Як створити сайт і заробляти на ньому гроші?

  1. Як створити сайт і заробляти на ньому гроші? Від автора: час, коли власний сайт був рідкісним явищем,...
  2. приклад
  3. Створення сайту. Як?
  4. Заробіток на сайті
  5. З сервісом все зрозуміло. Як заробити на інших сайтах?
  6. Це все лише стандартні способи
  7. Як отримувати більше прибутку на сайтах?
  8. Епілог
  9. Як створити сайт і заробляти на ньому гроші?
  10. Тисяча способів заробітку на сайті - реальність
  11. приклад
  12. Створення сайту. Як?
  13. Заробіток на сайті
  14. З сервісом все зрозуміло. Як заробити на інших сайтах?
  15. Це все лише стандартні способи
  16. Як отримувати більше прибутку на сайтах?
  17. Епілог
  18. Як створити сайт і заробляти на ньому гроші?
  19. Тисяча способів заробітку на сайті - реальність
  20. приклад
  21. Створення сайту. Як?
  22. Заробіток на сайті
  23. З сервісом все зрозуміло. Як заробити на інших сайтах?
  24. Це все лише стандартні способи
  25. Як отримувати більше прибутку на сайтах?
  26. Епілог

Як створити сайт і заробляти на ньому гроші?

Як створити сайт і заробляти на ньому гроші

Від автора: час, коли власний сайт був рідкісним явищем, пройшло. Сьогодні сайти є практично у будь-якого охочого. Є десятки способів їх створити, десятки способів заробити на них. Це дуже-дуже велика ніша і вона тільки зростатиме далі.

Питання, як створити сайт і заробляти на ньому гроші, задають все більше людей. Вони переконуються в тому, що гроші в інтернеті є, що заробити їх цілком реально і що один із способів це зробити - мати свій сайт. Або навіть кілька.

Але щоб з сайту пішов дохід його для початку потрібно створити, а також його потрібно монетизувати. Ось такі 2 важливі кроки. Розглянемо їх сьогодні максимально докладно. Але спочатку невелика (а може і велика) відступ.

Тисяча способів заробітку на сайті - реальність

Ми ще не говорили про створення сайту, а я вже заговорив про заробіток. З чого б це? Так просто для початку я хотів би донести до вас просту думку - на сайті можна заробляти тисячею способів, і ще тисячу ви можете придумати самостійно. Причому тисяча - абстрактне число в даному випадку.

Давайте просто уявимо - самих видів сайтів вкрай багато: інформаційні проекти, новинні, блоги, інтернет-магазини, чати, Лендінзі, форуми, портали, спеціалізовані проекти і т.д.

JavaScript. Швидкий старт

Вивчіть основи JavaScript на практичному прикладі зі створення веб-додатки

дізнатись детальніше

Одних Лендінзі (односторінкових сайтів) величезна кількість. Не як зірок у нашій галактиці звичайно, але теж велика кількість. І в кожному конкретному випадку можна заробити по-своєму. Сьогодні ж я розгляну самі стандартні способи заробітку в інтернеті на сайті.

приклад

Можна навести приклад хлопця з США, який створив сайт, на якому погоджувався публікувати рекламу всіх бажаючих за 1 $. Всього він збирався заробити рівно 1 мільйон доларів, тому і місць для оголошень на сторінці було рівно стільки. Мабуть, якраз 1 × 1 піксель.

Здавалося б, хто буде готовий платити 1 долар за малесенький клапоть реклами на сайті, про який практично ніхто не знає. Вражаюче, але йому вдалося заробити свій мільйон, так багато було бажаючих розмістити рекламу.

Цей приклад доводить, що кожна людина може придумати свій спосіб заробітку, який до нього не винаходив ніхто. Звичайно, це не означає, що зовсім не потрібно звертати жодної уваги на вже відомі способи заробити гроші. Просто я вирішив привести цей приклад. Можливо, він дозволить вам побачити нішу заробітку в мережі ширше.

Створення сайту. Як?

Відповіді на це питання немає. Є десятки технологій, сотні готових рішень, систем управління контентом, фреймворків. Якщо ви не хочете заглиблюватися в технічні нетрі, але маєте гроші, то найкращим способом для вас буде замовити розробку досвідченому фрилансеру або навіть команді веб-розробників.

Таким чином, ви зможете реалізувати практично будь-яке своє бажання. Природно, чим складніше воно в реалізації, тим більше вам доведеться заплатити. Наприклад, за розробку блогу, Лендінзі або інтернет-магазину можна віддати порівняно небагато - 20-100 тисяч рублів.

За розробку якогось унікального сервісу або повноцінного порталу доведеться віддати набагато більше.

Платити доведеться і за зміст сайту в мережі. Чим серйозніше проект, тим більше. Для простого блогу можна купувати такий же простий хостинг, який обійдеться в 200-300 рублів, а для інтернет-магазину, на який планується серйозне навантаження - краще розщедритися на виділений сервер, який коштує 5-10 тисяч рублів на місяць. З іншого боку, чим більше проект, тим більше він приносить вам грошей, тому доведеться щось віддавати, щоб він продовжував працювати.

У деяких випадках, особливо якщо у вас є хоча б невелика технічна кваліфікація, можна розробити сайт самостійно. Наприклад, той же блог, сайт з новинами або інформаційний портал.

В цілому, нічого складного: встановлюємо WordPress (найпопулярніший движок), налаштовуємо сайт, ставимо шаблон. З цим може впорається практично кожен, благо є в інтернеті статті (і у нас в тому числі), відео та інші навчальні матеріали.

Звичайно, для створення власного шаблону або унікалізації наявного знадобиться набагато більше, ніж подивитися пару відео на ютубі. Тут вже вам доведеться вчити такі технології, як html, css, javascript, php. З іншого боку, якщо є бажання, чому ні? Це не літакобудування, тут немає чогось вкрай складного (якщо ми говоримо про основи).

