Як вибрати органайзер для зберігання білизни


Будь-будинок не буде затишним, якщо в ньому не будуть продумані місця зберігання речей

Будь-будинок не буде затишним, якщо в ньому не будуть продумані місця зберігання речей. Всі побутові прилади і пристосування зручно зберігати в коморах або в спеціальному відділенні шафи-купе, якщо він розташований не в житловій кімнаті. Для зберігання одягу, постільної білизни і взуття встановлюють шафу-купе або обладнують спеціальні гардеробні. При облаштуванні цих місць зберігання зазвичай ретельно опрацьовується їх наповнення: кількість полиць, висувних конструкцій, глибина ящиків, кількість рейлінгов та інше. В ході експлуатації самого чудового шафи або вбиральні виявляються незручності зберігання певних видів речей.

Навіщо потрібен органайзер для зберігання нижньої білизни?

У кожної людини є велика кількість різного одягу, але якщо зі зберіганням великих речей проблем зазвичай не виникає: їх можна зберігати на полицях або плічках, то дрібні предмети мають звичай губитися в надрах шаф. У шкарпеток завжди губляться пари, знайти швидко потрібне нижню білизну той же вдається не завжди. Але ж для кожної жінки важливо виглядати бездоганно. У чому ж зберігати нижню білизну?

У цьому випадку на допомогу приходять різні органайзери . Вони являють собою невисокий ящик, розділений на осередки. Вони можуть бути виконані з дерева, пластика, але частіше це жорсткий каркас, обшитий тканиною. Дрібні деталі туалету також як нижню білизну, краватки, ремені, хустки та біжутерію зручно зберігати в окремих осередках такого шухлядки. Органайзери можна вставити в наявні ящики або просто встановити на полиці шафи, підвісні моделі прекрасно розмістяться на рейлинге або на бічній стінці шафи.

Органайзери, розділені на однакові осередки, найбільше підходять для зберігання шкарпеток, трусиків, майок. Для зберігання бюстгальтерів існують органайзери з прямокутними осередками.

Для кожної шафи можна підібрати органайзери:

- різних розмірів;
- з різною кількістю і розмірами вічок;
- виконаних з різних матеріалів;
- з кольорами, придатними під інтер'єр;
- з малюнками і без них;
- з кришками і відкритого типу.

Визначте, для чого потрібен органайзер.

Перш ніж придбати органайзери - він вам буде потрібен не один, потрібно подумати, що передбачається в них зберігати:

- нижню білизну всіх членів сім'ї або тільки одну людину,
- чи будуть сезонні речі зберігатися в загальному органайзере або для них передбачається інший,
- що ще буде зберігатися в органайзерах.

Клімат нашої Батьківщини має на увазі велику кількість сезонних речей. Одних тільки колготок по своїй щільності та матеріалу буде набагато більше трьох видів, а вони ж ще розрізняються за кольором і моделям. Те ж саме відноситься і до нижньої білизни: щось призначене для зими, а щось відноситься виключно до літніх моделям, тому доцільніше мати як мінімум по два органайзера для кожного члена сім'ї. Сезонні органайзери, забезпечені кришкою, захистять речі від пилу, а поставлені один на інший заощадять місце в шафі і вбиральні.

Визначтеся з кількістю.

Зазвичай в органайзерах зберігають:

- Плавки,
- Бюстгальтера,
- Шкарпетки та колготки,
- Ремені. Краватки, біжутерію.

Якщо для ременів і краваток досить одного органайзера на кожного члена сім'ї, то для інших речей бажано мати по два (для сезонних речей). Все залежить від кількості речей: якщо їх багато, то потрібно просто порахувати, яку кількість осередків потрібно.

З'ясуйте розміри того місця, куди плануєте ставити органайзери і кофри.

Перед поїздкою в магазин за покупкою органайзеров потрібно зняти розміри з ящиків і полиць, на яких органайзери будуть розташовуватися. Також потрібно заміряти глибину ящиків і відстань між полицями. Це потрібно для того, щоб була можливість мати у своєму розпорядженні органайзери один над іншим. Наприклад, зимові речі в нижньому ярусі, а літні в верхньому.

Виберете модель.

Так як типів органайзеров дуже багато, потрібно подивитися який з них буде більш зручним в експлуатації. Кому-то потрібно щоб кришка була прозорою, і закривалася на блискавку або на липучки, а кого-то більше влаштує відкрита модель. Не соромтеся попросити консультанта продемонструвати кілька типів органайзеров, спробуйте самі - якою буде найбільш зручний для вас. Якщо шафа-купе можливо обладнати органайзерами без кришок, то в гардеробних з відкритими полицями бажано мати даний аксесуар, що закривається на блискавку або липучки.

Вибір забарвлення.

Безумовно, органайзери повинні органічно вписатися в шафу-купе або гардеробну. Вони можуть бути нейтрального кольору, а можуть стати колірним плямою і оживити інтер'єр. Для дівочої вбиральні це може бути квітковий малюнок, для дитячої більш яскравий і веселий. Можна підібрати абсолютно аскетичні моделі, а можна з рюшами та мереживом, все залежить від інтер'єру, до якого вони вибираються.

Організатор помітно полегшить життя, збереже час на пошук потрібної речі і допоможе утримувати їх хорошому стані, та й сам шафа або гардеробну зуміє оживити своїм виглядом. Купуючи цей аксесуар:

1) Можна придбати можливість, навести порядок в шафі.
2) Завдяки невеликій вазі з'являється можливість розмістити його на будь-якій полиці, в комоді і навіть під ліжком.
3) Чи можна оживити інтер'єр, вибираючи різні кольори.
4) Забезпечується наявність універсального місця зберігання для різних дрібних речей: канцелярських товарів, цвяхів, шурупів, пристосувань для риболовлі та іншого.
5) Речі захищаються від пилу, вологи і запахів.

Органайзери полегшать побут будь-якої господині. Їх легко чистити вологою або сухою ганчіркою, а тканинні легко стираються і при сушінні не втрачають своєї форми.

Крім органайзеров для зберігання нижньої білизни, існують органайзери для сумок , взуття , одягу , косметики і біжутерії .

При придбанні органайзера, виконаного з тканини потрібно звернути увагу на якість тканини і на каркас вироби. Щоб мати можливість поставити один органайзер на інший і не переживати, про те, що речі можуть пом'яти, каркас варто вибрати досить жорсткий, навіть якщо він буде важче інших аналогів. Тканина повинна бути досить міцною, легко чиститься і не давати усадку при пранні.

Навіщо потрібен органайзер для зберігання нижньої білизни?
У чому ж зберігати нижню білизну?

Дополнительная информация

rss
Карта