Як обсяг тексту статті впливає на просування в пошукових системах? Скільки знаків писати статтю, щоб вона влізла в топ 10

  1. У чому перевага об'ємних текстів статей в плані пошукового ранжирування?
  2. Чи складно писати об'ємні статті на блог?
  3. Висновки.

Привіт, шановні друзі та відвідувачі блогу про заробіток в інтернеті .

Сьогодні хочу поговорити про те, наскільки сильна залежність між обсягом тексту статті та її просуванням в інтернеті (звичайно, нас цікавить пошукове просування блогу).

Читаючи блог одного досить відомого веб-майстра, мене (якщо чесно) завжди дратувала (в прямому сенсі слова) його манера розписувати в статтях багато тексту. У деяких місцях можна було використовувати 1 пропозиція, щоб передати сенс, але він робив мінімум 3-4. Я думав: "Блін, але навіщо він це робить?".
Всі ми вчимося і краще пізно зрозуміти, чому не зрозуміти взагалі.


Пам'ятайте, як писав класик:

Ми всі вчилися потроху
Чого-небудь і як-небудь,
Так вихованням, слава богу,
У нас не дивно блиснути.

Джерело: Пушкін, "Євгеній Онєгін"

Ясна річ, що автор блогу робив і робить (і буде робити) це лише для того, щоб набрати великий обсяг тексту. Адже заробіток з блогу його основний дохід. І йому важливо отримувати велику кількість посетітілей з пошукових систем. А великі, унікальні тексти - відмінний варіант втілити це бажання в реальність.

До речі, як я розумію, об'ємні тексти досить цікаво читаються і постійна публіка блогу - до них звикла і приймає їх як дане "так і повинно бути".

Перейнявши його практику, намагаюся теж писати більш об'ємні тексти. Тим більше, це особливо приємно робити, якщо володієш навиком 10-палацовий друку. Дуже прикольно клацати по клавішах, набиваючи черговий кілознак тексту за якісь 8-10 хвилин.

Тому, тепер до об'ємним текстів на блогах я ставлюся з розумінням і повагою. Розумію, що автор це робить не тому що він "дятел", не здатний висловити свою думку коротко, але зрозуміло, а тому, що того вимагає жанр.

Адже, якби не дохід в декілька штук баксів на місяць (тільки з одного блогу), автор б врятли сімейним підрядом (дружина займається иготовления картинок під статті) щодня працював по 2-3 години (а може бути і більше) над створенням контенту для свого блогу на постійній основі. Це потрібно враховувати і ставитися з повагою до нелегкої, але цікавої праці блогера.

У чому перевага об'ємних текстів статей в плані пошукового ранжирування?

Перевага в тому, що, за рахунок того, що текст виходить більше розмовний, ніж копірайтерського (текст пишеться строго під певні пошукові запити (ключові слова) і строго за сценарієм, якого вимагає поіковая оптимізація), він має можливість включати більше ключових слів, " расстворіться "їх у великих обсягах і це не буде викликати у пошукових алгоритмів питань про переоптімізаціі тексту.

Крім цього, до об'ємним статей пошукові системи відносяться з більшою повагою і більше люблять їх, ніж шматки тексту в 2500 ЗБП і того менше.

Чи складно писати об'ємні статті на блог?

Безумовно ні. Тут головну роль відіграє питання вашої швидкості друку. А обсяг можна набрати за рахунок "розмовного стилю" розповіді. І справді, ви ж не на державній іспиті ?! І це ваш блог, значить працювати вправі можете так, як вам комфортно.

Що за стаття обсягом 2500 ЗБП? Цього обсягу вистачити тільки щоб висловити думку якусь. Без опису можливостей її застосування на практиці, без вступу і висновків.

До речі, висновки в своїх статтях намагайтеся робити частіше, тому що висновок не тільки говорить про те, що ви дбаєте за раціональний витрата часу вашими читачами, а й про те, що ви, дійсно, витратили певну кількість часу на роботу з матеріалом. І довели його до фінального результату. Ідеальний варіант кінцевої форми статті - це якість статті на рівні комерційного продукту. Детальніше, прочитайте цей матеріал: стаття на блозі - це продукт .

Крім того, наявність висновку в статті - досить витончений прийом збільшення обсягу статті. Адже, що таке висновок в роботі? Це короткий (дуже стислий) переказ всієї роботи ще раз з акцентом на ключові моменти і події, про які сказано в статті.

Зайві 800-1000 знаків, які можна отримати "плюсом" до решти обсягу тексту статті тільки за рахунок використання висновків - дуже грамотний підхід, вирішальний відразу кілька завдань. І все - на вашу користь (на користь автора блогу).

Висновки.

Об'ємні статті - мають однозначний пріоритет у просуванні в пошукових системах, ніж "обрізані" в 2500 знаків без пробілів. Все що нижче 2500-2300 ЗБП має реальні шанси взагалі випасти з пошукового індексу в будь-який момент. А може навіть не проіндексувати.

Як цілком правильно сказав один з читачів блогу, конкуренція зростає і в блогінгу (а не тільки в Інфобізнес). Щодня створюється велика кількість нових блогів. І, навіть не дивлячись на статистику (більш 90% з них йдуть з ринку в перший рік роботи) пошуковим системам доводиться мндексіровать все більше і більше конетнтом. Естесттвенно, щоб як то визначити "хто краще" доводиться вводити більш нові умови пошукового ранжирування.

Виходячи з простої логіки, можна зробити висновок, що стаття, що має обсяг понад 3500 -4500 ЗБП і оптимізована за всіма правилами білої пошукової оптимізації буде мати більше шансів зайняти ТОП 10, ніж її конкурент обхем 2500 ЗБП "при інших рівних". Хочаб тому, що кількість ключових слів в ній більше, але за рахунок обсягу вони "расстворіться" в тексті і цене вважається переоптімізацію тексту.

Тому, пишіть об'ємні статті, використовуйте розмовний стиль і висновки. І ваші статті будуть більш конкурентоспроможними в боротьбі за право зайняти ТОП 10 (місце під сонцем). Адже, за ТОП 10 - "життя немає". І, навіть за дуже ВЧ запитам, якщо ви стоїте на другій сторінці (ТОП 20), то відвідувань це вам не дасть (ну, може 5-8 на добу).

У чому перевага об'ємних текстів статей в плані пошукового ранжирування?
Чи складно писати об'ємні статті на блог?
4. Я думав: "Блін, але навіщо він це робить?
У чому перевага об'ємних текстів статей в плані пошукового ранжирування?
Чи складно писати об'ємні статті на блог?
І справді, ви ж не на державній іспиті ?
Що за стаття обсягом 2500 ЗБП?
Адже, що таке висновок в роботі?

Дополнительная информация

rss
Карта