А можна і зовсім скористатися послугами так званих конструкторів сайтів і за невелику ціну навіть при відсутності знань зліпити непоганий ресурс. Звичайно, він не буде унікальним. З іншого боку, подібні конструктори з року в рік стають все наворочені і часто пропонують за невелику плату той функціонал, за який вам довелося набагато більше, якщо ми говоримо про індивідуальну розробку сайту під вас.

Добре, зі створенням сайту розібралися. Є 3 основні способи:

Замовити розробку професіоналам

Зробити самому

Скористатися допомогою спеціальних сервісів і майданчиків

Наприклад, wordpress.com взагалі пропонує всім бажаючим безкоштовно завести собі блог. Навіть більше - необмежену кількість блогів.

Заробіток на сайті

Способів заробітку багато, вони різні у кожного виду сайтів. Давайте розглянемо кілька прикладів.

Інтернет магазин. Припустимо, у вас є кілька знайомих подруг, які вміють добре робити різні речі (браслети, сережки) своїми руками. І ви вирішили запустити бізнес - інтернет-магазин хенд-мейд. Сайт ви зробили. Зараз неважливо, як саме. Але сайт у вас є, є товари, все працює. Залишається заробляти?

Як? Очевидно, що магазину на перших порах потрібна серйозна розкрутка. Розкрутити теж можна безліччю способів. Наприклад, відразу купувати платну рекламу. Якщо вона буде повністю окупатися + ще й прибуток зверху буде, тоді є сенс використовувати саме такий спосіб, максимально оптимізувавши його.

Якщо ж ви хочете отримувати безкоштовний органічний трафік з пошукових систем, знадобляться зусилля і терпіння. Вам потрібно буде писати опису товарів під запити, які люди вбивають в пошуковик. Ці запити повинні бути близько до тематики хенд мейд, щоб в магазин приходили цільові люди.

Знадобляться сили, щоб написати десятки, а може бути і сотні таких описів під ваш асортимент товарів. І результат буде не відразу, а лише через багато місяців, коли сторінки проиндексируется в пошуковику і почнуть виповзати в ТОП-10 по потрібних запитах.

Можна комбінувати 2 варіанти: купувати рекламу і заодно просувати в пошуку. Можна використовувати сарафанне радіо. І так далі.

JavaScript. Швидкий старт

Вивчіть основи JavaScript на практичному прикладі зі створення веб-додатки

дізнатись детальніше

Зауважте, я не заглиблююсь в подробиці (де купувати рекламу, як це робити, як правильно писати опису до товарів). Якщо все це писати тут, в одній статті, тоді вона вийде непристойно великий. Гаразд, залишимо в спокої інтернет-магазин і подивимося ще один приклад - сервіс.

Онлайн сервіс - це чудова можливість заробляти все життя, просто створивши сайт, який буде робити для людей щось корисне. І, найважливіше, вони готові будуть за це корисне платити. Таких сервісів в мережі вже дуже багато. Прикладів, відповідно, теж можна привести масу. Наприклад, SpyWords - це сервіс, який дозволяє дізнатися, за якими ключовими фразами рекламуються ваші конкуренти в Яндекс.Директі, а також за якими ключам вони знаходяться в топі пошукових систем (це не всі можливості сервісу).

І ось за такі можливості сервіс просить 2-5 тисяч рублів на місяць, в залежності від тарифу. Багато? Так, але ж і можливості колосальні.

Відповідно, ви можете створити свій сервіс, який буде робити щось корисне для людей, і зробити на сайті помісячну оплату за використання сервісу.

Проблема тільки в тому, що для розробки такого проекту, швидше за все, доведеться наймати фахівців, тому що самостійно реалізувати буде практично неможливо, якщо ви не монстр в веб-програмуванні.

Зате ваша перевага в тому, що сервіс потрібно буде лише спочатку трохи розкрутити, а далі самі користувачі можуть почати його рекомендувати, особливо якщо ви прикрутіть хорошу партнерську програму.

З сервісом все зрозуміло. Як заробити на інших сайтах?

Блог або інформаційний сайт. Це майже одне і те ж, тільки вважається, що на блог зазвичай пише одна людина, яка явно себе представляє (я такий-то такий-то). Крім основної теми блогу, людина може написати про себе, про те, що у нього трапилося в житті.

Інформаційний сайт - це просто склад корисної інформації по якійсь темі. Наприклад, по ремонту авто, вирощування огірків і т.д. На обох видах сайтів можна заробляти різними способами, ось найосновніші:

Контекстна реклама. Тут все просто. Вебмастера (власники сайтів) ставлять собі на сайт контекстну рекламу Гугл Adsense або Яндекс.Директ. А іноді і ту, і іншу. Рекламні блоки починають показуватися на сайті, а веб-майстер отримує дохід за кожен клік по оголошеннях. Дохід в контексті сильно залежить від відвідуваності сайту, його тематики, а також позицій, на яких знаходиться реклама. На сайтах з відвідуваністю менше 1000 відвідувачів на добу не варто чекати особливих заробітків.

Банерна реклама. Веб-майстер дозволяє рекламодавцям розміщувати банери на своєму сайті. Оплата може бути за покази (як правило, пару копійок), за кліки (пару рублів) або за час, який банер буде стояти на сайті. Наприклад, 30 рублів в день або 15 тисяч рублів на місяць. Це теж залежить від тематики і відвідуваності, а також від позиції банера на сайті.

Рекламна рядок. Різні рекламні посилання. Зазвичай стоять дуже дешево. Наприклад, 30 рублів за 1000 показів. Заробити великі гроші можна тільки в тому випадку, якщо сайт дуже відвідуваний. Наприклад, якщо на нього заходять 10 тисяч відвідувачів, то на одній рекламній рядку можна заробити 300 рублів в день. Але це за умови, що будуть бажаючі купити рекламу.

