Як заробити на Ютубі. Схема заробітку на YouTube для новачків!

  1. Скільки можна заробляти на Ютубі
  2. Схема заробітку на YouTube
  3. 1. Створення та налагодження свого каналу
  4. 2. Створення відео і наповнення каналу Ютуб
  5. Вибір необхідного обладнання
  6. Вибір і підготовка місця для запису живих відео
  7. Виступ перед камерою
  8. Освоїти програми для редагування відео і звуку
  9. 3. Розкрутка свого відео на Ютубі
  10. 4. Як заробити на Ютубі

01 квітня 2015 4720 65

Привіт, шановні читачі!

У цій статті, призначеної в основному для новачків охочих заробляти в інтернеті, я хочу розповісти про те, як заробити гроші на відеохостингу Ютубі (YouTube) У цій статті, призначеної в основному для новачків охочих заробляти в інтернеті, я хочу розповісти про те, як заробити гроші на відеохостингу Ютубі (YouTube).

Способів заробітку грошей в інтернеті дуже багато, якщо ви ще з ними не знайомі, то рекомендую вам прочитати мої статті на цю тему:

Це найоб'ємніші статті, які висвітлюють більшу частину заробітку, яким особисто я сам займаюся. Однак, ні в одній зі статей на блозі я не розповідав про заробіток на YouTube. А адже це дуже прибуткова тема, на Ютубі можна заробляти як веб-майстрам і блогерам, які розміщують свої відео на сайтах і блогах, так і простим користувачам інтернету, у яких немає своїх сайтів. Причому, можна заробляти досить непогані гроші. З цієї статті ви дізнаєтеся.

  • Як стати відеоблогер
  • Як навчитися створювати відео
  • Як заробити на Ютюбі

Скільки можна заробляти на Ютубі

Сам я заробляю на відео, але поки досить мало, так як відео записую і публікую нечасто, та й тематика роликів не найкраща в плані кількості переглядів монетизації. Ось, наприклад, загальна статистика по моєму каналу за один з останніх місяців:

Ви бачите, що маючи всього трохи більше 3000 переглядів, я отримав дохід в 6 доларів. А що якщо кількість переглядів буде кілька сотень тисяч (це, до речі, не так вже й багато)?

Я знаю відеоблогер, у яких кожне відео має по мільйону переглядів, і виходять ці відео регулярно! Ось вам приклади:

Ось вам приклади:

Тут і більше мільйона переглядів за 2 тижні і більше мільйона за місяць! Уявіть, які гроші люди заробляють! У більшості з подібних відеоблогер не бракує в фінансах, потреб працювати, вони вільно подорожують по світу і заробляють, маючи з собою камеру, ноутбук і доступ в інтернет.

Однак, не все так просто, щоб так заробляти, потрібно чимало потрудитися. Втім, як і будь-якому іншому справі. Для того, щоб все освоїти і домогтися певної популярності, потрібно попрацювати не один рік, але це того варто.

Схема заробітку на YouTube

Якщо говорити просто, то для заробітку вам необхідно:

  • Створити свій канал на сервісі YouTube
  • Створювати і викладати в Ютуб свої відеоролики
  • Заробляти на Ютубі

Начебто все і просто, але насправді це не так. Як я вже говорив, люди роками йдуть до успіху в цій справі, набивають руку на створенні відео, займаються розкручуванням свого каналу (або каналів - якщо їх декілька), вивчають різну інформацію як в плані теми Ютуб, так і в своїй нище, на тему якої вони створюють ролики. Наприклад, для новачків спочатку процес створення відео буде непростим, і на це буде йти чимало часу і сил. Однак, з часом вони наберуться досвіду і процес створення роликів буде відбуватися на автоматі в мінімальні терміни.

А тепер давайте більш докладно зупинимося на схемі заробітку в Ютубі.

1. Створення та налагодження свого каналу

Процес досить простий і не вимагає яких-небудь спеціальних знань, головне було б бажання.
Для початку необхідно вибрати свою майбутню нішу (тему), в якій ви будите розвиватися і створювати свої відеоролики. В першу чергу, обрана ніша повинна подобатися саме вам, інакше нічого у вас не вийде. Якщо ніша вам подобається і у вас є певний досвід і навички в цій темі, то все класно. Планувати теми для роликів і створювати відео вам буде простіше. Якщо ви в цій темі ще новачок, то доведеться паралельно навчатися. В цьому нічого страшного немає, саме так я сам починав в блогінгу!

