Ось вони:
- Використовувати блог для розкрутки свого бізнесу
- Заробляти на контекстній рекламі, розміщуючи банери, і рекламні пости.
- Заробляти на засланнях.
Перші два способи найбільш затратні за часом. А ось з третім способом заробітку в інтернеті можна ознайомитися ближче. Для початку відповімо на запитання - Як заробляти на посиланнях і що це таке ?. Насправді все дуже просто. Для оцінки популярності сайтів в рунеті компанією Яндекс був розроблений індикатор ТИЦ. Він фактично є індекс цитування. Тобто скільки інших сайтів посилається на ваш сайт в інтернеті. За аналогією з індексом цитування наукових праць. Ось за ці «цитати» і готові платити. Почім? Та тому що, більше ТИЦ, більше людей буде приходити на сайт з пошукових систем, і відповідно більше грошей заробить господар сайту.
ЖЖ досить специфічна платформа. На мій погляд це відмінний приклад як будується бізнес в РФ. Створюється компанія, набирається персонал. Поступово персонал перетворюється в князів. Кожен мало мальськи наділений повноваженнями працівник вважає себе царем. Всіх користувачів (блогерів) вважають за холопів, не дивлячись на те, що вони і генерують весь контент для сайту. За винятком звичайно, осіб особливо наближених до імператорів. Мало того на блогерів ще й вішають завдання пошуку рекламодавців. На них заробляють. Для цього вводиться своя валюта (дуже популярно в рунеті, наприклад на одній відомій фріланс біржі така ж тема), вводиться свій рейтинг, який фактично не означає нічого взагалі. І потім починається закручування гайок для користувачів. Бо холоп є холоп, і повинен наймитувати, а не заробляти тут. А якщо і заробляти, то тільки як відпрацює на десятину пана.
Якщо провести аналогію із зарубіжними платформами, то там трохи по іншому. Користувачеві створюють комфортні умови для роботи. Мовляв кажучи, будь ласка працюй, наповнюй наш сайт. І займаються попутно залученням великих компаній для проведення рекламних акцій і конкурсів, на яких початківці блогери можуть заробити і пропіаритися. Чому так? Все просто, будуть закручувати гайки і блогер піде на інший сайт, а з ним і його аудиторія. А без людей не одна компанія не варто і гроша!
Ну да ладно, це було невеликий ліричний відступ. Повернемося до питання, так як же все таки заробити на своєму блозі, зокрема в ЖЖ .
А залишається третій варіант, нехай буде він приторговувати посиланнями. Це свого роду «нелегальний» бізнес в рунеті, і компанія Яндекс всіляко бореться з такими сайтами.
Щоб знайти людей бажаючих заплатити за посилання є кілька бірж.
1. Блогун
Отже, йдемо по посилання на сайт блогуна і реєструємося blogun.ru .
Тиснемо реєстрація. Вказуємо що ми власники майданчика і заповнюємо необхоімо поля.
Тепер треба додати свій блог. Тиснемо додати майданчик. Вказуємо свою адресу, вибираємо тематику і заповнюємо опис.
Потім треба активувати свій блог. Як активувати свій сайт на блогуне? Дуже просто, для цього робимо пост і там вставляємо посилання на зразок цієї Блогун - Активуйся! .
2. РотаПост
Реєструємося по посиланню www.rotapost.ru . Для цього тиснемо кнопку з промовистою назвою «Реєстрація».
Також заповнюємо всі поля. І отримуємо на пошту повідомлення.
Після цього йдемо в панель для вебмайстрів та додаємо наш блог. Заповнюємо опис, ключові слова і вартість нашої роботи. Після чого сайт відправляється на модерацію.
3. Міралінкс
Йдемо на сайт і реєструємося http://www.miralinks.ru/ . Прокрутити вниз до розділу для вебмайстрів та тиснемо на кнопку «Зареєструватися як веб-майстер».
Заповнюємо поля з логіном, паролем і поштою і тиснемо «Зареєструватися».
Також додаємо свій майданчик.
Але мушу вас попередити, приймаються майданчика у яких в пошуку Яндекса знаходиться більше 100 сторінок. Щоб подивитися скільки у вас сторінок в пошуку Яндекса треба зайти в інструмент для вебмайстрів на Яндексі.
Уважний читач вигукне в подиві - «А як же четвертий спосіб заробітку на блозі в ЖЖ - репости? ». І буде звичайно прав. Але цей спосіб у всіх на виду. Давайте прикинемо заробіток. Наприклад в середньому репост коштує 20 ЖЖЖ, за день нормальний репостер робить близько 10 репоста, отже має 200 ЖЖЖ. Що становить за ринковим курсом 40 рублів в день. Або в місяць 1200 рублів. Хороші гроші неправда-ли? Ну і звичайно адміністрація ЖЖ буде з вами боротися як з останньої гидотою. Саме тому, на мій погляд, тільки одиниці захоплюються репоста для заробітку, а решта ж використовують отримані жетони для просування свого блогу.
Для початку відповімо на запитання - Як заробляти на посиланнях і що це таке ?Почім?
Чому так?
Як активувати свій сайт на блогуне?
Хороші гроші неправда-ли?