Партнерські програми. Я вважаю, на цей спосіб заробітку потрібно звертати увагу особливо. Наприклад, ви блогер. Скористалися якимось платним онлайн сервісом, він вам сподобався. І вирішуєте ви написати на своєму блозі огляд цього сервісу. Природно, вставляєте в тексті свої партнерські посилання. Якщо цей огляд прочитає багато людей, то ви отримаєте рефералів в сервіс і будете отримувати% від їх оплат. А адже за роки ведення блогу можна написати сотні оглядів на різні сайти, чи не так? Ось з таких невеликих оглядів можна вибудувати хороший дохід.

Платні огляди. Якщо у вас буде відвідуваний сайт, інші компанії вебмастера можуть зв'язуватися з вами і пропонувати написання різних оглядів, за які вам, природно, заплатять.

Продавати посилання з сайту. Цей спосіб я не рекомендую, але взагалі він як і раніше активно використовується в мережі багатьма

Прямі пропозиції від великих рекламодавців. Це те, до чого потрібно прагнути, але для цього у вас повинен бути якісний і добре відвідуваний сайт (від 1000 чоловік в добу). Як правило, великі рекламодавці готові платити набагато більше.

Власне, ніхто не забороняє вам як вільному вебмайстру побудувати свій власний бізнес і продавати свої продукти, а не чужі. Заробіток в такому випадку може бути навіть набагато більше, але тільки в тому випадку, якщо ви створили собі хорошу репутацію і авторитет в мережі за час ведення блогу.

Ось так, і це я не заглиблювався. Це лише найочевидніші способи заробити на блозі і інформаційному сайті.

До речі, кого цікавлять справжній кейс по заробітку на особистому блозі, на нашому сайті він є! Правда, не безкоштовний, за все хороше потрібно платити. Це курс по створенню, розкрутці та заробітку на блозі. Сьогодні можна вивести такий сайт на заробіток в 20-30 тисяч рублів приблизно за рік. А далі тільки збільшувати дохід.

Якщо вас цікавить ця інформація, прохання перейти по засланні .

Портал. Заробити на сайті-порталі можна дійсно тисячами способів. Тому що це унікальний ресурс, на якому може бути все: і магазин, і форум, і сервіси, і блог. Приклад порталу - CPA-мережу. Це якраз те, про що я говорив в останніх статтях.

Власне, можливостей монетизації порталів - тисячі. Я думаю, ви це і самі прекрасно розумієте, тому я навіть не буду розглядати це питання. Набагато складніше створити і розкрутити портал, але якщо це зроблено, напевно вас чекає лавина прибутку.

Форум. Те ж саме - ви можете створити і розкрутити форум практично в будь-яку тематику. А потім є як мінімум кілька способів монетизації такого проекту.

Перший - продавати рекламу всім бажаючим. Другий - зробити на форумі окремі закриті розділи з найкориснішим контентом, за доступ до цих розділів вимагати оплату (помісячно або разово). Третій - створювати теми на форумі, в яких рекламувати різні партнерські програми і отримувати прибуток з рефералів. Це далеко не всі способи монетизації форуму, лише найочевидніші.

Це все лише стандартні способи

Друзі, все вищеописане способи заробітку до вас спробували тисячі. Природно, ви можете придумати щось своє, або просто взяти одну зі стандартних моделей, реалізувати його і почати отримувати прибуток.

Як отримувати більше прибутку на сайтах?

Відповідь очевидна: або продовжувати розкручувати і розвивати ваш перший сайт, або брати і створювати нові проекти в інших нішах, розширюючи своє представництво в мережі. Звичайно, створювати з нуля багато сайтів - завдання не з простих, але для тих з вас, хто має достатні кошти, є більш простий шлях - можна купити сайти.

Справа ця не така вже й складна, для цього в мережі існує спеціальний майданчик - telderi.ru. Творці навіть випустили власну книгу, в якій докладно розповіли про бізнес на сайтах. Ось її я вам рекомендую вивчити в першу чергу, якщо ви плануєте купувати і продавати на Telderi.

Власне, сам процес дуже простий: купуєте сайти, розвиваєте їх і збільшуєте свій дохід. Або перепродуєте їх згодом за більшою ціною, а самі купуєте нові, більш "круті" сайти і т.д.

Епілог

Я лише хотів донести до вас, що бізнес на веденні сайтів - практично найперспективніше справу 21 століття. Що може бути краще, ніж бути власником популярних авторитетних ресурсів в мережі, отримуючи прибуток просто від їх існування?

Що може бути краще, ніж бути власником популярних авторитетних ресурсів в мережі, отримуючи прибуток просто від їх існування

JavaScript. Швидкий старт

Вивчіть основи JavaScript на практичному прикладі зі створення веб-додатки

дізнатись детальніше

Подивіться відео і дізнайтеся покроковий план по створенню сайту з нуля!

дивитися дивитися

Як створити сайт і заробляти на ньому гроші?

Як створити сайт і заробляти на ньому гроші

Від автора: час, коли власний сайт був рідкісним явищем, пройшло. Сьогодні сайти є практично у будь-якого охочого. Є десятки способів їх створити, десятки способів заробити на них. Це дуже-дуже велика ніша і вона тільки зростатиме далі.

Питання, як створити сайт і заробляти на ньому гроші, задають все більше людей. Вони переконуються в тому, що гроші в інтернеті є, що заробити їх цілком реально і що один із способів це зробити - мати свій сайт. Або навіть кілька.

Але щоб з сайту пішов дохід його для початку потрібно створити, а також його потрібно монетизувати. Ось такі 2 важливі кроки. Розглянемо їх сьогодні максимально докладно. Але спочатку невелика (а може і велика) відступ.

Тисяча способів заробітку на сайті - реальність

Ми ще не говорили про створення сайту, а я вже заговорив про заробіток. З чого б це? Так просто для початку я хотів би донести до вас просту думку - на сайті можна заробляти тисячею способів, і ще тисячу ви можете придумати самостійно. Причому тисяча - абстрактне число в даному випадку.

