Як налаштувати Wi-Fi на ByFly | KV.by

  1. Як налаштувати Wi-Fi на ByFly Замінивши модем або підключившись до послуг нового оператора, ми стикаємося...
  2. Як налаштувати Wi-Fi на ByFly
  3. Як налаштувати Wi-Fi на ByFly
  4. Як налаштувати Wi-Fi на ByFly

Як налаштувати Wi-Fi на ByFly

Замінивши модем або підключившись до послуг нового оператора, ми стикаємося з необхідністю налаштування Wi-Fi-з'єднання. Можна зателефонувати в службу технічної підтримки, а можна спробувати самостійно налаштувати Wi-Fi на ByFly, що ми і пропонуємо зробити за допомогою нашої інструкції.

Дзвінок в службу технічної підтримки Белтелекома (особливо ввечері в будні дні), може виявитися дуже времязатратним заходом. За ті 10-15 хвилин, що ви «висите на дроті» довгоочікуваний Wi-Fi вже може бути налаштований за допомогою нашої інструкції.

1 Налаштування мережевої карти

Після того, як ви підключили модем до мережі, а ПК до модему за допомогою мережного кабелю, можна переходити до налаштування мережевої карти.

1.1 Windows 7

1.1.1 Щоб налаштувати мережеву карту в Windows 7, потрібно натиснути кнопку «Пуск» перейти до «Панелі управління», а у вікні, вибрати «Мережа та Інтернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом».

1 Щоб налаштувати мережеву карту в Windows 7, потрібно натиснути кнопку «Пуск» перейти до «Панелі управління», а у вікні, вибрати «Мережа та Інтернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом»

1.1.2 У новому вікні потрібно вибрати пункт «Зміна параметрів адаптера». На ярлику «Підключення по локальній мережі» треба натиснути правою кнопкою миші. У діалозі вибрати «Властивості».

У діалозі вибрати «Властивості»

1.1.3 Далі вибираємо рядок «Протокол Інтернету версії 4 TCP / IPv4» і натискаємо на кнопку «Властивості». У вікні властивостей треба поставити галочку напроти пункту «Використовувати наступний IP-адреса».

У вікні властивостей треба поставити галочку напроти пункту «Використовувати наступний IP-адреса»

1.1.4 У рядку IP-адреси треба ввести значення 192.168.1.2, якщо ви використовуєте кілька комп'ютерів для підключення, то цифри, які ви ставите в останній графі, в рядку IP-адреси не повинні збігатися.

1.1.5 У наступному рядку «Маска підмережі» повинна сама визначиться. Її значення: 255.255.255.0. Наступний рядок «Основний шлюз», вводимо 192.168.1.1.

1.1.6 Залишилося ввести адреси DNS-серверів (в залежності від місця проживання). Дізнатися їх можна на сайту byfly.by в розділі «Клієнтам». Для Мінська і Мінського району в рядку «DNS-сервер» треба вводити 82.209.240.241, в рядку альтернативний DNS-сервер - 82.209.243.241.

241

Після того, як всі графи заповнені, тиснемо «Ок». У попередньому вікні ( «Підключення по локальній мережі-Властивості») натискаємо «Закрити», також закриваємо вікно з мережевими підключеннями.

1.2 Windows 8 і Windows 10

1.2.1 На значку комп'ютера (внизу екрану) треба натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт «Центр управління мережами і загальним доступом». Далі (в лівій частині вікна) вибираємо «Зміна параметрів адаптера», клацаємо правою клавішею миші на ярлик «Ethernet» і натискаємо «Властивості».

1.2.2 Як і в разі налаштування мережевої карти в Windows 7, виділяємо рядок Протокол Інтернету версії 4 (TCP / IPv4) і тиснемо кнопку «Властивості». Далі заповнюємо графи у вікні. Дані для цього є в пунктах 1.1.4-1.1.6 нашої інструкції.

1.2.3 Після того, як всі параметри для настройки введені, натискаємо кнопку «Ок» і закриваємо зайві вікна.

1.3 Windows XP

1.3.1 Для користувачів Windows XP настройка трохи відрізняється: «Пуск» - «Панель управління» - «Мережеві підключення». Далі натискаємо правою кнопкою миші на ярлик «Підключення по локальній мережі» і вибираємо пункт «Властивості». У віконці «Компоненти, що використовуються цим підключенням» потрібно вибрати пункт «Протокол Інтернету TCP / IP» і натиснути кнопку «Властивості».

У віконці «Компоненти, що використовуються цим підключенням» потрібно вибрати пункт «Протокол Інтернету TCP / IP» і натиснути кнопку «Властивості»

1.3.2 Далі можна скористатися значеннями з п.п.1.1.4-1.1.6 нашої інструкції.

6 нашої інструкції

1.3.3 Після того, як всі параметра введені, натискаємо «Ок» і закриваємо попередні вікна.

2. Налаштування модему

Наступним кроком в налаштування бездротового підключення буде налагодження модему. Тут ваші дії можуть відрізнятися в залежності від моделі модему, яку ви отримали від оператора.

Однак для будь-якого модему настройка починається з вікна браузера, в якому треба ввести адресу 192.168.1.1. Далі у вікні вводимо ім'я користувача та пароль (admin, admin) і натискаємо кнопку «Ок». І опиняємося у вікні з інтерфейсом модему.

Під час налаштування більшості з модемів загальним є те, що користувачеві треба робити налаштування в меню підключень (Wireless). Стандартними кроками при налаштуванні модему буде ввести ім'я мережі (придумайте самостійно) в рядку SSID і пароля для входу в неї (рядок може мати ім'я Pre-Shared Key, passphrase).

Для деяких моделей модемів Huawei треба спочатку натиснути на кнопку «Basic» в правій частині інтерфейсу модему, також в деяких моделях треба перейти на вкладку WLAN. Часто модеми Huawei потрібно додатково переводити в режим «Activated». Потрібно придумати і ввести пароль, який ви будете використовувати для підключення до Wi-Fi у себе вдома або в офісі. Нові настройки модему необхідно зберегти (кнопки Save або Submit).

У модемах ZTE, щоб перейти до налаштування підключення, може знадобитися увійти у вкладку Network - WLAN - Multi SSID Settings. Далі в модемах ZTE треба виставити позначку в рядку «Enable SSID», а в рядку Name SSID прописується довільне ім'я вашої мережі. Ви зберегли (кнопка Submit) потрібно перейти до налаштувань безпеки (кнопка Security в правій частині інтерфейсу модемів ZTE від ByFly). У рядку WPA Passphrase видаляємо стандартний пароль і прописуємо свій, який ми будемо використовувати для підключення до Wi-Fi. Зберігаємо налаштування (кнопка Submit) і виходимо з інтерфейсу модему (кнопка Logout у верхньому правому вікна браузера).

