Як правильно писати seo статті, щоб подобатися ПС?

Всім привіт! З вами Саня Борисов! Друзі, скільки статей на сьогоднішній день опубліковано на вашому блозі, 100,200,300? Добре! А яка у вас відвідуваність? Чому я це питаю?

Справа в тому, що я ось ходжу по неосяжних просторах інтернету, читаю купу блогів, на яких написано по 300-500 статей, а глянувши на лічильник відвідуваності - бачу мізерні цифри ... У кого-то 100 відвідувачів на добу, у кого то 150 ... Не кажу про всіх, у більшості ...

На моєму блозі на сьогоднішній день (27.06.2011) всього 147 статей разом з цією, а відвідуваність підкрадається майже до 1000 відвідувачів в добу! Ні, я не хвалюся, просто якось давно, начебто ще в січні-лютому цього року, одержав листа від однієї людини, в якому він поставив мені такий ось питання:

«Олександр скажіть будь ласка, що я роблю не так? Я пишу в свій блог статті вже другий рік, на блозі їх уже близько 500, а відвідувачів як було 150-200 осіб на добу так і є. Може бути у мене щось не так з індексацією або я якось не так пишу? Ви не могли б подивитися мій блог і проаналізувати його? Я читаю ваш блог і бачу що статей не так вже й багато, а відвідуваність велика, мені б так ».

Ну що ж. Проаналізуємо, хоча взагалі я такими речами не займаюся. Зайшовши на блог цю людину я вирішив відкрити саму першу-ліпшу статтю. Відкрив, пробіг очима по статті, подивився на заголовок статті, натиснув ctr + u, подивився на title, description, keywords і все відразу зрозумів, цього було достатньо ...... SEO оптимізація статті не дотримується.

Дорогі друзі, НОВАЧКИ, в сьогоднішній статті я дам вам докладний опис процесу написання статті в блог, ви дізнаєтеся як писати статті потрібно правильно, щоб кожна стаття з блогу приносила вам відвідувачів з пошукових систем и не только !!!

Скажу чесно, якби я з першого дня створення свого блогу знав цю інформацію, то напевно, немає, навіть точно, я б уже був блогом тисячником !!! Зараз якось не хочеться старі пости переробляти. Я розумію стан тих хлопців, які ось ось тільки вчора зробили собі блог і впевнений на 100% що того, що я зараз тут напишу вони не знають.

Ну що ж, давайте почнемо вчитися товариші новачки! Досвідченим блогерам я думаю Америку не відкрию.

Отже, ви вирішили написати статтю в блог! Я не знаю звичайно на яку тему ви збираєтеся писати, тому приведу в приклад свою тему. Ось я допустимо веду свій блог про риболовлю і сів писати статтю, в якій хочу розповісти своїм читачам про те, як правильно ловити карася. На яку приманку, який вудкою, в яку пору року і т.д. Окей! Я визначився, що далі? А далі публікація статті в блог буде складатися з наступних частин:

1. Складання чіпляється заголовка до статті
2. Мозковий штурм і підбір ключових (keywords) слів для статті
3. Складання title (заголовка поста)
4. Складання опису (description) для статті
5. Додавання статті в рубрику + додавання мітки
6. Складання правильного виду посилання для статті
7. Написання самої статті з дотриманням деяких правил
8. Перевірка статті на орфографічні помилки
9. Публікація статті в блог
10. Прискорення індексації нової статті на блозі!

Не лякайтеся, це тільки так здається що тут багато всього потрібно робити, насправді все набагато простіше. Ну давайте перейдемо до справи і по порядку розберемо кожен пункт окремо!

Так, для початку про плагіні All in One Seo Pack. Якщо на вашому блозі немає цього плагіна, то терміново ставте! Без нього ні куди !! Це основний плагін для SEO оптимізації кожної статті і всього блогу в цілому. Після установки даного плагіна при додаванні нової статті в блог внизу ви будете бачити ось таке ось вікно:

Завдяки йому ми і будемо прописувати і title і description і keywords для кожного поста.