Давайте просто уявимо - самих видів сайтів вкрай багато: інформаційні проекти, новинні, блоги, інтернет-магазини, чати, Лендінзі, форуми, портали, спеціалізовані проекти і т.д.

JavaScript. Швидкий старт

Вивчіть основи JavaScript на практичному прикладі зі створення веб-додатки

дізнатись детальніше

Одних Лендінзі (односторінкових сайтів) величезна кількість. Не як зірок у нашій галактиці звичайно, але теж велика кількість. І в кожному конкретному випадку можна заробити по-своєму. Сьогодні ж я розгляну самі стандартні способи заробітку в інтернеті на сайті.

приклад

Можна навести приклад хлопця з США, який створив сайт, на якому погоджувався публікувати рекламу всіх бажаючих за 1 $. Всього він збирався заробити рівно 1 мільйон доларів, тому і місць для оголошень на сторінці було рівно стільки. Мабуть, якраз 1 × 1 піксель.

Здавалося б, хто буде готовий платити 1 долар за малесенький клапоть реклами на сайті, про який практично ніхто не знає. Вражаюче, але йому вдалося заробити свій мільйон, так багато було бажаючих розмістити рекламу.

Цей приклад доводить, що кожна людина може придумати свій спосіб заробітку, який до нього не винаходив ніхто. Звичайно, це не означає, що зовсім не потрібно звертати жодної уваги на вже відомі способи заробити гроші. Просто я вирішив привести цей приклад. Можливо, він дозволить вам побачити нішу заробітку в мережі ширше.

Створення сайту. Як?

Відповіді на це питання немає. Є десятки технологій, сотні готових рішень, систем управління контентом, фреймворків. Якщо ви не хочете заглиблюватися в технічні нетрі, але маєте гроші, то найкращим способом для вас буде замовити розробку досвідченому фрилансеру або навіть команді веб-розробників.

Таким чином, ви зможете реалізувати практично будь-яке своє бажання. Природно, чим складніше воно в реалізації, тим більше вам доведеться заплатити. Наприклад, за розробку блогу, Лендінзі або інтернет-магазину можна віддати порівняно небагато - 20-100 тисяч рублів.

За розробку якогось унікального сервісу або повноцінного порталу доведеться віддати набагато більше.

Платити доведеться і за зміст сайту в мережі. Чим серйозніше проект, тим більше. Для простого блогу можна купувати такий же простий хостинг, який обійдеться в 200-300 рублів, а для інтернет-магазину, на який планується серйозне навантаження - краще розщедритися на виділений сервер, який коштує 5-10 тисяч рублів на місяць. З іншого боку, чим більше проект, тим більше він приносить вам грошей, тому доведеться щось віддавати, щоб він продовжував працювати.

У деяких випадках, особливо якщо у вас є хоча б невелика технічна кваліфікація, можна розробити сайт самостійно. Наприклад, той же блог, сайт з новинами або інформаційний портал.

В цілому, нічого складного: встановлюємо WordPress (найпопулярніший движок), налаштовуємо сайт, ставимо шаблон. З цим може впорається практично кожен, благо є в інтернеті статті (і у нас в тому числі), відео та інші навчальні матеріали.

Звичайно, для створення власного шаблону або унікалізації наявного знадобиться набагато більше, ніж подивитися пару відео на ютубі. Тут вже вам доведеться вчити такі технології, як html, css, javascript, php. З іншого боку, якщо є бажання, чому ні? Це не літакобудування, тут немає чогось вкрай складного (якщо ми говоримо про основи).

А можна і зовсім скористатися послугами так званих конструкторів сайтів і за невелику ціну навіть при відсутності знань зліпити непоганий ресурс. Звичайно, він не буде унікальним. З іншого боку, подібні конструктори з року в рік стають все наворочені і часто пропонують за невелику плату той функціонал, за який вам довелося набагато більше, якщо ми говоримо про індивідуальну розробку сайту під вас.

Добре, зі створенням сайту розібралися. Є 3 основні способи:

Замовити розробку професіоналам

Зробити самому

Скористатися допомогою спеціальних сервісів і майданчиків

Наприклад, wordpress.com взагалі пропонує всім бажаючим безкоштовно завести собі блог. Навіть більше - необмежену кількість блогів.

Заробіток на сайті

Способів заробітку багато, вони різні у кожного виду сайтів. Давайте розглянемо кілька прикладів.

Інтернет магазин. Припустимо, у вас є кілька знайомих подруг, які вміють добре робити різні речі (браслети, сережки) своїми руками. І ви вирішили запустити бізнес - інтернет-магазин хенд-мейд. Сайт ви зробили. Зараз неважливо, як саме. Але сайт у вас є, є товари, все працює. Залишається заробляти?

Як? Очевидно, що магазину на перших порах потрібна серйозна розкрутка. Розкрутити теж можна безліччю способів. Наприклад, відразу купувати платну рекламу. Якщо вона буде повністю окупатися + ще й прибуток зверху буде, тоді є сенс використовувати саме такий спосіб, максимально оптимізувавши його.

Якщо ж ви хочете отримувати безкоштовний органічний трафік з пошукових систем, знадобляться зусилля і терпіння. Вам потрібно буде писати опису товарів під запити, які люди вбивають в пошуковик. Ці запити повинні бути близько до тематики хенд мейд, щоб в магазин приходили цільові люди.

Знадобляться сили, щоб написати десятки, а може бути і сотні таких описів під ваш асортимент товарів. І результат буде не відразу, а лише через багато місяців, коли сторінки проиндексируется в пошуковику і почнуть виповзати в ТОП-10 по потрібних запитах.

Можна комбінувати 2 варіанти: купувати рекламу і заодно просувати в пошуку. Можна використовувати сарафанне радіо. І так далі.

JavaScript. Швидкий старт

Вивчіть основи JavaScript на практичному прикладі зі створення веб-додатки

дізнатись детальніше

Зауважте, я не заглиблююсь в подробиці (де купувати рекламу, як це робити, як правильно писати опису до товарів). Якщо все це писати тут, в одній статті, тоді вона вийде непристойно великий. Гаразд, залишимо в спокої інтернет-магазин і подивимося ще один приклад - сервіс.