Якщо користуватися Wi-Fi ви хочете не тільки на мобільних пристроях і ноутбуках, а й на стаціонарному комп'ютері за допомогою Wi-Fi -Адаптер, то для настройки Wi-Fi вам знадобитися виконати ще одну дію.

3 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК

3.1 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК для Windows 7

3.1.1 Заходимо в меню «Пуск» - «Панель управління» - «Сети и интернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом».

У вікні вибираємо «Зміна параметрів адаптера», далі правою кнопкою тиснемо на «Бездротове мережеве з'єднання», в новому діалозі вибираємо «Властивості». У наступному вікні вибираємо «Протокол інтернету версії 4 (TCP / IPv4)» і натискаємо кнопку «Властивості».

3.1.2 Призначаємо IP і DNS-адреси, які необхідно використовувати.

IP-адреса для ADSL мережі: 192.168.1.3, для мережі GPON: 192.168.100.3, маска шлюзу повинна визначиться сама (255.255.255.0), основний шлюз 192.168.1.1 і 192.168.100.1.

DNS-сервер: 82.209.240.241, в рядку альтернативний DNS-сервер - 82.209.243.241. Тиснемо «Ок» і закриваємо вікно «Бездротове мережеве з'єднання - властивості».

3.1.3 Далі у вікні мережевих підключень на ярлику «Бездротовий зв'язок» потрібно натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт «Підключення / Відключення».

3.1.4 У вікні «Поточні підключення» повинні відобразитися всі доступні мережі Wi-Fi. Серед них треба вибрати свою мережу, ім'я для якої ви придумували під час налаштування модему (рядок SSID).

Вибираємо свою мережу і натискаємо на кнопку «Підключити». У вікні, треба ввести ключ безпеки, тобто пароль, який також ми задали, налаштовуючи модем. Тиснемо «Ок». Після того, як закінчиться підключення ПК до мережі, треба від'єднати мережевий кабель для перевірки роботи Wi-Fi-з'єднання.

3.2 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК для Windows 10

3.2.1 Повторюємо дії з п.1.2.1.

3.2.2 В «Супутніх параметрах» вибираємо пункт «Налаштування адаптера». На ярлику «Бездротова мережа» натискаємо на «Властивості» - «IP версії 4 (TCP / IPv4)», виділяємо його, тиснемо «Властивості» і потрапляємо в наступне вікно, заповнюємо всі необхідні рядки значеннями з пунктів 3.1.2. Тиснемо «Ок». Закриваємо вікно «Бездротове мережеве з'єднання».

3.2.3 Кількома правою кнопкою по ярлику «Бездротовий зв'язок». Тиснемо «Підключення / відключення» і вибираємо зі списку доступних Wi-Fi мереж свою. Коли ви клацніть на її назву, з'явиться кнопка «Підключитися». У рядку пароля вводимо той пароль, що задавався при настройках модему. Тиснемо «Далі» і чекаємо, поки відбудеться підключення ПК до бездротового з'єднання.

3.3 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК для Windows XP

3.3.1 «Пуск» - «Панель управління» - «Мережеві підключення». На ярлику «Бездротове мережеве з'єднання» клацаємо правою клавішею миші і вибираємо властивості. У новому вікні вибираємо «Протокол інтернету TCP / IP». Тиснемо на кнопку «Властивості».

3.3.2 У новому вікні заповнюємо всі порожні рядки. Беремо значення з п. 3.1.2.

3.3.3 Далі в діалозі «Мережеві підключення» треба натиснути правою кнопкою миші по ярлику «Бездротове мережеве підключення». У діалозі вибрати «Перегляд доступних бездротових мереж». У вікні вибираємо мережу з тим ім'ям, що ви вказали в налаштуваннях модему (рядок SSID). Далі треба натиснути кнопку «Підключити». У рядку «Ключ мережі» треба ввести пароль, який задавався при налаштуванні модему. У другому рядку його необхідно буде підтвердити.

Після того, як закінчиться підключення (зникне відповідне діалогове вікно), треба відключити мережевий кабель від ПК.

Важливо для будь-якої ОС. Якщо модем знаходиться в режимі Bridge, то для підключення до мережі потрібно додатково запускати PPPoE з'єднання із зазначенням логіна і пароля.

Як налаштувати Wi-Fi на ByFly

Замінивши модем або підключившись до послуг нового оператора, ми стикаємося з необхідністю налаштування Wi-Fi-з'єднання. Можна зателефонувати в службу технічної підтримки, а можна спробувати самостійно налаштувати Wi-Fi на ByFly, що ми і пропонуємо зробити за допомогою нашої інструкції.

Дзвінок в службу технічної підтримки Белтелекома (особливо ввечері в будні дні), може виявитися дуже времязатратним заходом. За ті 10-15 хвилин, що ви «висите на дроті» довгоочікуваний Wi-Fi вже може бути налаштований за допомогою нашої інструкції.

1 Налаштування мережевої карти

Після того, як ви підключили модем до мережі, а ПК до модему за допомогою мережного кабелю, можна переходити до налаштування мережевої карти.

1.1 Windows 7

1.1.1 Щоб налаштувати мережеву карту в Windows 7, потрібно натиснути кнопку «Пуск» перейти до «Панелі управління», а у вікні, вибрати «Мережа та Інтернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом».

1 Щоб налаштувати мережеву карту в Windows 7, потрібно натиснути кнопку «Пуск» перейти до «Панелі управління», а у вікні, вибрати «Мережа та Інтернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом»

1.1.2 У новому вікні потрібно вибрати пункт «Зміна параметрів адаптера». На ярлику «Підключення по локальній мережі» треба натиснути правою кнопкою миші. У діалозі вибрати «Властивості».

У діалозі вибрати «Властивості»

1.1.3 Далі вибираємо рядок «Протокол Інтернету версії 4 TCP / IPv4» і натискаємо на кнопку «Властивості». У вікні властивостей треба поставити галочку напроти пункту «Використовувати наступний IP-адреса».

У вікні властивостей треба поставити галочку напроти пункту «Використовувати наступний IP-адреса»

1.1.4 У рядку IP-адреси треба ввести значення 192.168.1.2, якщо ви використовуєте кілька комп'ютерів для підключення, то цифри, які ви ставите в останній графі, в рядку IP-адреси не повинні збігатися.

1.1.5 У наступному рядку «Маска підмережі» повинна сама визначиться. Її значення: 255.255.255.0. Наступний рядок «Основний шлюз», вводимо 192.168.1.1.

