Як зробити "дитячий" планшетник або смартфон на Android? - Blog Imena.UA

  1. Як зробити "дитячий" планшетник або смартфон на Android? Сучасні смартфони або планшети допоможуть...
  2. Kids Place
  3. Famigo Sandbox
  4. Kids Shell
  5. Користувач з обмеженими правами в Android 4.3 і інші методи
  6. Правильні настройки Google Play
  7. Чохол, а краще відразу два
  8. підсумок
  9. Як зробити "дитячий" планшетник або смартфон на Android?
  10. Дитячі оболонки
  11. Kids Place
  12. Famigo Sandbox
  13. Kids Shell
  14. Користувач з обмеженими правами в Android 4.3 і інші методи
  15. Правильні настройки Google Play
  16. Чохол, а краще відразу два
  17. підсумок
  18. Як зробити "дитячий" планшетник або смартфон на Android?
  19. Дитячі оболонки
  20. Kids Place
  21. Famigo Sandbox
  22. Kids Shell
  23. Користувач з обмеженими правами в Android 4.3 і інші методи
  24. Правильні настройки Google Play
  25. Чохол, а краще відразу два
  26. підсумок

Як зробити "дитячий" планшетник або смартфон на Android?

Сучасні смартфони або планшети допоможуть дитині краще пізнати світ, розвинути уважність, реакцію, та й просто забезпечать корисне проведення часу, викроївши годинку-другу відпочинку батьків. Але спершу пристрій потрібно підготувати до зустрічі в цікавим малюком. І ми знаємо як.

Див. Друга стаття циклу: "Як зробити дитячий планшетник або смартфон на iOS?"

Звичайно, можна відразу купити спочатку "дитячий" планшетник. Такі пристрої мають захищені корпусу яскравих кольорів і спеціально "заточений" для дітей софт: оболонки, додатки, налаштування розмежування прав адміністратора-батька і користувача-малюка.

Однак вибір моделей невеликий, ціна вище універсальних однокласників, а характеристики найчастіше гірше. Крім того, те, що сьогодні може бути просто іграшкою, завтра стане робочим інструментом, тоді як "дитячий" гаджет для такого застосування не годиться і буде покинутий відразу після того, як малюк їм награється.

Ось перелік цікавих на сьогодні "дитячих" моделей планшетів:

  • Samsung Galaxy Tab 3 Kids ($ 305, продажі стартують в листопаді)
  • LG KidsPad ($ 250, продажі стартують в листопаді)
  • Qumo Kids Tab ($ 215)
  • Polaroid Kids Tablet 2 ($ 150)
  • XO Tablet ($ 150)
  • LeapPad Ultra ($ 150)

Але якщо такий варіант вам не до душі, то далі описуються процеси адаптації пристрою під дитини - від найрадикальніших, оптимальних для малюків, до виборчих, що дозволяють захистити підлітка від певного софта або небажаного контенту.

І так як зараз переважна більшість смартфонів і планшетних комп'ютерів працюють на Android і iOS, то ми зробили акцент саме на цих платформах.

Другим аспектом стане фізичний захист корпусу гаджета, адже акуратне поводження з крихким предметами і діти - поняття взаємовиключні.

І почнемо ми з Android-пристроїв.

Дитячі оболонки

Це найбільш радикальний підхід, але оптимальний для адаптації гаджета до використання малюком. У цьому випадку передбачається установка поверх основної оболонки спеціального додатку, яке блокує доступ до системних налаштувань, додатків листування, соцмережах, браузеру і ін.

Дитина бачить лише барвисті меню з обраними вами програмами, і не може самостійно покинути це оточення, не знаючи пароля. Налаштування різняться від програми до програми, але у всіх випадках вони прості і очевидні.

Kids Place

Дитячий "робочий стіл" Kids Place

Найбільш популярною "пісочницею" є додаток Kids Place ( "Батьківський контроль") від компанії Kiddware. Сильних сторін у додатки чимало: безкоштовне, продумане, просте в освоєнні навіть не сильно підкованим технічно батьком. Крім того, розробники спеціалізуються на створенні дитячого софта і пропонують відразу кілька доповнюють один одного продуктів.

