Як встановити смайлики на сайт плагіном wp-monalisa, qip smiles

Привіт, друзі Привіт, друзі! Пику побачили? Ось саме про появу цих смайликів у мене на сайті сьогодні і піде мова. Нарешті мені вдалося перемогти смайлики і пригвинтити їх до сайту! Розповім, як встановити смайлики на сайт, а заодно і покажу на відео.

Але спочатку, давайте заглибимося в питання, а чи потрібні взагалі, смайлики на сайті і що вони дають? Якщо точніше говорити, то правильна назва смайлика - Емотікони, Але спочатку, давайте заглибимося в питання, а чи потрібні взагалі, смайлики на сайті і що вони дають що,, позначає графічний символ вираження емоції. До речі, там же розписані основні графічні вираження основних емоцій - якщо не знаєте, погляньте, стане в нагоді.

Хтось скаже, що і без смайликів на сайті теж можна обійтися, а хтось, як я, вважає, що з ними краще - у всіх своя думка. Але, погодьтеся, що читати текст, забезпечений симпатичними пиками, доречно вкрапленнями в свої місця по ходу розповіді, набагато цікавіше і привабливіше оці, ніж простий набір букв, як в книгах. Хтось скаже, що і без смайликів на сайті теж можна обійтися, а хтось, як я, вважає, що з ними краще - у всіх своя думка Та й можливість висловити свою емоцію, як себе самого, так і читачам тільки додає привабливості блогу! Адже ми ж з вами в Інтернеті з його великим різноманіттям і могутністю можливостей, правильно? Так чому б не використати це собі на благо?

Але у вас, шановний читачу, може виникнути питання, чому про смайлики для wordpress я пишу тільки зараз і чому не встановив їх раніше? Але у вас, шановний читачу, може виникнути питання, чому про смайлики для wordpress я пишу тільки зараз і чому не встановив їх раніше Резонне зауваження. Справа все в тому, що шаблон для свого сайту , Де ви читаєте ці рядки, я зробив сам в програмі, що в деякій мірі позначилося на роботі з деякими плагінами і для смайликів теж.

Справа в тому, що така тема сайту в собі вже має свій власний набір смайликів, який ви і бачили до сьогоднішнього дня, як на картинці нижче. Справа в тому, що така тема сайту в собі вже має свій власний набір смайликів, який ви і бачили до сьогоднішнього дня, як на картинці нижче

Справа в тому, що така тема сайту в собі вже має свій власний набір смайликів, який ви і бачили до сьогоднішнього дня, як на картинці нижче

Але через це набору один з найпопулярніших плагінів для смайликів з моєю темою не працював, як я над ним не бився. Чи то несумісність, то чи один скрипт заважав іншому, але факт залишається - смайлики не працювали. Але через це набору один з найпопулярніших плагінів для смайликів з моєю темою не працював, як я над ним не бився Поки я не знайшов інше рішення, яким з вами зараз і поділюся.

Варіант з популярним плагіном qip smiles, який у мене не заробив, Варіант з популярним плагіном qip smiles, який у мене не заробив,   але у вас цілком може заробити але у вас цілком може заробити.

Спочатку йдете на сайт і качаєте звідти архів з плагіном. Закидаєте його в сайт, активуєте. Далі треба ручками «подковирять» код (до речі, як вставити код в статтю недавно писав , Якщо треба) в шаблоні коментарів comments.php. Шукаєте там рядок виду:

<P> <textarea name = "comment" id = "comment" cols = "40" rows = "10" tabindex = "4"> </ textarea> </ p>

І відразу після неї вставляєте такий рядок:

<? Php if (function_exists ( 'qipsmiles')) qipsmiles ( 'ru'); ? >

На цьому плагін має запрацювати і у вас повинні з'явитися смайлики. На цьому плагін має запрацювати і у вас повинні з'явитися смайлики

Але у мене цього не сталося, на жаль. Але у мене цього не сталося, на жаль Якщо у вас теж, то читайте далі - там є рішення!

Варіант установки смайликів без плагіна.