Онлайн сервіс - це чудова можливість заробляти все життя, просто створивши сайт, який буде робити для людей щось корисне. І, найважливіше, вони готові будуть за це корисне платити. Таких сервісів в мережі вже дуже багато. Прикладів, відповідно, теж можна привести масу. Наприклад, SpyWords - це сервіс, який дозволяє дізнатися, за якими ключовими фразами рекламуються ваші конкуренти в Яндекс.Директі, а також за якими ключам вони знаходяться в топі пошукових систем (це не всі можливості сервісу).

І ось за такі можливості сервіс просить 2-5 тисяч рублів на місяць, в залежності від тарифу. Багато? Так, але ж і можливості колосальні.

Відповідно, ви можете створити свій сервіс, який буде робити щось корисне для людей, і зробити на сайті помісячну оплату за використання сервісу.

Проблема тільки в тому, що для розробки такого проекту, швидше за все, доведеться наймати фахівців, тому що самостійно реалізувати буде практично неможливо, якщо ви не монстр в веб-програмуванні.

Зате ваша перевага в тому, що сервіс потрібно буде лише спочатку трохи розкрутити, а далі самі користувачі можуть почати його рекомендувати, особливо якщо ви прикрутіть хорошу партнерську програму.

З сервісом все зрозуміло. Як заробити на інших сайтах?

Блог або інформаційний сайт. Це майже одне і те ж, тільки вважається, що на блог зазвичай пише одна людина, яка явно себе представляє (я такий-то такий-то). Крім основної теми блогу, людина може написати про себе, про те, що у нього трапилося в житті.

Інформаційний сайт - це просто склад корисної інформації по якійсь темі. Наприклад, по ремонту авто, вирощування огірків і т.д. На обох видах сайтів можна заробляти різними способами, ось найосновніші:

Контекстна реклама. Тут все просто. Вебмастера (власники сайтів) ставлять собі на сайт контекстну рекламу Гугл Adsense або Яндекс.Директ. А іноді і ту, і іншу. Рекламні блоки починають показуватися на сайті, а веб-майстер отримує дохід за кожен клік по оголошеннях. Дохід в контексті сильно залежить від відвідуваності сайту, його тематики, а також позицій, на яких знаходиться реклама. На сайтах з відвідуваністю менше 1000 відвідувачів на добу не варто чекати особливих заробітків.

Банерна реклама. Веб-майстер дозволяє рекламодавцям розміщувати банери на своєму сайті. Оплата може бути за покази (як правило, пару копійок), за кліки (пару рублів) або за час, який банер буде стояти на сайті. Наприклад, 30 рублів в день або 15 тисяч рублів на місяць. Це теж залежить від тематики і відвідуваності, а також від позиції банера на сайті.

Рекламна рядок. Різні рекламні посилання. Зазвичай стоять дуже дешево. Наприклад, 30 рублів за 1000 показів. Заробити великі гроші можна тільки в тому випадку, якщо сайт дуже відвідуваний. Наприклад, якщо на нього заходять 10 тисяч відвідувачів, то на одній рекламній рядку можна заробити 300 рублів в день. Але це за умови, що будуть бажаючі купити рекламу.

Партнерські програми. Я вважаю, на цей спосіб заробітку потрібно звертати увагу особливо. Наприклад, ви блогер. Скористалися якимось платним онлайн сервісом, він вам сподобався. І вирішуєте ви написати на своєму блозі огляд цього сервісу. Природно, вставляєте в тексті свої партнерські посилання. Якщо цей огляд прочитає багато людей, то ви отримаєте рефералів в сервіс і будете отримувати% від їх оплат. А адже за роки ведення блогу можна написати сотні оглядів на різні сайти, чи не так? Ось з таких невеликих оглядів можна вибудувати хороший дохід.

Платні огляди. Якщо у вас буде відвідуваний сайт, інші компанії вебмастера можуть зв'язуватися з вами і пропонувати написання різних оглядів, за які вам, природно, заплатять.

Продавати посилання з сайту. Цей спосіб я не рекомендую, але взагалі він як і раніше активно використовується в мережі багатьма

Прямі пропозиції від великих рекламодавців. Це те, до чого потрібно прагнути, але для цього у вас повинен бути якісний і добре відвідуваний сайт (від 1000 чоловік в добу). Як правило, великі рекламодавці готові платити набагато більше.

Власне, ніхто не забороняє вам як вільному вебмайстру побудувати свій власний бізнес і продавати свої продукти, а не чужі. Заробіток в такому випадку може бути навіть набагато більше, але тільки в тому випадку, якщо ви створили собі хорошу репутацію і авторитет в мережі за час ведення блогу.

Ось так, і це я не заглиблювався. Це лише найочевидніші способи заробити на блозі і інформаційному сайті.

До речі, кого цікавлять справжній кейс по заробітку на особистому блозі, на нашому сайті він є! Правда, не безкоштовний, за все хороше потрібно платити. Це курс по створенню, розкрутці та заробітку на блозі. Сьогодні можна вивести такий сайт на заробіток в 20-30 тисяч рублів приблизно за рік. А далі тільки збільшувати дохід.

Якщо вас цікавить ця інформація, прохання перейти по засланні .

Портал. Заробити на сайті-порталі можна дійсно тисячами способів. Тому що це унікальний ресурс, на якому може бути все: і магазин, і форум, і сервіси, і блог. Приклад порталу - CPA-мережу. Це якраз те, про що я говорив в останніх статтях.

Власне, можливостей монетизації порталів - тисячі. Я думаю, ви це і самі прекрасно розумієте, тому я навіть не буду розглядати це питання. Набагато складніше створити і розкрутити портал, але якщо це зроблено, напевно вас чекає лавина прибутку.

Форум. Те ж саме - ви можете створити і розкрутити форум практично в будь-яку тематику. А потім є як мінімум кілька способів монетизації такого проекту.