Крім того, розробники спеціалізуються на створенні дитячого софта і пропонують відразу кілька доповнюють один одного продуктів

Kids Place здатний повністю підмінити лончер Android, що виключає потрапляння дитини в системне меню і програми.

У процесі первинної настройки задається пін-код, без якого програму можна закрити, а установки не змінити.

Доступні дитині програми відображаються плиткою, розмір яких можна регулювати. За бажанням іконки упорядковуються в категорії з симпатичними піктограмкамі і кольоровими стікерами.

З корисних опцій відзначимо автозапуск після перезавантаження, примусове включення режиму "У літаку" або відключення тільки дзвінків, таймер на використання пристрою, блокування механічних кнопок.

Famigo Sandbox

Дитячий режим Famigo Sandbox - нічого зайвого

Якщо Kids Place є оболонкою з певними обмеженнями, то Famigo Sandbox - це комплексний сервіс. Його центровим модулем є "пісочниця", з якої малюк запускає схвалені вами програми та ігри.

Процес додавання софта цікавий тим, що Famigo звіряє його зі своєю базою і каже про придатність до використання дитиною (якщо програма вже протестована і в залежності від зазначеного в налаштуваннях віку).

Процес додавання софта цікавий тим, що Famigo звіряє його зі своєю базою і каже про придатність до використання дитиною (якщо програма вже протестована і в залежності від зазначеного в налаштуваннях віку)

Батьківський режим Famigo Sandbox

також в Famigo Sandbox є магазин безкоштовних і платних дитячих ігор і програм, які дитина може додавати в "Список бажань", а також дитячі розважальні портали Wowzer і Fun.

Завершують список корисностей гнучкі настройки і інтерфейс адміністратора, в широких межах коригувальні роботу додатка.

І все б добре, але Famigo платний і після 7 днів пробного періоду за його можливості потрібно буде платити $ 7,99 / міс. Не так і мало, але цілком адекватно за активно розвивається і на даному етапі вже досить стабільний софт.

Kids Shell

Оболонка Kids Shell в безкоштовній версії

Це багато в чому схоже на Kids Place додаток, що існує в безкоштовній обмеженою і платній Pro-версії ($ 4,99). Також підміняє системний лончер і дозволяє сформувати список доступних дитині додатків, має пакет рекомендованого безкоштовного софта (азбука, казки, дитячий журнал, математика та ін.), Вміє обмежити функціональність пристрою під вашу ситуацію.

Правда дещо бентежить інтерфейс в стилі ще перших Android, але навряд чи це збентежить вашого малюка.

Користувач з обмеженими правами в Android 4.3 і інші методи

Меню додавання нового користувача в Android 4.3

Якщо дитина вже впевнено управляється телефоном або планшетником, а сам девайс виявився в числі працюючих на Android версії 4.3, то варто скористатися класною системної функцією - профілями користувача.

Вибір доступні користувачеві додатків

Починаючи з цієї версії прошивки з'явилася можливість не тільки створити для кожного користувача оточення зі своїми шпалерами, ярликами додатків і віджетами, а й гнучко відрегулювати перелік доступних програм.

Наприклад, відкрити лише читалку, відеоплеєр з правильними мультиками та навчальними передачами, пару ігор на ерудицію і додаток скайп для дзвінків дідусеві та бабусі.

Назвати "обмеженого користувача" ідеальним рішенням в нашому випадку я не візьмуся, але якщо доповнити його можливості стороннім софтом, вийде відмінно. наприклад, Norton Family parental control в безкоштовній версії обмежить можливості інтернет-серфінгу встановленим вами списком сайтів. А в платній варіації програми ви зможете контролювати SMS-листування і завантаження софт, отримуючи при цьому щомісячні звіти про активність пристрою.

Убезпечити навігацію в інтернеті також допоможе безкоштовний Ranger Pro Safe Browser .