1. Складаємо чіпляє заголовок до статті! За заголовком якої статті на тему рибальства ви швидше за все клікніть «Як ловити карася» або «Ось це так, клюнув так, що вудка з рук вилетіла» ... Я думаю по другому. =) Ясен пень відразу ж виникає інтерес, а хто ж це у нього там так клюнув ... Треба б почитати ... Тема цей ми прописуємо вгорі!

2. Після того, як чіпляє заголовок складений переходите до мозкового штурму. Ясна річ, ви хочете розповісти людям про те, як правильно ловити карася, але як люди захочуть знайти цю інформацію в інтернеті? Як? Які фрази вони будуть набирати в пошуковик google або yandex щоб знайти її? Уявіть, що вам знадобилася ця інформація, ви як її будуть шукати?

Я б особисто шукав цю інформацію за такими фразами: як ловити карася, ловля карася, як зловити карася, на що ловити карася і т.д. Тепер ми йдемо на сервіс статистики пошукових запитів Яндекс і вбиваємо кожне ключове слово в рядок. Та хоча якщо набрав перше словосполучення «як ловити карася» всі інші теж відобразяться.

З усього цього списку слів ми вибираємо ті, за якими хочемо, щоб нас знаходили люди в пошукових системах і копіюємо їх в графу keywords плагіна All in One Seo Pack через кому. Не варто брати занадто багато ключових слів, достатньо 1-2 найбільш підходящих. Справа ви можете бачити цифри на проти кожного запиту, це кількість показів на місяць, тобто скільки разів у в місяць люди набирають в пошуковику Yandex цей запит.

Звичайно ж ви відразу скажете, природно потрібно брати ті у яких більше цифра, може бути і так, але не забувайте про конкуренцію. Чим більше цифра, тим вище ймовірність, що схожу статтю на тему лову карася з використанням цих ключових слів вже хто то писав. Хочете перевірити? Зайдіть в Яндекс, наберіть «Як ловити карася» і подивіться.

До речі подивившись не озброєним оком, я вже бачу що вийти в ТОП за запитом «Як ловити карася» простіше простого! Про те, як оцінювати конкурентів я буду писати в майбутньому, а поки думаю вам не варто забивати цим голову!

Отже! Визначтеся з ключовими словами для вашої статті! Я привів у приклад тему риболовлі. Тим тисячі. Запам'ятайте найголовніше, якщо ви хочете написати якусь статтю на блог, то думайте, як її будуть шукати люди. Провівши мозковий штурм, виберіть 1-2 ключових слів.

Можу дати, до речі, маленьку підказку. Іноді люди забувають переключити розкладку клавіатури і вбивають в рядок пошуку запити на англійській мові. Хотів ввести «як ловити карася», а ввів «rfr kjdbnm rfhfcz». І таке буває, обов'язково включите таке словосполучення в список.

3. Складаємо title - основний заголовок статті! Чіпляє заголовок ми з вами склали, він у нас буде відображатися для людей! Для пошукових систем такий заголовок не піде так як в ньому немає тих ключових слів, за якими ми будемо просуватися в ТОП.

Тому третім кроком вам потрібно скласти основний заголовок. Він буде видно тільки у вкладці браузера бо вписувати ми його будемо в графі плагіна All in One Seo Pack - Title.

Як скласти заголовок? Дуже просто! Якщо взяти за приклад статтю про ловлю карася, то я б зробив ось такий заголовок - «Як ловити карася і де? Ловля карася на вудку! »Ось що у нас виходить:

У заголовку містяться 2 ключових слова за якими я буду просувати цю статтю! а) Як ловити карася. б) Ловля карася на вудку. Врахуйте цей момент при написанні статей. Обов'язково прописуйте правильний заголовок в Title. Це велика помилка новачків - як зверху заголовок написали для людей, так і залишили ... Це не вірно! А потім думають, а чому ж моя стаття у видачі пошукових систем не вилазить ...

4. Складаємо опис (description) для статті! Не особливо важливо, але все ж варто зробити правильний опис для статті в якому будуть так само міститися 2 наших ключових слова. Я б склав опис так - «Стаття про те, як ловити карася. На що краще ловити карася, як вибрати місце для лову. Ловля карася на вудку - це саме приємно заняття ».