1.1.6 Залишилося ввести адреси DNS-серверів (в залежності від місця проживання). Дізнатися їх можна на сайту byfly.by в розділі «Клієнтам». Для Мінська і Мінського району в рядку «DNS-сервер» треба вводити 82.209.240.241, в рядку альтернативний DNS-сервер - 82.209.243.241.

241

Після того, як всі графи заповнені, тиснемо «Ок». У попередньому вікні ( «Підключення по локальній мережі-Властивості») натискаємо «Закрити», також закриваємо вікно з мережевими підключеннями.

1.2 Windows 8 і Windows 10

1.2.1 На значку комп'ютера (внизу екрану) треба натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт «Центр управління мережами і загальним доступом». Далі (в лівій частині вікна) вибираємо «Зміна параметрів адаптера», клацаємо правою клавішею миші на ярлик «Ethernet» і натискаємо «Властивості».

1.2.2 Як і в разі налаштування мережевої карти в Windows 7, виділяємо рядок Протокол Інтернету версії 4 (TCP / IPv4) і тиснемо кнопку «Властивості». Далі заповнюємо графи у вікні. Дані для цього є в пунктах 1.1.4-1.1.6 нашої інструкції.

1.2.3 Після того, як всі параметри для настройки введені, натискаємо кнопку «Ок» і закриваємо зайві вікна.

1.3 Windows XP

1.3.1 Для користувачів Windows XP настройка трохи відрізняється: «Пуск» - «Панель управління» - «Мережеві підключення». Далі натискаємо правою кнопкою миші на ярлик «Підключення по локальній мережі» і вибираємо пункт «Властивості». У віконці «Компоненти, що використовуються цим підключенням» потрібно вибрати пункт «Протокол Інтернету TCP / IP» і натиснути кнопку «Властивості».

У віконці «Компоненти, що використовуються цим підключенням» потрібно вибрати пункт «Протокол Інтернету TCP / IP» і натиснути кнопку «Властивості»

1.3.2 Далі можна скористатися значеннями з п.п.1.1.4-1.1.6 нашої інструкції.

6 нашої інструкції

1.3.3 Після того, як всі параметра введені, натискаємо «Ок» і закриваємо попередні вікна.

2. Налаштування модему

Наступним кроком в налаштування бездротового підключення буде налагодження модему. Тут ваші дії можуть відрізнятися в залежності від моделі модему, яку ви отримали від оператора.

Однак для будь-якого модему настройка починається з вікна браузера, в якому треба ввести адресу 192.168.1.1. Далі у вікні вводимо ім'я користувача та пароль (admin, admin) і натискаємо кнопку «Ок». І опиняємося у вікні з інтерфейсом модему.

Під час налаштування більшості з модемів загальним є те, що користувачеві треба робити налаштування в меню підключень (Wireless). Стандартними кроками при налаштуванні модему буде ввести ім'я мережі (придумайте самостійно) в рядку SSID і пароля для входу в неї (рядок може мати ім'я Pre-Shared Key, passphrase).

Для деяких моделей модемів Huawei треба спочатку натиснути на кнопку «Basic» в правій частині інтерфейсу модему, також в деяких моделях треба перейти на вкладку WLAN. Часто модеми Huawei потрібно додатково переводити в режим «Activated». Потрібно придумати і ввести пароль, який ви будете використовувати для підключення до Wi-Fi у себе вдома або в офісі. Нові настройки модему необхідно зберегти (кнопки Save або Submit).

У модемах ZTE, щоб перейти до налаштування підключення, може знадобитися увійти у вкладку Network - WLAN - Multi SSID Settings. Далі в модемах ZTE треба виставити позначку в рядку «Enable SSID», а в рядку Name SSID прописується довільне ім'я вашої мережі. Ви зберегли (кнопка Submit) потрібно перейти до налаштувань безпеки (кнопка Security в правій частині інтерфейсу модемів ZTE від ByFly). У рядку WPA Passphrase видаляємо стандартний пароль і прописуємо свій, який ми будемо використовувати для підключення до Wi-Fi. Зберігаємо налаштування (кнопка Submit) і виходимо з інтерфейсу модему (кнопка Logout у верхньому правому вікна браузера).

Якщо користуватися Wi-Fi ви хочете не тільки на мобільних пристроях і ноутбуках, а й на стаціонарному комп'ютері за допомогою Wi-Fi -Адаптер, то для настройки Wi-Fi вам знадобитися виконати ще одну дію.

3 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК

3.1 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК для Windows 7

3.1.1 Заходимо в меню «Пуск» - «Панель управління» - «Сети и интернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом».

У вікні вибираємо «Зміна параметрів адаптера», далі правою кнопкою тиснемо на «Бездротове мережеве з'єднання», в новому діалозі вибираємо «Властивості». У наступному вікні вибираємо «Протокол інтернету версії 4 (TCP / IPv4)» і натискаємо кнопку «Властивості».

3.1.2 Призначаємо IP і DNS-адреси, які необхідно використовувати.

IP-адреса для ADSL мережі: 192.168.1.3, для мережі GPON: 192.168.100.3, маска шлюзу повинна визначиться сама (255.255.255.0), основний шлюз 192.168.1.1 і 192.168.100.1.

DNS-сервер: 82.209.240.241, в рядку альтернативний DNS-сервер - 82.209.243.241. Тиснемо «Ок» і закриваємо вікно «Бездротове мережеве з'єднання - властивості».

3.1.3 Далі у вікні мережевих підключень на ярлику «Бездротовий зв'язок» потрібно натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт «Підключення / Відключення».

3.1.4 У вікні «Поточні підключення» повинні відобразитися всі доступні мережі Wi-Fi. Серед них треба вибрати свою мережу, ім'я для якої ви придумували під час налаштування модему (рядок SSID).

Вибираємо свою мережу і натискаємо на кнопку «Підключити». У вікні, треба ввести ключ безпеки, тобто пароль, який також ми задали, налаштовуючи модем. Тиснемо «Ок». Після того, як закінчиться підключення ПК до мережі, треба від'єднати мережевий кабель для перевірки роботи Wi-Fi-з'єднання.

3.2 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК для Windows 10

3.2.1 Повторюємо дії з п.1.2.1.

3.2.2 В «Супутніх параметрах» вибираємо пункт «Налаштування адаптера». На ярлику «Бездротова мережа» натискаємо на «Властивості» - «IP версії 4 (TCP / IPv4)», виділяємо його, тиснемо «Властивості» і потрапляємо в наступне вікно, заповнюємо всі необхідні рядки значеннями з пунктів 3.1.2. Тиснемо «Ок». Закриваємо вікно «Бездротове мережеве з'єднання».