Скріншот веб-додатки ZoeMob, режим показу пристрою на мапі

А якщо хочеться завжди і всюди контролювати поведінку дитини, і морально-етична сторона питання вас не особливо турбує, то можна скористатися додатком Family Lockator і хто стоїть за ним сервісом ZoeMob.

За $ 3,15 (зараз по акції) в місяць отримаєте можливість стежити за переміщенням до 5 пристроїв, налаштувати попередження про вихід за межі певної території, моніторити SMS-листування і дзвінки, а в якості бонусу віддалено очистити апарат. Дуже зручно, що контролювати підопічних можна з комп'ютера з веб-додатки ZoeMob.

Дуже зручно, що контролювати підопічних можна з комп'ютера з веб-додатки ZoeMob

Інтерфейс утиліти AppLock

Закінчуючи з "суворими методами", згадаю безкоштовний AppLock - досить відоме додаток для закриття доступу до певних програм, функцій, налаштувань або контенту.

Воно ніби як не призначене для "детофікаціі" андроїда, але з цим завданням легко впорається.

Правильні настройки Google Play

Настійно рекомендуємо Вам завітати в Налаштування магазину додатків Google Play навіть в разі, якщо не плануєте давати телефон / планшетник дитині.

Насамперед слід перевірити відзначений чи чекбокс в пункті Пароль. Це аксіома - пароль повинен бути встановлений, якщо до вашому аккаунту прив'язана карта з грошима.

Це аксіома - пароль повинен бути встановлений, якщо до вашому аккаунту прив'язана карта з грошима

Далі, варто обмежити відображення контенту магазином в меню Фільтрація змісту. На вибір чотири пункти: "Для всіх", "Для дітей", "Для підлітків" і "Для дорослих". З усіх варіантів нам підходить тільки другий, так як бачити дитині всякі неподобства ні до чого.

Цікаво, але ось такі Google критерії схвалення контенту для підлітків: "можуть включати інформацію сексуального характеру, уявне або реалістичне насильство, лихослів'я і грубий гумор, згадки про наркотики, алкоголь і куріння, соціальні функції, а також симулятори азартних ігор".

Так що, встановлюємо фільтр "Для дітей" і задаємо захисний пін-код.

Чохол, а краще відразу два

Непогане рішення для Nexus 7 ", є в 5 кольорах на Amazon.com

Пояснити дитині, що бити планшетник з ніжним пластиковим корпусом об кут стола недобре - завдання практично нездійсненне. І це ще не найгірший варіант того, що може зробити дитина з девайсом. І можна або сподіватися на живучість конкретного гаджета, або підшукати надійний чохол і захисну плівку на екран.

Асортимент в українських магазинах, і просто сам факт існування відповідного аксесуара, безпосередньо залежать від моделі вашого пристрою.

Якщо все погано, то рекомендую погуляти по сайтам типу aliexpress .

підсумок

На перший погляд, може здатися, що процес перетворення смартфона або планшетника на Android в ідеальний гаджет для дитини складний. Але це не так. Є багато способів прийти до одного результату - захистити малюка від небажаного контенту і софтвера, спростити управління пристроєм.

І скільки б ви не витратили сил, результат їх окупить. Тому як малюк отримає розвиваючу іграшку, навчальний інструмент, віконце в неосяжний світ пізнавального контенту. Гріх втратити таку можливість!

PS Якщо у вас є власний досвід "детофікаціі" планшетів, або досвід використання ПЗ, описаного в статті, - пишіть свої рекомендації в коментарях.

Як зробити "дитячий" планшетник або смартфон на Android?

Сучасні смартфони або планшети допоможуть дитині краще пізнати світ, розвинути уважність, реакцію, та й просто забезпечать корисне проведення часу, викроївши годинку-другу відпочинку батьків. Але спершу пристрій потрібно підготувати до зустрічі в цікавим малюком. І ми знаємо як.

Див. Друга стаття циклу: "Як зробити дитячий планшетник або смартфон на iOS?"

Звичайно, можна відразу купити спочатку "дитячий" планшетник. Такі пристрої мають захищені корпусу яскравих кольорів і спеціально "заточений" для дітей софт: оболонки, додатки, налаштування розмежування прав адміністратора-батька і користувача-малюка.

