Як вибрати системний блок?

Думаю, багатьом знайома ця дилема. У магазинах на вітрині стільки пропозицій готових збірок від іменитих і не дуже виробників, що очі розбігаються, особливо якщо ви в комп'ютерах не фахівець.

У магазинах на вітрині стільки пропозицій готових збірок від іменитих і не дуже виробників, що очі розбігаються, особливо якщо ви в комп'ютерах не фахівець

Є два варіанти - або ви купуєте потрібні комплектуючі та вам збирають готовий комп'ютер вже чисто під ваші завдання, або ви купуєте вже готовий системний блок . Але перший варіант хороший лише для комп'ютерних гуру, а всім іншим що при цьому робити?

Готовий системник багатьох приваблює ще й тим, що не потрібно чекати - вибрав, купив / замовив по телефону в інтернет-магазині - і ось він уже на шляху до вашого будинку. Якщо ж вибирати комплектуючі самому, то збірки доведеться почекати - якщо, звичайно, ви не є експертом в цій справі і можете збирати системні блоки навіть із закритими очима.

До речі, хоч наш сайт в першу чергу присвячений ноутбуків, але коли справа доходить до ігрового комп'ютера, то тут теж найкраще брати саме десктоп, а не ноутбук. Ноутбуки мало того, що стоять рази в три дорожче десктопа з такою ж конфігурацією, але ще і мають властивість грітися і обпалювати ваші коліна. Якщо, звичайно, ноутбук буде стояти на столі, то ваші коліна будуть в порядку, але тоді виникає резонне питання - а навіщо вам тоді взагалі ноутбук? Беріть ігровий системний блок, і буде вам щастя. Додайте до нього хороший великий монітор на 27 дюймів ( «стеля» у ноутбуків - 18 "), якісні колонки - і ви зможете зануритися в улюблену гру так, як ніби перебуваєте там, з іншого боку монітора.

Ну і хочеться сказати пару слів про комплектуючих - не має ніякого значення, будете ви збирати системник або купувати готовий. Отже, для сучасних ігор потрібен потужний процесор, швидка відеокарта і багато оперативної пам'яті. Процесор ми рекомендуємо брати чотирьох- або шестиядерний Intel Core i7 з останньої лінійки Ivy Bridge. У тестах вона себе показала просто відмінно. Відеокарту краще від nVidia, так як більшість ігор заточене саме під неї. Зараз як раз саме тягар брати графіку на архітектурі Kepler, тобто її найменування обов'язково повинно мати шістку на самому початку. Наприклад: GeForce 670 GTX. Перша цифра тут означає покоління відеокарт, другі дві - продуктивність. Найкраще брати 670-ю або 680-ю, тоді можна буде ганяти на максимальних налаштуваннях у більшості ігор.

Ну і, нарешті, оперативна пам'ять. Менше 8 Гб брати взагалі не має сенсу, особливо, якщо ви купуєте десктоп не "на виріст», а назовсім, щоб потім не апгрейдити, а просто купити новий. 16 Гб - добре, 32 - вже трохи занадто. Так що від 8 до 16 - оптимальний варіант.

І пам'ятайте - якщо не хочете, щоб уже через рік ваш ігровий системник перестав тягнути гри на максимумі, то не економте зараз. Беріть все найкраще. І вдалих вам ігор!

Поділитися посиланням:

Читайте також:

Але перший варіант хороший лише для комп'ютерних гуру, а всім іншим що при цьому робити?
Якщо, звичайно, ноутбук буде стояти на столі, то ваші коліна будуть в порядку, але тоді виникає резонне питання - а навіщо вам тоді взагалі ноутбук?

Дополнительная информация

rss
Карта