3.2.3 Кількома правою кнопкою по ярлику «Бездротовий зв'язок». Тиснемо «Підключення / відключення» і вибираємо зі списку доступних Wi-Fi мереж свою. Коли ви клацніть на її назву, з'явиться кнопка «Підключитися». У рядку пароля вводимо той пароль, що задавався при настройках модему. Тиснемо «Далі» і чекаємо, поки відбудеться підключення ПК до бездротового з'єднання.

3.3 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК для Windows XP

3.3.1 «Пуск» - «Панель управління» - «Мережеві підключення». На ярлику «Бездротове мережеве з'єднання» клацаємо правою клавішею миші і вибираємо властивості. У новому вікні вибираємо «Протокол інтернету TCP / IP». Тиснемо на кнопку «Властивості».

3.3.2 У новому вікні заповнюємо всі порожні рядки. Беремо значення з п. 3.1.2.

3.3.3 Далі в діалозі «Мережеві підключення» треба натиснути правою кнопкою миші по ярлику «Бездротове мережеве підключення». У діалозі вибрати «Перегляд доступних бездротових мереж». У вікні вибираємо мережу з тим ім'ям, що ви вказали в налаштуваннях модему (рядок SSID). Далі треба натиснути кнопку «Підключити». У рядку «Ключ мережі» треба ввести пароль, який задавався при налаштуванні модему. У другому рядку його необхідно буде підтвердити.

Після того, як закінчиться підключення (зникне відповідне діалогове вікно), треба відключити мережевий кабель від ПК.

Важливо для будь-якої ОС. Якщо модем знаходиться в режимі Bridge, то для підключення до мережі потрібно додатково запускати PPPoE з'єднання із зазначенням логіна і пароля.

Як налаштувати Wi-Fi на ByFly

Замінивши модем або підключившись до послуг нового оператора, ми стикаємося з необхідністю налаштування Wi-Fi-з'єднання. Можна зателефонувати в службу технічної підтримки, а можна спробувати самостійно налаштувати Wi-Fi на ByFly, що ми і пропонуємо зробити за допомогою нашої інструкції.

Дзвінок в службу технічної підтримки Белтелекома (особливо ввечері в будні дні), може виявитися дуже времязатратним заходом. За ті 10-15 хвилин, що ви «висите на дроті» довгоочікуваний Wi-Fi вже може бути налаштований за допомогою нашої інструкції.

1 Налаштування мережевої карти

Після того, як ви підключили модем до мережі, а ПК до модему за допомогою мережного кабелю, можна переходити до налаштування мережевої карти.

1.1 Windows 7

1.1.1 Щоб налаштувати мережеву карту в Windows 7, потрібно натиснути кнопку «Пуск» перейти до «Панелі управління», а у вікні, вибрати «Мережа та Інтернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом».

1 Щоб налаштувати мережеву карту в Windows 7, потрібно натиснути кнопку «Пуск» перейти до «Панелі управління», а у вікні, вибрати «Мережа та Інтернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом»

1.1.2 У новому вікні потрібно вибрати пункт «Зміна параметрів адаптера». На ярлику «Підключення по локальній мережі» треба натиснути правою кнопкою миші. У діалозі вибрати «Властивості».

У діалозі вибрати «Властивості»

1.1.3 Далі вибираємо рядок «Протокол Інтернету версії 4 TCP / IPv4» і натискаємо на кнопку «Властивості». У вікні властивостей треба поставити галочку напроти пункту «Використовувати наступний IP-адреса».

У вікні властивостей треба поставити галочку напроти пункту «Використовувати наступний IP-адреса»

1.1.4 У рядку IP-адреси треба ввести значення 192.168.1.2, якщо ви використовуєте кілька комп'ютерів для підключення, то цифри, які ви ставите в останній графі, в рядку IP-адреси не повинні збігатися.

1.1.5 У наступному рядку «Маска підмережі» повинна сама визначиться. Її значення: 255.255.255.0. Наступний рядок «Основний шлюз», вводимо 192.168.1.1.

1.1.6 Залишилося ввести адреси DNS-серверів (в залежності від місця проживання). Дізнатися їх можна на сайту byfly.by в розділі «Клієнтам». Для Мінська і Мінського району в рядку «DNS-сервер» треба вводити 82.209.240.241, в рядку альтернативний DNS-сервер - 82.209.243.241.

241

Після того, як всі графи заповнені, тиснемо «Ок». У попередньому вікні ( «Підключення по локальній мережі-Властивості») натискаємо «Закрити», також закриваємо вікно з мережевими підключеннями.

1.2 Windows 8 і Windows 10

1.2.1 На значку комп'ютера (внизу екрану) треба натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт «Центр управління мережами і загальним доступом». Далі (в лівій частині вікна) вибираємо «Зміна параметрів адаптера», клацаємо правою клавішею миші на ярлик «Ethernet» і натискаємо «Властивості».

1.2.2 Як і в разі налаштування мережевої карти в Windows 7, виділяємо рядок Протокол Інтернету версії 4 (TCP / IPv4) і тиснемо кнопку «Властивості». Далі заповнюємо графи у вікні. Дані для цього є в пунктах 1.1.4-1.1.6 нашої інструкції.

1.2.3 Після того, як всі параметри для настройки введені, натискаємо кнопку «Ок» і закриваємо зайві вікна.

1.3 Windows XP

1.3.1 Для користувачів Windows XP настройка трохи відрізняється: «Пуск» - «Панель управління» - «Мережеві підключення». Далі натискаємо правою кнопкою миші на ярлик «Підключення по локальній мережі» і вибираємо пункт «Властивості». У віконці «Компоненти, що використовуються цим підключенням» потрібно вибрати пункт «Протокол Інтернету TCP / IP» і натиснути кнопку «Властивості».

У віконці «Компоненти, що використовуються цим підключенням» потрібно вибрати пункт «Протокол Інтернету TCP / IP» і натиснути кнопку «Властивості»

1.3.2 Далі можна скористатися значеннями з п.п.1.1.4-1.1.6 нашої інструкції.

6 нашої інструкції

1.3.3 Після того, як всі параметра введені, натискаємо «Ок» і закриваємо попередні вікна.

2. Налаштування модему

Наступним кроком в налаштування бездротового підключення буде налагодження модему. Тут ваші дії можуть відрізнятися в залежності від моделі модему, яку ви отримали від оператора.

Однак для будь-якого модему настройка починається з вікна браузера, в якому треба ввести адресу 192.168.1.1. Далі у вікні вводимо ім'я користувача та пароль (admin, admin) і натискаємо кнопку «Ок». І опиняємося у вікні з інтерфейсом модему.

Під час налаштування більшості з модемів загальним є те, що користувачеві треба робити налаштування в меню підключень (Wireless). Стандартними кроками при налаштуванні модему буде ввести ім'я мережі (придумайте самостійно) в рядку SSID і пароля для входу в неї (рядок може мати ім'я Pre-Shared Key, passphrase).