Перший - продавати рекламу всім бажаючим. Другий - зробити на форумі окремі закриті розділи з найкориснішим контентом, за доступ до цих розділів вимагати оплату (помісячно або разово). Третій - створювати теми на форумі, в яких рекламувати різні партнерські програми і отримувати прибуток з рефералів. Це далеко не всі способи монетизації форуму, лише найочевидніші.

Це все лише стандартні способи

Друзі, все вищеописане способи заробітку до вас спробували тисячі. Природно, ви можете придумати щось своє, або просто взяти одну зі стандартних моделей, реалізувати його і почати отримувати прибуток.

Як отримувати більше прибутку на сайтах?

Відповідь очевидна: або продовжувати розкручувати і розвивати ваш перший сайт, або брати і створювати нові проекти в інших нішах, розширюючи своє представництво в мережі. Звичайно, створювати з нуля багато сайтів - завдання не з простих, але для тих з вас, хто має достатні кошти, є більш простий шлях - можна купити сайти.

Справа ця не така вже й складна, для цього в мережі існує спеціальний майданчик - telderi.ru. Творці навіть випустили власну книгу, в якій докладно розповіли про бізнес на сайтах. Ось її я вам рекомендую вивчити в першу чергу, якщо ви плануєте купувати і продавати на Telderi.

Власне, сам процес дуже простий: купуєте сайти, розвиваєте їх і збільшуєте свій дохід. Або перепродуєте їх згодом за більшою ціною, а самі купуєте нові, більш "круті" сайти і т.д.

Епілог

Я лише хотів донести до вас, що бізнес на веденні сайтів - практично найперспективніше справу 21 століття. Що може бути краще, ніж бути власником популярних авторитетних ресурсів в мережі, отримуючи прибуток просто від їх існування?

Що може бути краще, ніж бути власником популярних авторитетних ресурсів в мережі, отримуючи прибуток просто від їх існування

JavaScript. Швидкий старт

Вивчіть основи JavaScript на практичному прикладі зі створення веб-додатки

дізнатись детальніше

Подивіться відео і дізнайтеся покроковий план по створенню сайту з нуля!

дивитися дивитися

Як створити сайт і заробляти на ньому гроші?

Як створити сайт і заробляти на ньому гроші

Від автора: час, коли власний сайт був рідкісним явищем, пройшло. Сьогодні сайти є практично у будь-якого охочого. Є десятки способів їх створити, десятки способів заробити на них. Це дуже-дуже велика ніша і вона тільки зростатиме далі.

Питання, як створити сайт і заробляти на ньому гроші, задають все більше людей. Вони переконуються в тому, що гроші в інтернеті є, що заробити їх цілком реально і що один із способів це зробити - мати свій сайт. Або навіть кілька.

Але щоб з сайту пішов дохід його для початку потрібно створити, а також його потрібно монетизувати. Ось такі 2 важливі кроки. Розглянемо їх сьогодні максимально докладно. Але спочатку невелика (а може і велика) відступ.

Тисяча способів заробітку на сайті - реальність

Ми ще не говорили про створення сайту, а я вже заговорив про заробіток. З чого б це? Так просто для початку я хотів би донести до вас просту думку - на сайті можна заробляти тисячею способів, і ще тисячу ви можете придумати самостійно. Причому тисяча - абстрактне число в даному випадку.

Давайте просто уявимо - самих видів сайтів вкрай багато: інформаційні проекти, новинні, блоги, інтернет-магазини, чати, Лендінзі, форуми, портали, спеціалізовані проекти і т.д.

JavaScript. Швидкий старт

Вивчіть основи JavaScript на практичному прикладі зі створення веб-додатки

дізнатись детальніше

Одних Лендінзі (односторінкових сайтів) величезна кількість. Не як зірок у нашій галактиці звичайно, але теж велика кількість. І в кожному конкретному випадку можна заробити по-своєму. Сьогодні ж я розгляну самі стандартні способи заробітку в інтернеті на сайті.

приклад

Можна навести приклад хлопця з США, який створив сайт, на якому погоджувався публікувати рекламу всіх бажаючих за 1 $. Всього він збирався заробити рівно 1 мільйон доларів, тому і місць для оголошень на сторінці було рівно стільки. Мабуть, якраз 1 × 1 піксель.

Здавалося б, хто буде готовий платити 1 долар за малесенький клапоть реклами на сайті, про який практично ніхто не знає. Вражаюче, але йому вдалося заробити свій мільйон, так багато було бажаючих розмістити рекламу.

Цей приклад доводить, що кожна людина може придумати свій спосіб заробітку, який до нього не винаходив ніхто. Звичайно, це не означає, що зовсім не потрібно звертати жодної уваги на вже відомі способи заробити гроші. Просто я вирішив привести цей приклад. Можливо, він дозволить вам побачити нішу заробітку в мережі ширше.

Створення сайту. Як?

Відповіді на це питання немає. Є десятки технологій, сотні готових рішень, систем управління контентом, фреймворків. Якщо ви не хочете заглиблюватися в технічні нетрі, але маєте гроші, то найкращим способом для вас буде замовити розробку досвідченому фрилансеру або навіть команді веб-розробників.

Таким чином, ви зможете реалізувати практично будь-яке своє бажання. Природно, чим складніше воно в реалізації, тим більше вам доведеться заплатити. Наприклад, за розробку блогу, Лендінзі або інтернет-магазину можна віддати порівняно небагато - 20-100 тисяч рублів.

За розробку якогось унікального сервісу або повноцінного порталу доведеться віддати набагато більше.

Платити доведеться і за зміст сайту в мережі. Чим серйозніше проект, тим більше. Для простого блогу можна купувати такий же простий хостинг, який обійдеться в 200-300 рублів, а для інтернет-магазину, на який планується серйозне навантаження - краще розщедритися на виділений сервер, який коштує 5-10 тисяч рублів на місяць. З іншого боку, чим більше проект, тим більше він приносить вам грошей, тому доведеться щось віддавати, щоб він продовжував працювати.