Для створення каналу, в першу чергу, необхідно створити свій аккаунт в Google, після чого вам стануть доступні всі сервіси цієї системи.

Про це докладно я писав у своїй статті « Як користуватися YouTube ».

Ось вам також відео, в якому я показую процес створення своєї поштової скриньки (акаунту) в Google

Після реєстрації в Google ви відразу ж можете перейти в Ютуб і натиснути посилання «Налаштування YouTube».

І, на наступному кроці, натисніть посилання «Створити канал».

Далі, вам необхідно придумати ім'я і опис каналу і прописати все це в відповідних полях. Думаю, що тут нічого складного немає. Більш докладно про створення та налаштування каналу на Ютуб я писав тут . Новачкам обов'язково рекомендую прочитати цей пост.

Особливу увагу я раджу звернути на налаштування зовнішнього вигляду свого каналу. Канал слід оформляти красиво і акуратно, він повинен бути таким, що запам'ятовується і несхожим на інші. Ось, подивіться, як оформлений мій канал . Адже саме на цю обгортку звертають увагу користувачі, які вперше потрапляють на ваші сторінки.

Ви можете також оформити свій канал, для цього існують два основних способи.

1. Оформити всі самостійно, використовуючи свої знання і навички роботи з графікою.

2. Купити готові шаблони, як це зробив я. Сайтів, що продають теми для оформлення каналу та відео існує чимало. Особисто я купував теми [urlspan] на цьому сайті [/ Urlspan].

Після того, як канал створений і повністю налаштований, необхідно почати створювати свої відеоролики і викладати їх.

2. Створення відео і наповнення каналу Ютуб

Почати створювати свої відеорокікі насправді не так вже й складно, проте, якщо ви ще новачок, то цей процес може принести чимало клопоту. У процесі становлення відеоблогер вам буде необхідно:

  • Вибрати і придбати необхідне обладнання
  • Вибрати і підготувати місце для запису живих відео
  • Навчитися виступати перед камерою
  • Освоїти програми для редагування відео і звуку (відеомонтажу)
  • Освоїти створення спецефектів
  • Навчитися розкручувати своє відео на Ютубі

Може бути я щось упустив, але основні навички, необхідні відеоблогер, я перерахував. Тепер давайте поговоримо про ці навичках більш докладно.

Вибір необхідного обладнання

Для створення своїх відеороликів вам будуть потрібні:

  • відеокамера
  • мікрофон
  • Персональний комп'ютер з доступом в інтернет
  • Спеціалізований софт для відеомонтажу

У наші дні в якості відеокамери з лишком вистачить сучасного мобільного телефону з можливістю запису відео в HD якості. Я для запису «живих» роликів використовую цифрову фотокамеру Cannon 650D. Ось так вона виглядає:

Скажу відразу, що мій мобільний телефон iPhone 6, пише відео краще, ніж ця камера зі своїм рідним об'єктивом, тому новачкові зовсім не обов'язково купувати дороге обладнання.

Як мікрофона можна використовувати ту саму гарнітуру мобільного телефону або придбати петлічний мікрофон, наприклад, як у мене - Audio-Technica ATR3350.
Як мікрофона можна використовувати ту саму гарнітуру мобільного телефону або придбати петлічний мікрофон, наприклад, як у мене - Audio-Technica ATR3350

Можна вибрати і придбати щось простіше. Ось тільки записувати звук на вбудований мікрофон камери я б не став, звук виходить, м'яко кажучи, не дуже якісним.

Персональний комп'ютер для обробки відео та відеомонтажу потрібен досить потужний. Свого часу я заплатив за один тільки системний блок близько 45 000 рублів, ось його характеристики:

  • Материнська плата: ASUS LGA 1150 Z87M-Plus
  • Процесор: Intel Core i7-4770 3.4 (3.9) GHz
  • Оперативка: 4 планки по 4096Mb, DIMM DDR3 (разом: 16Gb)
  • Відеокарта: Gigabyte GeForce GTX 660, 2048Mb, 192bit
  • Жорсткий диск: SATA-3 1Tb Seagate 7200
  • Твердотільний накопичувач: SSD 2.5 SATA-3, 120Gb

Сьогодні це вже не супер, але для відеомонтажу дуже навіть не погана машина. Ну а про інтернет, думаю, окремо говорити не варто. Сьогодні високошвидкісний інтернет вже доступний практично кожному жителю міст Росії.