Якщо у вас на сайті тема (шаблон) теж саморобний (або замовний, не важливо), де в ньому є пункт Theme Options (Налаштування теми),

в якому є галочка Use smilies in comments (іпользовать смайлики в коментарі ),

то у вас теж в темі є свої смайлики. то у вас теж в темі є свої смайлики Правда, вони корявоватие і не такі «живі», як хотілося б, але для цього методу цілком зійдуть.

Якщо у вас немає таких смайлів, вшитих в тему, то не використовуйте цей варіант - він вам не підійде! Якщо у вас немає таких смайлів, вшитих в тему, то не використовуйте цей варіант - він вам не підійде Опустіть його і переходите до наступного.

Сенс тут в тому, щоб наявні «кострубаті» зображення смайликів, замінити на «живі» пики в потрібній папці сайту на хостингу. Єдиний нюанс тут в тому, щоб імена нових файлів з іншими фізіономіями в точності відповідали іменам старих файлів, що є в темі сайту, а картинки підходили за змістом. Тобто треба нові смайли залити на хостинг поверх старих і тоді вони їх замінять. Такий набір я підготував, і якщо комусь треба і не хочеться вішати ще один плагін на сайт, то завантажити ви його можете нижче,

по. по

Якщо посилання на скачування видно, то спасибі Вам за натискання на кнопочки! Якщо посилання на скачування видно, то спасибі Вам за натискання на кнопочки

Далі все просто - йдете в свій хостинг, в файловий менеджер за адресою: ВАШ.САЙТ / КОРНЕВАЯ_ПАПКА_САЙТА / wp-includes / images / smilies і завантажуєте туди скачаний вище архів. Далі виділяєте завантажений архів, вибираєте Архиватор> Розархівувати і все нові смайлики з такими ж іменами встановляться поверх старих і замінять їх. Якщо ж ви захочете зберегти старі файли зображень смайликів, то завчасно, до розархівування (!) Скачайте їх собі на комп'ютер, інакше вони будуть затерті. Хоча, це файли wordpress-а і після його переустановлення (або поновлення) вони з'являться знову (напевно).

Як тільки ви разархівіруете файл, то у вас смайли стануть вже такими: Як тільки ви разархівіруете файл, то у вас смайли стануть вже такими:

Тепер про переваги і недоліки цього методу. Плюс в тому, що цей варіант не вимагає плагіна, але вимагає втручання в файли сайту. Так що якщо ви в цьому новачок, то настійно рекомендую вам спочатку зробити резервну копію вашого сайту у вас на комп'ютері, про всяк випадок, хіба мало чого. Тепер про переваги і недоліки цього методу

Недолік цього методу в тому, що смайлики, встановлені таким способом, будуть відображатися тільки в коментарях блогу і у вас не буде можливості вставити їх у ваші пости, навіть якщо дуже захочеться. А також немає можливості додати нову пику в набір. Недолік цього методу в тому, що смайлики, встановлені таким способом, будуть відображатися тільки в коментарях блогу і у вас не буде можливості вставити їх у ваші пости, навіть якщо дуже захочеться

Варіант установки смайликів з плагіном wp-Monalisa.

Той самий варіант, який влаштував мене! І який я так довго шукав ... Той самий варіант, який влаштував мене

Варіант простий і в той же час дуже гнучкий.

Щоб встановити плагін, йдете в розділ адмінки блогу Модулі> Додати новий, вписуєте його назва wp- m onalisa в графу пошуку, знаходите, встановлюєте, активуєте - готово! Або можете завантажити плагін, завантажити, встановити і активувати - як зручніше.

Тепер у вас з'явиться набір смайликів під кнопкою Опублікувати коментар і в поле редактора ваших постів в вордпресс. Тобто ці смайлики можна вставляти не тільки в коментарі, але і в пости! Але і це ще не все!

