- Категорії партнерських програм
- Вимоги до сайтів для участі в партнерських програмах
- Скільки можна заробити на партнерських програмах
- Заробіток на партнерках з виплатою відсотків з продажів
- Де і як просунути партнерську програму
- 1. Інформаційний канал Subscribe
- 2. Соціальні мережі
- 3. Форуми
- 4. Постинг на чужих блогах
- 5. Біржі купівлі-продажу посилань
- 6. Контекстна і тізерна реклами
Можливість добре заробити на партнерській програмі сьогодні є у будь-кого, особливо у власника просунутого сайту або блогу. Цей спосіб заробітку прийнято вважати одним з найбільш реальних і високоприбуткових. Але на шляху до матеріальних благ доведеться докласти чимало зусиль. Адже, незважаючи на гадану доступність, партнерські програми також мають свої обмеження і помітно різняться між собою як за ступенем прибутковості, так і за обсягом вимог, що пред'являються до потенційних учасників.
Всі партнерські програми, які існують сьогодні в веб-просторі, можна поділити на категорії за способом отримання доходу:
Категорії партнерських програм
З оплатою за кліки. Оплата за кількість переходів по посиланню (кліків) проводиться при розміщенні на сайті учасника партнерської програми відповідних матеріалів (текстових блоків з посиланням або рекламних банерів).
З оплатою за вчинення певних дій. Оплата за вчинення дій (реєстрацію на сайті, здійснення покупки, оформлення замовлення) нараховується за аналогією з покліковой, але вимагає більш активних дій від користувачів, що здійснюють перехід по посиланню. Тобто оплата буде нарахована тільки після того, як дія буде здійснено. Звичайно ж, ця форма співпраці передбачає подальше отримання пасивного доходу з дій кожного реферала, зареєстрованого за посиланням. Прикладом такого партнерства приведу сервіс активної розкрутки, про який я писав у статті " Дешева розкрутка сайту ".
З оплатою за кількість показів рекламних матеріалів на сайті. Оплата за покази банерної реклами партнерів - нараховується за 1000 показів, стартова ціна за цей обсяг - від 10 центів і вище.
З погодинною оплатою розміщення реклами партнерів. При погодинному розміщенні оплата нараховується за певний термін - від доби до місяця, протягом якого рекламні матеріали партнера (найчастіше банери) демонструються аудиторії сайту на постійній основі. Зазвичай банер партнера розміщують в шапці сайту. Ви і самі не раз бачили оголошення під розміщення такого банера, наприклад - «Тут може бути ваша реклама».
З виплатою відсотків з продажів. Програми, що працюють з виплатою відсотка від продажів (в тому числі реферальних), орієнтовані на активність партнерів в реалізації товарів / послуг. В середньому нараховується від 10 до 40% від вартості проданого товару / суми угоди.
Іноді, такі оголошення ви можете зустріти у мене на блозі в сайдбарі. Таких партнерів у мене небагато, оскільки, перш ніж починати рекламувати продукт, я повинен сам спочатку переконатися в його якості, що найчастіше має на увазі під собою покупку цього продукту.
Вимоги до сайтів для участі в партнерських програмах
Власне кажучи, участь в партнерських програмах передбачає як пряму взаємодію з роботодавцями, так і пошук партнерів через спеціальні сервіси. У другому випадку вибір пропозицій буде обмежуватися тільки умовами, висунутими рекламодавцями-партнерами, а їх діапазон виявиться помітно ширше. А ось більш високу прибутковість традиційно показують варіанти прямого партнерського співробітництва.
Основним висуваються вимогою при відборі сайтів для участі в своїх партнерських програмах є їх тематична відповідність пропонованих товарів / послуг. Втім, сьогодні веб-майстри все частіше заздалегідь створюють сайти з урахуванням перспективи участі в конкретних партнерських програмах і відповідно до висунутими ними вимог. Ще одна важлива вимога - наявність достатнього обсягу аудиторії у сайту-претендента.
При використанні контекстних форм реклами партнерських програм важливо пам'ятати про необхідність максимально наближати вміст рекламних текстів до основного контенту сайту. Їх природність і достовірність у багатьох випадках є єдино можливим способом завоювання довіри споживчої аудиторії і дозволяє успішно заробляти на партнерських програмах навіть сайтам з не дуже довгою історією існування.
