Сьогоднішній пост буде корисний розробникам тим для WordPress або власникам сайтів, які їх поширюють. Я розповім як зробити кнопку для показу демо версії WordPress шаблонів. Ви напевно бачили на деяких сайтах присвячених оболонок для блогів таке - йде опис теми і знизу кнопочка - "Wordpress шаблон _Названіе_ Демо". Натиснувши на цю кнопку можна побачити як буде виглядати даний шаблон на живому ресурсі (по картинках часто буває нічого не зрозуміло).
Як зробити WordPress шаблон з демо версією
Мені завжди було цікаво, як вони це роблять, не будеш адже для кожної теми, якщо їх кілька сотень, встановлювати окремий движок і надягати на нього шаблон, так ніякого хостингу не вистачить, та й геморою багато.
Тільки недавно я дізнався, що реалізуються демо шаблони за допомогою спеціального плагіна WordPress Theme Demo Bar. Цей плагін автоматично створює посилання на демо версію для кожного шаблону, який завантажений в папку Вордпресс з темами.
Плагін WordPress Theme Demo Bar
Плагін WordPress Theme Demo Bar допомагає не тільки зробити демо версію wordpress теми, він ще дає можливість переглянути будь-яку тему без активації і виводить кнопочки для покупки і скачування (якщо ви вкажете відповідні посилання). Ідеальне рішення для будь-якого сайту, присвяченого WordPress шаблонів.
Діє він так - при переході по посиланню з демо шаблоном він одягає цей шаблон на діючий сайт, при цьому нова тема діє тільки по спеціальному посиланню, а всі сторінки сайту продовжують функціонувати в звичайному режимі.
Для того щоб встановити плагін WordPress Theme Demo Bar, необхідно завантажити його через адмінку блогу з каталогу плагінів, встановити і активувати. Далі, для настройки WordPress Theme Demo Bar потрібно перейти у вкладку "Налаштування" - "WP Theme Demo Bar".
Перед вами відкриються настройки плагіна WordPress Theme Demo Bar, в яких ви можете налаштувати перед перегляд теми.
1. Usage - Використання. В даному пункті буде дана інформація про те, як використовувати даний плагін для створення демонстраційної версії шаблону.
2. Look & Feel - Подивіться і відчуйте. Налаштовується вікно перегляду демо версії шаблону.
3. Plugin Options - Налаштування плагіна. Тут робляться основні настройки WordPress Theme Demo Bar. А саме відбувається настройка елементів вікна, в якому відкривається демо версія WordPress. Внизу є перелік тем, які є у вас і наведені посилання на них, також можна включати і вимикати теми за допомогою чекбоксів.
4. All Themes & Stats - Все теми і статистика. Цей пункт налаштувань важливий для нас тим, що в ньому ми отримуємо посилання для демонстрації шаблону. Отриману посилання, ми розміщуємо в тексті статті і при натисканні на неї буде відкриватися вікно з демо версією шаблону.
Все що вам потрібно зробити - це замаскувати посилання, наприклад, зробити анкорний текст «Дивитися демо шаблону» або надати їй вигляду кнопки. Посилання має такий вигляд: http: //адрес_сайта.ru/? Themedemo = названіе_демонстріруемой_теми
Виглядати буде так:
5. Individual Themes Settings - Індивідуальні настройки теми. Якщо ви хочете, щоб в панелі був доступний не тільки перед перегляд теми, а й з'явилися посилання на її скачування і опис, необхідно заповнити це розділ.
6. Custom Output Formats - Користувацькі формати. Можливість вказати теги до шаблону, для додавання формату.
7. Plugin Support & Extra - Підтримка.
На цьому стаття про те, як зробити демо версію WordPress теми або демонстрацію шаблону, завершена, а опис даного плагіна я додав до свого список плагінів для WordPress .
У списку чимало інших важливих доповнень до сайту, які я збирав роками, так що рекомендую глянути, може вам чого не вистачає.
Ru/?