Як оплатити квитанцію сайту?

  1. Інструкція щодо заповнення квитанції
  2. Чи потрібно відправляти квитанцію на електронну пошту?
  3. Чи потрібно зберігати квитанцію?
  4. Як довго йде платіж?
  5. Як дізнатися, чи дійшов платіж?
  6. Якщо платіж не дійшов?
  7. В якому банку я можу зробити переклад?
  8. Яка комісія платежу?
  9. Якщо в моєму селі немає банку або я проживаю за кордоном?
  10. Чи можу я оплатити послуги електронними грошима?
  11. Чи можу я оплатити через Сбербанк.Онлайн або в іншому інтернет-банку?
  12. У банку говорять, що не можна виконати платіж, рахунок не існує. Що робити?
  13. У банку говорять, що не можуть виконати платіж, якщо немає КПП
  14. До кого звернутися з питанням?

Ми висилаємо бланк квитанції з заповненими реквізитами по електронній пошті кожного замовника індивідуально - у відповідь на його замовлення.

Зверніть увагу! Актуальні реквізити тільки в тій квитанції, що ми висилаємо. У цій статті на скріншотах-зразках реквізити неіснуючого банку! Списуйте реквізити зі своєю квитанції.

Інструкція щодо заповнення квитанції

  • Роздрукувати квитанцію на принтері або переписати всі реквізити в банківський бланк.
  • Вписати в квитанцію:
Найменування платежу

- строго по інструкції співробітника, який вислав вам квитанцію. Наприклад: "оплата свідоцтва Больц Марія".
Будь ласка, не вказуйте послуги, які ми не надаємо.
Платник - ПІБ замовника (якщо за вас сплачує інша людина, все одно вказати ПІБ замовника, а не платника).
"Найменування платежу" і "Платник" - дві графи, за якими ми бачимо, хто і за що заплатив. Ми не просимо вас надсилати квитанції на електронну пошту, досить правильно заповнити квитанцію, і ми побачимо, що ви оплатили.


Адреса платника - домашня адреса замовника із зазначенням міста. Використовується для ідентифікації платника. Замовлення буде надіслано не на цю адресу, а на адресу, вказану вами в заявці.

Сума - вкажіть суму, яку повідомив вам співробітник сайту.

Підпис, дата.

  • Заповнювати не потрібно: КБК, Л / С платника, ІПН платника.

Чи потрібно відправляти квитанцію на електронну пошту?

Ні не потрібно. Якщо ви правильно заповнили квитанцію, ми побачимо ваш платіж. Однак зберігайте оригінал квитанції до отримання замовлення. В окремих випадках ми можемо попросити вас надіслати її скан або фото квитанції.

Чи потрібно зберігати квитанцію?

Обов'язково. Зберігайте квитанцію до отримання замовлення. Ніколи не надсилайте на нашу адресу оригінал квитанції, тільки копії.

Як довго йде платіж?

Як правило, протягом 1-2-х банківських днів. Якщо ви платили ввечері, цього дня не вважайте. Ми перевіряємо всі платежі 1-2 рази в тиждень.

Як дізнатися, чи дійшов платіж?

Як правило, платежі до нас доходять. Але якщо ви переживаєте, зверніться до редакції і уточніть. У листі вкажіть ПІБ замовника і що ви оплатили.

Якщо платіж не дійшов?

На жаль, такі ситуації бувають. Якщо платіж ми не отримали, ви завжди можете звернутися в банк і забрати гроші або провести платіж повторно. Отримавши квитанцію в банку, переконайтеся, що касир правильно ввів реквізити організації: ІПН, номер рахунку, і - найчастіша помилка - найменування одержувача ІП Пашкова Катерина Іванівна. Помилка навіть в одній букві призведе до того, що ми не отримаємо ваші гроші.

В якому банку я можу зробити переклад?

У будь-якому банку на території Російської Федерації, де приймають платежі за вільними реквізитами.

Ми просимо не оплачувати квитанцію в інших країнах, тому що за валютний переклад в нашому банку комісія 500 рублів. Тобто ви можете оплатити 150 рублів, а з нас банк зніме 500 руб., Тобто ми не тільки не отримаємо ваш платіж, а й залишимося винні банку 350 руб.

Яка комісія платежу?

Залежить від обраного вами банку. Наприклад, при оплаті через термінал Ощадбанку або через Сбербанк.Онлайн - 1%, при оплаті через касира - 3%.

Якщо в моєму селі немає банку або я проживаю за кордоном?

Зверніться до редакції сайту , І ми постараємося вирішити це питання.

Чи можу я оплатити послуги електронними грошима?