Ви бачите, що 2 ключових слова в описі так само є. Опис ми заносимо в графу плагіна All in One Seo Pack - Description.

5. Обов'язково відзначаємо галочкою потрібну рубрику:

І додаємо нову мітку. Я додав - «ловля карася»

Крім додавання головною мітки, ви можете вибрати інші мітки, схожі з темою статті. Якщо, а напевно, ви використовуєте плагін, який виводить схожі записи після кожного поста, то зробити це потрібно обов'язково, щоб зв'язати схожі записи один з одним! Для виведення схожих записів у блозі я використовую плагін - related posts

6. Далі вам потрібно скласти правильний вид посилання статті «постiйне посилання». Робиться це трохи нижче основного заголовка:

Після того як ви напишіть заголовок статті, посилання сформується автоматично і в більшості випадків не так як потрібно. Дивіться що у мене вийшло - vot-eto-da-klyunul-tak-chto-udochka-iz-ruk-vyletela. Це нікуди не годиться, посилання повинне містити ключові слова і не повинна бути занадто довгою. Правильніше буде зробити так - kak-lovit-karasya-lovlya-na-ydochky. Тепер наша посилання містить 2 ключових слова.

7. Ну тепер відповідно пишемо саму статтю дотримуючись основні правила. Про ці правила я писав тут - « 12 святих правил при написанні SEO статті ». УВАГА!!! Ні в якому разі не варто дотримуватися всі ці правила, так як пошукова система може просто зрозуміти, що ви пишете не для людей, а для пошукових машин і загнати ваші труди під фільтр, а ще гірше забанити весь блог! Раджу взяти на замітку правила № 4,6,8,9,10,11,12 ... Решта можна упустити ...

8. Далі перевіряємо нашу статтю на орфографічні помилки.

9. Публікуємо статтю в блог!

10. Прискорюємо індексацію нової статті! Способів прискорення індексації нової статті багато, про це я буду писати окрему статтю, вам же можу порадити одне - додайте посилання на вашу свіжу статтю в сервіс соціальних закладок Memori.ru, BobrDobr.ru або Moemesto.ru. Я завжди так роблю і бачу що через 2-3-4 години моя свіжа стаття вже є у видачі google.

Ну от і все! Тепер і ви знаєте основні моменти SEO оптимізації статті. А що далі? Невже це все? Написав статтю і чекай відвідувачів? Звичайно, ні! Статтю потрібно буде просувати по потрібних вам ключових запитах! Про це ви можете почитати в інших статтях на моєму блозі.

До речі я скоро напишу в блог докладну статтю про найефективніший просування блогу одним дуже класним методом! Яким? Цікаво? Підпишіться на оновлення блогу і стаття прийде вам на ваш e-mail коли вийде в світ!

Вам можу дати одну пораду друзі. Ведіть облік своїх статей на блозі і їх позицій в пошукових системах. Після написання статті в блог визначитеся з 2-3 ключовими словами, за якими ви будете просувати її і запишіть їх у блокнотик. Облік позицій я веду за допомогою програми Site Auditor. Почитати про неї і завантажити її можна тут - « Інструменти для веб-майстра ».

На цьому у мене все! Бувай!!! А як ви пишете статті в блог?

З повагою, Олександр Борисов

Друзі, скільки статей на сьогоднішній день опубліковано на вашому блозі, 100,200,300?
А яка у вас відвідуваність?
Чому я це питаю?
Може бути у мене щось не так з індексацією або я якось не так пишу?
Ви не могли б подивитися мій блог і проаналізувати його?
Я визначився, що далі?
Ясна річ, ви хочете розповісти людям про те, як правильно ловити карася, але як люди захочуть знайти цю інформацію в інтернеті?
Як?
Які фрази вони будуть набирати в пошуковик google або yandex щоб знайти її?
Уявіть, що вам знадобилася ця інформація, ви як її будуть шукати?

Дополнительная информация

rss
Карта