Скільки можна заробити на партнерських програмах
Прибутковість партнерських програм залежить від того, який саме варіант співпраці був обраний. Найбільш прибутковими традиційно є програми, які пропонують відсоток з продажів / угод від реалізації товарів і послуг. В цьому випадку, при правильному виборі цільової аудиторії можна отримувати прибуток навіть при відсутності великих обсягів трафіку. Тоді як оплата за клік або дію при невеликому обсязі відвідувань сайту може виявитися абсолютно безперспективним з точки зору отримання доходу справою.
Але це тільки теорія, вам, напевно, хочеться конкретних цифр. Подивіться на зображення.
Звичайно, досягти таких заробітків дуже важко і може здатися нереальним, але факт є факт і до цього треба прагнути.
Заробіток на партнерках з виплатою відсотків з продажів
Такий вид співпраці надають інтернет-магазини, різні інтернет-сервіси, хостинг-провайдери, автори платних плагінів, інфопродуктов і багато інших. Тобто заробити на такій партнерській програмі зможе як власник сайту будь-якої тематики, так і не має свого ресурсу в мережі, було б бажання.
Механізм заробітку тут гранично простий. Наприклад, я давно користуюся послугами сервісу megaindex і хочу порекомендувати його вам. Мені, як зареєстрованому користувачу системи, доступний розділ системи - «партнерська програма», де я отримую партнерську посилання - https://www.megaindex.ru/? From = 109250 зі своїм персональним id на її кінці -? From = 109250.
Я пишу статтю, що рекламує сервіс, і вставляю отримане посилання в текст. Ви переходите по посиланню і скрипт сервісу автоматично визначає вас моїм рефералом. Мій партнер розбагатіє за ваш рахунок не на 100% вартості проданої послуги або продукту, як якщо б ви його знайшли без мого посередництва, а скажімо на 80%, де решта 20% мої законні комісійні.
Щоб не дати жадібному хапузі заробити, деякі хитруни ріжуть партнерські посилання, іншими словами відсікають від них id або партнерський код, тим самим забезпечуючи мого партнера не 80%, а 100% виручкою. Мовляв, у халявщик, барига, фігу тобі з маслом!
Не розумію таких дріб'язкових людей. Адже менше або більше вони все одно не заплатять, а позбавлять хорошу людину його чесного заробітку :-). Я не халявщик, я партнер! 🙂
Є спосіб захистити партнерську посилання від «обрізання». Це редирект через спеціальні сервіси, такі як https://bitly.com/. Сервіс перетворює ваше посилання в більш коротку - http://bit.ly/IHUn56.
Цю посилання вже не обрізаєш. При кліці по ній, сервіс автоматично зробить редирект на вихідну, партнерську посилання.
Де і як просунути партнерську програму
Зі своїм сайтом все зрозуміло. Можна розмістити партнерське посилання в статті або поставити рекламний банер в сайдбар (читайте статтю " Як створити банер для сайту ") Або в шапку блога і ця партнерка буде працювати на вас роками, поки не втратить свою актуальність. Але для хорошого заробітку у сайту повинна бути пристойна відвідуваність і, звичайно, своя аудиторія постійних читачів. За моїми спостереженнями, за посиланням / банеру клацає приблизно кожен сотий відвідувач і не кожен з них відразу зареєструється на сервісі або купить продукт партнера.
З розсилкою рекламних листів своїм передплатникам та ж картина. Крім цього, якщо трохи перестаратися, більшу частину передплатників можна просто втратити. Рекламу ніхто не любить.
«Так як же мені заробити? Відвідуваність у мене низька, передплатників мало »- запитаєте ви. Не впадайте у відчай, у інших становище ще гірше - немає ні сайту, ні блогу, а заробляти примудряються і дуже навіть хороші гроші. Давайте розглянемо декілька способів, що дозволяють просунути свою партнерську програму і заробити на ній навіть без сайту.