Так. У листі з квитанцією було дано посилання на онлайн-платежі з Яндекс.Денег, WebMoney, карт VISA / MASTERCARD, Альфа.Клік і ін. Комісія складає 3,5%.

Чи можу я оплатити через Сбербанк.Онлайн або в іншому інтернет-банку?

Так можете. Скористайтеся послугою платежу за реквізитами, точно і без помилок перепишіть всі реквізити з нашої квитанції.

Крок 1. Виберіть рахунок вашої пластикової карти на вкладці Карти або головній сторінці Сбербанк.Онлайн, натисніть Операції - Перевести організації.

Онлайн, натисніть Операції - Перевести організації

Крок 2. Введіть номер рахунку, ІПН і БИК нашого сайту - перепишіть з квитанції.

Введіть номер рахунку, ІПН і БИК нашого сайту - перепишіть з квитанції

Крок 3. Далі виберіть Платежі на користь юридичної особи.

Далі виберіть Платежі на користь юридичної особи

Крок 4. Далі введіть відомості про себе як про платника: ПІБ, найменування платежу, домашню адресу і телефон, а також суму платежу. Ці дані потрібні нам, щоб ми відзначили ваш платіж, а банку для ситуації, якщо платіж не пройде, щоб ви змогли повернути гроші назад.

Ці дані потрібні нам, щоб ми відзначили ваш платіж, а банку для ситуації, якщо платіж не пройде, щоб ви змогли повернути гроші назад

Крок 5. Натисніть оплатити, підтвердіть свій платіж одноразовим смс-паролем або паролем зі списку одноразових паролів.

Якщо у вас є якісь питання по роботі зі Сбербанком.Онлайн, зателефонуйте за безкоштовним номером банку 8 (800) 555 55 50, і співробітники вам обов'язково допоможуть.

У банку говорять, що не можна виконати платіж, рахунок не існує. Що робити?

Наш рахунок і організація існують, до нас щодня приходять платежі з різних регіонів Росії. Проблема з рахунком може бути пов'язана з тим, що наш старий банк був закритий, він більше не існує. Швидше за все, співробітник банку вводить ІПН нашої організації і на моніторі з'являється повідомлення, що рахунок закритий. Але закритий старий рахунок, а новий рахунок, вказаний на квитанції, відкритий. Потрібно вводити не ІПН організації, а БИК нашого банку. Для вирішення це проблеми зверніться або до іншого відділення або до того ж співробітнику, але з роз'ясненням інформації.

У банку говорять, що не можуть виконати платіж, якщо немає КПП

Відповідно до Податкового Кодексу РФ, у індивідуальних підприємців немає КПП, тому банк (будь-який) зобов'язаний виконувати переклади в рахунок ВП без КПП. Співробітники банку можуть поставити в це поле значення 0 (нуль). У нас є офіційний лист від Ощадбанку, в якому роз'яснюється ситуація, якщо співробітник банку відмовляється виконати переклад в рахунок нашого сайту без КПП.

Натисніть для збільшення

До кого звернутися з питанням?

  • З особистих питань, будь ласка, звертайтеся до редакції. Будь ласка, повідомте ПІБ, назва заходу, в якому ви берете участь і суть питання.
  • Всі загальні питання можна задати в коментарях до цього запису.

Зверніть увагу! На скріншотах реквізити-зразки! Справжні реквізити запитуйте в редакції!

Питання 1. З якою метою Ви вимагаєте в квитанції мій ІПН і номер розрахункового рахунку, це мої персональні дані, я не розумію для чого вони Вам потрібні. Опублікувати я їх не буду, а всі інші способи платежу, крім каси, для мене незручні. Як бути?

Відповідь. Графи квитанції "ІПН", "Л / с" є не обов'язковими, їх заповнювати не потрібно. Ми не запитуємо ІПН і номер особового рахунку, представлена ​​нами квитанція - стандартна квитанція банку. Нам для отримання платежу потрібно: ПІБ, найменування платежу і сума. Всі інші дані для виконання замовлення нам не потрібні, і питання надання персональної інформації вирішуються індивідуально з тим банком, до якого Ви звернулися.

Чи потрібно зберігати квитанцію?
Як довго йде платіж?
Як дізнатися, чи дійшов платіж?
Якщо платіж не дійшов?
В якому банку я можу зробити переклад?
Яка комісія платежу?
Якщо в моєму селі немає банку або я проживаю за кордоном?
Чи можу я оплатити послуги електронними грошима?
Онлайн або в іншому інтернет-банку?
Що робити?

Дополнительная информация

rss
Карта