Вибір і підготовка місця для запису живих відео

Якщо для запису скрінкасти (відео з екрану монітора) додатково обладнати місце не потрібно, то для запису живого відео, про це доведеться подбати. На щастя нічого складного в цьому немає. Вам лише необхідно придбати або виготовити самостійно три речі:

1. Штатив для установки камери. Штативи зараз коштують недорого, але це дуже корисна штука. Тут необхідно ще звернути увагу на відстань від камери до об'єкта зйомки, воно повинно бути достатнім для комфортної зйомки.

2. Фон. Ви можете записувати свої ролики на тлі шпалер, якщо вони підходять для цих цілей. Особисто я придбав звичайну тканину і повісив її на стіну. Можна також використовувати, склеєні між собою, паперові листи (ватмани).

3. Освітлення. Це, напевно, найскладніший елемент вашої сцени. Для створення якісного до висвітлення потрібно поставитися з усією відповідальністю. Для запису необхідно мінімум 3 світильника. Два з них повинні рівномірно висвітлювати фон відео, і один (зазвичай більш потужний) повинен висвітлювати сам об'єкт зйомки, тобто вас.

Ось так виглядає найпростіша схема освітлення сцени:

Світильники можна виготовити самостійно, я, наприклад, зробив такі:

Виступ перед камерою

Тут я можу лише сказати, що вміння вільно говорити перед камерою приходить з часом. Чим більше ви будите практикуватися, тим краще. Так само, дам новачкам кілька важливих порад:

  • Перед записом відео складіть тези і повторіть їх кілька разів, перед тим як почати запис
  • Перед тим, як приступити до запису відео потренируйте перед дзеркалом, потренуйтеся
  • Займайтеся підготовкою і зйомкою в той момент, коли поруч нікого немає, і ніхто вам не буде заважати
  • Намагайтеся записувати відео регулярно. Тільки практика навчить вас цьому

Освоїти програми для редагування відео і звуку

Ось список основних програм, які повинен освоїти кожен відеоблогер:

  • Camtasia Studio - програма для запису відео з екрану монітора і подальшого його редагування
  • Adobe Premiere Pro - програма для відеомонтажу
  • Adobe After Effects - програма для створення різних ефектів

Для того, що освоїти ці програми буде потрібно час. Крім того, зробити це дуже складно без спеціалізованих курсів. Однак, в більшості курсів багато зайвої інформації, яка вам ніколи не буде потрібно, а тільки відніме багато часу.

Я бачив чимало різних уроків по створенню і монтажу відео і сміливо можу порекомендувати вам відеокурс «[urlspan] Якісне відео в блог за годину [/ Urlspan] », автором якого є відеоблогер Ігор Лохман. Я сам купував цей курс і мені він дуже сподобався. У ньому є вся інформація необхідна новачкам. Найважливіше, що немає води і нічого зайвого. В курсі є вся інформація від вибору апаратури, і записи до монтажу відео і створення спецефектів! Новачкам цей курс просто необхідний.

Новачкам цей курс просто необхідний

[Urlspan] «Ознайомитися з курсом» [/ Urlspan]

Ось огляд уроків з курсу:

3. Розкрутка свого відео на Ютубі

Мало створити якісне, цікаве відео і розмістити його на Ютубі, потрібно ще вміти зробити так, щоб якомога більше людей змогли його знайти і подивитися. У вищевказаному курсі «Якісне відео в блог за годину» є окремі бонусні уроки по розкрутці відео. Крім того, найближчим часом я планую опублікувати пост на цю тему на своєму блозі. А поки, позначу основні моменти, на які необхідно звернути увагу.
1. Відео в пошуку YouTube, Google і Яндекс з'являється відповідно до його назвою, описом і тегами. Тому при публікації ролика необхідно правильно заповнювати ці поля.

2. Чим більша кількість переглядів, лайків, сигналів в соціальні мережі отримує ваш ролик, тим вище він піднімається в пошуковій видачі. Якщо ваше відео буде дуже цікавим і якісним, то люди будуть ділитися ним в соціальних мережах і ставити лайки. Можна ці фактори накручувати за допомогою різних сервісів, але я б не рекомендував цього робити.

3. Також позиції відео залежать від якості повноти заповнення всіх даних. Тому, кожному ролику бажано призначати якісну картинку, заповнювати анотації і робити субтитри.