Однак вибір моделей невеликий, ціна вище універсальних однокласників, а характеристики найчастіше гірше. Крім того, те, що сьогодні може бути просто іграшкою, завтра стане робочим інструментом, тоді як "дитячий" гаджет для такого застосування не годиться і буде покинутий відразу після того, як малюк їм награється.

Ось перелік цікавих на сьогодні "дитячих" моделей планшетів:

  • Samsung Galaxy Tab 3 Kids ($ 305, продажі стартують в листопаді)
  • LG KidsPad ($ 250, продажі стартують в листопаді)
  • Qumo Kids Tab ($ 215)
  • Polaroid Kids Tablet 2 ($ 150)
  • XO Tablet ($ 150)
  • LeapPad Ultra ($ 150)

Але якщо такий варіант вам не до душі, то далі описуються процеси адаптації пристрою під дитини - від найрадикальніших, оптимальних для малюків, до виборчих, що дозволяють захистити підлітка від певного софта або небажаного контенту.

І так як зараз переважна більшість смартфонів і планшетних комп'ютерів працюють на Android і iOS, то ми зробили акцент саме на цих платформах.

Другим аспектом стане фізичний захист корпусу гаджета, адже акуратне поводження з крихким предметами і діти - поняття взаємовиключні.

І почнемо ми із Android-пристроїв.

Дитячі оболонки

Це найбільш радикальний підхід, але оптимальний для адаптації гаджета до використання малюком. У цьому випадку передбачається установка поверх основної оболонки спеціального додатку, яке блокує доступ до системних налаштувань, додатків листування, соцмережах, браузеру і ін.

Дитина бачить лише барвисті меню з обраними вами програмами, і не може самостійно покинути це оточення, не знаючи пароля. Налаштування різняться від програми до програми, але у всіх випадках вони прості і очевидні.

Kids Place

Дитячий "робочий стіл" Kids Place

Найбільш популярною "пісочницею" є додаток Kids Place ( "Батьківський контроль") від компанії Kiddware. Сильних сторін у додатки чимало: безкоштовне, продумане, просте в освоєнні навіть не сильно підкованим технічно батьком. Крім того, розробники спеціалізуються на створенні дитячого софта і пропонують відразу кілька доповнюють один одного продуктів.

Крім того, розробники спеціалізуються на створенні дитячого софта і пропонують відразу кілька доповнюють один одного продуктів

Kids Place здатний повністю підмінити лончер Android, що виключає потрапляння дитини в системне меню і програми.

У процесі первинної настройки задається пін-код, без якого програму можна закрити, а установки не змінити.

Доступні дитині програми відображаються плиткою, розмір яких можна регулювати. За бажанням іконки упорядковуються в категорії з симпатичними піктограмкамі і кольоровими стікерами.

З корисних опцій відзначимо автозапуск після перезавантаження, примусове включення режиму "У літаку" або відключення тільки дзвінків, таймер на використання пристрою, блокування механічних кнопок.

Famigo Sandbox

Дитячий режим Famigo Sandbox - нічого зайвого

Якщо Kids Place є оболонкою з певними обмеженнями, то Famigo Sandbox - це комплексний сервіс. Його центровим модулем є "пісочниця", з якої малюк запускає схвалені вами програми та ігри.

Процес додавання софта цікавий тим, що Famigo звіряє його зі своєю базою і каже про придатність до використання дитиною (якщо програма вже протестована і в залежності від зазначеного в налаштуваннях віку).

Процес додавання софта цікавий тим, що Famigo звіряє його зі своєю базою і каже про придатність до використання дитиною (якщо програма вже протестована і в залежності від зазначеного в налаштуваннях віку)

Батьківський режим Famigo Sandbox

також в Famigo Sandbox є магазин безкоштовних і платних дитячих ігор та програм які дитина може додавати в "Список бажань", а також дитячі розважальні портали Wowzer та Fun.

Завершують список корисних речей гнучкі настройки і інтерфейс адміністратора, в широких межах коригувальні роботу додатка.

