Як прибрати зовнішні посилання банерів на сайті

Привіт, друзі! У статті показано, як знайти і прибрати зовнішні посилання на сайті від рекламних банерів.

У даній статті мова піде про закриття зовнішніх посилань рекламних банерів на сайті У даній статті мова піде про закриття зовнішніх посилань рекламних банерів на сайті. Відомо, що зовнішні посилання на сайті впливають на рейтинг сайту, зокрема на ТИЦ Яндекса і PR Google. Особливо це погано, коли сайт «молодий».

Свого часу, на власному сайті, я прибрав зовнішні посилання без особливих проблем. Був встановлений плагін «WP No External Links», який робить це в автоматичному режимі. Але залишилося п'ять зовнішніх посилань, які не закривалися даними плагіном. Видалити їх в ручному режимі так просто теж не вдалося. Руки до них так і не доходили кілька місяців.

Нарешті ця робота зроблена, складного там нічого немає, але є тонкощі. Тому хотів поділитися своїм досвідом, можливо, стане в нагоді новачкам робить власні сайти. Зовнішні посилання прибиралися на сайті створеному на движку WordPress.

Роботу починаємо з виявлення кількості зовнішніх посилань. Для цього заходимо в сервіс DiNews.ru, вказуємо URL свого сайту і натискаємо «Аналізувати». Роботу починаємо з виявлення кількості зовнішніх посилань Через кілька секунд видаються результати аналізу. У мене було виявлено п'ять зовнішніх посилань.

За опублікованими посиланнями легко зрозуміти, де яка знаходиться За опублікованими посиланнями легко зрозуміти, де яка знаходиться. Одна з них розташовувалася в підвалі (в футере), а решту чотири представляли банери в сайдбарі. Для зручності, зовнішні посилання треба зберегти, наприклад, в текстовому документі, можливо, вони стануть в нагоді для подальшої роботи. Порядок роботи з сервісом DiNews описувати не буду, там все інтуїтивно зрозуміло.

У якому порядку прибирати зовнішні посилання, значення не має. Першою прибираємо зовнішнє посилання в «Подвалє» (в футере). Для цього заходимо в адмінпанель сайту. В панелі управління вибираємо «Зовнішній вигляд», «Редактор». Справа вибираємо «Шаблон», «Підвал (футер)».

У вікні бачимо код підвалу (футера). Перед початком роботи, його треба обов'язково зберегти в текстовому документі. Якщо щось піде не так - завжди можна буде повернути код на місце.

До речі, мені довелося тричі повертати код на місце і експериментально отримувати позитивний результат. Далі знаходимо потрібну зовнішнє посилання, виділяємо її і видаляємо. У моєму випадку посилання виглядає трохи інакше, ніж в наведених матеріалах з Інтернету, мабуть, це залежить від обраної теми сайту. Дивіться скрін - жовтим кольором виділена частина коду, який треба видалити. До речі, мені довелося тричі повертати код на місце і експериментально отримувати позитивний результат

Тепер беремося за HTML коди банерної реклами. Перед початком роботи, код кожного банера краще зберегти в текстовому документі. Процедура видалення зовнішнього посилання стандартна і проводиться вона згідно з формулою (дивіться скрін). Тепер беремося за HTML коди банерної реклами Звичайно, це образно, видалення зовнішнього посилання не відбувається. Просто відкриває і закриває теги «noindex» забороняють індексувати посилання пошуковикам. А що вставляється елемент коду rel-nofollow - забороняє пошуковику слідувати за посиланням.

Процедура стандартна, як і описано в матеріалах з Інтернету, тільки частина коду rel -nofollow треба ставити не після заслання, а після заголовка - target = blank "і з пропуском (дивіться скрін).

Якщо поставити після заслання, то з'являється частина коду над рекламним банером на сторінці сайту. Ось і весь нюанс. Решта зовнішні посилання рекламних банерів прибираються аналогічно. Так, що відкривають та закривають теги "noindex" ставив до «center» і після, різниці не помітив. Знань в області HTML кодів у мене немає, в майбутньому обов'язково треба вивчити.

Після того, як Ви «прибрали» зовнішні посилання, обов'язково перевіряємо сайт за допомогою сервісу DiNews ще раз. Після того, як Ви «прибрали» зовнішні посилання, обов'язково перевіряємо сайт за допомогою сервісу DiNews ще раз Як бачимо (дивіться скрін), кількість зовнішніх посилань дорівнює нулю. Все, робота виконана, можна розраховувати на поліпшення рейтингових показників сайту.

З повагою, Іван Кунпан.

PS Якщо у Вас є схожі питання по роботі з блогом (сайтом), то можу запропонувати покроковий алгоритм створення сайту, де вказано порядок його створення, список першочергових плагінів, сервіси з якими потрібно працювати. Завантажити інтелект карту можна можна за цим посиланням , Можете прочитати на цю тему статтю на блозі « Алгоритм створення сайтів для новачків «.

Найефективнішим способом просування блогу, є його просування статтями, але для цього їх потрібно правильно писати і оптимізувати. Про те, як це робити, йдеться в моїй безкоштовної книзі « Як написати статтю для блогу «, Ви можете завантажити цю книгу.

Переглядів: 496

Дополнительная информация

rss
Карта