У деяких випадках, особливо якщо у вас є хоча б невелика технічна кваліфікація, можна розробити сайт самостійно. Наприклад, той же блог, сайт з новинами або інформаційний портал.

В цілому, нічого складного: встановлюємо WordPress (найпопулярніший движок), налаштовуємо сайт, ставимо шаблон. З цим може впорається практично кожен, благо є в інтернеті статті (і у нас в тому числі), відео та інші навчальні матеріали.

Звичайно, для створення власного шаблону або унікалізації наявного знадобиться набагато більше, ніж подивитися пару відео на ютубі. Тут вже вам доведеться вчити такі технології, як html, css, javascript, php. З іншого боку, якщо є бажання, чому ні? Це не літакобудування, тут немає чогось вкрай складного (якщо ми говоримо про основи).

А можна і зовсім скористатися послугами так званих конструкторів сайтів і за невелику ціну навіть при відсутності знань зліпити непоганий ресурс. Звичайно, він не буде унікальним. З іншого боку, подібні конструктори з року в рік стають все наворочені і часто пропонують за невелику плату той функціонал, за який вам довелося набагато більше, якщо ми говоримо про індивідуальну розробку сайту під вас.

Добре, зі створенням сайту розібралися. Є 3 основні способи:

Замовити розробку професіоналам

Зробити самому

Скористатися допомогою спеціальних сервісів і майданчиків

Наприклад, wordpress.com взагалі пропонує всім бажаючим безкоштовно завести собі блог. Навіть більше - необмежену кількість блогів.

Заробіток на сайті

Способів заробітку багато, вони різні у кожного виду сайтів. Давайте розглянемо кілька прикладів.

Інтернет магазин. Припустимо, у вас є кілька знайомих подруг, які вміють добре робити різні речі (браслети, сережки) своїми руками. І ви вирішили запустити бізнес - інтернет-магазин хенд-мейд. Сайт ви зробили. Зараз неважливо, як саме. Але сайт у вас є, є товари, все працює. Залишається заробляти?

Як? Очевидно, що магазину на перших порах потрібна серйозна розкрутка. Розкрутити теж можна безліччю способів. Наприклад, відразу купувати платну рекламу. Якщо вона буде повністю окупатися + ще й прибуток зверху буде, тоді є сенс використовувати саме такий спосіб, максимально оптимізувавши його.

Якщо ж ви хочете отримувати безкоштовний органічний трафік з пошукових систем, знадобляться зусилля і терпіння. Вам потрібно буде писати опису товарів під запити, які люди вбивають в пошуковик. Ці запити повинні бути близько до тематики хенд мейд, щоб в магазин приходили цільові люди.

Знадобляться сили, щоб написати десятки, а може бути і сотні таких описів під ваш асортимент товарів. І результат буде не відразу, а лише через багато місяців, коли сторінки проиндексируется в пошуковику і почнуть виповзати в ТОП-10 по потрібних запитах.

Можна комбінувати 2 варіанти: купувати рекламу і заодно просувати в пошуку. Можна використовувати сарафанне радіо. І так далі.

JavaScript. Швидкий старт

Вивчіть основи JavaScript на практичному прикладі зі створення веб-додатки

дізнатись детальніше

Зауважте, я не заглиблююсь в подробиці (де купувати рекламу, як це робити, як правильно писати опису до товарів). Якщо все це писати тут, в одній статті, тоді вона вийде непристойно великий. Гаразд, залишимо в спокої інтернет-магазин і подивимося ще один приклад - сервіс.

Онлайн сервіс - це чудова можливість заробляти все життя, просто створивши сайт, який буде робити для людей щось корисне. І, найважливіше, вони готові будуть за це корисне платити. Таких сервісів в мережі вже дуже багато. Прикладів, відповідно, теж можна привести масу. Наприклад, SpyWords - це сервіс, який дозволяє дізнатися, за якими ключовими фразами рекламуються ваші конкуренти в Яндекс.Директі, а також за якими ключам вони знаходяться в топі пошукових систем (це не всі можливості сервісу).

І ось за такі можливості сервіс просить 2-5 тисяч рублів на місяць, в залежності від тарифу. Багато? Так, але ж і можливості колосальні.

Відповідно, ви можете створити свій сервіс, який буде робити щось корисне для людей, і зробити на сайті помісячну оплату за використання сервісу.

Проблема тільки в тому, що для розробки такого проекту, швидше за все, доведеться наймати фахівців, тому що самостійно реалізувати буде практично неможливо, якщо ви не монстр в веб-програмуванні.

Зате ваша перевага в тому, що сервіс потрібно буде лише спочатку трохи розкрутити, а далі самі користувачі можуть почати його рекомендувати, особливо якщо ви прикрутіть хорошу партнерську програму.

З сервісом все зрозуміло. Як заробити на інших сайтах?

Блог або інформаційний сайт. Це майже одне і те ж, тільки вважається, що на блог зазвичай пише одна людина, яка явно себе представляє (я такий-то такий-то). Крім основної теми блогу, людина може написати про себе, про те, що у нього трапилося в житті.

Інформаційний сайт - це просто склад корисної інформації по якійсь темі. Наприклад, по ремонту авто, вирощування огірків і т.д. На обох видах сайтів можна заробляти різними способами, ось найосновніші:

Контекстна реклама. Тут все просто. Вебмастера (власники сайтів) ставлять собі на сайт контекстну рекламу Гугл Adsense або Яндекс.Директ. А іноді і ту, і іншу. Рекламні блоки починають показуватися на сайті, а веб-майстер отримує дохід за кожен клік по оголошеннях. Дохід в контексті сильно залежить від відвідуваності сайту, його тематики, а також позицій, на яких знаходиться реклама. На сайтах з відвідуваністю менше 1000 відвідувачів на добу не варто чекати особливих заробітків.