Для деяких моделей модемів Huawei треба спочатку натиснути на кнопку «Basic» в правій частині інтерфейсу модему, також в деяких моделях треба перейти на вкладку WLAN. Часто модеми Huawei потрібно додатково переводити в режим «Activated». Потрібно придумати і ввести пароль, який ви будете використовувати для підключення до Wi-Fi у себе вдома або в офісі. Нові настройки модему необхідно зберегти (кнопки Save або Submit).

У модемах ZTE, щоб перейти до налаштування підключення, може знадобитися увійти у вкладку Network - WLAN - Multi SSID Settings. Далі в модемах ZTE треба виставити позначку в рядку «Enable SSID», а в рядку Name SSID прописується довільне ім'я вашої мережі. Ви зберегли (кнопка Submit) потрібно перейти до налаштувань безпеки (кнопка Security в правій частині інтерфейсу модемів ZTE від ByFly). У рядку WPA Passphrase видаляємо стандартний пароль і прописуємо свій, який ми будемо використовувати для підключення до Wi-Fi. Зберігаємо налаштування (кнопка Submit) і виходимо з інтерфейсу модему (кнопка Logout у верхньому правому вікна браузера).

Якщо користуватися Wi-Fi ви хочете не тільки на мобільних пристроях і ноутбуках, а й на стаціонарному комп'ютері за допомогою Wi-Fi -Адаптер, то для настройки Wi-Fi вам знадобитися виконати ще одну дію.

3 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК

3.1 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК для Windows 7

3.1.1 Заходимо в меню «Пуск» - «Панель управління» - «Сети и интернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом».

У вікні вибираємо «Зміна параметрів адаптера», далі правою кнопкою тиснемо на «Бездротове мережеве з'єднання», в новому діалозі вибираємо «Властивості». У наступному вікні вибираємо «Протокол інтернету версії 4 (TCP / IPv4)» і натискаємо кнопку «Властивості».

3.1.2 Призначаємо IP і DNS-адреси, які необхідно використовувати.

IP-адреса для ADSL мережі: 192.168.1.3, для мережі GPON: 192.168.100.3, маска шлюзу повинна визначиться сама (255.255.255.0), основний шлюз 192.168.1.1 і 192.168.100.1.

DNS-сервер: 82.209.240.241, в рядку альтернативний DNS-сервер - 82.209.243.241. Тиснемо «Ок» і закриваємо вікно «Бездротове мережеве з'єднання - властивості».

3.1.3 Далі у вікні мережевих підключень на ярлику «Бездротовий зв'язок» потрібно натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт «Підключення / Відключення».

3.1.4 У вікні «Поточні підключення» повинні відобразитися всі доступні мережі Wi-Fi. Серед них треба вибрати свою мережу, ім'я для якої ви придумували під час налаштування модему (рядок SSID).

Вибираємо свою мережу і натискаємо на кнопку «Підключити». У вікні, треба ввести ключ безпеки, тобто пароль, який також ми задали, налаштовуючи модем. Тиснемо «Ок». Після того, як закінчиться підключення ПК до мережі, треба від'єднати мережевий кабель для перевірки роботи Wi-Fi-з'єднання.

3.2 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК для Windows 10

3.2.1 Повторюємо дії з п.1.2.1.

3.2.2 В «Супутніх параметрах» вибираємо пункт «Налаштування адаптера». На ярлику «Бездротова мережа» натискаємо на «Властивості» - «IP версії 4 (TCP / IPv4)», виділяємо його, тиснемо «Властивості» і потрапляємо в наступне вікно, заповнюємо всі необхідні рядки значеннями з пунктів 3.1.2. Тиснемо «Ок». Закриваємо вікно «Бездротове мережеве з'єднання».

3.2.3 Кількома правою кнопкою по ярлику «Бездротовий зв'язок». Тиснемо «Підключення / відключення» і вибираємо зі списку доступних Wi-Fi мереж свою. Коли ви клацніть на її назву, з'явиться кнопка «Підключитися». У рядку пароля вводимо той пароль, що задавався при настройках модему. Тиснемо «Далі» і чекаємо, поки відбудеться підключення ПК до бездротового з'єднання.

3.3 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК для Windows XP

3.3.1 «Пуск» - «Панель управління» - «Мережеві підключення». На ярлику «Бездротове мережеве з'єднання» клацаємо правою клавішею миші і вибираємо властивості. У новому вікні вибираємо «Протокол інтернету TCP / IP». Тиснемо на кнопку «Властивості».

3.3.2 У новому вікні заповнюємо всі порожні рядки. Беремо значення з п. 3.1.2.

3.3.3 Далі в діалозі «Мережеві підключення» треба натиснути правою кнопкою миші по ярлику «Бездротове мережеве підключення». У діалозі вибрати «Перегляд доступних бездротових мереж». У вікні вибираємо мережу з тим ім'ям, що ви вказали в налаштуваннях модему (рядок SSID). Далі треба натиснути кнопку «Підключити». У рядку «Ключ мережі» треба ввести пароль, який задавався при налаштуванні модему. У другому рядку його необхідно буде підтвердити.

Після того, як закінчиться підключення (зникне відповідне діалогове вікно), треба відключити мережевий кабель від ПК.

Важливо для будь-якої ОС. Якщо модем знаходиться в режимі Bridge, то для підключення до мережі потрібно додатково запускати PPPoE з'єднання із зазначенням логіна і пароля.

Як налаштувати Wi-Fi на ByFly

Замінивши модем або підключившись до послуг нового оператора, ми стикаємося з необхідністю налаштування Wi-Fi-з'єднання. Можна зателефонувати в службу технічної підтримки, а можна спробувати самостійно налаштувати Wi-Fi на ByFly, що ми і пропонуємо зробити за допомогою нашої інструкції.

Дзвінок в службу технічної підтримки Белтелекома (особливо ввечері в будні дні), може виявитися дуже времязатратним заходом. За ті 10-15 хвилин, що ви «висите на дроті» довгоочікуваний Wi-Fi вже може бути налаштований за допомогою нашої інструкції.

1 Налаштування мережевої карти

Після того, як ви підключили модем до мережі, а ПК до модему за допомогою мережного кабелю, можна переходити до налаштування мережевої карти.

1.1 Windows 7

1.1.1 Щоб налаштувати мережеву карту в Windows 7, потрібно натиснути кнопку «Пуск» перейти до «Панелі управління», а у вікні, вибрати «Мережа та Інтернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом».

