25 сервісів для створення зображень в соцмережах (навіть якщо ви графічний кретин, як я)

Змиріться - всі пости в соціальних мережах вам потрібно буде доповнювати картинками. Навіть сильний текстовий пост приречений максимум на боязкі погляди навздогін з боку вашої ЦА, якщо він не підкріплений графікою. Адже ми не проводжаємо поглядом сторінку книги, на якій тільки що прочитали опис, що йде по вулиці дівчата - ми проводжаємо поглядом реальну дівчину, тому що «сюжет може і ацтой, зате графіка ...».

Стоїть картинку і Лайкнути охочіше, і поділяться швидше, та й запам'ятають краще. Точно так же співтовариство, в якому грамотно намальований дизайн, автоматично привертає увагу, полегшує розуміння і ... що там ще, аж до конверсій.

Біда багатьох співтовариств в соціальних мережах в тому, що вони заповнені не авторським контентом. І якщо інформація подається більш-менш адекватно, то з картинками повна засада: велика кількість фотостокових "постановочних" фото, одні і ті ж котики та інші тваринки, водні знаки інших спільнот на картинках (іноді і логотипи точно вказують звідки чесно вкрадена ілюстрація) ... Погане якість або розтягнута графіка може начисто "вбити" всю цінність посту.

Змиріться - всі пости в соціальних мережах вам потрібно буде доповнювати картинками

Як вам така картинка?

Що робити, якщо ви графічний кретин і не розумієте як працювати по-іншому? Запам'ятайте, а краще запишіть кілька правил, дотримуючись яких у вас все вийде:

  1. Ефективні зображення - впізнавані зображення. Ніколи не відступайте від єдиного стилю - так ви привчите свою аудиторію виділяти вас серед конкурентів. Справа стосується шрифтів, квітів, логотипу, сітки розташувань, і т.п ...
  1. Дизайн повинен бути зроблений професійно або хоча б «зі смаком». Навіть якщо ні ви, ні передплатники НЕ гуру дизайну - зроблений "як попало" дизайн видно і вам, і їм. Кілька шрифтів різних кеглів і стилів в одній картинці - моветон.
  1. Структуруйте інформацію і виділяйте акценти. З першого погляду на картинку людина повинна розуміти, де головна думка і що йому потрібно зробити. Пам'ятайте правило: інформація повинна легко читатися зліва направо і зверху - вниз.
  1. Дизайн - це комунікації, а не мистецтво. Малювати зображення (особливо для соціальних мереж) просто заради того, щоб вони були - щонайменше дивно. В ідеалі картинка повинна доповнювати сказане в тексті, або ілюструвати це, або акцентувати увагу на окремих деталях ... Іншими словами: немає ніякого тексту і всякої подоби; публікація - одне ціле.

- Ок, я все зрозумів, що робити далі?

- добре. графіку, звичайно (інакше навіщо ми тут зібралися взагалі). Добре, якби для цих цілей мати спеціально навченого дизайнера в штаті (або хоча б в телефонній книзі). Але якщо його немає, можна спробувати і своїми силами впоратися. Для цього, ось вам список графічних сервісів і короткі описи до них, щоб легше було вибирати. Сервіси структуровані за рівнем необхідної підготовки (чесно кажучи, я все ще тупцюю в навичках, можливо, просто тому, що у мене дизайнер є). Ну і, зрозуміло, все вони проілюстровані зображеннями, зробленими з їх же допомогою.

Рівень "Новачок".

Сервіси цієї групи складаються з набору типових функцій, які надають зображенні рекламний вид.
Основні можливості: стиснути, обрізати зображення, створити / накласти контрастну плашку і написати на ній текст, швидко зібрати колаж і додати логотип. Особливих умінь і знань графічних програм вони не вимагають, як і грошей. Майже всі розташовуються у вільному доступі, взаємозамінні, а тому купувати підписки особливої потреби немає.

1. Pablo ( https://pablo.buffer.com/ ) (Free)

Сервіс ідеальний для створення простих постів: картинка + текст. Є набір якісних фотографій, можна завантажити своє фото, додати логотип або графіком. Програма пропонує кілька форматів для збереження макета, з адаптивністю під різні соціальні мережі. Все зручно і безкоштовно.

2 2. Fotostars ( http://fotostars.me ) (Free)

Безкоштовне онлайн-додаток зробить картинку для вашого поста сучасної і стильної. Інтерфейс російською мовою - працювати ще легше. В меню багато фільтрів, текстових і графічних рішень. Зручний для створення мемів. Зберегти картинку можна в зручному форматі.