І все б добре, але Famigo платний і після 7 днів пробного періоду за його можливості потрібно буде платити $ 7,99 / міс. Не так і мало, але цілком адекватно за активно розвивається і на даному етапі вже досить стабільний софт.

Kids Shell

Оболонка Kids Shell в безкоштовній версії

Це багато в чому схоже на Kids Place додаток, що існує в безкоштовній обмеженою і платній Pro-версії ($ 4,99). Також підміняє системний лончер і дозволяє сформувати список доступних дитині додатків, має пакет рекомендованого безкоштовного софта (азбука, казки, дитячий журнал, математика та ін.), Вміє обмежити функціональність пристрою під вашу ситуацію.

Правда дещо бентежить інтерфейс у стилі ще перших Android, але навряд чи це збентежить вашого малюка.

Користувач з обмеженими правами в Android 4.3 і інші методи

Меню додавання нового користувача в Android 4.3

Якщо дитина вже впевнено управляється телефоном або планшетником, а сам девайс виявився в числі працюючих на Android версію 4.3, то варто скористатися класною системної функцією - профілями користувача.

Вибір доступні користувачеві додатків

Починаючи з цієї версії прошивки з'явилася можливість не тільки створити для кожного користувача оточення зі своїми шпалерами, ярликами додатків і віджетами, а й гнучко відрегулювати перелік доступних програм.

Наприклад, відкрити лише читалку, відеоплеєр з правильними мультиками та навчальними передачами, пару ігор на ерудицію і додаток скайп для дзвінків дідусеві та бабусі.

Назвати "обмеженого користувача" ідеальним рішенням в нашому випадку я не візьмуся, але якщо доповнити його можливості стороннім софтом, вийде відмінно. наприклад, Norton Family parental control в безкоштовній версії обмежить можливості інтернет-серфінгу встановленим вами списком сайтів. А в платній варіації програми ви зможете контролювати SMS-листування і завантаження софт, отримуючи при цьому щомісячні звіти про активність пристрою.

Убезпечити навігацію в інтернеті також допоможе безкоштовний Ranger Pro Safe Browser .

Скріншот веб-додатки ZoeMob, режим показу пристрою на мапі

А якщо хочеться завжди і всюди контролювати поведінку дитини, і морально-етична сторона питання вас не особливо турбує, то можна скористатися додатком Family Lockator і хто стоїть за ним сервісом ZoeMob.

За $ 3,15 (зараз по акції) в місяць отримаєте можливість стежити за переміщенням до 5 пристроїв, налаштувати попередження про вихід за межі певної території, моніторити SMS-листування і дзвінки, а в якості бонусу віддалено очистити апарат. Дуже зручно, що контролювати підопічних можна з комп'ютера з веб-додатки ZoeMob.

Дуже зручно, що контролювати підопічних можна з комп'ютера з веб-додатки ZoeMob

Інтерфейс утиліти AppLock

Закінчуючи з "суворими методами", згадаю безкоштовний AppLock - досить відоме додаток для закриття доступу до певних програм, функцій, налаштувань чи контенту.

Воно ніби як не призначене для "детофікаціі" андроїда, але з цим завданням легко впорається.

Правильні настройки Google Play

Настійно рекомендуємо Вам завітати в Налаштування магазину додатків Google Play навіть в разі, якщо не плануєте давати телефон / планшетник дитині.

Насамперед слід перевірити відзначений чи чекбокс в пункті Пароль. Це аксіома - пароль повинен бути установлений, якщо до вашому акаунту прив'язана картка з грошима.

Це аксіома - пароль повинен бути установлений, якщо до вашому акаунту прив'язана картка з грошима

Далі, варто обмежити відображення контенту магазином в меню Фільтрація змісту. На вибір чотири пункти: "Для всіх", "Діти", "Для підлітків" і "Для дорослих". З усіх варіантів нам підходить тільки другий, так як бачити дитині всякі неподобства ні до чого.

