Як заробити гроші на власному блозі

  1. Подумайте, про що б вам було цікаво писати
  2. Вибір хостингу і домену
  3. Движок для блогу (CMS)
  4. - Ставте посилання в постах, пишіть платні огляди
  5. - Партнерські програми
  6. -Пряма продаж рекламних місць на блозі
  7. -Контекстна реклама
  8. -Продаж посилань через спеціалізовані автоматичні системи
  9. -Напісаніе замовних статей
  10. Читайте також:

трапилося так, що пошук роботи не приносить результатів, не варто впадати у відчай і звинувачувати кризу. Потрібно отримувати вигоду з величезної кількості вільного часу, яким, як правило, має безробітний. Тут ви дізнаєтеся, як можна заробляти на власному Інтернет - проект, що не вимагає стартового капіталу, знання юридичних тонкощів ведення бізнесу та інших стримуючих факторів, що стоять на шляху вашого фінансового благополуччя.

Я кажу про створення власного Інтернет-блогу, який, маючи достатньо бажання і завзяття, можна перетворити на високоприбутковий бізнес, витрачаючи на це не так вже й багато часу. Тут я поясню, як заробити гроші, публікуючи власні думки, ідеї, статті або будь-який інший матеріал. Тільки не думайте, що потрібно всього лише створити блог, і гроші потечуть до вас річкою - немає, для цього потрібно не тільки уважно читати і грамотно писати, потрібно ще володіти інтелектом, старанністю і креативним мишленіем.Ви повинні дійсно хотіти досягти успіху в заробітку на блозі .

Основна вимога для блогера, який бажає заробляти гроші на свій проект - у нього має бути завзятість, щоб писати регулярно (саме регулярно, а не багато) і якісно (цікаві, грамотні статті). Потрібно так само запастися терпінням, оскільки що чекати результату від блога доведеться деякий час (місяць, два або більше), а який результат ви отримаєте, залежить тільки від вас.

Подумайте, про що б вам було цікаво писати


Це дуже важливо, оскільки по-перше, тематика блога повинна бути цікава вам. Писати на нецікаві теми важко. Блог не обов'язково повинен бути присвячений заробітку в Інтернеті. Є маса речей, якими цікавляться люди. Це може бути блог про автомобілі, садівництві, кулінарії, політиці або фотографії, навіть блог про блоги, словом, все, що може зацікавити інших людей. Однак, вибирати дуже вузьку тематику так само не потрібно. Наприклад, блог про лов форелі в Закарпатті навряд чи приверне багато читачів, на відміну, наприклад, блогу про рибної ловлі в цілому. Але і не потрібно намагатися охопити якомога більше тем - читачі йдуть до вас, що б дізнатися про рибної ловлі, а не про нові функції Windows Mobile 6.5. Для залучення постійних читачів потрібно створювати блог на тему, цікаву вам.

трапилося так, що пошук роботи не приносить результатів, не варто впадати у відчай і звинувачувати кризу Вибір хостингу і домену


Зараз в Інтернеті є багато безкоштовних сервісів для створення власного блогу. Особисто я не раджу використовувати безкоштовні сервіси типу blogger або livejournal, хоча і на таких блогах можна заробити цілком пристойні гроші. Вони дуже обмежені в плані редагування змісту і розміщення реклами, тобто багато способів заробітку будуть вам недоступні. Крім того, безкоштовні блоги менш популярні серед потенційних рекламодавців, ніж ті, що домен другого рівня (мой_блог.ru). При виборі доменного імені свого блогу приділіть цьому особливу увагу, підбирайте назву, яке щось говорило б про сам сайт. Наприклад, Петін_блог.ru навряд чи про щось скаже потенційному відвідувачеві, тоді, як Ribalka.ua говорить про те, що блог присвячений риболовлі. По можливості ім'я повинне бути коротким, що б його легко було запам'ятати, і, звичайно ж, ні ким ще не зайнятим.

Движок для блогу (CMS)

Движків для блогів існує дуже багато, але серед безкоштовних найпопулярніший і функціональний - це WordPress (русифікований WordPress). Його дуже легко встановити, володіючи навіть початковими навичками. Особисто я зробив це не володіючи навіть знаннями про HTML-верстки. Все, що потрібно робити - це слідувати інструкціям, що додаються до дистрибутива. Вам потрібно буде так само зробити відповідний дизайн для блогу, тобто, вибрати для нього тему (можна знайти в мережі масу русифікованих тем).