1 Щоб налаштувати мережеву карту в Windows 7, потрібно натиснути кнопку «Пуск» перейти до «Панелі управління», а у вікні, вибрати «Мережа та Інтернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом»

1.1.2 У новому вікні потрібно вибрати пункт «Зміна параметрів адаптера». На ярлику «Підключення по локальній мережі» треба натиснути правою кнопкою миші. У діалозі вибрати «Властивості».

У діалозі вибрати «Властивості»

1.1.3 Далі вибираємо рядок «Протокол Інтернету версії 4 TCP / IPv4» і натискаємо на кнопку «Властивості». У вікні властивостей треба поставити галочку напроти пункту «Використовувати наступний IP-адреса».

У вікні властивостей треба поставити галочку напроти пункту «Використовувати наступний IP-адреса»

1.1.4 У рядку IP-адреси треба ввести значення 192.168.1.2, якщо ви використовуєте кілька комп'ютерів для підключення, то цифри, які ви ставите в останній графі, в рядку IP-адреси не повинні збігатися.

1.1.5 У наступному рядку «Маска підмережі» повинна сама визначиться. Її значення: 255.255.255.0. Наступний рядок «Основний шлюз», вводимо 192.168.1.1.

1.1.6 Залишилося ввести адреси DNS-серверів (в залежності від місця проживання). Дізнатися їх можна на сайту byfly.by в розділі «Клієнтам». Для Мінська і Мінського району в рядку «DNS-сервер» треба вводити 82.209.240.241, в рядку альтернативний DNS-сервер - 82.209.243.241.

241

Після того, як всі графи заповнені, тиснемо «Ок». У попередньому вікні ( «Підключення по локальній мережі-Властивості») натискаємо «Закрити», також закриваємо вікно з мережевими підключеннями.

1.2 Windows 8 і Windows 10

1.2.1 На значку комп'ютера (внизу екрану) треба натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт «Центр управління мережами і загальним доступом». Далі (в лівій частині вікна) вибираємо «Зміна параметрів адаптера», клацаємо правою клавішею миші на ярлик «Ethernet» і натискаємо «Властивості».

1.2.2 Як і в разі налаштування мережевої карти в Windows 7, виділяємо рядок Протокол Інтернету версії 4 (TCP / IPv4) і тиснемо кнопку «Властивості». Далі заповнюємо графи у вікні. Дані для цього є в пунктах 1.1.4-1.1.6 нашої інструкції.

1.2.3 Після того, як всі параметри для настройки введені, натискаємо кнопку «Ок» і закриваємо зайві вікна.

1.3 Windows XP

1.3.1 Для користувачів Windows XP настройка трохи відрізняється: «Пуск» - «Панель управління» - «Мережеві підключення». Далі натискаємо правою кнопкою миші на ярлик «Підключення по локальній мережі» і вибираємо пункт «Властивості». У віконці «Компоненти, що використовуються цим підключенням» потрібно вибрати пункт «Протокол Інтернету TCP / IP» і натиснути кнопку «Властивості».

У віконці «Компоненти, що використовуються цим підключенням» потрібно вибрати пункт «Протокол Інтернету TCP / IP» і натиснути кнопку «Властивості»

1.3.2 Далі можна скористатися значеннями з п.п.1.1.4-1.1.6 нашої інструкції.

6 нашої інструкції

1.3.3 Після того, як всі параметра введені, натискаємо «Ок» і закриваємо попередні вікна.

2. Налаштування модему

Наступним кроком в налаштування бездротового підключення буде налагодження модему. Тут ваші дії можуть відрізнятися в залежності від моделі модему, яку ви отримали від оператора.

Однак для будь-якого модему настройка починається з вікна браузера, в якому треба ввести адресу 192.168.1.1. Далі у вікні вводимо ім'я користувача та пароль (admin, admin) і натискаємо кнопку «Ок». І опиняємося у вікні з інтерфейсом модему.

Під час налаштування більшості з модемів загальним є те, що користувачеві треба робити налаштування в меню підключень (Wireless). Стандартними кроками при налаштуванні модему буде ввести ім'я мережі (придумайте самостійно) в рядку SSID і пароля для входу в неї (рядок може мати ім'я Pre-Shared Key, passphrase).

Для деяких моделей модемів Huawei треба спочатку натиснути на кнопку «Basic» в правій частині інтерфейсу модему, також в деяких моделях треба перейти на вкладку WLAN. Часто модеми Huawei потрібно додатково переводити в режим «Activated». Потрібно придумати і ввести пароль, який ви будете використовувати для підключення до Wi-Fi у себе вдома або в офісі. Нові настройки модему необхідно зберегти (кнопки Save або Submit).

У модемах ZTE, щоб перейти до налаштування підключення, може знадобитися увійти у вкладку Network - WLAN - Multi SSID Settings. Далі в модемах ZTE треба виставити позначку в рядку «Enable SSID», а в рядку Name SSID прописується довільне ім'я вашої мережі. Ви зберегли (кнопка Submit) потрібно перейти до налаштувань безпеки (кнопка Security в правій частині інтерфейсу модемів ZTE від ByFly). У рядку WPA Passphrase видаляємо стандартний пароль і прописуємо свій, який ми будемо використовувати для підключення до Wi-Fi. Зберігаємо налаштування (кнопка Submit) і виходимо з інтерфейсу модему (кнопка Logout у верхньому правому вікна браузера).

Якщо користуватися Wi-Fi ви хочете не тільки на мобільних пристроях і ноутбуках, а й на стаціонарному комп'ютері за допомогою Wi-Fi -Адаптер, то для настройки Wi-Fi вам знадобитися виконати ще одну дію.

3 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК

3.1 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК для Windows 7

3.1.1 Заходимо в меню «Пуск» - «Панель управління» - «Сети и интернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом».

У вікні вибираємо «Зміна параметрів адаптера», далі правою кнопкою тиснемо на «Бездротове мережеве з'єднання», в новому діалозі вибираємо «Властивості». У наступному вікні вибираємо «Протокол інтернету версії 4 (TCP / IPv4)» і натискаємо кнопку «Властивості».

3.1.2 Призначаємо IP і DNS-адреси, які необхідно використовувати.

IP-адреса для ADSL мережі: 192.168.1.3, для мережі GPON: 192.168.100.3, маска шлюзу повинна визначиться сама (255.255.255.0), основний шлюз 192.168.1.1 і 192.168.100.1.

DNS-сервер: 82.209.240.241, в рядку альтернативний DNS-сервер - 82.209.243.241. Тиснемо «Ок» і закриваємо вікно «Бездротове мережеве з'єднання - властивості».

3.1.3 Далі у вікні мережевих підключень на ярлику «Бездротовий зв'язок» потрібно натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт «Підключення / Відключення».

3.1.4 У вікні «Поточні підключення» повинні відобразитися всі доступні мережі Wi-Fi. Серед них треба вибрати свою мережу, ім'я для якої ви придумували під час налаштування модему (рядок SSID).