Цікаво, але ось такі Google критерії схвалення контенту для підлітків: "можуть включати інформацію сексуального характеру, уявне чи реалістичне насильство, лихослів'я і грубий гумор, згадки про наркотики, алкоголь і куріння, соціальні функції, а також симулятори азартних ігор".

Так що, встановлюємо фільтр "Для дітей" і задаємо захисний пин-код.

Чохол, а краще відразу два

Непогане рішення для Nexus 7 ", є в 5 кольорах на Amazon.com

Пояснити дитині, що бити планшетник з ніжним пластиковим корпусом об кут стола недобре - завдання практично нездійсненне. І це ще не найгірший варіант того, що може зробити дитина з девайсом. І можна або сподіватися на живучість конкретного гаджета, або підшукати надійний чохол і захисну плівку на екран.

Асортимент в українських магазинах, і просто сам факт існування відповідного аксесуара, безпосередньо залежать від моделі вашого пристрою.

Якщо все погано, то рекомендую погуляти по сайтам типу aliexpress .

підсумок

На перший погляд, може здатися, що процес перетворення смартфона або планшетника на Android в ідеальний гаджет для дитини складний. Але це не так. Є багато способів прийти до одного результату - захистити малюка від небажаного контенту і софтвера, спростити управління пристроєм.

І скільки б ви не витратили сил, результат їх окупить. Тому як малюк отримає розвиваючу іграшку, навчальний інструмент, віконце в неосяжний світ пізнавального контенту. Гріх втратити таку можливість!

PS Якщо у вас є власний досвід "детофікаціі" планшетів, або досвід використання ПЗ, описаного в статті, - пишіть свої рекомендації в коментарях.

Як зробити "дитячий" планшетник або смартфон на Android?

Сучасні смартфони або планшети допоможуть дитині краще пізнати світ, розвинути уважність, реакцію, та й просто забезпечать корисне проведення часу, викроївши годинку-другу відпочинку батьків. Але спершу пристрій потрібно підготувати до зустрічі в цікавим малюком. І ми знаємо як.

Див. Друга стаття циклу: "Як зробити дитячий планшетник або смартфон на iOS?"

Звичайно, можна відразу купити спочатку "дитячий" планшетник. Такі пристрої мають захищені корпусу яскравих кольорів і спеціально "заточений" для дітей софт: оболонки, додатки, налаштування розмежування прав адміністратора-батька і користувача-малюка.

Однак вибір моделей невеликий, ціна вище універсальних однокласників, а характеристики найчастіше гірше. Крім того, те, що сьогодні може бути просто іграшкою, завтра стане робочим інструментом, тоді як "дитячий" гаджет для такого застосування не годиться і буде покинутий відразу після того, як малюк їм награється.

Ось перелік цікавих на сьогодні "дитячих" моделей планшетів:

  • Samsung Galaxy Tab 3 Kids ($ 305, продажі стартують в листопаді)
  • LG KidsPad ($ 250, продажі стартують в листопаді)
  • Qumo Kids Tab ($ 215)
  • Polaroid Kids Tablet 2 ($ 150)
  • XO Tablet ($ 150)
  • LeapPad Ultra ($ 150)

Але якщо такий варіант вам не до душі, то далі описуються процеси адаптації пристрою під дитини - від найрадикальніших, оптимальних для малюків, до виборчих, що дозволяють захистити підлітка від певного софта або небажаного контенту.

І так як зараз переважна більшість смартфонів і планшетних комп'ютерів працюють на Android і iOS, то ми зробили акцент саме на цих платформах.

Другим аспектом стане фізичний захист корпусу гаджета, адже акуратне поводження з крихким предметами і діти - поняття взаємовиключні.

І почнемо ми із Android-пристроїв.

Дитячі оболонки

Це найбільш радикальний підхід, але оптимальний для адаптації гаджета до використання малюком. У цьому випадку передбачається установка поверх основної оболонки спеціального додатку, яке блокує доступ до системних налаштувань, додатків листування, соцмережах, браузеру і ін.

Дитина бачить лише барвисті меню з обраними вами програмами, і не може самостійно покинути це оточення, не знаючи пароля. Налаштування різняться від програми до програми, але у всіх випадках вони прості і очевидні.