3 3. PicMonkey (Http://www.picmonkey.com) (Free)

Популярний онлайн-сервіс. Зробити ресайз, відредагувати картинку, додати фільтр або ефект, текст або логотип - легко. Також доступні функції створення колажів і широкоформатних зображень. Єдине - картинку доведеться шукати самостійно.

4 4. Social Image Resizer Tool ( http://www.internetmarketingninjas.com ) (Free)

Сервіс просто змінить розмір картинки для будь-якої соціальної мережі. Завантажуємо зображення і вибираємо зі списку потрібний формат - обкладинка Facebook, пост в Google+ і т.д.

5 5. BeFunky ( https://www.befunky.com ) (Free)

Простий онлайн-сервіс з зрозумілим інтерфейсом (можна вибрати російську мову). З легкістю впорається з усіма завданнями створення картинки. Фільтри і інструменти доступні безкоштовно, є платні можливості, але для роботи і безкоштовних цілком достатньо.

6 6. Photovisi ( https://www.photovisi.com/ ) (Free)

Простий сервіс для роботи з колажами. Можна додати фон, текст, але в цілому сервіс складних завдань не вирішує.

7 7. Pixlr ( https://pixlr.com ) (Free)

Професійний повноцінний фоторедактор. Тут можна працювати з ефектами, текстовими і графічними елементами. В наявності безліч функцій і можливостей для редактури.

8 8. Recite ( http://www.recitethis.com ) (Free)

Сервіс для створення цитат. Все легко і просто, практично в пару кліків. Чи збереже картинку в потрібному форматі для різних соціальних мереж. До речі, як все безкоштовне, іноді в міру подглючівает.

9 9. Quozio ( http://quozio.com ) (Free)

Простий і зручний сервіс. Дозволяє створювати унікальні цитати для соціальних мереж.

10 10. Fotor http://www.fotor.com (Free)

Сервіс переважно для публікацій на Facebook. Безліч доступних картинок, графічних інструментів, фільтрів і схем.

11 11. Аfterlight ( http://afterlight.us ) ($)

Додаток створює прості картинки з текстом, фільтрами, графічними елементами. Можна вибрати з 59 фільтрів, 15 інструментів для зміни розмірів фото, 77 рамок і 66 текстур. Картинки адаптуються до різних соціальних мереж: Facebook, Вконтакте, Twitter і Google+, і листівок. Ціна задоволення: 69 грн (купити можна тут ).

12 12. Paint (free)

Багатофункціональний графічний редактор компанії Microsoft. Він входить в пакет стандартних програм ОС Windows, починаючи з найпершої. Для вирішення легких завдань - безсумнівно підійде: змінити розмір, додати стиль або текст, намалювати (якщо вмієте), створити акцент і т.п. А ось для більш складних завдань краще скористатися чимось серйозніше.

Тако-тако, буріто-буріто)

13. FreeOnlinePhotoEditor ( https://www.freeonlinephotoeditor.com/ ) (Free)

Цим сервісом я періодично користуюся для створення тізерів в таргетированной рекламі. Особливо, для накладання текстів на зображення. Фільтри - практично ніколи, але вони там є.

14 14. Фотошоп Онлайн ( http://editor.0lik.ru/ ) (Free)

Сервіс заслужив свою назву зовсім не дарма. Його основна принада в тому, що він дозволяє працювати з шарами в портабл режимі. А це відкриває масу нових горизонтів, як ви розумієте ...

15 15. Krob.me ( http://krob.me/ ) (Free)

Безкоштовний сервіс для створення шаблонної інфографіки (типу куплю, заселена, влаштуюся). Все красиво і легко, єдине - бувають проблеми з версткою елементів (наприклад, на скрині я так і не зміг прибрати свою фізіономію з шапки картинки).

Рівень "SMMщік" (проміжна ступінь еволюції між новачком і за небожителя дизайну).

Сервіси цього рівня легко подають візуально складну інформацію - діаграми, графіки, інфографіку, презентації ... По суті - це конструктори. Зазвичай мають стандартний набір функцій, фільтрів і шаблонів. Але тут складніше - потрібно думати, аналізувати і заздалегідь розуміти, яке завдання має бути вирішена цією картинкою.

16. Canva ( https://www.canva.com/ru_ru/ ) (Free, $)

Інструмент створює зображення для Вконтакте, Pinterest, Facebook, Twitter, презентацій, інфографіка та т.д. Логіка дуже проста, тому працювати з цим сервісом вкрай легко і зручно. Просто виберіть фон, розмістіть графічні елементи і додайте текст. Велика частина інструментів сервісу безкоштовні, для роботи в мережі цього хвилі достатньо.