Плагін дуже гнучкий і в своїх настройках дозволяє додавати / видаляти смайли на свій розсуд, плюс розташовувати їх так, як ви вважаєте за потрібне. Можна задати висновок відразу всього набору смайликів, а можна вивести мінімальний комплект з можливістю його розвороту до повного відображення. Плагін дуже гнучкий і в своїх настройках дозволяє додавати / видаляти смайли на свій розсуд, плюс розташовувати їх так, як ви вважаєте за потрібне А тепер про все докладніше.

Після установки і активації плагіна у вас з'явиться окремий пункт меню в адмінці - wp-Monalisa, при переході за яким ви потрапите в налаштування плагіна і його функцій.

Коротко про основні настройки плагіна wp-monalisa.

Якщо у вас з'явиться така рядок: Please turn off Settings -> Writing -> 'Convert emoticons like ...' to use wp-Monalisa smilies)., То вам потрібно зайти в меню Параметри> Написання і прибрати галочку біля пункту Перетворювати смайли зразок ... в картинки. Як галочку зніміть і збережіть зміни, то рядок зникне. Хоча на неї можна не звертати уваги, так як смайли працюватимуть і так. Якщо у вас з'явиться така рядок: Please turn off Settings -> Writing -> 'Convert emoticons like

Iconpath - шлях до папки зі смайликами. Тут можна задати шлях до сторонньої папці з вашим набором смайлів і плагін сам їх звідти підхопить. Тільки попередньо таку папку потрібно буде створити у вас на хостингу і завантажити туди ваш набір смайликів. Якщо захочете доповнити набір наявних смайликів, то просто завантажте в зазначену папку іконок плагіна свої файліки картинок. Це можна зробити і з папкою плагіна по-замовчуванню - на відео покажу. Iconpath - шлях до папки зі смайликами

Show smilies on edit і Show smilies on comment - відповідно відповідають за показ смайлів в редакторі статей і в коментах блогу. Якщо галочки будуть проставлені і там, і там, то і смайли у вас будуть скрізь!

Comment Textarea ID - це поле за замовчуванням краще не чіпати. Воно відповідає за ідентифікатор поля для коментарів, щоб плагін його міг визначити і зрозуміти, куди «ліпити» смайли. Якщо у вашій темі доданок не заробив, то потрібно поколупатися в коді і вписати в це поле ваш ідентифікатор поля коментарів, якщо він відрізняється від встановленого.

Replace emoticons with html-images - пункт, який відповідає за відображення смайла в поле коментаря в момент його написання. Галочку тут бажано поставити, тому що в противному випадку замість смайла буде виводитися його довжелезний html-код-посилання, який може просто відлякати ваших читачів своїм нагромадженням видом. А з проставленою галочкою буде виведено тільки значення смайла у вигляді короткого текстового значення, що набагато привабливіше. Replace emoticons with html-images - пункт, який відповідає за відображення смайла в поле коментаря в момент його написання

Show emoticons in selection as - тут можна вибрати спосіб показу смайликів, як іконка (картинка), як текст і як суміщений варіант - картинка з текстовою підписом. Я вибрав іконку, щоб без зайвого нагромадження непотрібного, а ви дивіться самі. Show emoticons in selection as - тут можна вибрати спосіб показу смайликів, як іконка (картинка), як текст і як суміщений варіант - картинка з текстовою підписом

Show smilies in a table - показувати смайли в вигляді таблиці (вертикальних стовпців), якщо такий вид виведення смайликів потрібен, то поставте в цьому пункті галочку. З проставленою галочкою стане активний наступний пункт:

Smilies per row - кількість смайликів на рядок (при виведенні їх у вигляді вертикальних стовпців). Використовуйте цей і попередній пункти в зв'язці.

Show smilies as Pulldown - проставлена галочка тут стане показувати смайли в випадаючому списку - укорочений варіант із заданою кількістю і з посиланням для його повного розкриття.

Smilies in 1st row якраз і відповідає за початкове кількість виведених пики. Ці пункти можна використовувати, якщо повний набір громіздкий і великий, щоб не захаращувати всій смішний братією Smilies in 1st row якраз і відповідає за початкове кількість виведених пики поле коментарів.