Kids Place

Дитячий "робочий стіл" Kids Place

Найбільш популярною "пісочницею" є додаток Kids Place ( "Батьківський контроль") від компанії Kiddware. Сильних сторін у додатки чимало: безкоштовне, продумане, просте в освоєнні навіть не сильно підкованим технічно батьком. Крім того, розробники спеціалізуються на створенні дитячого софта і пропонують відразу кілька доповнюють один одного продуктів.

Крім того, розробники спеціалізуються на створенні дитячого софта і пропонують відразу кілька доповнюють один одного продуктів

Kids Place здатний повністю підмінити лончер Android, що виключає потрапляння дитини в системне меню і програми.

У процесі первинної настройки задається пін-код, без якого програму можна закрити, а установки не змінити.

Доступні дитині програми відображаються плиткою, розмір яких можна регулювати. За бажанням іконки упорядковуються в категорії з симпатичними піктограмкамі і кольоровими стікерами.

З корисних опцій відзначимо автозапуск після перезавантаження, примусове включення режиму "У літаку" або відключення тільки дзвінків, таймер на використання пристрою, блокування механічних кнопок.

Famigo Sandbox

Дитячий режим Famigo Sandbox - нічого зайвого

Якщо Kids Place є оболонкою з певними обмеженнями, то Famigo Sandbox - це комплексний сервіс. Його центровим модулем є "пісочниця", з якої малюк запускає схвалені вами програми та ігри.

Процес додавання софта цікавий тим, що Famigo звіряє його зі своєю базою і каже про придатність до використання дитиною (якщо програма вже протестована і в залежності від зазначеного в налаштуваннях віку).

Процес додавання софта цікавий тим, що Famigo звіряє його зі своєю базою і каже про придатність до використання дитиною (якщо програма вже протестована і в залежності від зазначеного в налаштуваннях віку)

Батьківський режим Famigo Sandbox

також в Famigo Sandbox є магазин безкоштовних і платних дитячих ігор та програм які дитина може додавати в "Список бажань", а також дитячі розважальні портали Wowzer та Fun.

Завершують список корисних речей гнучкі настройки і інтерфейс адміністратора, в широких межах коригувальні роботу додатка.

І все б добре, але Famigo платний і після 7 днів пробного періоду за його можливості потрібно буде платити $ 7,99 / міс. Не так і мало, але цілком адекватно за активно розвивається і на даному етапі вже досить стабільний софт.

Kids Shell

Оболонка Kids Shell в безкоштовній версії

Це багато в чому схоже на Kids Place додаток, що існує в безкоштовній обмеженою і платній Pro-версії ($ 4,99). Також підміняє системний лончер і дозволяє сформувати список доступних дитині додатків, має пакет рекомендованого безкоштовного софта (азбука, казки, дитячий журнал, математика та ін.), Вміє обмежити функціональність пристрою під вашу ситуацію.

Правда дещо бентежить інтерфейс у стилі ще перших Android, але навряд чи це збентежить вашого малюка.

Користувач з обмеженими правами в Android 4.3 і інші методи

Меню додавання нового користувача в Android 4.3

Якщо дитина вже впевнено управляється телефоном або планшетником, а сам девайс виявився в числі працюючих на Android версію 4.3, то варто скористатися класною системної функцією - профілями користувача.

Вибір доступні користувачеві додатків

Починаючи з цієї версії прошивки з'явилася можливість не тільки створити для кожного користувача оточення зі своїми шпалерами, ярликами додатків і віджетами, а й гнучко відрегулювати перелік доступних програм.

Наприклад, відкрити лише читалку, відеоплеєр з правильними мультиками та навчальними передачами, пару ігор на ерудицію і додаток скайп для дзвінків дідусеві та бабусі.

Назвати "обмеженого користувача" ідеальним рішенням в нашому випадку я не візьмуся, але якщо доповнити його можливості стороннім софтом, вийде відмінно. наприклад, Norton Family parental control в безкоштовній версії обмежить можливості інтернет-серфінгу встановленим вами списком сайтів. А в платній варіації програми ви зможете контролювати SMS-листування і завантаження софт, отримуючи при цьому щомісячні звіти про активність пристрою.

