7 українських соціальних мереж

  1. Українці
  2. Yachudo
  3. FamalyUa
  4. СІЧ.УКР
  5. НаМайдані
  6. CIMBOR
  7. Бонус. соцмережа Ukrainians

19 Мая, 2017, 17:25

81211

Через блокування «ВКонтакте» і «Одноклассников» на території країни користувачі шукають альтернативне місце для спілкування. Таким місцем, очевидно, повинен стати Facebook. Але є і ті, хто вірить у створення національної української соціальної мережі. Багато хто саме активізувалися після останнього указу президента країни. Редакція AIN.UA зібрала сім український соцмереж.

Українці

Соціальна мережа «Українці» існує з 2009 року. Творці сервісу вважають своєю метою надати можливість спілкуватися між собою, а також «згуртувати націю і підняти національний дух». При реєстрації соцмережа, окрім основної інформації, пропонує користувачеві відповісти на питання, чому він вважає себе українцем. Всього на сайті шість розділів: «Новини», «Групи», «Альбоми», «Опитування», «Українці» (пошук по людях) і «Ігри».

Yachudo

На сайті соцмережі вказано, що Yachudo «надає унікальні можливості для спілкування і персоналізації свого цифрового простору». Коли сервіс повноцінно запустився невідомо, але судячи з блогу, бета-тестування почалося в 2010 році. На головному екрані користувача виводяться новини, статуси користувача, його оцінки інших записів і відповіді і згадки. Також в соцмережі є традиційні розділи: «Фото», «Діалоги» та «Контакти».

FamalyUa

За словами творців сервісу, в рамках FamalyUA вони хочуть сформувати унікальну українську соціальну мережу, яка вбере найкраще з аналогів. У центрі екрана соцмережі виводиться головна інформація. Зліва розмістилася панель навігації (як у «ВКонтакте»), а праворуч - актуальні теми (як у Twitter). Розділи тут звичайні: «Новини», «Друзі», «Повідомлення», «Групи» та інші. Є навіть завантажена музика - правда, прослухати її не можна.

СІЧ.УКР

«СІЧ.УКР» - соціальна мережа «для українців по всьому світу». На головному екрані відображається активність людей - можна відстежувати новини всіх зареєстрованих користувачів, або тільки своїх друзів. На «СІЧ.УКР» можна створити запис двома способами - в розділі «Блоги», де немає обмежень, і у вкладці «Мікроблоги» з лімітом в 140 символів. З інших функцій - перегляд фотографій користувачів, новин груп і участь в обговореннях.

НаМайдані

Соціальна мережа «НаМайдані» була створена в 2014 році. Сервіс має всі традиційні розділи: стрічку новин, повідомлення, групи, фото і відео. Примітно, що сайт (частково) переведений на п'ять мов: англійська, російська, німецька, іспанська та турецька. До того ж, кожному користувачеві нараховуються бали за активність, які прив'язані до біткоіни. Навіщо вони потрібні - невідомо.

CIMBOR

За словами творців соціальної мережі, CIMBOR - це сайт знайомств і розваг, який орієнтований в першу чергу на жителів України, але також на громадян Словаччини, Угорщини, Польщі та Румунії. Головний розділ сервісу - це стрічка новин, яка відображає оновлення всіх користувачів. Також в соцмережі є вкладки «Фото», «Відео», «Блоги». Примітно, що в CIMBOR можна продавати і купувати товари (як на OLX), а також формувати списки завдань, які будуть видні або творцеві, його друзям або взагалі всім користувачам.

Бонус. соцмережа Ukrainians

18 травня з'явилася інформація, що команда з 30 програмістів канадської компанії StartupSoft і українка Олександра Струмчінская приступили до створення української соціальної мережі Ukrainians. Зараз за адресою ukrainians.co розміщено повідомлення з проханням залишити власну поштову адресу для підписки. «Якщо до 1 червня кількість передплатників досягне 50 000 +, StartupSoft розробить продукт протягом чотирьох місяців», - написано у зверненні. Також зазначено, що соцмережа буде доступна відразу на трьох платформах: web, iOS і Android.

Нагадаємо, раніше AIN.UA розповідав про те, як блокування російських сайтів за 2 дні змінила картину уанету.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Помітили помилку?

Дополнительная информация

rss
Карта