4. Як заробити на Ютубі

Заробіток на Ютубі здійснюється за рахунок показу реклами і за рахунок платних каналів. Нас перший варіант цікавить більше. Після того, як ви створили свій канал, наповнили його, розкрутили до певних параметрів, то можна переходити до його монетизації.

Монетизувати канал можна безпосередньо через Google і отримувати виплати через Google AdSense, або скористатися послугами офіційних партнерів YouTube. Другий варіант простіший, тут пред'являються менш жорсткі вимоги і ймовірність того, що ваш канал допустять до монетизації, вище. Особисто я заробляю на ютубі через [urlspan] партнерку VSP Group [/ Urlspan]. Ось основні вимоги по монетизації каналу у них:

  • Ваш вік більше 14 років
  • Каналу більше 1-го місяця
  • На каналі авторське відео без порушення авторських прав інших осіб
  • Канал має позитивну репутацію на YouTube
  • Опубліковано мінімум 10 відео роликів на каналі

Загалом, ці вимоги дуже просто виконати. Якщо ваш канал їм відповідає, то можете залишати заявку на VSP Group - [urlspan] ось посилання [/ Urlspan], і починати заробляти гроші на показі своїх відеороликів.

Після того, як ваш канал допущений до заробітку, на Ютубі необхідно налаштувати монетизацію до обраних відео. Робиться це в менеджері відео, при редагуванні роликів у вкладці «Монетизація».

Робиться це в менеджері відео, при редагуванні роликів у вкладці «Монетизація»

Тут необхідно зазначити галочками потрібні формати оголошень, які будуть показуватися, і зберегти ролик. В результаті навпроти ваших відео з'являться відповідні значки:

В результаті навпроти ваших відео з'являться відповідні значки:

Зароблені гроші будуть відображатися в особистому кабінеті VSP Group і кожен місяць автоматично будуть зараховані на вказаний гаманець. Особисто я користуюся Webmoney ( Як створити гаманець Webmoney ).

Заробіток на Ютубі залежить не тільки від кількості переглядів ваших відео, але і від тематики. У комерційної тематики дохід від одного перегляду буде значно вище, ніж в розважальній ніші. Але невисокі доходи в розважальній ніші будуть компенсовані кількістю переглядів, що в підсумку може стати вирішальним при підрахунку підсумкових заробітків.

А ви монетізіруете свої відео? Як успіхи?

Новини:

1. Переможцем акції «Кращий коментатор місяця» ставати Костянтин (kiko-success.com), він залишив найбільшу кількість коментарів на блозі в березні. Костянтин, я Вас вітаю, Ви отримуєте 500 рублів, чекаю номер Вашого гаманця. Дякую за інтерес до мого блогу!

2. У цьому місяці я починаю навчання в школі блогерів А. Борисова. Я знаю, що навчання буде дуже крутим! Програма підготовлена ​​дуже насичена, навчання триватиме 48 тижнів!

У планах школи довести кожного учня до результату - заробітку з блогу 20 000 рублів! Крім того, серед учнів будуть розігруватися різний призи та подарунки! Наприклад, ці:

Навіть планують в найближчі роки розіграти автомобіль, КРУТЬ !!!

Якщо у вас також як і у мене великі плани на блогінг, ви хочете стати популярним блогером і заробляти хороші гроші в інтернеті, то запрошую вас взяти участь в даному заході. Тільки врахуйте, що місць залишилося зовсім небагато, та й набір в школу закриють приблизно 10 квітня 2015 року. Там беруть не всіх, спочатку потрібно заповнити анкету та пройти відбір, так що часу залишилося зовсім мало!

[Urlspan] >> ПІТИ ДО ШКОЛИ блогерів << [/ Urlspan]

Я особисто йду в цю школу для того, щоб вивести свій блог на новий рівень, а також поспілкуватися з однодумцями, отримати мотивацію. Думаю, що найближчим часом буде чимало постів на блозі, так що підписуйтесь та слідкуйте за оновленнями !

На цьому у мене все. До зустрічі в наступних постах!

З повагою, Олександр Бобрин

Поділися з друзями:

Зверніть увагу:

Схожі статті

А що якщо кількість переглядів буде кілька сотень тисяч (це, до речі, не так вже й багато)?
А ви монетізіруете свої відео?
Як успіхи?

Дополнительная информация

rss
Карта