Show tooltip for icons - показувати підказку для іконок. Якщо галочка буде, то при наведенні мишки на пику з'явиться підказка зі значенням її «настрою».

Після всіх налаштувань не забудьте натиснути кнопку Save - Зберегти, інакше всі зміни не вступлять в силу.

Наступне поле налаштувань плагіна відповідає вже за привласнення значення кожному смайлу і порядок виведення їх в полі.

Наступне поле налаштувань плагіна відповідає вже за привласнення значення кожному смайлу і порядок виведення їх в полі

Сама верхня рядок Show all - показати все, а поле Lines per Page і цифра - кількість рядків в таблиці з набором смайликів. Зелена галочка поруч з цифрою активна і при натисканні на неї зберігає вказаний параметр і змінює висновок рядків таблиці.

Верхня осередок в таблиці відповідає за вибір потрібної картинки з наявного у вас набору, присвоєння йому значення і вибору показу - в постах (On Post) і коментарях (On Comment). Вибираєте тут потрібну картинку, задаєте їй значення, визначаєте галками місце показу і тиснете кнопку Save над таблицею. І так з кожним новим доданим смайлом! .. Зірочкою будуть відзначені ті іконки, які ще не промарковані - не прив'язані до набору - як підказка. Верхня осередок в таблиці відповідає за вибір потрібної картинки з наявного у вас набору, присвоєння йому значення і вибору показу - в постах (On Post) і коментарях (On Comment)

Стрілками в таблиці регулюєте порядок показу ваших смайликів. Так можна відрегулювати і показати в скороченому наборі самі «ходові» пики, а в повний список вивести інші.

Також в цій таблиці, зазначивши в самій лівій колонці якийсь смайл, його можна просто видалити, натиснувши кнопку Delete marked - видалити відмічені. Не забувайте після кожного переміщення іконки по прядку зберігати зміни, натискаючи Save.

Недолік тут є - все англійською і з додатковими пиками доведеться повозитися, вибудовуючи їх в потрібному порядку.

Якщо в налаштуваннях ви включили показ цієї мордо-братії в постах, то в редакторі у вас з'явиться поле з вашим набором смайликів. Користуватися ним простіше простого - там де стоїть курсор, просто тиснете на потрібну фізіономію і вона з'явиться в тексті поста.

Так, мало не забув! Так, мало не забув Можете запитати, а де взяти собі своїх смайликів? Відповім - у їх батьків та автора Манцурова Івана, aka Aiwan, якому і належать всі авторські права на смайлики стилю колобок. Велике розмаїття смайликів і інформації про права знайдете на його сайті. А взагалі в Мережі їх повним повно! хто шукає - той знайде!

Можливо, описане вище здасться складним для сприйняття, тому я записав відео, де покажу процес заміни вбудованих смайлів і процес установки плагіна wp-monalisa на свій блог. Можливо, описане вище здасться складним для сприйняття, тому я записав відео, де покажу процес заміни вбудованих смайлів і процес установки плагіна wp-monalisa на свій блог

Так я вирішив питання, як встановити смайлики на свій блог. Так я вирішив питання, як встановити смайлики на свій блог Тиждень пост ліпив, фух! Приємного перегляду! Обов'язково блогу! Будуть питання по темі - задавайте, постараюся відповісти. Натискання на соціальні кнопочки вітаються!

Пройдися по кнопках, розкажи про статтю друзям - це до грошей!

Статті по темі:

Пику побачили?
Але спочатку, давайте заглибимося в питання, а чи потрібні взагалі, смайлики на сайті і що вони дають?
Адже ми ж з вами в Інтернеті з його великим різноманіттям і могутністю можливостей, правильно?
Так чому б не використати це собі на благо?
Але у вас, шановний читачу, може виникнути питання, чому про смайлики для wordpress я пишу тільки зараз і чому не встановив їх раніше?
Php if (function_exists ( 'qipsmiles')) qipsmiles ( 'ru'); ?
Можете запитати, а де взяти собі своїх смайликів?

Дополнительная информация

rss
Карта