1. Інформаційний канал Subscribe
Я вже писав про каналі в статті " Інформаційний канал Subscribe ". За аналогією з залученням відвідувачів можна рекламувати не статтю, а партнерський продукт. Виберіть кілька тематичних груп, вступите в них і публікуйте там час від часу анонси або статті цілком зі своїми партнерськими посиланнями. Намагайтеся, щоб матеріал статей не був схожий на рекламний, інакше його просто не будуть читати.
2. Соціальні мережі
У соціальних мережах ви завжди зможете знайти безліч тематичних груп і співтовариств з пристойною відвідуваністю. Постите туди ненав'язливо пропонуючи свою партнерську посилання, як би мимохідь.
3. Форуми
На форумах безліч народу постійно обмінюються інформацією, шукають відповіді на свої питання. Думаю не треба пояснювати, що не слід на питання «Як налаштувати Contact Form 7?» Відповідати пропозицією купити таблетки для схуднення в своєму партнерському інтернет-магазині.
4. Постинг на чужих блогах
Цей спосіб відмінно буде працювати, якщо ваша стаття з партнерської посиланням буде унікальна , Легко читається, цікава і SEO оптимізована . Таку статтю погодяться розмістити на своєму блозі багато веб-майстри. Можете скористатися безкоштовним сервісом miralinks по розміщенню статей. Якщо у вас немає свого сайту і навичок з написання таких статей, замовте її копірайтер на біржі статей, рекомендую Etxt .
Вибирайте «живі» блоги, чиї статті добре коментуються, з відвідуваністю не менше 500 осіб на добу.
5. Біржі купівлі-продажу посилань
Ця система просування партнерських програм моє «ноу-хау» .ті, хто вже купував посилання на біржах, відразу повинні зрозуміти тему. Суть цієї системи простіше нікуди. Увійдіть на кращій біржі купівлі-продажу посилань gogetlinks . Як оптимізатор запустіть нову кампанію і знайдіть блоги в системі, які найбільше підходять за своєю тематикою просуває партнерській програмі. Додайте на сторінках підібраних блогів свої партнерські посилання.
На біржі gogetlinks посилання розміщуються назавжди, тому і працювати вони будуть вічно.
Як правило, чим дорожче посилання, тим більша від неї віддача. Тому раджу не скупитися при виборі блогу-донора.
6. Контекстна і тізерна реклами
Ну, хто з нас не бачив рекламою в інтернеті. Хіба тільки той, хто в інтернеті не був жодного разу. Реклама, як то кажуть - двигун торгівлі. Використовуйте її для заробітку грошей на партнерських програмах.
Як ви думаєте, хто ще використовує рекламу в своїх цілях крім власників проектів? ... Правильно, їх партнери.
Рекламна кампанія коштує недорого і у вас є шанс багаторазово окупити витрачені кошти. Ось тільки робити це треба не з бухти-барахти, а з розумом. При запуску рекламної компанії на Google AdSense або Яндекс.Директ ретельно продумайте текст свого оголошення, заздалегідь проаналізувавши статистику ключових запитів як я це робив в статті " Як скласти семантичне ядро сайту ".
Що стосується тізерній реклами (я, до речі, рекомендую сервіс - bodyclick ), То не кожна партнерка тут підійде. Цей вид реклами розрахований на допитливість людей. Рекламне оголошення має бути максимально інтригуючим.
На цьому терені доведеться застосувати максимум фантазії, щоб змусити користувача клікнути по вашій рекламі. Я, бувало, не отримував жодного переходу за кілька тисяч переглядів :-).
На закінчення варто додати, що одних тільки знань того як заробити на партнерських програмах буде недостатньо, без зусиль, заробити на цьому - неможливо. А ось, витративши якийсь час і сили, а головне - вибравши правильний з точки зору тематичної відповідності продукт, можна досягти непоганих успіхів в сфері партнерського співробітництва, зробивши їх одним з основних джерел отримання додаткового доходу. Не впадайте у відчай, якщо з першого разу не все вийде, терпіння і труд все перетруть. Бажаю удачі!
Ru/?«Так як же мені заробити?
Думаю не треба пояснювати, що не слід на питання «Як налаштувати Contact Form 7?
Як ви думаєте, хто ще використовує рекламу в своїх цілях крім власників проектів?