Банерна реклама. Веб-майстер дозволяє рекламодавцям розміщувати банери на своєму сайті. Оплата може бути за покази (як правило, пару копійок), за кліки (пару рублів) або за час, який банер буде стояти на сайті. Наприклад, 30 рублів в день або 15 тисяч рублів на місяць. Це теж залежить від тематики і відвідуваності, а також від позиції банера на сайті.

Рекламна рядок. Різні рекламні посилання. Зазвичай стоять дуже дешево. Наприклад, 30 рублів за 1000 показів. Заробити великі гроші можна тільки в тому випадку, якщо сайт дуже відвідуваний. Наприклад, якщо на нього заходять 10 тисяч відвідувачів, то на одній рекламній рядку можна заробити 300 рублів в день. Але це за умови, що будуть бажаючі купити рекламу.

Партнерські програми. Я вважаю, на цей спосіб заробітку потрібно звертати увагу особливо. Наприклад, ви блогер. Скористалися якимось платним онлайн сервісом, він вам сподобався. І вирішуєте ви написати на своєму блозі огляд цього сервісу. Природно, вставляєте в тексті свої партнерські посилання. Якщо цей огляд прочитає багато людей, то ви отримаєте рефералів в сервіс і будете отримувати% від їх оплат. А адже за роки ведення блогу можна написати сотні оглядів на різні сайти, чи не так? Ось з таких невеликих оглядів можна вибудувати хороший дохід.

Платні огляди. Якщо у вас буде відвідуваний сайт, інші компанії вебмастера можуть зв'язуватися з вами і пропонувати написання різних оглядів, за які вам, природно, заплатять.

Продавати посилання з сайту. Цей спосіб я не рекомендую, але взагалі він як і раніше активно використовується в мережі багатьма

Прямі пропозиції від великих рекламодавців. Це те, до чого потрібно прагнути, але для цього у вас повинен бути якісний і добре відвідуваний сайт (від 1000 чоловік в добу). Як правило, великі рекламодавці готові платити набагато більше.

Власне, ніхто не забороняє вам як вільному вебмайстру побудувати свій власний бізнес і продавати свої продукти, а не чужі. Заробіток в такому випадку може бути навіть набагато більше, але тільки в тому випадку, якщо ви створили собі хорошу репутацію і авторитет в мережі за час ведення блогу.

Ось так, і це я не заглиблювався. Це лише найочевидніші способи заробити на блозі і інформаційному сайті.

До речі, кого цікавлять справжній кейс по заробітку на особистому блозі, на нашому сайті він є! Правда, не безкоштовний, за все хороше потрібно платити. Це курс по створенню, розкрутці та заробітку на блозі. Сьогодні можна вивести такий сайт на заробіток в 20-30 тисяч рублів приблизно за рік. А далі тільки збільшувати дохід.

Якщо вас цікавить ця інформація, прохання перейти по засланні .

Портал. Заробити на сайті-порталі можна дійсно тисячами способів. Тому що це унікальний ресурс, на якому може бути все: і магазин, і форум, і сервіси, і блог. Приклад порталу - CPA-мережу. Це якраз те, про що я говорив в останніх статтях.

Власне, можливостей монетизації порталів - тисячі. Я думаю, ви це і самі прекрасно розумієте, тому я навіть не буду розглядати це питання. Набагато складніше створити і розкрутити портал, але якщо це зроблено, напевно вас чекає лавина прибутку.

Форум. Те ж саме - ви можете створити і розкрутити форум практично в будь-яку тематику. А потім є як мінімум кілька способів монетизації такого проекту.

Перший - продавати рекламу всім бажаючим. Другий - зробити на форумі окремі закриті розділи з найкориснішим контентом, за доступ до цих розділів вимагати оплату (помісячно або разово). Третій - створювати теми на форумі, в яких рекламувати різні партнерські програми і отримувати прибуток з рефералів. Це далеко не всі способи монетизації форуму, лише найочевидніші.

Це все лише стандартні способи

Друзі, все вищеописане способи заробітку до вас спробували тисячі. Природно, ви можете придумати щось своє, або просто взяти одну зі стандартних моделей, реалізувати його і почати отримувати прибуток.

Як отримувати більше прибутку на сайтах?

Відповідь очевидна: або продовжувати розкручувати і розвивати ваш перший сайт, або брати і створювати нові проекти в інших нішах, розширюючи своє представництво в мережі. Звичайно, створювати з нуля багато сайтів - завдання не з простих, але для тих з вас, хто має достатні кошти, є більш простий шлях - можна купити сайти.

Справа ця не така вже й складна, для цього в мережі існує спеціальний майданчик - telderi.ru. Творці навіть випустили власну книгу, в якій докладно розповіли про бізнес на сайтах. Ось її я вам рекомендую вивчити в першу чергу, якщо ви плануєте купувати і продавати на Telderi.

Власне, сам процес дуже простий: купуєте сайти, розвиваєте їх і збільшуєте свій дохід. Або перепродуєте їх згодом за більшою ціною, а самі купуєте нові, більш "круті" сайти і т.д.

Епілог

Я лише хотів донести до вас, що бізнес на веденні сайтів - практично найперспективніше справу 21 століття. Що може бути краще, ніж бути власником популярних авторитетних ресурсів в мережі, отримуючи прибуток просто від їх існування?

Що може бути краще, ніж бути власником популярних авторитетних ресурсів в мережі, отримуючи прибуток просто від їх існування

JavaScript. Швидкий старт

Вивчіть основи JavaScript на практичному прикладі зі створення веб-додатки

дізнатись детальніше

Подивіться відео і дізнайтеся покроковий план по створенню сайту з нуля!

дивитися Як створити сайт і заробляти на ньому гроші?
Як?
Як заробити на інших сайтах?
Як?
Як заробити на інших сайтах?
Як?
Як заробити на інших сайтах?
З чого б це?
Як?
З іншого боку, якщо є бажання, чому ні?

Дополнительная информация

rss
Карта