У даній статті, розглянемо як використовувати редактор WordPress для публікації матеріалів або, висловлюючись простіше, заповнення блогу контентом - текстами, картинками, медіа. Не буду мучити вас вступними словами в стилі: чому виникла ідея написати статтю саме на цю тему, думаю, що це нікому не цікаво, а тому, перейдемо безпосередньо до справи.
Але, перед тим як почати писати статтю в редакторі, вважаю за необхідне нагадати, що на вашому блозі повинні бути виконані початкові налаштування , Про які я писав в блозі раніше і, в обов'язковому порядку, повинен бути встановлений плагін для Seo просування - All in one seo pack, або його альтернатива . Не забудьте, так само, підготувати і налаштувати сторінки і рубрики, в які будете розміщувати свої статті.
Отже, заходимо в панель адміністратора, вибираємо: «Записи» - «Додати нову».
Нашому погляду відкриється редактор записів WordPress і далі, ми будемо виконувати дії по нижче-наведеному порядку, який можна побачити на зображенні:
1. Переконайтеся, що редактор включений в візуальному режимі, а не в режимі HTML.
2. Перед тим як написати назву статті, відзначте рубрику в якій ви хочете розмістити контент. Для чого це робити? Якщо цього не зробите ви, то за вас зробить движок WordPress який, за замовчуванням, вибирає основну рубрику, яка зовсім може не підходити до тематики майбутньої статті. Поставтеся до цієї поради серйозно, так як не виконання даного пункту спричинить за собою неправильне формування постійної посилання.
3. Напишіть назву статті, але не як вам заманеться, а обов'язково з застосуванням ключових слів , Ретельно підібраних за допомогою сервісів Google.Adwords або Wordstat.Yandex
4. Після написання назви статті, у вас на автоматі сформується постiйне посилання, яку, при бажанні, можете відредагувати на свій розсуд за допомогою кнопки "Змінити". Довжина цього рядка буде прямо залежати від обраних вами налаштувань ЧПУ. Скажу лише, що пошуковим системам більше подобаються короткі URL адреси.
На довжину мого адреси прошу не орієнтуватися, так як з самого початку існування блога, я вибрав настройки постійних посилань не зовсім так, як хотілося б зараз. Але на блозі вже 80 статей проіндексованих пошуковими системами і, якщо я зараз зміню ЧПУ, то всі мої попередні статті будуть вести на сторінку помилки 404, що негативно вплине на відвідуваність. Раджу поставитися до цього пункту з усією серйозністю.
5. Написання та редагування тексту.
Описувати функціональність кожної кнопки в редакторі не бачу сенсу, так як в них немає нічого надприродного, та й людині, що вирішила зв'язатися з блогінгом, розібратися з ними не складе великих труднощів. Акцентую увагу лише на важливих моментах, які необхідно врахувати при написанні статті.
- Текст, бажано, готувати окремо в Worde, виконавши його форматування, розбивши на абзаци, списки, підзаголовки, косою текст і т.п.
- Тема і підзаголовки виділіть необхідну частину тексту й вкажіть їх значення: Для заголовка вкажіть 2 рівень, а для підзаголовків кращим буде 3 рівень.
- Потім через опцію «Word» в редакторі, вставляємо підготовлену статтю в блог.
6. Тепер саме час завантажити картинку.
Вставляєте курсор перед першою буквою першого абзацу, і далі натискаємо на опцію для завантаження медіафайлу. Малюнок необхідно підготувати таким чином, щоб він індексувався Яндексом і Гуглом. Для цього йому потрібно дати ім'я англійськими літерами, приблизно ось таким чином: balalaika-stradivari-iz-krasnogo-dereva.
Далі вибираємо опцію - «З комп'ютера» і «завантажити». Перед вами з'явиться вікно, в якому необхідно заповнити поля «Альтернативне назва» і «Опис». З метою оптимізації - це зробити необхідно. Також потрібно вказати розташування картинки. Зазвичай вказують «Зліва», але це вже на ваш розсуд. Ну і розмір, можна вказати або «Мініатюра», якщо це для головної, або «Середній».
7. З правого боку редактора, вгорі, є блок «Опублікувати», в якому можна змінити пункт «Видимість», надавши записи захищеність або скритність. Ще запис допустимо приліпити до основної сторінки.
Тут вас ще чекають настройки дати публікації. Можна, наприклад, опублікувати за один раз відразу 10 записів, і встановити дату так, щоб кожен день, автоматично, з'являлася одна запис. Таке нововведення допоможе автору спокійно відволіктися у своїх справах на кілька днів, а на сайті будуть з'являтися свіжі статті / новини.
8. Далі заповнюємо блок «Мітки»
Особливо незрозумілого в цьому блоці ви не знайдете. Тут просто потрібно прописати кілька основних ключових слів, які підходять за змістом до вашої статті. Потім натисніть кнопку «Додати» і, наприклад, при написанні наступної статті, ви зможете їх вибирати вже зі списку часто використовуваних.
9. Заповнюємо поля плагіна All in one seo pack
¤ Зазвичай, в першому рядку, вставляють скопійоване назва готової статті.
¤ У другому полі, потрібно коротко, але з використанням ключових запитів, написати суть вашої статті.
¤ У третє поле внесіть ретельно підібрані ключові слова, або словосполучення, хоча, останнім часом, пошуковики майже не звертають на них уваги.
Після виконання всіх «рухів», зі спокійною душею, можна натискати кнопку «Опублікувати». Але якщо в чомусь не впевнені, чи сумніваєтеся, натисніть «Переглянути» і побачите як стаття буде виглядати на блозі.
Ось, здається і все. Якщо що то упустив, вкажіть мені на помилку в коментарях і я обов'язково доповню або підправлю статтю. Дякуємо за увагу. Удачі всім!
З величезним повагою, Vladimir Zadorozhnyuk
Зверніть увагу на інші цікаві статті:
Для чого це робити?