Убезпечити навігацію в інтернеті також допоможе безкоштовний Ranger Pro Safe Browser .

Скріншот веб-додатки ZoeMob, режим показу пристрою на мапі

А якщо хочеться завжди і всюди контролювати поведінку дитини, і морально-етична сторона питання вас не особливо турбує, то можна скористатися додатком Family Lockator і хто стоїть за ним сервісом ZoeMob.

За $ 3,15 (зараз по акції) в місяць отримаєте можливість стежити за переміщенням до 5 пристроїв, налаштувати попередження про вихід за межі певної території, моніторити SMS-листування і дзвінки, а в якості бонусу віддалено очистити апарат. Дуже зручно, що контролювати підопічних можна з комп'ютера з веб-додатки ZoeMob.

Дуже зручно, що контролювати підопічних можна з комп'ютера з веб-додатки ZoeMob

Інтерфейс утиліти AppLock

Закінчуючи з "суворими методами", згадаю безкоштовний AppLock - досить відоме додаток для закриття доступу до певних програм, функцій, налаштувань чи контенту.

Воно ніби як не призначене для "детофікаціі" андроїда, але з цим завданням легко впорається.

Правильні настройки Google Play

Настійно рекомендуємо Вам завітати в Налаштування магазину додатків Google Play навіть в разі, якщо не плануєте давати телефон / планшетник дитині.

Насамперед слід перевірити відзначений чи чекбокс в пункті Пароль. Це аксіома - пароль повинен бути установлений, якщо до вашому акаунту прив'язана картка з грошима.

Це аксіома - пароль повинен бути установлений, якщо до вашому акаунту прив'язана картка з грошима

Далі, варто обмежити відображення контенту магазином в меню Фільтрація змісту. На вибір чотири пункти: "Для всіх", "Діти", "Для підлітків" і "Для дорослих". З усіх варіантів нам підходить тільки другий, так як бачити дитині всякі неподобства ні до чого.

Цікаво, але ось такі Google критерії схвалення контенту для підлітків: "можуть включати інформацію сексуального характеру, уявне чи реалістичне насильство, лихослів'я і грубий гумор, згадки про наркотики, алкоголь і куріння, соціальні функції, а також симулятори азартних ігор".

Так що, встановлюємо фільтр "Для дітей" і задаємо захисний пин-код.

Чохол, а краще відразу два

Непогане рішення для Nexus 7 ", є в 5 кольорах на Amazon.com

Пояснити дитині, що бити планшетник з ніжним пластиковим корпусом об кут стола недобре - завдання практично нездійсненне. І це ще не найгірший варіант того, що може зробити дитина з девайсом. І можна або сподіватися на живучість конкретного гаджета, або підшукати надійний чохол і захисну плівку на екран.

Асортимент в українських магазинах, і просто сам факт існування відповідного аксесуара, безпосередньо залежать від моделі вашого пристрою.

Якщо все погано, то рекомендую погуляти по сайтам типу aliexpress .

підсумок

На перший погляд, може здатися, що процес перетворення смартфона або планшетника на Android в ідеальний гаджет для дитини складний. Але це не так. Є багато способів прийти до одного результату - захистити малюка від небажаного контенту і софтвера, спростити управління пристроєм.

І скільки б ви не витратили сил, результат їх окупить. Тому як малюк отримає розвиваючу іграшку, навчальний інструмент, віконце в неосяжний світ пізнавального контенту. Гріх втратити таку можливість!

PS Якщо у вас є власний досвід "детофікаціі" планшетів, або досвід використання ПЗ, описаного в статті, - пишіть свої рекомендації в коментарях.

Як зробити "дитячий" планшетник або смартфон на Android?
Як зробити "дитячий" планшетник або смартфон на Android?
Як зробити "дитячий" планшетник або смартфон на Android?

Дополнительная информация

rss
Карта