Отже, ви вибрали тематику блогу, купили хостинг і домен другого рівня, встановили туди Wordpress, бажано останньої версії (можна з сайту ru.wordpress.org ). Там же ви знайдете інструкції та поради по роботі з сайтом. Залишилося лише регулярно писати в свій блог статті (наповнювати контентом) що б збільшити відвідуваність вашого ресурсу, без чого, власне заробити багато грошей не вийде.

А щоб збільшувати відвідуваність вашого блогу потрібно так само попрацювати, але вже в іншому напрямку. У вашого сайту має бути не дуже довгу назву, яке б передавало його основну суть. Придумайте коротку назву сайту, що відбиває його основний зміст, а вже під короткою назвою можна написати докладне пояснення.

Вашими першими читачами повинні стати ваші ж друзі - розішліть їм посилання на свій блог, нехай коментують ваші тексти і діляться посиланнями з іншими - з цього почнеться зростання аудиторії блогу

Коментуйте блоги інших людей за схожими тематиками, залишайте посилання на свій блог - цілком ймовірно, що відвідувачі інших блогів так само стануть і вашими постійними читачами. Пишіть статті по своїй темі на різних ресурсах схожої тематики, залишаючи в тексті посилання, такого змісту: "Тут ви знайдете інші статті про риболовлю". Цей текст дуже важливий, він називається анкорний, або якірним. І його буде враховувати пошуковик при формуванні результату запиту. Чим більше текст наближений до тексту запиту, тим вище ваш блог буде в пошуковій видачі.

Отже, основне завдання виконане: у вас є блог, на блозі є цікаві статті, а їх, у свою чергу читають постійні відвідувачі, нехай таких ще не дуже багато. Саме час монетизувати свою працю, почати заробляти на своєму блозі. Заробити гроші на блозі можна багатьма способами. Потрібно вибрати найпростіші і ефективні. Особисто я можу порадити наступні методу заробітку:

- Ставте посилання в постах, пишіть платні огляди

Більшість блогерів заробляє, розміщуючи платні посилання в кінці постів (так звані постові). Ці посилання ставляться один раз і залишаються назавжди. Що б знайти клієнтів для постових посилань, зареєструйтесь на Блогуне або J2J.ru (Можна в обох). Там ви напевно знайдете бажаючих розмістити посилання в кінці вашої статті.

- Партнерські програми

Є сайти, які дають вам можливість отримати винагороду за залучених через ваш блог читачів або покупців. Після реєстрації ви отримаєте унікальну посилання, розмістіть її у себе і будете отримувати гроші за людей, які прийшли по вашій унікальній посиланням. Партнерських програм зараз величезна кількість, можна знайти на будь-яку тематику.

-Пряма продаж рекламних місць на блозі

Можна так само заробляти на розміщенні на вашому сайті рекламних банерів і текстових посилань. Що б знайти клієнтів, створіть спеціальний розділ "Реклама", де будуть показані ваші розцінки. Можете так само вислати пропозиції сайтам схожої тематики. Рекламодавець з вами зв'язується, ви домовляєтеся, робите знижку і отримуєте гроші за розміщення банера або текстового посилання.

-Контекстна реклама

Це рекламні оголошення в тексті, які показуються на вашому блозі. Ви отримуєте оплату за переходи з вашого сайту по посиланнях в цих оголошеннях. Заробити на контекстній рекламі пропонують Google , Yandex, і система бігун .

-Продаж посилань через спеціалізовані автоматичні системи

Увійдіть в системах Sape або Xap і отримуйте гроші за розміщення на сторінках свого блогу різноманітних рекламних посилань. Чим більше сторінок на вашому сайті і чим вище показники сайту (ТІЦ, PageRank), тим більше ви зможете в підсумку заробити.

-Напісаніе замовних статей

Спробуйте писати замовні статейки про різноманітні сервісах, продуктах і тд. Рекламодавець надає вам продукт, ви з ним знайомитеся (з продуктом) і пишете хвалебний відгук про цей продукт. Тут оплата як правило залежить від кількості символів.


Це основні прийоми, що допомагають заробити гроші на власному блозі. Чим більше у вас буде відвідувачів (трафік), тим, відповідно, більше доходу ви зможете отримати. Якщо ваш трафік збільшиться вдвічі, то, швидше за все, і прибуток так само зросте в два рази. Так що, намагайтеся залучити якомога більше відвідувачів і це забезпечить вас хорошим заробітком на власному блозі.

Налаштуйтеся на серйозну роботу. Якщо вам почне набридати, потерпіть до тих пір, поки не отримаєте перші виплати. Це додасть ентузіазму, і змусить працювати ще активніше.

Читайте також:

Скільки можна заробити на мережевому маркетингу

Твої гроші: У що інвестувати під час кризи


Дополнительная информация

rss
Карта