Вибираємо свою мережу і натискаємо на кнопку «Підключити». У вікні, треба ввести ключ безпеки, тобто пароль, який також ми задали, налаштовуючи модем. Тиснемо «Ок». Після того, як закінчиться підключення ПК до мережі, треба від'єднати мережевий кабель для перевірки роботи Wi-Fi-з'єднання.

3.2 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК для Windows 10

3.2.1 Повторюємо дії з п.1.2.1.

3.2.2 В «Супутніх параметрах» вибираємо пункт «Налаштування адаптера». На ярлику «Бездротова мережа» натискаємо на «Властивості» - «IP версії 4 (TCP / IPv4)», виділяємо його, тиснемо «Властивості» і потрапляємо в наступне вікно, заповнюємо всі необхідні рядки значеннями з пунктів 3.1.2. Тиснемо «Ок». Закриваємо вікно «Бездротове мережеве з'єднання».

3.2.3 Кількома правою кнопкою по ярлику «Бездротовий зв'язок». Тиснемо «Підключення / відключення» і вибираємо зі списку доступних Wi-Fi мереж свою. Коли ви клацніть на її назву, з'явиться кнопка «Підключитися». У рядку пароля вводимо той пароль, що задавався при настройках модему. Тиснемо «Далі» і чекаємо, поки відбудеться підключення ПК до бездротового з'єднання.

3.3 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК для Windows XP

3.3.1 «Пуск» - «Панель управління» - «Мережеві підключення». На ярлику «Бездротове мережеве з'єднання» клацаємо правою клавішею миші і вибираємо властивості. У новому вікні вибираємо «Протокол інтернету TCP / IP». Тиснемо на кнопку «Властивості».

3.3.2 У новому вікні заповнюємо всі порожні рядки. Беремо значення з п. 3.1.2.

3.3.3 Далі в діалозі «Мережеві підключення» треба натиснути правою кнопкою миші по ярлику «Бездротове мережеве підключення». У діалозі вибрати «Перегляд доступних бездротових мереж». У вікні вибираємо мережу з тим ім'ям, що ви вказали в налаштуваннях модему (рядок SSID). Далі треба натиснути кнопку «Підключити». У рядку «Ключ мережі» треба ввести пароль, який задавався при налаштуванні модему. У другому рядку його необхідно буде підтвердити.

Після того, як закінчиться підключення (зникне відповідне діалогове вікно), треба відключити мережевий кабель від ПК.

Важливо для будь-якої ОС. Якщо модем знаходиться в режимі Bridge, то для підключення до мережі потрібно додатково запускати PPPoE з'єднання із зазначенням логіна і пароля.

Як налаштувати Wi-Fi на ByFly

Замінивши модем або підключившись до послуг нового оператора, ми стикаємося з необхідністю налаштування Wi-Fi-з'єднання. Можна зателефонувати в службу технічної підтримки, а можна спробувати самостійно налаштувати Wi-Fi на ByFly, що ми і пропонуємо зробити за допомогою нашої інструкції.

Дзвінок в службу технічної підтримки Белтелекома (особливо ввечері в будні дні), може виявитися дуже времязатратним заходом. За ті 10-15 хвилин, що ви «висите на дроті» довгоочікуваний Wi-Fi вже може бути налаштований за допомогою нашої інструкції.

1 Налаштування мережевої карти

Після того, як ви підключили модем до мережі, а ПК до модему за допомогою мережного кабелю, можна переходити до налаштування мережевої карти.

1.1 Windows 7

1.1.1 Щоб налаштувати мережеву карту в Windows 7, потрібно натиснути кнопку «Пуск» перейти до «Панелі управління», а у вікні, вибрати «Мережа та Інтернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом».

1 Щоб налаштувати мережеву карту в Windows 7, потрібно натиснути кнопку «Пуск» перейти до «Панелі управління», а у вікні, вибрати «Мережа та Інтернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом»

1.1.2 У новому вікні потрібно вибрати пункт «Зміна параметрів адаптера». На ярлику «Підключення по локальній мережі» треба натиснути правою кнопкою миші. У діалозі вибрати «Властивості».

У діалозі вибрати «Властивості»

1.1.3 Далі вибираємо рядок «Протокол Інтернету версії 4 TCP / IPv4» і натискаємо на кнопку «Властивості». У вікні властивостей треба поставити галочку напроти пункту «Використовувати наступний IP-адреса».

У вікні властивостей треба поставити галочку напроти пункту «Використовувати наступний IP-адреса»

1.1.4 У рядку IP-адреси треба ввести значення 192.168.1.2, якщо ви використовуєте кілька комп'ютерів для підключення, то цифри, які ви ставите в останній графі, в рядку IP-адреси не повинні збігатися.

1.1.5 У наступному рядку «Маска підмережі» повинна сама визначиться. Її значення: 255.255.255.0. Наступний рядок «Основний шлюз», вводимо 192.168.1.1.

1.1.6 Залишилося ввести адреси DNS-серверів (в залежності від місця проживання). Дізнатися їх можна на сайту byfly.by в розділі «Клієнтам». Для Мінська і Мінського району в рядку «DNS-сервер» треба вводити 82.209.240.241, в рядку альтернативний DNS-сервер - 82.209.243.241.

241

Після того, як всі графи заповнені, тиснемо «Ок». У попередньому вікні ( «Підключення по локальній мережі-Властивості») натискаємо «Закрити», також закриваємо вікно з мережевими підключеннями.

1.2 Windows 8 і Windows 10

1.2.1 На значку комп'ютера (внизу екрану) треба натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт «Центр управління мережами і загальним доступом». Далі (в лівій частині вікна) вибираємо «Зміна параметрів адаптера», клацаємо правою клавішею миші на ярлик «Ethernet» і натискаємо «Властивості».

1.2.2 Як і в разі налаштування мережевої карти в Windows 7, виділяємо рядок Протокол Інтернету версії 4 (TCP / IPv4) і тиснемо кнопку «Властивості». Далі заповнюємо графи у вікні. Дані для цього є в пунктах 1.1.4-1.1.6 нашої інструкції.

1.2.3 Після того, як всі параметри для настройки введені, натискаємо кнопку «Ок» і закриваємо зайві вікна.

1.3 Windows XP

1.3.1 Для користувачів Windows XP настройка трохи відрізняється: «Пуск» - «Панель управління» - «Мережеві підключення». Далі натискаємо правою кнопкою миші на ярлик «Підключення по локальній мережі» і вибираємо пункт «Властивості». У віконці «Компоненти, що використовуються цим підключенням» потрібно вибрати пункт «Протокол Інтернету TCP / IP» і натиснути кнопку «Властивості».

