review :

Видавці, які перейшли до відеоформаті, втратили більшу частину своєї аудиторії всього за рік, випускаючи однотипні, одноразові відео.

Незалежна журналістика страждає і без цього (спасибі, Трамп), але перехід до відео не допоміг точно. Одне позитивне зауваження: згідно Digiday, «Ціна за показ для відео набагато більше, ніж відображається ціна». В ідеальному світі це означало б, що газети, текстові новини можуть піти, але, звичайно, цього не станеться.

Варто згадати сильні сторони тексту:

  • Це швидко;
  • Це дешево;
  • Текст як і раніше є основним форматом більшості повідомлень в мережі.

Здівовані? Я б порадив вам вивчити будь-які великі соціальні мережі. Якщо ви не оберете Instagram, Pinterest або Snapchat, швидше за все, ви побачите багато тексту. І навіть на тих перерахованих платформах текст як і раніше відіграє важливу допоміжну роль.

Навіть якщо картинка «коштує тисячі слів», вона рідко охоплює контекст: хто, що, коли, де, чому і як. Це приводить нас до наступного пункту:

17. Зростання UX тексту триває

Той, хто впливає на дизайн, стає дизайнером. Сюди входять розробники, менеджери, навіть корпоративні юристи. Все - дизайнери.

Я трохи торкнувся цієї теми в минулого року , Але сьогодні я хотів би ще більше зосередитися на зростанні дисципліни під назвою «UX тексту».

Простіше кажучи, автор UX фокусується на утриманні призначених для користувача інтерфейсів, в основному для більших цифрових продуктів і веб-додатків. Тепер, коли я пояснюю людям, що я пишу контент для продуктів таких компаній, як Webflow і, в минулому, LinkedIn, вони зазвичай говорять - «що?»

Будьте впевнені: призначені для користувача інтерфейси заповнені письмовим контентом. І цей контент часто грає ключову роль в розумінні:

  • Що ви можете зробити в інтерфейсі;
  • Як це зробити;
  • Які обмеження і складності ви зустрінете на шляху.

Але текст в UX може зробити набагато більше. Слова в інтерфейсі також можуть бути потужним інструментом для формування сприйняття брендів. Подумайте про всі твіти, які ви бачили, або про всі сторінках 404 з дотепними фразочками.

Це стає очевидним в форматі призначеного для користувача інтерфейсу - чатбот. Ці інтерфейси складаються тільки із слів. Слова стають призначеним для користувача інтерфейсом. Особистість, яка стоїть за чатбот - або бренд - може виражатися тільки через мову, можливо, приправлений ретельно підібраними емодзі.

Як досвідчений UX-письменник, я так радий бачити, що ця дисципліна отримує все більше визнання. Вона давно заслужила.

18. Дизайн. систематизація

систематизація

Як систематизувати успіхи дизайну, масштабувати їх і згуртувати в багатьох продуктах і середовищах бренду?

Системи проектування орієнтовані на переклад естетики бренду і підходи до функціональності в модульні компоненти, які можна з'єднувати, щоб задовольнити (в ідеалі) будь-які унікальні потреби призначеного для користувача інтерфейсу. Коли мова дизайну систематизований, він спрощує процес прийняття рішень, скорочує час розробки та звільняє дизайнерів для роботи над більш простими проектами, в яких шаблони проектування ще не встановлені.

І бренди, як правило, біжать за трендом. У UXPin запустили Systems, інструмент для створення і підтримки систем проектування. У Shopify запустили Polaris. В UX Power Tools запустили бібліотеку, яка намагається зробити Sketch життєздатним інструментом (подивимося).

19. Принципи - це перше

Принципи - це перше

Світ дизайну довгий час був одержимий спорами про курку або яйці: контент-перший або дизайн-перший.

Я завжди був на боці контенту в першій частині аргументу. І не тільки тому, що я «контент-хлопець». Мені просто здається, що чиста логіка прибиває повідомлення, перш, ніж ви вирішите, як його упакувати.

Але останнім часом, оскільки я перейшов від розробки стратегій контенту для конкретних результатів до більшої системно-орієнтованої роботі (стратегії контенту на рівні бренду), я думаю, що наша робота не повинна починатися з дизайну або контенту.

Він повинен починатися з принципів.

Все інше - як воно виглядає, як воно працює, як воно звучить - має випливати з набору чітко визначених і сформульованих принципів. Іншими словами: принципи забезпечують причину.

Наприклад: в Webflow наша місія полягає в тому, щоб дати можливість дизайнерам, підприємцям і творчим професіоналам втілити свої ідеї в життя всередині мережі. Ця місія стосується всього, що ми робимо, навіть створені стандарти голосу і тону.

Кожен раз, коли я збирав один з цих списків трендів, я був вражений, наскільки мене обмежує рік +1, і як складно визначити пріоритетні напрямки.

Ось чому я упустив деякі очевидні моменти - наприклад, AR і VR, які на сьогоднішній день мають обмежений вплив на інтернет. А що б ви додали до цього списку?

12. Контент-хаб або вебкнігі?
Що є інновація, якщо не відхід від стандарту?
І як визначити стандартну, але торішню тенденцію?
Іноді ми просто хочемо піти від розмітки, ок?
12. Контент-хаб або вебкнігі?
Для ясності: контент завжди був крутим?
Продовжувати?
Здівовані?
Тепер, коли я пояснюю людям, що я пишу контент для продуктів таких компаній, як Webflow і, в минулому, LinkedIn, вони зазвичай говорять - «що?
А що б ви додали до цього списку?

Дополнительная информация

rss
Карта