Велика частина інструментів сервісу безкоштовні, для роботи в мережі цього хвилі достатньо

17. Eaesl.ly ( http://www.easel.ly ) (Free, $)

Сервіс для створення інфографіки. Допоможе подати інформацію в цікавому для користувача форматі. Всіх базових функцій досить для пристойного поста. якщо хочете більше - комплект тим коштує від 3 $.

18 18. Infogr.am ( https://infogr.am ) (Free, $)

Сервіс підходить для оформлення таблиць, графіків і надання складної інформації, в якій багато цифр, у вигляді зручному для розуміння користувачами. Базових функцій для вирішення базових завдань досить. Можна купити бізнес аккаунт за 19 $. Там можливостей куди більше. Чи потрібно це вам - дивіться самі.

19. Piktochart ( https://magic.piktochart.com ) (Free, $)

Професійний сервіс для роботи з картинками. Можливості: від створення картинок з публікаціями до складної інфографіки та презентацій. Дуже зрозумілий інтерфейс і зручні функції. Майже все доступно в базовому акаунті. Якщо набору функцій стане недостатньо - можна купити більший набір за 19 $ в місяць.

20 20. Infoactive https://infoactive.co ($)

Сервіс дуже серйозний. Всі платно і ніяких тестових періодів користування. Коштує 30 $ в місяць і робить просто неймовірно класні презентації, інфографіку та зведені графіки. Підходить для великих компаній (хоча якщо ви можете дозволити собі витратити $ 30 ...).

)

Рівень "Дизайнер".

Сервіси цього рівня - графічні редактори, мета яких подати матеріал так, як потрібно вам (а не так, як дозволяють тісні штанини безкоштовного софта). Це десктопні програми, з безліччю функцій для роботи. Ви отримуєте якісний і «смачний» макет, а потім можете його адаптувати під будь-які носії.

P. S. У цьому блоці прикладів ілюстрацій вже не буде - не мого польоту сервіси. Тому вважайте все наступне - типовою аптечкою якогось дизайнера в розрізі. Як то кажуть: «з його слів записано вірно, їм прочитано» ...

21. AdobePhotoshop (free, $)

Програма для роботи з будь-якими зображеннями і макетами. Найбільш популярна серед дизайнерів (а то ви не знали, ага?). Може створити будь-який макет з нуля і адаптувати хоч під чорта лисого. Ясна річ, ліцензійна версія коштує грошей, але ... ви ж умієте гуглити?

22. Adobe Illustrator (free, $)

Програма, яка дозволить створити макет самостійно. Аналог Photoshop, але більше підходить для роботи з векторними зображеннями. Допоможе зробити дійсно унікальний макет і виділитися. Програма десктопна, ліцензійна версія коштує грошей.

23. CorelDraw (free, $)

Третій за популярністю продукт для роботи дизайнера. Солянка функцій дозволяє створювати унікальні продукти харчування дизайну і адаптувати їх для розміщення на будь-яких фуршетах майданчиках.

24. ACDSee (free, $)

Умовно-безкоштовна програма для роботи з зображеннями і фото. Багато фільтрів, текстові, графічні блоки для роботи з зображеннями. З приємного, лежачого на поверхні - функція додавання водних знаків і логотипу.

25. Графіті ВКонтакте (free)

Сервіс доступний тільки Вконтакте. Щоб малювати гарні графіті потрібно вміти малювати в принципі. Тому, якщо у вас немає художніх навичок, від цієї затії краще відмовитися, навіть не почавши. А ось якщо є ... Спробуйте, в загальному.

Освоїти хоча б один сервіс вам все ж доведеться. Або терміново шукати дизайнера. Тут уже кожен вирішує, що йому підходить більше. Але без картинок не можна - це точно.

PS Якщо ви вирішили все-таки працювати самостійно, то ось вам маленька, але важлива підказка, які розміри зображень потрібно готувати для кожної соціальної мережі. Картинка, зроблена в потрібному розмірі, правильно масштабується, що не розмивається і не розтягується. Збережіть собі шаблон.

І ... красивого вам маркетингу в соціальних мережах.

красивого вам маркетингу в соціальних мережах

Розмір - це важливо. Хто б там що не говорив

Як вам така картинка?
Що робити, якщо ви графічний кретин і не розумієте як працювати по-іншому?
Ок, я все зрозумів, що робити далі?
А то ви не знали, ага?
Ви ж умієте гуглити?

Дополнительная информация

rss
Карта