У віконці «Компоненти, що використовуються цим підключенням» потрібно вибрати пункт «Протокол Інтернету TCP / IP» і натиснути кнопку «Властивості»

1.3.2 Далі можна скористатися значеннями з п.п.1.1.4-1.1.6 нашої інструкції.

6 нашої інструкції

1.3.3 Після того, як всі параметра введені, натискаємо «Ок» і закриваємо попередні вікна.

2. Налаштування модему

Наступним кроком в налаштування бездротового підключення буде налагодження модему. Тут ваші дії можуть відрізнятися в залежності від моделі модему, яку ви отримали від оператора.

Однак для будь-якого модему настройка починається з вікна браузера, в якому треба ввести адресу 192.168.1.1. Далі у вікні вводимо ім'я користувача та пароль (admin, admin) і натискаємо кнопку «Ок». І опиняємося у вікні з інтерфейсом модему.

Під час налаштування більшості з модемів загальним є те, що користувачеві треба робити налаштування в меню підключень (Wireless). Стандартними кроками при налаштуванні модему буде ввести ім'я мережі (придумайте самостійно) в рядку SSID і пароля для входу в неї (рядок може мати ім'я Pre-Shared Key, passphrase).

Для деяких моделей модемів Huawei треба спочатку натиснути на кнопку «Basic» в правій частині інтерфейсу модему, також в деяких моделях треба перейти на вкладку WLAN. Часто модеми Huawei потрібно додатково переводити в режим «Activated». Потрібно придумати і ввести пароль, який ви будете використовувати для підключення до Wi-Fi у себе вдома або в офісі. Нові настройки модему необхідно зберегти (кнопки Save або Submit).

У модемах ZTE, щоб перейти до налаштування підключення, може знадобитися увійти у вкладку Network - WLAN - Multi SSID Settings. Далі в модемах ZTE треба виставити позначку в рядку «Enable SSID», а в рядку Name SSID прописується довільне ім'я вашої мережі. Ви зберегли (кнопка Submit) потрібно перейти до налаштувань безпеки (кнопка Security в правій частині інтерфейсу модемів ZTE від ByFly). У рядку WPA Passphrase видаляємо стандартний пароль і прописуємо свій, який ми будемо використовувати для підключення до Wi-Fi. Зберігаємо налаштування (кнопка Submit) і виходимо з інтерфейсу модему (кнопка Logout у верхньому правому вікна браузера).

Якщо користуватися Wi-Fi ви хочете не тільки на мобільних пристроях і ноутбуках, а й на стаціонарному комп'ютері за допомогою Wi-Fi -Адаптер, то для настройки Wi-Fi вам знадобитися виконати ще одну дію.

3 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК

3.1 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК для Windows 7

3.1.1 Заходимо в меню «Пуск» - «Панель управління» - «Сети и интернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом».

У вікні вибираємо «Зміна параметрів адаптера», далі правою кнопкою тиснемо на «Бездротове мережеве з'єднання», в новому діалозі вибираємо «Властивості». У наступному вікні вибираємо «Протокол інтернету версії 4 (TCP / IPv4)» і натискаємо кнопку «Властивості».

3.1.2 Призначаємо IP і DNS-адреси, які необхідно використовувати.

IP-адреса для ADSL мережі: 192.168.1.3, для мережі GPON: 192.168.100.3, маска шлюзу повинна визначиться сама (255.255.255.0), основний шлюз 192.168.1.1 і 192.168.100.1.

DNS-сервер: 82.209.240.241, в рядку альтернативний DNS-сервер - 82.209.243.241. Тиснемо «Ок» і закриваємо вікно «Бездротове мережеве з'єднання - властивості».

3.1.3 Далі у вікні мережевих підключень на ярлику «Бездротовий зв'язок» потрібно натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт «Підключення / Відключення».

3.1.4 У вікні «Поточні підключення» повинні відобразитися всі доступні мережі Wi-Fi. Серед них треба вибрати свою мережу, ім'я для якої ви придумували під час налаштування модему (рядок SSID).

Вибираємо свою мережу і натискаємо на кнопку «Підключити». У вікні, треба ввести ключ безпеки, тобто пароль, який також ми задали, налаштовуючи модем. Тиснемо «Ок». Після того, як закінчиться підключення ПК до мережі, треба від'єднати мережевий кабель для перевірки роботи Wi-Fi-з'єднання.

3.2 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК для Windows 10

3.2.1 Повторюємо дії з п.1.2.1.

3.2.2 В «Супутніх параметрах» вибираємо пункт «Налаштування адаптера». На ярлику «Бездротова мережа» натискаємо на «Властивості» - «IP версії 4 (TCP / IPv4)», виділяємо його, тиснемо «Властивості» і потрапляємо в наступне вікно, заповнюємо всі необхідні рядки значеннями з пунктів 3.1.2. Тиснемо «Ок». Закриваємо вікно «Бездротове мережеве з'єднання».

3.2.3 Кількома правою кнопкою по ярлику «Бездротовий зв'язок». Тиснемо «Підключення / відключення» і вибираємо зі списку доступних Wi-Fi мереж свою. Коли ви клацніть на її назву, з'явиться кнопка «Підключитися». У рядку пароля вводимо той пароль, що задавався при настройках модему. Тиснемо «Далі» і чекаємо, поки відбудеться підключення ПК до бездротового з'єднання.

3.3 Налаштування бездротового мережевого підключення на ПК для Windows XP

3.3.1 «Пуск» - «Панель управління» - «Мережеві підключення». На ярлику «Бездротове мережеве з'єднання» клацаємо правою клавішею миші і вибираємо властивості. У новому вікні вибираємо «Протокол інтернету TCP / IP». Тиснемо на кнопку «Властивості».

3.3.2 У новому вікні заповнюємо всі порожні рядки. Беремо значення з п. 3.1.2.

3.3.3 Далі в діалозі «Мережеві підключення» треба натиснути правою кнопкою миші по ярлику «Бездротове мережеве підключення». У діалозі вибрати «Перегляд доступних бездротових мереж». У вікні вибираємо мережу з тим ім'ям, що ви вказали в налаштуваннях модему (рядок SSID). Далі треба натиснути кнопку «Підключити». У рядку «Ключ мережі» треба ввести пароль, який задавався при налаштуванні модему. У другому рядку його необхідно буде підтвердити.

Після того, як закінчиться підключення (зникне відповідне діалогове вікно), треба відключити мережевий кабель від ПК.

Важливо для будь-якої ОС. Якщо модем знаходиться в режимі Bridge, то для підключення до мережі потрібно додатково запускати PPPoE з'єднання із зазначенням логіна і пароля.

Дополнительная информация

rss
Карта